Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία

+20
legend
GAS NICK
sotokan
ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ
Them1s xXx
Postman
glystras
Passenger
Ταξιδευτής
gasoil
Sir Eater
konstantinosv4
Epivainousa
Alarm
Tinder
laume
apostat
Φυσαλίδα
Don John
DoctorAbo
24 posters
Go down
DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία - Page 2 Empty Re: Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία

20/2/2010, 12:46 am
gasoil wrote:x3

Τελικα ο μονος τροπος εδω μεσα για να μην σβήνονται αυτα που γραφεις ειναι να μην γραφεις

Στα όσα έλαβαν χώρα νωρίτερα δεν τοποθετήθηκα και εκ των υστέρων το μετάνοιωσα που δεν το έκανα.

Επειδή μου αρέσει να κρίνω μια κατάσταση από τα γεγονότα και μόνο θα το κάνω τώρα :

Εγώ άνοιξα το Thread αυτό για την Κυριακάτικη εκδρομή
Ο Νίκος απέτρεψε έμπρακτα, ζητώντας να κάνουμε υπομονή μέχρι το άλλο Σ/Κ που θα οργανώσει σούπερ εκδρομή και που θα έχει καλό καιρό και βενζίνη
Ρώτησα από κάτω αν αυτό σημαίνει πως ακυρώνει την εκδρομή
Έγραωε κάτι και ο Γιάννης που δε το πρόλαβα
Ξανικά χάθηκαν τα ποστς από την προτροπή του Νίκου, το σχόλιο μου και αυτό του Γιάννη
Παράλληλα ο Νίκος είχε δηλώσει συμμετοχή σε εκδρομή του moto την Κυριακή 21/2(που απέτρεπε εμάς)
Η εκδρομή του moto δεν είχε καμία απολύτως νύξη για το ότι γίνεται στη μνήμη κανενός.

Τα συμπεράσματα του κάθε ενός για τον εαυτό του βέβαια.


Last edited by DoctorAbo on 20/2/2010, 1:13 am; edited 2 times in total
Don John
Don John
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-18
Mηνύματα : 4543
Ηλικία : 61
Μοντέλο : VFR 750 F RC24 - VFR 800abs RC46
Κράνος : HJC FG 15 - NOLAN N103

Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία - Page 2 Empty Re: Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία

20/2/2010, 12:47 am
gasoil wrote:X4
Τελικα ο μονος τροπος εδω μεσα για να μην σβήνονται αυτα που γραφεις ειναι να μην γραφεις

H να τα ξαναγραφεις


Κωσταα!! Surprised Surprised Surprised Knupp Knupp

Ολο και περισσοτερο γινεσαι ιδιος με αυτον τον απρεπεστατο Ιωαννη και θα μπαναριστεις και εσυ τελικα μαζι του Mad

Aν αυτο δεν σου αρεσει προβλημα σου! Mad
Ταξιδευτής
Ταξιδευτής
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Info
Male
Εγγραφή : 2008-12-17
Mηνύματα : 2634
Ηλικία : 124
Μοντέλο : Honda RC36 II
Κράνος : Arai Chaser / Shark S900 Glow

Riders on the storm...
http://openhorizons.wordpress.con

Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία - Page 2 Empty Re: Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία

20/2/2010, 1:02 am
Δημητρη ειλικρινα δεν εχω τι να πω. Εγραψα για την επομενη βδομαδα ΧΩΡΙΣ καμια προθεση να σαμποταρω αυτη την εκδρομη, αλλα το πηρες στραβα! Τι να πω ρε φιλε;
ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΕΠΑΙΡΝΕΣ ΕΤΣΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ Ο ΔΙ@ΟΛΟΣ!! Wall

Συγνωμη και παλι συγνωμη ρε αδερφε! Λες να ξυπνησα και να ειπα ας χαλασουμε τις καρδιες μας;; Ελεος ρε φιλε!

Ο Γιαννης ειναι γνωστο οτι δεν με παει και παντα ψαχνει αφορμη για να γινει τζερτζελες, οποτε δεν περιμενα κατι διαφορετικο απο αυτον! Οσο για το οτι το μηνυμα που του εγραψα σε ΠΜ το εβγαλε δημοσια ΝΟΜΙΖΟΝΤΑΣ οτι με εκθετει, παλι ειναι γελασμενος.

Ομως απογοητευομαι που βλεπω οτι εσυ που υποτιθεται με ξερεις λιγο καλυτερα βγαζεις τετοιο συμπερασμα για εμενα. Η εκδρομη του ΜΟΤΟ γραφει στο πρωτο μολις μηνυμα τους λογους για τους οποιους γινεται και οποιος ξερει εστω και 2 πραγματα απο τη φαση το καταλαβαινει!

Δηλαδη ΓΙΑΤΙ πειραξε που στη μνημη του φιλου μου αποφασισα να παω στην εκδρομη τους;;;
Και για να μην λεει κανεις οτι αποτρεπω εσας αλλα εγω παω, οταν δηλωσα συμμετοχη δεν ηξερα για καυσικα και καιρο! Ετσι οπως ειναι τωρα και με τον καιρο του ΣΚ και την ελλειψη καυσιμων τελικα ΔΕΝ βλεπω να πηγαινω καν!!
Επισης τι παει να πει απετρεψα εσας;; Απο την εκδρομη του ΜΟΤΟ;

Δεν γραφω τα παραπανω για να σου αλλαξω γνωμη φιλε Δημητρη. Εβγαλες ενα συμπερασμα και οτι και να πω θα το θεωρησεις δικαιολογια.
Ουτως η αλλως και να αλλαζες γνωμη παλι δεν θα αλλαζε το πως νοιωθω να βλεπω τον φιλο μου να με παρεξηγει.

Οσο για τον αγαπητο Γιαννη εχει ΚΑΘΕ λογο να γινει ΒΑΝ -προσωπικες προσβολες, δημοσιευση ΠΜ- αλλα δεν θελω να φτασουμε παλι σε τετοιες καταστασεις...
Απλα λυπαμαι. Καλα να περασετε.


Last edited by Ταξιδευτής on 20/2/2010, 1:08 am; edited 1 time in total
gasoil
gasoil
Μέλος
Μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-06
Mηνύματα : 252
Ηλικία : 60
Μοντέλο : VFR 03 VTEC ABS
Κράνος : Καμία επιλογή

Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία - Page 2 Empty Re: Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία

20/2/2010, 1:03 am
Don John wrote:


Κωσταα!! Surprised Surprised Surprised Knupp Knupp



Ελα τώρα πες τι ξέρεις για βενζίνες , και αν θα ' I love you ρθεις
Don John
Don John
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-18
Mηνύματα : 4543
Ηλικία : 61
Μοντέλο : VFR 750 F RC24 - VFR 800abs RC46
Κράνος : HJC FG 15 - NOLAN N103

Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία - Page 2 Empty Re: Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία

20/2/2010, 1:08 am
Ο Γιαννης ΔΕΝ δημοσιευσε κανενα pm.
O Γιαννης ΞΑΝΑ δημοσιευσε αυτο που αρχικα ΕΣΥ ειχες ποσταρει εδω και στην συνεχεια (μη αντεχοντας την κριτικη κατα την ταπεινη μου αποψη) εσβησες και μετεφερες στα pm.

Ετσι για να ξερουμε και τι λεμε.

Ο Γιαννης ΔΕΝ εχει τιποτα μαζι σου..............αυτο που εχει ο Γιαννης ειναι με την αυθαιρετη συμπεριφορα σου να σβηνεις ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ για καποιο λογο δεν γουσταρεις η δεν ειναι συμφωνο με τα γουστα σου.

Και αυτο ΔΕΝ το εχεις κανει μονο μια φορα!
DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία - Page 2 Empty Re: Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία

20/2/2010, 1:10 am
Ταξιδευτής wrote:Δημητρη ειλικρινα δεν εχω τι να πω. Εγραψα για την επομενη βδομαδα ΧΩΡΙΣ καμια προθεση να σαμποταρω αυτη την εκδρομη, αλλα το πηρες στραβα! Τι να πω ρε φιλε;
ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΕΠΑΙΡΝΕΣ ΕΤΣΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ Ο ΔΙ@ΟΛΟΣ!! Wall

Συγνωμη και παλι συγνωμη ρε αδερφε! Λες να ξυπνησα και να ειπα ας χαλασουμε τις καρδιες μας;; Ελεος ρε φιλε!

Ο Γιαννης ειναι γνωστο οτι δεν με παει και παντα ψαχνει αφορμη για να γινει τζερτζελο, οποτε δεν περιμενα κατι διαφορετικο απο αυτον! Οσο για το οτι το μηνυμα που του εγραψα σε ΠΜ το εβγαλε δημοσια ΝΟΜΙΖΟΝΤΑΣ οτι με εκθετει, παλι ειναι γελασμενος.

Ομως απογοητευομαι που βλεπω οτι εσυ που υποτιθεται με ξερεις λιγο καλυτερα βγαζεις τετοιο συμπερασμα για εμενα. Η εκδρομη του ΜΟΤΟ γραφει στο πρωτο μολις μηνυμα τους λογους για τους οποιους γινεται και οποιος ξερει εστω και 2 πραγματα απο τη φαση το καταλαβαινει!

Δηλαδη ΓΙΑΤΙ πειραξε που στη μνημη του φιλου μου αποφασισα να παω στην εκδρομη τους;;;
(Αν και με τον καιρο του ΣΚ και την ελλειψη καυσιμων τελικα ΔΕΝ βλεπω να πηγαινω)
Επισης τι παει να πει απετρεψα εσας;; Απο την εκδρομη του ΜΟΤΟ;

Δεν γραφω τα παραπανω για να σου αλλαξω γνωμη φιλε Δημητρη. Εβγαλες ενα συμπερασμα και οτι και να πω θα το θεωρησεις δικαιολογια.
Ουτως η αλλως και να αλλαζες γνωμη παλι δεν θα αλλαζε το πως νοιωθω να βλεπω τον φιλο μου να με παρεξηγει.

Οσο για τον αγαπητο Γιαννη εχει ΚΑΘΕ λογο να γινει ΒΑΝ -προσωπικες προσβολες, δημοσιευση ΠΜ- αλλα δεν θελω να φτασουμε παλι σε τετοιες καταστασεις...
Απλα λυπαμαι. Καλα να περασετε.

Φίλε Νίκο η μαγεία της ζωής είναι να μπορεί ο καθένας να λέει τη γνώμη του ελεύθερα.
Καθόλου δε σημαίνει ότι έχω παρεξηγηθεί από όλο αυτό.
Καθόλου δε σημαίνει ότι θα σου το κρατήσω ή ότι θα σου κάνω μούτρα ή οτιδήποτε τέτοιο.
Αυτό που νομίζω (δηλαδή τα δικά μου συμπεράσματα) το έχω κρατήσει για μένα και είμαι διαθέσιμος να το συζητήσουμε tet a tet.
Δεν υπάρχει λόγος να κάνουμε το μαγαζί αρένα.


Παρόλα αυτά τα γεγονότα
Ταξιδευτής
Ταξιδευτής
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Info
Male
Εγγραφή : 2008-12-17
Mηνύματα : 2634
Ηλικία : 124
Μοντέλο : Honda RC36 II
Κράνος : Arai Chaser / Shark S900 Glow

Riders on the storm...
http://openhorizons.wordpress.con

Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία - Page 2 Empty Re: Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία

20/2/2010, 1:13 am
Don John wrote:Ο Γιαννης ΔΕΝ δημοσιευσε κανενα pm.
O Γιαννης ΞΑΝΑ δημοσιευσε αυτο που αρχικα ΕΣΥ ειχες ποσταρει εδω και στην συνεχεια (μη αντεχοντας την κριτικη κατα την ταπεινη μου αποψη) εσβησες και μετεφερες στα pm.

Ετσι για να ξερουμε και τι λεμε.

Ο Γιαννης ΔΕΝ εχει τιποτα μαζι σου..............αυτο που εχει ο Γιαννης ειναι με την αυθαιρετη συμπεριφορα σου να σβηνεις ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ για καποιο λογο δεν γουσταρεις η δεν ειναι συμφωνο με τα γουστα σου.

Και αυτο ΔΕΝ το εχεις κανει μονο μια φορα!

Εφοσον το μηνυμα το εσβησα αμεσως και το εστειλα σε ΠΜ, ΕΙΝΑΙ ΠΜ. Ολα τα αλλα ειναι φτηνες δικαιολογιες.

Για τα σβησιματα ΝΑΙ προφανως το εχω κανει στο παρελθον αφου ειμαι moderator. ΑΛΛΑ για το τι σβηνω η οχι,ειμαι σαφης: προσωπικες επιθεσεις, υβριστικα, σεξιστικα, και παρεξηγησιμα μηνυματα θα σβηνονται.
Επισης οταν ενα θεμα ξεφευγει και γινεται διαμαχη ΕΠΙΣΗΣ πεφτει πελεκυς.
Ουτε οτι γουσταρω ουτε οτι δεν ειναι συμφωνο με τα γουστα μου. & _


Last edited by Ταξιδευτής on 20/2/2010, 1:16 am; edited 1 time in total
Don John
Don John
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-18
Mηνύματα : 4543
Ηλικία : 61
Μοντέλο : VFR 750 F RC24 - VFR 800abs RC46
Κράνος : HJC FG 15 - NOLAN N103

Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία - Page 2 Empty Re: Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία

20/2/2010, 1:13 am
DoctorAbo wrote:
Αυτή η διαδρομή θα παίξει. Μαζί μας θα έχουμε (μ'άλλον) τον Capo της βενζίνης στην Ελλάδα ο οποίος θα καθαρίσει για πάρτη μας

gasoil wrote:

Ελα τώρα πες τι ξέρεις για βενζίνες , και αν θα ' I love you ρθεις


ολο και κατι ξερω Wink Razz Razz
Passenger
Passenger
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Female
Εγγραφή : 2008-12-19
Mηνύματα : 573
Ηλικία : 42
Μοντέλο : Romet Zetka 50
Κράνος : HJC IS 16

Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία - Page 2 Empty Re: Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία

20/2/2010, 1:14 am
PAX! PAX!

Bop Bop Bop Bop Bop Bop Bop
Ταξιδευτής
Ταξιδευτής
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Info
Male
Εγγραφή : 2008-12-17
Mηνύματα : 2634
Ηλικία : 124
Μοντέλο : Honda RC36 II
Κράνος : Arai Chaser / Shark S900 Glow

Riders on the storm...
http://openhorizons.wordpress.con

Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία - Page 2 Empty Re: Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία

20/2/2010, 1:14 am
DoctorAbo wrote:
Παρόλα αυτά τα γεγονότα

Ποια γεγονοτα ρε αδερφε... Τι διαολο εκανα πια και επρεπε να γινει τετοια ιστορια; :(
Don John
Don John
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-18
Mηνύματα : 4543
Ηλικία : 61
Μοντέλο : VFR 750 F RC24 - VFR 800abs RC46
Κράνος : HJC FG 15 - NOLAN N103

Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία - Page 2 Empty Re: Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία

20/2/2010, 1:15 am
Ταξιδευτής wrote:Εφοσον το μηνυμα το εσβησα αμεσως και το εστειλα σε ΠΜ, ΕΙΝΑΙ ΠΜ. Ολα τα αλλα ειναι φτηνες δικαιολογιες.

Οσο για το τι σβηνω η οχι, ειμαι σαφης: προσωπικες επιθεσεις, υβριστικα, σεξιστικα, και παρεξηγησιμα μηνυματα θα σβηνονται.
Επισης οταν ενα θεμα ξεφευγει και γινεται διαμαχη ΕΠΙΣΗΣ πεφτει πελεκυς.
Ουτε οτι γουσταρω ουτε οτι δεν ειναι συμφωνο με τα γουστα μου. & _


ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ που σε εβρισα...........ενω εσυ το εκανες (με ειπες ανοητο)

ΜΗΝ λες λοιπον πως σε τετοιες περιπτωσεις πεφτει πελεκυς....

ΔΕΝ σε συμφερει Wink
DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία - Page 2 Empty Re: Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία

20/2/2010, 1:15 am
Θέλω να παρακαλέσω να μη συνεχίσουμε εδώ την ανταλλαγή off topic απόψεων, μια και προσπαθω να στήσω μια εκδρομή.
DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία - Page 2 Empty Re: Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία

20/2/2010, 1:16 am
1 - DocorAbo 2κάβαλος με τρακτέρ
2 - KonstantinosV4
3 - gfagas
4 - Laume (συνεπβάτης)
5 - Don John (με επιφύλαξη προς το παρόν)
6 - Gasoil
Ταξιδευτής
Ταξιδευτής
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Info
Male
Εγγραφή : 2008-12-17
Mηνύματα : 2634
Ηλικία : 124
Μοντέλο : Honda RC36 II
Κράνος : Arai Chaser / Shark S900 Glow

Riders on the storm...
http://openhorizons.wordpress.con

Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία - Page 2 Empty Re: Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία

20/2/2010, 1:18 am
Don John wrote:
Ταξιδευτής wrote:Εφοσον το μηνυμα το εσβησα αμεσως και το εστειλα σε ΠΜ, ΕΙΝΑΙ ΠΜ. Ολα τα αλλα ειναι φτηνες δικαιολογιες.

Οσο για το τι σβηνω η οχι, ειμαι σαφης: προσωπικες επιθεσεις, υβριστικα, σεξιστικα, και παρεξηγησιμα μηνυματα θα σβηνονται.
Επισης οταν ενα θεμα ξεφευγει και γινεται διαμαχη ΕΠΙΣΗΣ πεφτει πελεκυς.
Ουτε οτι γουσταρω ουτε οτι δεν ειναι συμφωνο με τα γουστα μου. & _


ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ που σε εβρισα...........ενω εσυ το εκανες (με ειπες ανοητο)

ΜΗΝ λες λοιπον πως σε τετοιες περιπτωσεις πεφτει πελεκυς....

ΔΕΝ σε συμφερει Wink

Θα παιξουμε την κολοκυθια ρε φιλε; Δεν με χαρακτηρισες Νικολακη, παιδι σου και λοιπα; Δεν επιασες ενα θεμα πενθους μονο και μονο για να προσπαθησεις να μου την πεις;

Οσο για το αν με συνεφερε, ΠΡΟΦΑΝΩΣ και τα δικα μου μηνυματα ηταν off και για αυτο εφαγαν ΚΑΙ αυτα Χ μαζι με τα αλλα. Οποτε;
Don John
Don John
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-18
Mηνύματα : 4543
Ηλικία : 61
Μοντέλο : VFR 750 F RC24 - VFR 800abs RC46
Κράνος : HJC FG 15 - NOLAN N103

Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία - Page 2 Empty Re: Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία

20/2/2010, 1:22 am
σε χαρακτηρισα Νικολακη?!?!?!?!
και παιδι μου!!!!!


ε ναι ΡΕ σε προσβαλα ανεπανορθωτα ειδικα μετα απο αυτο το "εισαι ανοητος για να μην πω τιποτα αλλο".... Cool
Tinder
Tinder
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-05-14
Mηνύματα : 1139
Ηλικία : 56
Μοντέλο : HONDA VFR 800 04' V-TEC ABS
Κράνος : SHOEI XR-1000

"once punk... always punk" μάλλον

Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία - Page 2 Empty Re: Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία

20/2/2010, 3:57 am
Τι έγινε ρε παλικάρια ? Μπήκα να διαβάσω για την εκδρομή σας και τα είδα λίγο σκατά. Ακριβώς δεν έχω καταλάβει τι έγινε, το μόνο που μου έρχετε στο μυαλό μου είναι, πως σε ένα φόρουμ με 200 μέλη από τα οποία γράφουν το πολύ 20, γίνατε "κώλος" όπως γράφτηκε πιο πάνω. Υποτείθετε ότι εσείς βρήσκεστε συχνά στην Αθήνα, και οτι είστε φιλαράκια. Τελικά το Νet είναι μάλλον 'απρόσωπο'. :(
Alarm
Alarm
Μέλος
Μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-12-21
Mηνύματα : 268
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Honda CBR 600 RR '07
Κράνος : Shoei XR-1000

Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία - Page 2 Empty Re: Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία

20/2/2010, 4:15 am
Πραγματικα με στεναχωρει να βλεπω να γινεται κατι τετοιο εδω μεσα ενω το θεμα ειναι καθαρα μια βολτα και ευχαριστιση της παρεας.
Δεν θελω να εμπλακω στην ολη διαμαχη γιατι πραγματικα δεν γνωριζω τι εγινε και τι υποθεικε. Ελπιζω μονο η δικια μου απαντηση στην δημοσιευση του Νικου ( δηλωνοντας πως ειναι μια καλη ιδεα αυτο για την επομενη εβδοδα ) να μην ηταν ενας παραπανω λογος για να γινει ολο αυτο.

Αν ηταν ετσι, τοτε λυπαμαι . Καλο σας βραδυ και ελπιζω στην πρωτη μου βολτα μαζι σας να σας πετυχω μονιασμενους και να περασουμε ομορφα. Thumbsup
laume
laume
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Female
Εγγραφή : 2010-01-31
Mηνύματα : 713
Ηλικία : 41
Μοντέλο : Honda CBF 250!!!
Κράνος : HJC Samurai MC1

Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία - Page 2 Empty Re: Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία

20/2/2010, 9:12 am
Ψυχραιμίαααααα!!!! Surprised

Τι είναι αυτά τώρα??? Mad

Δεν μπορώ να εκφέρω άποψη γιατί δεν ξέρω τι ακριβώς συνέβη
αλλά είμαι σίγουρη ότι πραγματικά δεν υπάρχει λόγος να χαλάτε τις καρδιές σας. . . :(

Μικροπαρεξηγήσεις πάντα γίνοντε even among the best! Doh!
glystras
glystras
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-24
Mηνύματα : 878
Ηλικία : 55
Μοντέλο : 2004
Κράνος : Καμία επιλογή

Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία - Page 2 Empty Re: Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία

20/2/2010, 10:03 am
πάλι χάνω τα καλύτερα Wall

πολύ μεγάλη αδικία να περιμένεις πως και πως έναν τσακωμό και όποτε γίνετε να τον χάνεις
Postman
Postman
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-03
Mηνύματα : 5672
Ηλικία : 45
Μοντέλο : John Deere 990HP
Κράνος : M-1935 απο τον πολεμο.

https://www.youtube.com/hornetkav

Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία - Page 2 Empty Re: Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία

20/2/2010, 10:10 am
glystras wrote:πάλι χάνω τα καλύτερα Wall

πολύ μεγάλη αδικία να περιμένεις πως και πως έναν τσακωμό και όποτε γίνετε να τον χάνεις

Τι εκανες εσυ εχθες το βράδι???? Ρύθμιζες καμια βαλβίδα??? Wink Wink
Φυσαλίδα
Φυσαλίδα
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Female
Εγγραφή : 2009-03-18
Mηνύματα : 942
Ηλικία : 43
Μοντέλο : nexxon 72cc
Κράνος : x-spirit shoei

Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία - Page 2 Empty Re: Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία

20/2/2010, 10:10 am
glystras wrote:πάλι χάνω τα καλύτερα Wall

πολύ μεγάλη αδικία να περιμένεις πως και πως έναν τσακωμό και όποτε γίνετε να τον χάνεις


έχουμε και επαναλήψεις.. Coffee
glystras
glystras
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-24
Mηνύματα : 878
Ηλικία : 55
Μοντέλο : 2004
Κράνος : Καμία επιλογή

Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία - Page 2 Empty Re: Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία

20/2/2010, 11:35 am
hornetkav wrote:
Τι εκανες εσυ εχθες το βράδι???? Ρύθμιζες καμια βαλβίδα??? Wink Wink
από τότε που ειπώθηκε η φράση 'έλα να μου το πεις από κοντά αυτό' ξεκίνησα karate ziou-zitchou ....και περιμένω κάνα θύμα Whistle


Photoula wrote:
έχουμε και επαναλήψεις.. Coffee
που που πες πες
αμαρτία να το χάσω πάλι
πες πες

δεχόμεθα και PM
DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία - Page 2 Empty Re: Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία

20/2/2010, 11:37 am
glystras wrote:πάλι χάνω τα καλύτερα Wall

πολύ μεγάλη αδικία να περιμένεις πως και πως έναν τσακωμό και όποτε γίνετε να τον χάνεις

Γλύστρα, αύριο μορείς να κάνεις μια τζα μέχρι το Ξυλόκαστρο και να αναιβούμε πάνω για την προβατίνα παρέα.
glystras
glystras
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-24
Mηνύματα : 878
Ηλικία : 55
Μοντέλο : 2004
Κράνος : Καμία επιλογή

Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία - Page 2 Empty Re: Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία

20/2/2010, 11:47 am
DoctorAbo wrote:
Γλύστρα, αύριο μορείς να κάνεις μια τζα μέχρι το Ξυλόκαστρο και να αναιβούμε πάνω για την προβατίνα παρέα.

καλη ιδεα θα κοιταξω να δω για βενζινη σημερα το απογευμα και θα απαντησω .....
DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία - Page 2 Empty Re: Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία

20/2/2010, 3:25 pm
Λοιπόν αγαπητοί μου,

Τα νέα είναι πολύ καλά για την αυριανή εκδρομή μας.

Σας δίνω στη συνέχεια τα νέα ως εξής :

Βενζίνη :

Είναι βεβαιωμένο ότι το πρωϊ το ΣΕΑ Αττικής Οδού στο ύψος του Απρόπυργου δεξι'ά θα έχει βενζίνη. Επίσης, έχει εξασφαλιστεί ότι σε δυο τουλάχιστον σημεία της διοαδρομής μας υπάρχουν συγκεκριμένα πρατήρια που δε θα αναφέρω τώρα αλλά θα έχουμε κανένα πρόβλημα ανεφοδιασμού ώστε να φτάσουμε όλοι σπίτι μας με βενζίνη.

Συνάντηση :
Λόγω του ότι βενζίνη θα βρούμε στο ΣΕΑ Αττικής Οδού, το σημείο συνάντησης θα είναι η Aegean μετά τα διόδια της Ελευσίνας στις 10:00.--

Προορισμός :
Κάπου στα άνω Τρίκαλα Κορινθίας

Διαδρομή :
Θα καθοριστελι ακριβώς το πρωϊ στην Aegean αν θα πάμε μέσω Καστανιάς μέσω Ε.Οδού απευθείας

Ωρες :
Συνάντηση και αναχώρηση από Aegean στις 10:00
Επιστροφή στην Αθήνα γύρω στις 18:30


Συμμετοχές :

1 - DocorAbo 2κάβαλος με τρακτέρ
2 - KonstantinosV4 + Laume
3 - gfagas + Παρασκευάς
4 - Don John
6 - Gasoil
7 - Hornetcav
8 - Τhemis 99%
9 - MAK 50%
10- Macrosan (ΑΝ ΞΥΠΝΉΣΕΙ)
11- Photoula (θα περιμένει Κόρνιθο) 80%
12- Glystras από Πάτρα (αν βρει βενζίνη) (Θα μας βρει στο Ξυλόκαστρο)

....όποιος θα είναι και δε φαίνεται παρακαλώ να δηλώσει

Καλή μας βόλτα
Them1s xXx
Them1s xXx
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-07
Mηνύματα : 965
Ηλικία : 39
Μοντέλο : Aprilia Tuono 1000 r
Κράνος : Arai Quantum II DNA (το καλύτερο Αrai )

Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία - Page 2 Empty Re: Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία

20/2/2010, 3:34 pm
DoctorAbo wrote:Λοιπόν αγαπητοί μου,

Τα νέα είναι πολύ καλά για την αυριανή εκδρομή μας.

Σας δίνω στη συνέχεια τα νέα ως εξής :

Βενζίνη :

Είναι βεβαιωμένο ότι το πρωϊ το ΣΕΑ Αττικής Οδού στο ύψος του Απρόπυργου δεξι'ά θα έχει βενζίνη. Επίσης, έχει εξασφαλιστεί ότι σε δυο τουλάχιστον σημεία της διοαδρομής μας υπάρχουν συγκεκριμένα πρατήρια που δε θα αναφέρω τώρα αλλά θα έχουμε κανένα πρόβλημα ανεφοδιασμού ώστε να φτάσουμε όλοι σπίτι μας με βενζίνη.

Συνάντηση :
Λόγω του ότι βενζίνη θα βρούμε στο ΣΕΑ Αττικής Οδού, το σημείο συνάντησης θα είναι η Aegean μετά τα διόδια της Ελευσίνας στις 10:00.--

Προορισμός :
Κάπου στα άνω Τρίκαλα Κορινθίας

Διαδρομή :
Θα καθοριστελι ακριβώς το πρωϊ στην Aegean αν θα πάμε μέσω Καστανιάς μέσω Ε.Οδού απευθείας

Ωρες :
Συνάντηση και αναχώρηση από Aegean στις 10:00
Επιστροφή στην Αθήνα γύρω στις 18:30


Συμμετοχές :

1 - DocorAbo 2κάβαλος με τρακτέρ
2 - KonstantinosV4 + Laume
3 - gfagas + Παρασκευάς
4 - Don John
6 - Gasoil
7 - Hornetcav
8 - Τhemis 99% Themis+maria 99%(ektos aprooptou panta!!)
9 - MAK 50%
10- Macrosan (ΑΝ ΞΥΠΝΉΣΕΙ)
11- Photoula (θα περιμένει Κόρνιθο) 80%
12- Glystras από Πάτρα (αν βρει βενζίνη) (Θα μας βρει στο Ξυλόκαστρο)

....όποιος θα είναι και δε φαίνεται παρακαλώ να δηλώσει

Καλή μας βόλτα
[strike]
ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ
ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-12-26
Mηνύματα : 1500
Ηλικία : 47
Μοντέλο : ΑFRICA TWIN 750
Κράνος : ΒANDIT ALIEN 2

ΘΑΡΡΕΙΝ ΣΩΖΕΙ.

Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία - Page 2 Empty Re: Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία

20/2/2010, 4:21 pm
βγαλτε πολες φοτο και για εμας που θα μινουμαι πισο.
καλα να περασετε και προσεχτικα. Thumbsup
sotokan
sotokan
Ανερχόμενο μέλος
Ανερχόμενο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-03-08
Mηνύματα : 72
Ηλικία : 51
Μοντέλο : VFR VTEC
Κράνος : xr1000

Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία - Page 2 Empty Re: Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία

20/2/2010, 6:45 pm
Υπάρχει πρόβλημα Doc , και λοιποί συμφορουμίτες, αν έρθουμε και εμείς ένα κλιμάκιο δυτικών προαστίων με κάμποσα μηχανάκια μαζί σας (τον ακριβή αριθμό θα τον ξέρω αργότερα) ????Έχουμε λυσάξει όλοι για βόλτα λέμε....
Alarm
Alarm
Μέλος
Μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-12-21
Mηνύματα : 268
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Honda CBR 600 RR '07
Κράνος : Shoei XR-1000

Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία - Page 2 Empty Re: Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία

20/2/2010, 6:47 pm
Παιζει να ερθω και εγω με ενα φιλαρακι.
Don John
Don John
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-18
Mηνύματα : 4543
Ηλικία : 61
Μοντέλο : VFR 750 F RC24 - VFR 800abs RC46
Κράνος : HJC FG 15 - NOLAN N103

Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία - Page 2 Empty Re: Κυριακή 21/2 - Ορεινή Κορινθία

20/2/2010, 6:49 pm
Οι πληροφοριες αναφερουν συμμετοχη 6-8 ατομων ακομα Wink

Εκτιμω οτι συντομα θα γραψουν οι ιδιοι Smile

Σωτηρηη?? Τακηηη ???? που εισαστε ???? γραψτε ρεεεεε Razz

Σας παρακαλω για οποιαδηποτε εξελιξη ενημερωστε με, με τηλεφωνο η sms.
Δυστυχως δεν εχω δικτυο (γ@μω τον ΟΤΕ) και μπαινω απο pc φιλου Mad
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum