Go down
alexandros
alexandros
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-03-24
Mηνύματα : 712
Ηλικία : 45
Μοντέλο : VFR 800 V-Tec '08
Κράνος : Shoei XR-1100,Marushin 777,Uvex wing III

Αμαν!! Ο Καζαμπουμπου!

Online stores? Empty Online stores?

6/4/2010, 4:08 pm
Γεια σας παιδες!

Σημερα πηγα μια βολτα απο τα μαγαζια που εχουν μοτοσυκλετιστικο εξοπλισμο να δω για δερματινο μπουφαν,δοκιμασα κανα δυο που μου αρεσαν πολυ αλλα τσιμπουσαν στις τιμες.
Ηθελα να ρωτησω εαν εχετε κανα online store(που να στελνουν και ελλαδα) να ριξω καμια ματια και εκει για dainese και alpinestars να δω τι τιμες παιζουν.

Ευχαριστω προκαταβολικα.!

Ps: Δοκιμασα και ebay αλλα τζιφος
ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ
ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-12-26
Mηνύματα : 1500
Ηλικία : 47
Μοντέλο : ΑFRICA TWIN 750
Κράνος : ΒANDIT ALIEN 2

ΘΑΡΡΕΙΝ ΣΩΖΕΙ.

Online stores? Empty Re: Online stores?

6/4/2010, 4:15 pm
alexandros wrote:Γεια σας παιδες!

Σημερα πηγα μια βολτα απο τα μαγαζια που εχουν μοτοσυκλετιστικο εξοπλισμο να δω για δερματινο μπουφαν,δοκιμασα κανα δυο που μου αρεσαν πολυ αλλα τσιμπουσαν στις τιμες.
Ηθελα να ρωτησω εαν εχετε κανα online store(που να στελνουν και ελλαδα) να ριξω καμια ματια και εκει για dainese και alpinestars να δω τι τιμες παιζουν.

Ευχαριστω προκαταβολικα.!

Ps: Δοκιμασα και ebay αλλα τζιφος

εγω δεν ξερω το μονο που μπορω να σου πω μιπος και σε βοηθισω λιγο ειναι οτι αν δεις κατι στιν κολορη μπορουμε να το παρουμε με 20 η 30 της εκατο εκπτοση.
και ιπαρχει και μια αποθικη στην ηλιουπολη με καλες τιμες.κατι μποπουμε να κανουμε και εκει.αν χριαστις κατικαι μπορω,εδω ειναι ο αφρικανος. Wink
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

Online stores? Empty Re: Online stores?

6/4/2010, 4:15 pm
Δες www.bikersbargains.co.uk, www.market2ruote.it και γενικά δες εδώ. Πάντως μην περιμένεις να βρεις τρελές διαφορές, σε Dainese τουλάχιστον, σε σχέση με Ελλάδα...

Εντιτ: Αφρικάνε είναι Θεσσαλονίκη το παιδί, αλλιώς θα του' λεγα κι εγώ για Ηλιούπολη... Wink
noe13
noe13
Μέλος
Μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-23
Mηνύματα : 276
Ηλικία : 39
Μοντέλο : vfr 800 v-tec 2005
Κράνος : Καμία επιλογή

Online stores? Empty Re: Online stores?

6/4/2010, 4:17 pm
africaman wrote:
alexandros wrote:Γεια σας παιδες!

Σημερα πηγα μια βολτα απο τα μαγαζια που εχουν μοτοσυκλετιστικο εξοπλισμο να δω για δερματινο μπουφαν,δοκιμασα κανα δυο που μου αρεσαν πολυ αλλα τσιμπουσαν στις τιμες.
Ηθελα να ρωτησω εαν εχετε κανα online store(που να στελνουν και ελλαδα) να ριξω καμια ματια και εκει για dainese και alpinestars να δω τι τιμες παιζουν.

Ευχαριστω προκαταβολικα.!

Ps: Δοκιμασα και ebay αλλα τζιφος

εγω δεν ξερω το μονο που μπορω να σου πω μιπος και σε βοηθισω λιγο ειναι οτι αν δεις κατι στιν κολορη μπορουμε να το παρουμε με 20 η 30 της εκατο εκπτοση.
και ιπαρχει και μια αποθικη στην ηλιουπολη με καλες τιμες.κατι μποπουμε να κανουμε και εκει.αν χριαστις κατικαι μπορω,εδω ειναι ο αφρικανος. Wink
Αλλιως.... http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=23141
Αν ερθεις στην εκδρομη τα λεμε απο κοντα
ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ
ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-12-26
Mηνύματα : 1500
Ηλικία : 47
Μοντέλο : ΑFRICA TWIN 750
Κράνος : ΒANDIT ALIEN 2

ΘΑΡΡΕΙΝ ΣΩΖΕΙ.

Online stores? Empty Re: Online stores?

6/4/2010, 4:19 pm
Vvag wrote:Δες www.bikersbargains.co.uk, www.market2ruote.it και γενικά δες εδώ. Πάντως μην περιμένεις να βρεις τρελές διαφορές, σε Dainese τουλάχιστον, σε σχέση με Ελλάδα...

Εντιτ: Αφρικάνε είναι Θεσσαλονίκη το παιδί, αλλιώς θα του' λεγα κι εγώ για Ηλιούπολη... Wink

ναι! αν εχω τα στιχια του προιοντος που θελει θα παρω τιμες και αν τον συμφερει θα του τα στιλω! Smile
Armenis
Armenis
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-01-28
Mηνύματα : 613
Ηλικία : 36
Μοντέλο : VFR 1200F '13
Κράνος : Shoei XR-1100

Online stores? Empty Re: Online stores?

6/4/2010, 4:23 pm
και το http://www.motocard-bike.com/ πολλες φορες δοκιμασμενο και αψογο με πολυ καλες τιμες... Wink
Back to top
Similar topics
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum