Go down
S.W.
S.W.
Μέλος
Μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-10-04
Mηνύματα : 203
Ηλικία : 104
Μοντέλο : vfr800 abs
Κράνος : HJC

Διορθωσεις γρατζουνιων Empty Διορθωσεις γρατζουνιων

5/7/2010, 11:22 pm
Παιδια εφαγα την περασμενη πεμπτη μια σαβουρδα ξεγυρισμενη στα 20 μετρα απο το σπιτι μου και εσπασα στην κυριολεξια τα μουτρα μου δεν βλεπομε!
Ξερει κανεις καμια θαυματουργη αληφη για τις γρατζουνιες στα φερινγκ?
Armenis
Armenis
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-01-28
Mηνύματα : 613
Ηλικία : 36
Μοντέλο : VFR 1200F '13
Κράνος : Shoei XR-1100

Διορθωσεις γρατζουνιων Empty Re: Διορθωσεις γρατζουνιων

6/7/2010, 8:31 am
ελπιζω να μην ειναι τοσο τραγικο οσο ακουγεται.. confused για τα μουτρα βρηκες αλοιφη; Very Happy
αν ειναι βαθιες (σκαλωνει το νυχι σου) δε θα κανεις δουλεια με κρεμα... η κρεμα ειναι για πολυ επιφανειακες γρατζουνιες...
εγω το πηγα στο Chips Away και μου το εκανε καινουργιο... ταιριαζουν απολυτα το χρωμα κ δν φαινεται τπτ... αν εχει πολλες θα στο βαψουνε ολο αλλιως θα στο κανουν τοπικα κ θα βγει 50-100 ευρω... για ολοκληρο θα παει στα 100-150.. μπορουμε να το παμε κ οταν ερθεις εδω πανω στο μαγαζι που το πηγα κι εγω κ να μας κανουν καλυτερη τιμη αν μπορεσουμε.. απλα θα πρεπει να το κανονισουμε μια εβδομαδα πριν και θα στο κρατησουνε μεσα μιση μερα...
DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

Διορθωσεις γρατζουνιων Empty Re: Διορθωσεις γρατζουνιων

6/7/2010, 9:49 am
Armenis wrote:ελπιζω να μην ειναι τοσο τραγικο οσο ακουγεται.. confused για τα μουτρα βρηκες αλοιφη; Very Happy
αν ειναι βαθιες (σκαλωνει το νυχι σου) δε θα κανεις δουλεια με κρεμα... η κρεμα ειναι για πολυ επιφανειακες γρατζουνιες...
εγω το πηγα στο Chips Away και μου το εκανε καινουργιο... ταιριαζουν απολυτα το χρωμα κ δν φαινεται τπτ... αν εχει πολλες θα στο βαψουνε ολο αλλιως θα στο κανουν τοπικα κ θα βγει 50-100 ευρω... για ολοκληρο θα παει στα 100-150.. μπορουμε να το παμε κ οταν ερθεις εδω πανω στο μαγαζι που το πηγα κι εγω κ να μας κανουν καλυτερη τιμη αν μπορεσουμε.. απλα θα πρεπει να το κανονισουμε μια εβδομαδα πριν και θα στο κρατησουνε μεσα μιση μερα...

Αρμένη μπας και έχεις κρατήσει φωτό πριν και μετά για να δούμε τη δουλειά της chips away πάνω σε fairting ?
S.W.
S.W.
Μέλος
Μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-10-04
Mηνύματα : 203
Ηλικία : 104
Μοντέλο : vfr800 abs
Κράνος : HJC

Διορθωσεις γρατζουνιων Empty Re: Διορθωσεις γρατζουνιων

6/7/2010, 10:49 am
Armenis wrote:ελπιζω να μην ειναι τοσο τραγικο οσο ακουγεται.. confused για τα μουτρα βρηκες αλοιφη; Very Happy
αν ειναι βαθιες (σκαλωνει το νυχι σου) δε θα κανεις δουλεια με κρεμα... η κρεμα ειναι για πολυ επιφανειακες γρατζουνιες...
εγω το πηγα στο Chips Away και μου το εκανε καινουργιο... ταιριαζουν απολυτα το χρωμα κ δν φαινεται τπτ... αν εχει πολλες θα στο βαψουνε ολο αλλιως θα στο κανουν τοπικα κ θα βγει 50-100 ευρω... για ολοκληρο θα παει στα 100-150.. μπορουμε να το παμε κ οταν ερθεις εδω πανω στο μαγαζι που το πηγα κι εγω κ να μας κανουν καλυτερη τιμη αν μπορεσουμε.. απλα θα πρεπει να το κανονισουμε μια εβδομαδα πριν και θα στο κρατησουνε μεσα μιση μερα...



Δυστυχως αδερφε δεν με βλεπω να ερχομε γιατι απαγορεβετε να οδηγησο για κανα μηνα τουλαχιστον ,ρεταρο λιγο Διορθωσεις γρατζουνιων 543963 Wacko και το μηχανακι ειναι υπο κατασκεβη!

Οπως ειπε και ο δοκτορας μηπως εχεις τιποτα φωτο πριν και μετα?
laume
laume
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Female
Εγγραφή : 2010-01-31
Mηνύματα : 713
Ηλικία : 41
Μοντέλο : Honda CBF 250!!!
Κράνος : HJC Samurai MC1

Διορθωσεις γρατζουνιων Empty Re: Διορθωσεις γρατζουνιων

6/7/2010, 12:09 pm
Εγώ για τα φαίρινγκ δεν μπορώ να σου πω οτιδήποτε... Razz

Αλλά κατά τα άλλα... Περαστικά!!! Blink Rolling Eyes
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

Διορθωσεις γρατζουνιων Empty Re: Διορθωσεις γρατζουνιων

6/7/2010, 12:24 pm
S.W. wrote:Δυστυχως αδερφε δεν με βλεπω να ερχομε γιατι απαγορεβετε να οδηγησο για κανα μηνα τουλαχιστον ,ρεταρο λιγο Διορθωσεις γρατζουνιων 543963 Wacko και το μηχανακι ειναι υπο κατασκεβη!

Κατ' αρχάς εσύ Σπύρο είσαι καλά; Έχεις χτυπήσει; Πως έγινε ρε γαμώτο; :(
Δε μας πάει ο Ιούλιος λέμε...!!!

Περαστικά κι αγύριστα σε σένα προπαντώς και ύστερα στο βεφαρόνι... Neutral
dirty
dirty
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-05-29
Mηνύματα : 1985
Ηλικία : 50
Μοντέλο : vfr 750 96-xr 400r 96 -scott voltage yz3 2003
Κράνος : shoei xr1000

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Διορθωσεις γρατζουνιων Empty Re: Διορθωσεις γρατζουνιων

6/7/2010, 12:37 pm
αρχοντα περαστικα σου ευχομαι και κριμα που δεν θα σε δουμε
Armenis
Armenis
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-01-28
Mηνύματα : 613
Ηλικία : 36
Μοντέλο : VFR 1200F '13
Κράνος : Shoei XR-1100

Διορθωσεις γρατζουνιων Empty Re: Διορθωσεις γρατζουνιων

6/7/2010, 12:43 pm
τοσο σοβαρα εισαι ρε; ε τοτε κοιτα να γινεις εσυ καλα κ η βεφα φτιαχνει... κριμα..

Λοιπον το μηχανακι μου ειχε βαθιες γρατζουνιες κ τωρα δεν φαινεται τπτ! οταν λεω τπτ εννοω ΤΙΠΟΤΑ! γτ ειμαι πολυ ψειρας με το μηχανακι... το χρωμα ειναι ακριβως ιδιο κ δν υπαρχει κανενα θεμα να φοβηθειτε... βεβαια καποια απο αυτα τα καταστηματα δεν αναλαμβανουν μηχανες... πατε μια βολτα αν ευκαιρειτε... κανει φοβερη δουλεια κ πραγματικα θα γινει καινουργιο...

για θεσσαλονικη θα πατε αν χρειαστειτε στον λαζαρο επι της καραμανλη διπλα στην Ducati μακινα... 3ο φαναρι απο Πανεπιστημιο Μακεδονιας στην ιδια πλευρα...

φωτο του πως ητανε δεν εχω αλλα αν θελετε μπορω να ποσταρω καινουργιες... μιλαμε για αρκετα βαθιες γρατζουνιες... και το ντεποζιτο μου φτιαξανε που ειχε ενα μικρο λακακι.. ολοκαινουργιο.. πιστευω κ σπασμενο φαιρινγκ μπορει να φτιαξουνε.. δεν ξερω πρεπει να ρωτησετε αλλα αν σας πουνε οτι το φτιαχνουνε σημαινει οτι θα γινει καινουργιο.. ;)
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum