Oρεινή Κορινθία, 21.2.2010

+15
glystras
Roberto
Postman
easy rider
anastasis
georgevfr
macrozan
gasoil
Don John
gabadoo
Vvag
Παναγιώτης Κ.
laume
DoctorAbo
mak
19 posters
Go down
Παναγιώτης Κ.
Παναγιώτης Κ.
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-09-09
Mηνύματα : 2989
Ηλικία : 64
Μοντέλο : VFR - Varadero - CB 750 Boll d'or - Africa - Chappy
Κράνος : Shoei Raid 2 + Bell M4R Carbon

Ride hard, die young.........

Oρεινή Κορινθία, 21.2.2010 - Page 2 Empty Re: Oρεινή Κορινθία, 21.2.2010

23/2/2010, 9:20 am
Εντάξει, εντάξει , ωραία περάσατε, μας πείσατε.......... Η παρέα μεγάλη, οι δρόμοι όλο στροφές, η φύση χάλια, όλο χαζογελούσατε ούτε μια σοβαρή συζητηση δεν κάνατε, χάλια λέμε...... πω, πω σασ λυπάμαι δηλαδή........
Δύο ερωτήσεις έχω:

  • Φωτούλα, απο πού ψωνίζεις καπέλα;
  • Ποιά η σημειολογία της φωτογραφίας με τα ξυπόλητα πόδια και σε ποιούς ανήκουν; Μήπως μύριζαν;
  • Γιατρέ, κάτι μου είπε η δικιά μου: Η δικιά σου είναι έτοιμη να σε καταγγήλει επειδή αισθάνεται πως την εκδίδεις........
DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

Oρεινή Κορινθία, 21.2.2010 - Page 2 Empty Re: Oρεινή Κορινθία, 21.2.2010

23/2/2010, 10:17 am
Παναγιώτης Κ. wrote:Εντάξει, εντάξει , ωραία περάσατε, μας πείσατε.......... Η παρέα μεγάλη, οι δρόμοι όλο στροφές, η φύση χάλια, όλο χαζογελούσατε ούτε μια σοβαρή συζητηση δεν κάνατε, χάλια λέμε...... πω, πω σασ λυπάμαι δηλαδή........
Δύο ερωτήσεις έχω:

  • Φωτούλα, απο πού ψωνίζεις καπέλα;
  • Ποιά η σημειολογία της φωτογραφίας με τα ξυπόλητα πόδια και σε ποιούς ανήκουν; Μήπως μύριζαν;
  • Γιατρέ, κάτι μου είπε η δικιά μου: Η δικιά σου είναι έτοιμη να σε καταγγήλει επειδή αισθάνεται πως την εκδίδεις........

Φίλε μου, φυσικά την εκδίδω (τη κίτρινη, μη μπερδευτούμε ε ?) Άλλωστε, το προϊόν της έκδοσης ξαναγυρίζει σε αυτήν. Είδες τι έγραψα για τον πελάτη ? Μέχρι και την εξάτμιση της γυάλισε (όπως λέμε ... τη γυαλίζει την εξάτμιση)
Παναγιώτης Κ.
Παναγιώτης Κ.
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-09-09
Mηνύματα : 2989
Ηλικία : 64
Μοντέλο : VFR - Varadero - CB 750 Boll d'or - Africa - Chappy
Κράνος : Shoei Raid 2 + Bell M4R Carbon

Ride hard, die young.........

Oρεινή Κορινθία, 21.2.2010 - Page 2 Empty Re: Oρεινή Κορινθία, 21.2.2010

23/2/2010, 10:21 am
DoctorAbo wrote:
Παναγιώτης Κ. wrote:Εντάξει, εντάξει , ωραία περάσατε, μας πείσατε.......... Η παρέα μεγάλη, οι δρόμοι όλο στροφές, η φύση χάλια, όλο χαζογελούσατε ούτε μια σοβαρή συζητηση δεν κάνατε, χάλια λέμε...... πω, πω σασ λυπάμαι δηλαδή........
Δύο ερωτήσεις έχω:

  • Φωτούλα, απο πού ψωνίζεις καπέλα;
  • Ποιά η σημειολογία της φωτογραφίας με τα ξυπόλητα πόδια και σε ποιούς ανήκουν; Μήπως μύριζαν;
  • Γιατρέ, κάτι μου είπε η δικιά μου: Η δικιά σου είναι έτοιμη να σε καταγγήλει επειδή αισθάνεται πως την εκδίδεις........

Φίλε μου, φυσικά την εκδίδω (τη κίτρινη, μη μπερδευτούμε ε ?) Άλλωστε, το προϊόν της έκδοσης ξαναγυρίζει σε αυτήν. Είδες τι έγραψα για τον πελάτη ? Μέχρι και την εξάτμιση της γυάλισε (όπως λέμε ... τη γυαλίζει την εξάτμιση)

Καλά, εσύ είσαι επικίνδυνος............. Ρε, λέγονται αυτά χωρίς προειδοποίηση;...... Ο καφές εκτοξεύθηκε απο τη μύτη στην οθόνη, η κούπα έπεσε στο χαλί, αιδοίον το πληκτρολόγιο, ολική καταστροφή λέμε........
laume
laume
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Female
Εγγραφή : 2010-01-31
Mηνύματα : 713
Ηλικία : 41
Μοντέλο : Honda CBF 250!!!
Κράνος : HJC Samurai MC1

Oρεινή Κορινθία, 21.2.2010 - Page 2 Empty Re: Oρεινή Κορινθία, 21.2.2010

23/2/2010, 10:41 am
T
DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

Oρεινή Κορινθία, 21.2.2010 - Page 2 Empty Re: Oρεινή Κορινθία, 21.2.2010

23/2/2010, 11:45 am
Παναγιώτης Κ. wrote:
DoctorAbo wrote:
Παναγιώτης Κ. wrote:Εντάξει, εντάξει , ωραία περάσατε, μας πείσατε.......... Η παρέα μεγάλη, οι δρόμοι όλο στροφές, η φύση χάλια, όλο χαζογελούσατε ούτε μια σοβαρή συζητηση δεν κάνατε, χάλια λέμε...... πω, πω σασ λυπάμαι δηλαδή........
Δύο ερωτήσεις έχω:

  • Φωτούλα, απο πού ψωνίζεις καπέλα;
  • Ποιά η σημειολογία της φωτογραφίας με τα ξυπόλητα πόδια και σε ποιούς ανήκουν; Μήπως μύριζαν;
  • Γιατρέ, κάτι μου είπε η δικιά μου: Η δικιά σου είναι έτοιμη να σε καταγγήλει επειδή αισθάνεται πως την εκδίδεις........

Φίλε μου, φυσικά την εκδίδω (τη κίτρινη, μη μπερδευτούμε ε ?) Άλλωστε, το προϊόν της έκδοσης ξαναγυρίζει σε αυτήν. Είδες τι έγραψα για τον πελάτη ? Μέχρι και την εξάτμιση της γυάλισε (όπως λέμε ... τη γυαλίζει την εξάτμιση)

Καλά, εσύ είσαι επικίνδυνος............. Ρε, λέγονται αυτά χωρίς προειδοποίηση;...... Ο καφές εκτοξεύθηκε απο τη μύτη στην οθόνη, η κούπα έπεσε στο χαλί, αιδοίον το πληκτρολόγιο, ολική καταστροφή λέμε........

cool2
Paraskeuas
Paraskeuas
Νέο μέλος
Νέο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-02-18
Mηνύματα : 27
Ηλικία : 35
Μοντέλο : Yamaha Crypton R
Κράνος : Καμία επιλογή

Oρεινή Κορινθία, 21.2.2010 - Page 2 Empty Re: Oρεινή Κορινθία, 21.2.2010

23/2/2010, 4:54 pm
ηταν η πρωτη μου εκδρομη με το forum αλλα και με μηχανη και μπορω να πω πως πραγματικα ηταν τελεια...απιστευτη εμπειρια,αξεχαστη παρεα...παρα πολυ γελιο...πολλες εναλλαγες καιρου....μεσα σε 2-3 ωρες βιοσαμε 3 διαφορετικες εποχες...κσεκινησαμε με ηλιο και ζεστη,ξαφνικα κρυο και χιονι και για τελειωμα βροχη....απλα ηταν ολα τελεια..................... Thumbsup Thumbsup Thumbsup Thumbsup Thumbsup Thumbsup Thumbsup Thumbsup Thumbsup Thumbsup
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum