Go down
Arxiereas
Arxiereas
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-06-12
Mηνύματα : 313
Ηλικία : 46
Μοντέλο : Hamburger
Κράνος : Tupperware

Pappoudia riders club: Mια μοτοιστορια απο το μελλον... Empty Pappoudia riders club: Mια μοτοιστορια απο το μελλον...

15/5/2010, 2:13 pm
Σημ. Admin: Το συγκεκριμενο διαμαντι του αγαπητου Αρχιερεα χανοταν μεσα στο θεματακι για την βορεια βολτα οποτε σκεφτηκα να το ξεχωρισω και να ξεκινησουμε μια αυτονομη μοτοιστορια!
Οσοι θελουν μπορουν να συνεχισουν την ιστορια αυτη.
Ο καθενας που θα γραφει θα πρεπει να συνεχιζει την πλοκη απο εκει που το αφησε ο προηγουμενος! Βαλτε τη φαντασια να δουλεψει λοιπον και παμε!

Παρακαλω οχι spam -ας φτιαξουμε μια μοτονουβελα και ας την κρατησουμε καθαρη! ;)




Συνομιλία από το (πολύ) μακρυνό μέλλον...

Τίτλος thread:
"Προσκύνημα στην ιερά μονή Αγίου Θεοδωσίου και μπισκοτολούκουμο στην εθνική."

dirty: Τελειωμένα χούφταλα σηκωθείτε από δουλειές, καροτσάκια, καναπέδες, μπαουλοντίβανα και πάμε βόλτα! Άντε, έχουμε να τα πούμε από τότε που η βενζίνη είχε 3Ε/L
padelis: Παιδιά δεν ξέρω, έχω και μια πρόταση από το pateritsa club of Greece...
dirty: Άντε να δω ποιοι μπορούν να σηκωθούν...
1. dirty
2. ....
Armenis: Εγώ μέσα είμαι. Εξάλλου είμαι μόλις 52 χρονών πιπίνι. Ελπίζω στην ηλικία σας να μην είμαι κι εγώ σαν pajero μπαταρισμένο στη λάσπη..
1. dirty
2. Armenis
3. ....
Koulomarias (νέο μέλος): Κι εγώ μέσα είμαι. Μετά από 31 χρόνια οικονομία κατάφερα να πάρω VFR και δεν θα το τιμήσω?
1. dirty
2. Armenis
3. Koulomarias
Arxiereas: Παιδιά εγώ δουλεύω...
dirty: Αμαν ρε arxierea από τότε ακόμα που κόσμος σφάζονταν να μπει στο δημόσιο εσύ συνέχεια δούλευες...
arxiereas: Δεν τα μαθες? 30 χρόνια μετά αποκαλύφθηκε ότι δεν παίρναν όλοι βαρβάτο μισθό στο δημόσιο ούτε δούλευαν πενθημερο-πρωι. Θα διορθωθούν οι αδικίες της περασμένης 30ετίας είπε ο υπουργός... Άσε που έχουμε και μεταγωγή κάτι 25χρονους μπράβους μεθαύριο και θέλω να είμαι ξεκούραστος. Να πάω και καμιά τουαλέτα μη με πιάσει στο δρόμο...
postmankav: Παιδιά εγώ θα έρθω αν προλάβει ο μάστορας να τελειώσει την πατέντα στο μηχανάκι για τον καθετήρα.
alexandros: postman ρίξε μια ματιά εδώ: www.bolta_tou_pappou/moto/patenta_ka8ethra
Noe13: Εγώ είμαι μέσα παιδιά. Θα φωνάξω τον εγγονό μου να μου ξεπαρκάρει την μηχανή. Eλπίζω να μπορέσει να έρθει
Armenis: Σοβαρολογείς noe13? Δεν μπορείς να κουνήσεις 85 κιλά μηχανάκι??
noe13: Κατ' αρχήν νεαρέ να μιλάς καλύτερα και να μην ειρωνεύεσαι τους μεγαλύτερους. Μάθε ότι λόγο οικονομικής κρίσης έχω ακόμη το 800 vtec του 2005 με τα 250 κιλά....
dirty: Τι ακόμα ρε μεγάλε, εγώ πέρσυ το πήρα και ξεφορτώθηκα επιτέλους το 750... Θυμάστε παλιά που τα κρατούσαμε λόγο ιδεολογίας?
(ολοι μαζι): ΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧ.....
dirty: Λοιπον, όπως πάντα ανά δύο σε κάθε μηχανάκι και οι βενζίνες ρεφενέ, έτσι?
padelis: Πάλι τα ίδια θα λέμε? Εδώ και 30 χρόνια έτσι το κάνουμε...

....to be continued
Very Happy


Last edited by Arxiereas on 15/5/2010, 2:28 pm; edited 3 times in total
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

Pappoudia riders club: Mια μοτοιστορια απο το μελλον... Empty Re: Pappoudia riders club: Mια μοτοιστορια απο το μελλον...

15/5/2010, 6:27 pm
Αρχιερέα ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΑΙ λέμε... Εχω λιώσει... lol! lol! lol! lol! lol!
Περιμένω αγωνιοδώς τη συνέχεια από Φυσικό, Παναγιώτη Κ. και λοιπούς φαντασιόπληκτους...!!! Μέχρι τότε, ας κάνω το κομμάτι μου!!!



Vvag: Άσε ρε... 30 χρόνια τώρα προσπαθήτε να κανονίσετε βόλτα εσείς εκεί πάνω, το μόνο που καταφέρατε, ο Dirty με τον Παντελή κουμπαριάσανε κι οι υπόλοιποι βλέπεστε μια φορά στο τόσο..!!!
postmankav: Πες τα ρε Βάγγο... Από τότε που ήρθα εδώ πάνω, δεν έχω φχαριστηθεί μια βόλτα της προκοπής... Εκείνο το V-tec που είχα πάρει είχε κάνει μόνο 20.000 χλμ. Μόνο τότε, που είχαμε πάει όλοι παρέα με τα ΚΑΠΗ στα Λουτρά Υπάτης είχα περάσει φανταστικά... βρε τι ωραία που ήταν... Θυμάμαι που είχαμε πάει από τα βουνά, μέσω Ευρυτανίας. Αυτό το Καρπενήσι τι κίνηση έχει αποκτήσει μωρέ... Βέβαια θα μου πεις, 1.000.000 κάτοικοι, λογικό είναι...
Dirty: Καλά ρε, ας μη με είχε αφήσει το 750 μετά τα 300.000χλμ και θα σας έλεγα εγώ αν θα βολτάραμε...
Glystras: Εμ... γρανάζια, σας τα' λεγα εγώ ό,τι δεν είναι αξιόπιστα!!! 520.000 χλμ έχει κάνει το VTec!!!
Ταξιδευτής: Πω ρε φίλε τι μου θύμισες τώρα... γρανάζια... αααχ... Δε θα ξεχάσω τη μέρα που έδωσα τη γραναζωτή μου για εκείνο το 1200, και το κράξιμο που έφαγα μετά, όταν το πήρα...
Dirty: Ε μα πως να μη φας κράξιμο ρε... Εσύ που εκθείαζες το 750 και τα' χωνες στο 1200 πήγες και το πήρες τελικά...
Ταξιδευτής: Μη μιλας γιατί δεν ήθελες να το οδηγήσεις τότε που ο DoctroAbo το έδινε για βόλτα να το δοκιμάσουμε. Θυμάσαι; Τότε, στην Πανελλήνια που γιορτάζαμε τα 10 χρόνια...
Dirty: Λοιπόν αφήστε τα δακρύβρεχτα γιατί είμαστε και μεγάλοι άνθρωποι, θα κατουρηθούμε. Βόλτα θα πάμε τώρα;
1. dirty
2. Armenis
3. Koulomarias
4. ...
Ο Φυσικός (χυμός): Παιδιά παιδιά, έχω καινούριο: Ήταν ένας Πέρσης και ένας Πρόπερσης...

To be continued...
Postman
Postman
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-03
Mηνύματα : 5672
Ηλικία : 45
Μοντέλο : John Deere 990HP
Κράνος : M-1935 απο τον πολεμο.

https://www.youtube.com/hornetkav

Pappoudia riders club: Mια μοτοιστορια απο το μελλον... Empty Re: Pappoudia riders club: Mια μοτοιστορια απο το μελλον...

15/5/2010, 7:06 pm
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
SCORPIOS
SCORPIOS
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-22
Mηνύματα : 3277
Ηλικία : 44
Μοντέλο : VFR800
Κράνος : shoei xr1100

δεν ειμαι του πνευματος ειμαι του οινοπνευματος…..

Pappoudia riders club: Mια μοτοιστορια απο το μελλον... Empty Re: Pappoudia riders club: Mια μοτοιστορια απο το μελλον...

25/5/2010, 4:49 pm
Λοιπόν συνεχίζω χωρίς παρεξήγηση(ελπίζω).Τυχόν ομοιότητα με πρόσωπα και ονόματα είνα συμπτωματική.

Ταξιδευτής:Να οργανωθούμε παιδιά να βγάλουμε δρομολόγια στον χάρτη.

Φυσικος:Ξέρω ένα με πολλά γεφύρια στην διαδρομή...

gfagas:Στροφιλίκια να έχει και έρχομαι.

Vvag:Μόλις τελείωσα το διδακτωρικό μου.Είμαι μέσα.

Ταξιδευτής:Κατάλαβα.Αν είναι να κάνουμε κύκλους πάλυ δεν θα έρθω με το vfr 1200 γιατί δεν έχει μεγάλη αυτονομία.
Θα έρθω με το myltistrada.

Vvag:Φαγά να πηγαίνεις μπροστά να μας πεις ποια ταβέρνα έχει καλή σούπα.

gfagas:Οκ θα προσπαθήσω αν και δεν ξέρω αν τα καταφέρω γιατί λόγω ηλικίας δεν μυρίζω τόσο καλά.

africaman:Μην αγχώνεστε θα έρθω κι εγώ αυτή την φορά.Θα σας μαγειρέψω ότι σούπα θέλετε.
Κανονίστε μόνο με το woman vfr forum για μπισκοτάκια.

Παναγιώτης Κ:Θα έρθω κι εγώ θα με φέρει η κόρη μου με το ντέρο.

Ηλίας Ηγουμενίτσα:Εμένα θα με φέρει ο γιος μου ο Σάκης.

Φωτούλα:Αν μου δώσει επιτέλους ο Φυσικός την φιμέ ζελατίνα για το shoei με τα ενσωματωμένα γυαλιά μυωπίας
θα έρθω κι εγώ.Α και κάντε λίστα με τη φάρμακα θέλετε να σας φέρω απο το φαρμακείο.

Elena:Μπαμπερς ακράτειας να τους πάρεις.Εγώ ίσως δεν έρθω θα πάω με τον καταδυτικό όμιλο.

Φυσικός:Τώρα θυμήθηκα δεν θα έρθω θα πάω με τον ορειβατικό σύλλογο.

Scorpios:Με το τελεφερίκ θα ανεβείτε το βουνό?

dirty:Eγώ με τον pandeli θα έρθουμε απο την Εγνατία.

laume:Κουλουράκια θα φέρω εγώ.

postmankav:Παραδίδω τα τελευταία e-mail και έρχομαι.Θα φέρω και τάπερ για τα κουλουράκια.

Scorpios:Κι εγώ μέσα.Θέλω να εγκαινιάσω την καινούρια βαλίτσα στο μπροστά φτερό που έβαλα.

DoctorAbo:Παληκάρια μόλις γύρισα απο Αυστραλία.Θα έρθω γιατί θέλω να δω αν δουλεύει η νέα παροχή ρεύματος
πο έβαλα στο τρακτέρ και την έχω συνδέσει με ενσωματωμένη φωτογραφική μαχανή για φωτο εν κινήσει.

macrozan:Εγώ έχω συνδέσει κάμερα για βίντεο.

Πανέας:Δεν θα έρθουμε γιατί θα πάμε να δούμε τον αδερφό μου στο ράλυ αιγαίου.

glystras:Τελικά θα πάτε απο στροφές?Για να δω τα κρατήματα απο την γέφυρα που έβαλα.

posnightmist:Παίδες με την ευκαιρία τις βόλτας έχω βρει ένα link για να βάλουμε βάση για τα μπαστούνια μας.
Ψήνεστε για ομαδική αγορά?

scorpios:Βαγγέλη να φέρεις τις τραγιάσκες και τα κασκόλ με το σήμα του club που παραγγείλαμε.

georgevfr:Αν πάτε με 90-100 χλμ σταθερά έρχομαι γιατί θέλω να έρθω με το harley
posnightmist
posnightmist
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-03-28
Mηνύματα : 1908
Ηλικία : 41
Μοντέλο : Honda VFR 800 2002 Suzuki DRZ 400S 2002
Κράνος : ARAI RX-7 GP

Pappoudia riders club: Mια μοτοιστορια απο το μελλον... Empty Re: Pappoudia riders club: Mια μοτοιστορια απο το μελλον...

25/5/2010, 5:49 pm
Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
apostat
apostat
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-05-16
Mηνύματα : 2107
Ηλικία : 62
Μοντέλο : VFR VTec, XR650
Κράνος : HJC HQ-1 carbon

Pappoudia riders club: Mια μοτοιστορια απο το μελλον... Empty Re: Pappoudia riders club: Mια μοτοιστορια απο το μελλον...

25/5/2010, 6:24 pm
apostat: Οοοοοουυυυυυυυυυ!!!!!!! (αλυσίδες...*)





*DID, χρυσές με X-Ring
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

Pappoudia riders club: Mια μοτοιστορια απο το μελλον... Empty Re: Pappoudia riders club: Mια μοτοιστορια απο το μελλον...

25/5/2010, 6:39 pm
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

ΔΩΩΩΣΕΕΕΕ ΔΩΩΩΣΕΕΕΕΕ ΛΕΜΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SCORPIOS
SCORPIOS
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-22
Mηνύματα : 3277
Ηλικία : 44
Μοντέλο : VFR800
Κράνος : shoei xr1100

δεν ειμαι του πνευματος ειμαι του οινοπνευματος…..

Pappoudia riders club: Mια μοτοιστορια απο το μελλον... Empty Re: Pappoudia riders club: Mια μοτοιστορια απο το μελλον...

28/10/2010, 1:53 pm
Με ευκαιρία το πολύ ωραίο θέμα που έβαλε ο Χρήστος africa man θυμήθηκα αυτό που θέλει συνέχεια.
Για κοπιάστε λοιπόν.

Vvag Παιδία σήμερα ο Φυσικός κλείνει 1 εκκατομύριο χλμ με την νύφη του.
Με την ευκαιρία λέω να πάμε βόλτα στην Χαλκίδα να το γιορτάσουμε.

Elena Πάλυ Χαλκίδα θα πάτε?Την έχετε μάθει απο έξω
Ελάτε καμιά Χαλκιδική

Ηλίας Ηγουμενιτσα Να μου πείτε που θα πάτε να έρθω να παίξω μια μελωδία με το εκκλησιαστικό όργανο

Doctor Abo Ποια Χαλκιδική?Για να πούμε ότι θα φτάσουμε νωρίς θα πρέπει να φορτώσουμε τις μηχανές στο τρένο και να ρθούμε.

Φυσικός Γιατί στην Χαλκίδα πως νομίζεις θα πηγαίναμε?Στο τρένο θα τις φορτώναμε.

Vvag Να πάμε ΣΥΜΟΦΕ τότε.Λέω να έρθω με το dr

kortomalteze Με το dr?Και τι θες να νομίζουν όλοι ότι έχεις πάρκινσον όταν κατέβεις?

Africaman Εγώ θα κάνω την τούρτα.

Don jon Με λίγη ζάχαρη γιατί έχουμε και σάκχαρο έτσι?


Δικό σας
teacher
teacher
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-23
Mηνύματα : 590
Ηλικία : 44
Μοντέλο : VFR800 V-tec (2005)
Κράνος : SHOEI XR-1000 Diabolic, SHOEI XR-1100

Never ride faster than your angel can fly...
http://www.couchsurfing.com/profile.html?id=3HHTV5

Pappoudia riders club: Mια μοτοιστορια απο το μελλον... Empty Re: Pappoudia riders club: Mια μοτοιστορια απο το μελλον...

28/10/2010, 3:21 pm

Vvag Παιδία σήμερα ο Φυσικός κλείνει 1 εκκατομύριο χλμ με την νύφη του.
Με την ευκαιρία λέω να πάμε βόλτα στην Χαλκίδα να το γιορτάσουμε.

Elena Πάλυ Χαλκίδα θα πάτε?Την έχετε μάθει απο έξω
Ελάτε καμιά Χαλκιδική

Ηλίας Ηγουμενιτσα Να μου πείτε που θα πάτε να έρθω να παίξω μια μελωδία με το εκκλησιαστικό όργανο

Doctor Abo Ποια Χαλκιδική?Για να πούμε ότι θα φτάσουμε νωρίς θα πρέπει να φορτώσουμε τις μηχανές στο τρένο και να ρθούμε.

Φυσικός Γιατί στην Χαλκίδα πως νομίζεις θα πηγαίναμε?Στο τρένο θα τις φορτώναμε.

Vvag Να πάμε ΣΥΜΟΦΕ τότε.Λέω να έρθω με το dr

kortomalteze Με το dr?Και τι θες να νομίζουν όλοι ότι έχεις πάρκινσον όταν κατέβεις?

Africaman Εγώ θα κάνω την τούρτα.

Don jon Με λίγη ζάχαρη γιατί έχουμε και σάκχαρο έτσι?

teacher Λοιπόν αν τελικά θα πάμε, θα έρθω και εγώ με το καινούργιο VFR, να το χαζέψετε, αλλά ρε γαμώτο... κάποιο πρόβλημα έχει με τα ηλεκτρικά και δεν με αναγνωρίζει σαν οδηγό και μου χαλάει τις ρυθμίσεις στις αναρτήσεις.... και ξέρετε έτσι όπως είναι η μέση μου δεν αντέχω τα κοπανήματα!
Them1s xXx
Them1s xXx
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-07
Mηνύματα : 965
Ηλικία : 39
Μοντέλο : Aprilia Tuono 1000 r
Κράνος : Arai Quantum II DNA (το καλύτερο Αrai )

Pappoudia riders club: Mια μοτοιστορια απο το μελλον... Empty Re: Pappoudia riders club: Mια μοτοιστορια απο το μελλον...

28/10/2010, 6:06 pm

Vvag Παιδία σήμερα ο Φυσικός κλείνει 1 εκκατομύριο χλμ με την νύφη του.
Με την ευκαιρία λέω να πάμε βόλτα στην Χαλκίδα να το γιορτάσουμε.

Elena Πάλυ Χαλκίδα θα πάτε?Την έχετε μάθει απο έξω
Ελάτε καμιά Χαλκιδική

Ηλίας Ηγουμενιτσα Να μου πείτε που θα πάτε να έρθω να παίξω μια μελωδία με το εκκλησιαστικό όργανο

Doctor Abo Ποια Χαλκιδική?Για να πούμε ότι θα φτάσουμε νωρίς θα πρέπει να φορτώσουμε τις μηχανές στο τρένο και να ρθούμε.

Φυσικός Γιατί στην Χαλκίδα πως νομίζεις θα πηγαίναμε?Στο τρένο θα τις φορτώναμε.

Vvag Να πάμε ΣΥΜΟΦΕ τότε.Λέω να έρθω με το dr

kortomalteze Με το dr?Και τι θες να νομίζουν όλοι ότι έχεις πάρκινσον όταν κατέβεις?

Africaman Εγώ θα κάνω την τούρτα.

Don jon Με λίγη ζάχαρη γιατί έχουμε και σάκχαρο έτσι?

teacher Λοιπόν αν τελικά θα πάμε, θα έρθω και εγώ με το καινούργιο VFR, να το χαζέψετε, αλλά ρε γαμώτο... κάποιο πρόβλημα έχει με τα ηλεκτρικά και δεν με αναγνωρίζει σαν οδηγό και μου χαλάει τις ρυθμίσεις στις αναρτήσεις.... και ξέρετε έτσι όπως είναι η μέση μου δεν αντέχω τα κοπανήματα!
themisxxx Το είχα κ εγώ αυτό το πρόβλημα teacher...
Tην επηρεάζει ο βηματοδότης...!!!
FZMAN
FZMAN
Μέλος
Μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-25
Mηνύματα : 164
Ηλικία : 57
Μοντέλο : YAMAHA FAZER 600 S2
Κράνος : SHOEI XR 1100

Pappoudia riders club: Mια μοτοιστορια απο το μελλον... Empty Re: Pappoudia riders club: Mια μοτοιστορια απο το μελλον...

28/10/2010, 9:34 pm
Αααα, πάμε μια βόλτα με τις μηχανές που ταιριάζουν στην ηλικία μας δηλαδή τις κλασικές μας παπουδιέρες;
Τι να τα κάνουμε τώρα τα VFR.
Pappoudia riders club: Mια μοτοιστορια απο το μελλον... 34131240
DrDeep
DrDeep
Μέλος
Μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-06-07
Mηνύματα : 150
Ηλικία : 40
Μοντέλο : VFR-800 02 V-TEC
Κράνος : Καμία επιλογή

Pappoudia riders club: Mια μοτοιστορια απο το μελλον... Empty Re: Pappoudia riders club: Mια μοτοιστορια απο το μελλον...

28/10/2010, 10:00 pm
Vvag Παιδία σήμερα ο Φυσικός κλείνει 1 εκκατομύριο χλμ με την νύφη του.
Με την ευκαιρία λέω να πάμε βόλτα στην Χαλκίδα να το γιορτάσουμε.

Elena Πάλυ Χαλκίδα θα πάτε?Την έχετε μάθει απο έξω
Ελάτε καμιά Χαλκιδική

Ηλίας Ηγουμενιτσα Να μου πείτε που θα πάτε να έρθω να παίξω μια μελωδία με το εκκλησιαστικό όργανο

Doctor Abo Ποια Χαλκιδική?Για να πούμε ότι θα φτάσουμε νωρίς θα πρέπει να φορτώσουμε τις μηχανές στο τρένο και να ρθούμε.

Φυσικός Γιατί στην Χαλκίδα πως νομίζεις θα πηγαίναμε?Στο τρένο θα τις φορτώναμε.

Vvag Να πάμε ΣΥΜΟΦΕ τότε.Λέω να έρθω με το dr

kortomalteze Με το dr?Και τι θες να νομίζουν όλοι ότι έχεις πάρκινσον όταν κατέβεις?

Africaman Εγώ θα κάνω την τούρτα.

Don jon Με λίγη ζάχαρη γιατί έχουμε και σάκχαρο έτσι?

teacher Λοιπόν αν τελικά θα πάμε, θα έρθω και εγώ με το καινούργιο VFR, να το χαζέψετε, αλλά ρε γαμώτο... κάποιο πρόβλημα έχει με τα ηλεκτρικά και δεν με αναγνωρίζει σαν οδηγό και μου χαλάει τις ρυθμίσεις στις αναρτήσεις.... και ξέρετε έτσι όπως είναι η μέση μου δεν αντέχω τα κοπανήματα!
themisxxx Το είχα κ εγώ αυτό το πρόβλημα teacher...
Tην επηρεάζει ο βηματοδότης...!!!¨
FZMAN:Αααα, πάμε μια βόλτα με τις μηχανές που ταιριάζουν στην ηλικία μας δηλαδή τις κλασικές μας παπουδιέρες;
Τι να τα κάνουμε τώρα τα VFR.

DrDeep:Εμενα θα με αφηνατε απεξω???? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Μετα απο τοσες συναταγες και εξετασεις που σας εκανα???? (δεν μπορω το κλαμα με πιανει και η ακρατια μου.....) Blush Blush
Λοιπον ετοιμασα το φαρμακειο ...πανες,σωλινακια,ινσουλινες για τα ζακχαρο και ολα τα σχετικα... nurse nurse
ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΤΕΛΙΚΑ???????????
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum