Go down
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

ΠΡΟΒΟΛΗ ΚΑΛΥΤΕΡΩΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ 2009 ΤΟ ΓΕΝΑΡΗ Empty ΠΡΟΒΟΛΗ ΚΑΛΥΤΕΡΩΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ 2009 ΤΟ ΓΕΝΑΡΗ

12/12/2009, 2:20 am
Με την έλευση του νέου χρόνου, λέω να μαζευτούμε μια Δευτέρα στο ΣΥΜΟΦΕ και να κάνουμε προβολή των καλύτερων φωτογραφιών απ' όλες τις εκδρομές και τις μαζώξεις μας από το 2009. Αυτό φυσικά θα μπορούσε να συνδιαστεί με μια κοπή πίτας και κάτι τύπου γιορτούλα βεβαίως, αλλά αυτά κανονίζονται εν καιρώ.

Αυτό που θέλω εγώ τώρα είναι όποιος θέλει, να κάνει μια επιλογή από φωτογραφίες που έχει βγάλει στις εκδρομές μας και πιστεύει πως τον εκφράζουν, έχουν αξία γι αυτόν, του αρέσουν ΠΟΛΥ τέλος πάντων!!! Όποιος το κάνει, θα ήθελα να μου φέρει σε ένα CDάκι/DVDάκι τις φωτογραφίες του μία από τις επόμενες Δευτέρες, μιας κι ο Δεκέμβρης (και συνεπώς το 2009) όπου να' ναι την κάνει... Βεβαίως θέλω να πιστεύω πως έχουμε χρόνο για μερικές φωτογραφίες ακόμα πριν φύγει ο παλιός ο χρόνος... Smile

Περισσότερα κι από κοντά τη Δευτέρα!! Ευχαριστώ!!

cheers
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

ΠΡΟΒΟΛΗ ΚΑΛΥΤΕΡΩΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ 2009 ΤΟ ΓΕΝΑΡΗ Empty Re: ΠΡΟΒΟΛΗ ΚΑΛΥΤΕΡΩΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ 2009 ΤΟ ΓΕΝΑΡΗ

12/12/2009, 1:58 pm
Τι έγινε ρε παιδιά, χάθηκε μέσα σ' ένα βράδυ αυτό;! Πολλά νέα θεματάκια μου φτιάχνετε σήμερα, μπράβο σας..!! Razz
Postman
Postman
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-03
Mηνύματα : 5672
Ηλικία : 45
Μοντέλο : John Deere 990HP
Κράνος : M-1935 απο τον πολεμο.

https://www.youtube.com/hornetkav

ΠΡΟΒΟΛΗ ΚΑΛΥΤΕΡΩΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ 2009 ΤΟ ΓΕΝΑΡΗ Empty Re: ΠΡΟΒΟΛΗ ΚΑΛΥΤΕΡΩΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ 2009 ΤΟ ΓΕΝΑΡΗ

12/12/2009, 6:50 pm
Καλη ιδεα!!!
Tinder
Tinder
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-05-14
Mηνύματα : 1139
Ηλικία : 56
Μοντέλο : HONDA VFR 800 04' V-TEC ABS
Κράνος : SHOEI XR-1000

"once punk... always punk" μάλλον

ΠΡΟΒΟΛΗ ΚΑΛΥΤΕΡΩΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ 2009 ΤΟ ΓΕΝΑΡΗ Empty Re: ΠΡΟΒΟΛΗ ΚΑΛΥΤΕΡΩΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ 2009 ΤΟ ΓΕΝΑΡΗ

12/12/2009, 8:18 pm
Vvag wrote:Με την έλευση του νέου χρόνου, λέω να μαζευτούμε μια Δευτέρα στο ΣΥΜΟΦΕ και να κάνουμε προβολή των καλύτερων φωτογραφιών απ' όλες τις εκδρομές και τις μαζώξεις μας από το 2009. Αυτό φυσικά θα μπορούσε να συνδιαστεί με μια κοπή πίτας και κάτι τύπου γιορτούλα βεβαίως, αλλά αυτά κανονίζονται εν καιρώ.

Αυτό που θέλω εγώ τώρα είναι όποιος θέλει, να κάνει μια επιλογή από φωτογραφίες που έχει βγάλει στις εκδρομές μας και πιστεύει πως τον εκφράζουν, έχουν αξία γι αυτόν, του αρέσουν ΠΟΛΥ τέλος πάντων!!! Όποιος το κάνει, θα ήθελα να μου φέρει σε ένα CDάκι/DVDάκι τις φωτογραφίες του μία από τις επόμενες Δευτέρες, μιας κι ο Δεκέμβρης (και συνεπώς το 2009) όπου να' ναι την κάνει... Βεβαίως θέλω να πιστεύω πως έχουμε χρόνο για μερικές φωτογραφίες ακόμα πριν φύγει ο παλιός ο χρόνος... Smile

Περισσότερα κι από κοντά τη Δευτέρα!! Ευχαριστώ!!

cheers


Να το κάνετε με τηλεδιάσκεψη να δούμε και μεις τίποτις Razz
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum