Το απίστευτο ταξιδιωτικό του Ηλία Βροχίδη σε 14 Ασιατικές χώρες

+14
grigoris
vasilakos
madnomad
Vvag
Tinder
apostat
Ο φυσικός
nikos-ex victor
Fanrider
Postman
DoctorAbo
Don John
ΗΛΙΑΣ
demon
18 posters
Go down
apostat
apostat
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-05-16
Mηνύματα : 2107
Ηλικία : 62
Μοντέλο : VFR VTec, XR650
Κράνος : HJC HQ-1 carbon

Το απίστευτο ταξιδιωτικό του Ηλία Βροχίδη σε 14 Ασιατικές χώρες - Page 2 Empty Re: Το απίστευτο ταξιδιωτικό του Ηλία Βροχίδη σε 14 Ασιατικές χώρες

15/5/2011, 2:03 am
Άντε Ηλία, με το καλό και στην Αφρική. cheers
madnomad
madnomad
Νέο μέλος
Νέο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2011-05-05
Mηνύματα : 6
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Honda XR 250S
Κράνος : Καμία επιλογή

greece2india
http://www.madnomad.co.cc

Το απίστευτο ταξιδιωτικό του Ηλία Βροχίδη σε 14 Ασιατικές χώρες - Page 2 Empty Re: Το απίστευτο ταξιδιωτικό του Ηλία Βροχίδη σε 14 Ασιατικές χώρες

19/5/2011, 12:05 am
Σας ευχαριστώ όλους παιδιά! Φυσικά θα γίνει και στη Θεσσαλονίκη παρουσίαση, απλά από το φθινόπωρο αυτά, γιατί όλη τη σεζόν θα δουλεύω στην Κω, όπου ήδη βρίσκομαι.

Εντάξει, εννοείται καλοδεχούμενη η πλακίτσα για το VFR. Ούτως ή άλλως παραήμουν μικρός τότε και δεν ασχολούμουν με μοτοσικλέτες για να έχω ψάξει ακριβώς ποιο μοντέλο είναι. Απλά κάποιος άλλος από το moto.gr μου είχε πει ότι αυτό είναι το μοντέλο του '89. Τέλος πάντων, τελικά παραήταν παλιά και τώρα αισθάνομαι ακόμη πιο υπερήφανος που οδηγούσα μοτοσικλέτα του '86! '86... Ακούγεται τόσο μακρινό... 2 χρονών ήμουν τότε!

Πάντα όρθιοι,
Ηλίας
ΗΛΙΑΣ
ΗΛΙΑΣ
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-02-18
Mηνύματα : 1289
Ηλικία : 50
Μοντέλο : 2004.
Κράνος : Καμία επιλογή

ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΟΥ ΓΑΜΩ

Το απίστευτο ταξιδιωτικό του Ηλία Βροχίδη σε 14 Ασιατικές χώρες - Page 2 Empty Re: Το απίστευτο ταξιδιωτικό του Ηλία Βροχίδη σε 14 Ασιατικές χώρες

19/5/2011, 9:46 am
madnomad wrote: Σας ευχαριστώ όλους παιδιά! Φυσικά θα γίνει και στη Θεσσαλονίκη παρουσίαση, απλά από το φθινόπωρο αυτά, γιατί όλη τη σεζόν θα δουλεύω στην Κω, όπου ήδη βρίσκομαι.

Εντάξει, εννοείται καλοδεχούμενη η πλακίτσα για το VFR. Ούτως ή άλλως παραήμουν μικρός τότε και δεν ασχολούμουν με μοτοσικλέτες για να έχω ψάξει ακριβώς ποιο μοντέλο είναι. Απλά κάποιος άλλος από το moto.gr μου είχε πει ότι αυτό είναι το μοντέλο του '89. Τέλος πάντων, τελικά παραήταν παλιά και τώρα αισθάνομαι ακόμη πιο υπερήφανος που οδηγούσα μοτοσικλέτα του '86! '86... Ακούγεται τόσο μακρινό... 2 χρονών ήμουν τότε!

Πάντα όρθιοι,
Ηλίας
... μην σε χαλάν αυτά ,εκανες ενα ταξίδι που αλλοι σαν και εμένα ούτε στα ονειρά μας . να,σαι πάντα καλα και υγεία πάνω απο ολα. εξάλλου παντου υπαρχει καποιος που τα γνωρίζει ολα . I love you Beeee Beeee
grigoris
grigoris
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-26
Mηνύματα : 311
Ηλικία : 58
Μοντέλο : VFR 750 G1987,Tenere 600 1985,ΤT 600 1998
Κράνος : Καμία επιλογή

Το απίστευτο ταξιδιωτικό του Ηλία Βροχίδη σε 14 Ασιατικές χώρες - Page 2 Empty Re: Το απίστευτο ταξιδιωτικό του Ηλία Βροχίδη σε 14 Ασιατικές χώρες

19/5/2011, 11:45 am
Να σαι καλά Ηλία και όπως είπε κάποιος πριν ακόμη υπάρξει VFR 400 86 mod. Το απίστευτο ταξιδιωτικό του Ηλία Βροχίδη σε 14 Ασιατικές χώρες - Page 2 616608 Το απίστευτο ταξιδιωτικό του Ηλία Βροχίδη σε 14 Ασιατικές χώρες - Page 2 36546 όχι 89 έτσι ; Το απίστευτο ταξιδιωτικό του Ηλία Βροχίδη σε 14 Ασιατικές χώρες - Page 2 594272 αλλά και Ηλίας Βροχίδης
"may you stay forever young" (Bob Dylan)
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum