Go down
Sir Eater
Sir Eater
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-01-16
Mηνύματα : 435
Ηλικία : 42
Μοντέλο : Honda VFR 800 '05
Κράνος : Arai Viper GT Takahashi Replica

S.O.S. Σκίστηκε η άκρη από το φερμουάρ του μπουφάν μου Empty S.O.S. Σκίστηκε η άκρη από το φερμουάρ του μπουφάν μου

23/4/2011, 1:00 am
Σκίστηκε η άκρη από το φερμουάρ του μπουφάν μου(του Dainese εννοώ)!
Μήπως ξέρετε που τα επιδιορθώνουμε???
Παρακαλώ πείτε μου αν ξέρετε κάποιο μαγαζί που να ειδικεύεται σε τέτοιες επισκευές!
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Swear Swear Swear
N.V.8
N.V.8
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-02-18
Mηνύματα : 486
Ηλικία : 43
Μοντέλο : KTM 950 ADVENTURE LC8
Κράνος : Arai tour x3

S.O.S. Σκίστηκε η άκρη από το φερμουάρ του μπουφάν μου Empty Re: S.O.S. Σκίστηκε η άκρη από το φερμουάρ του μπουφάν μου

23/4/2011, 1:26 am
Sir Eater wrote:Σκίστηκε η άκρη από το φερμουάρ του μπουφάν μου(του Dainese εννοώ)!
Μήπως ξέρετε που τα επιδιορθώνουμε???
Παρακαλώ πείτε μου αν ξέρετε κάποιο μαγαζί που να ειδικεύεται σε τέτοιες επισκευές!
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Swear Swear Swear

Ε, τώρα τί να σου πώ!Τα θέλει ο κώλος σου!!!Σταμάτα να τρώς ρε φίλε!!!!
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Τέλος πάντων.... Νομίζω οτι αν κάνεις μια βόλτα απο Παπασταύρου ακόμα κι απο τον Ιταλό Μιχαλακοπούλου, κάπως θα σε βολέψουν.
Υπάρχει και ο φίλος μου ο Παντελής στην Ομόνοια που τα φτιάχνει.Ειναι πίσω απο την εθνική τράπεζα μέσα στην στοά.Τσαγκαρης αλλα ξέρει να τα φτιαχνει.Αν πάς πες του οτι είσαι απο τον Νικο απο το Πόρτο Ράφτη με το ασημί το VFR, φίλος του Στέλιου απο το περίπτερο ή επειδή θα τα ξεχάσεις όλα αυτα μέχρι να πάς παρε με τηλ να τον ενημερώσω.Καλή δουλειά και σε καλές τιμές.Όβερ ....
Ο φυσικός
Ο φυσικός
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 7144
Ηλικία : 52
Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
Κράνος : Shoei XR-1000

S.O.S. Σκίστηκε η άκρη από το φερμουάρ του μπουφάν μου Empty Re: S.O.S. Σκίστηκε η άκρη από το φερμουάρ του μπουφάν μου

23/4/2011, 12:37 pm
Τα φερμουάρ των DAINESE είναι ένα μεγάλο θέμα.

Αν δεν εξυπηρετηθείς από τις λύσεις που πρότεινε ο NV8 ξέρω έναν αξιόπιστο τσαγκάρη κοντά στο σπίτι μου που με έχει εξυπηρετήσει και σε όποιο θέμα φερμουάρ εμφανίστηκε. Επίσης, υπάρχει το Dirty Wash που θα κάνει καλή δουλεία αλλά μάλλον ακριβή.

Για τον τσαγκάρη πάρε με τηλέφωνο.
Sir Eater
Sir Eater
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-01-16
Mηνύματα : 435
Ηλικία : 42
Μοντέλο : Honda VFR 800 '05
Κράνος : Arai Viper GT Takahashi Replica

S.O.S. Σκίστηκε η άκρη από το φερμουάρ του μπουφάν μου Empty Re: S.O.S. Σκίστηκε η άκρη από το φερμουάρ του μπουφάν μου

23/4/2011, 3:30 pm
Κύριοι ευχαριστώ εκ των προτε...!!!

Θα δώσω feedback!
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum