Go down
FZMAN
FZMAN
Μέλος
Μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-25
Mηνύματα : 164
Ηλικία : 57
Μοντέλο : YAMAHA FAZER 600 S2
Κράνος : SHOEI XR 1100

ΤΑΞΙΔΙΑ 2010. Empty ΤΑΞΙΔΙΑ 2010.

2/1/2010, 7:17 pm
Αισίως μπήκαμε στο 2010 και όπως κάθε χρόνο έτσι πιστεύω και φέτος έχουμε κάποιες βλέψεις για το που θα ταξιδέψουμε φέτος.
Ελλάδα ή εξωτερικό;
Περιμένω να ακούσω τις γνώμες σας και τις ιδέες σας για φέτος.
Πάντως εγώ ήδη έχω κλείσει πάλι για εξωτερικό ( ήταν να μην πάρω φόρα).
Εαν είμαι καλά τέλος Ιουνίου αναχωρώ για Assen για το ομώνυμο moto gp.
Το ταξίδι μου θα είναι πάλι ίδιας διάρκειας με το περσινό ( περίπου 11 μέρες) με λίγο περισσότερα χιλιόμετρα (περίπου 4500 χλμ) και θα περάσει απ΄τις παρακάτω χώρες:
Ιταλία, Γαλλία, Λουξεμβούργο, Βέλγιο, Ολλανδία, Γερμανία, Ελβετία.
Ήδη ξεκίνησα διαδικασίες για κλεισίματα ξενοδοχείων, καραβιών και εισητηρίων πίστας.
Εύχομαι να είμαι καλά και να πραγματοποιήσω άλλο ένα όνειρο μου.
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

ΤΑΞΙΔΙΑ 2010. Empty Re: ΤΑΞΙΔΙΑ 2010.

2/1/2010, 7:23 pm
Ωραίοοος!!! Thumbsup

Αρχής γενομένης από την Τρίτη, θα φύγω για 5ήμερο τουρισμό (χωρίς μηχανή) στο Λονδίνο!! Very Happy Very Happy Very Happy
Επίσης τέλος Ιουνίου μάλλον θα πάω Πάρνωνα σε καταφύγιο για άλλη μια καλή βόλτα στα βουνα... Rock
Το καλοκαίρι ετοιμάζεται μία βόλτα (απωθημένη έχει μείνει πια!!!) προς Ιταλία μεριά για motogp (6 Ιουνίου) και περιχώρων (κάτω - πάνω, θα δείξει)... Yahoo

Από κει και πέρα, φορουμόβολτες με την ωραιότερη μοτοπαρέα... και καλώς εχόντων των πραγμάτων, αν καταφέρω κατά την άνοιξη να πάρω το εντουράκι που έχω βάλει στο μάτι, λέω να οργώσω και τα βουνίσια χώματα της Ελλάδας... Yahoo Yahoo Yahoo

ΚΑΛΑ ΝΑ' ΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ και θα ταξιδεύουμε όσο μπορούμε... Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum