Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ;

+13
Viking
Vaggelis V4
Don John
georgevfr
Passenger
Fanrider
Συνεπιβάτιδα
Ταξιδευτής
finrod
dimitrishndsm
Al_Bandy
Vvag
Ο φυσικός
17 posters
Go down
Fanrider
Fanrider
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 2290
Ηλικία : 59
Μοντέλο : VFR 800 το καλό , CB.1 τετρακοσια , INNOVA 125
Κράνος : Shoei XR-1000

Ένας τρόπος να ξεδίνεις και να ξεχνάς τα προβλήματα σου.. γκάζι και φύγαμε

Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ; - Page 2 Empty Re: Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ;

8/5/2009, 12:58 pm
Don John wrote:Και εδω για μαλλια μιλανε αυτοι!!!! Mad Mad Mad

Ρε Φανη που εισαι??
Θα τους το επιτρεψουμε?? Knupp


Ειμαι συγουρος οτι ζηλευουνε .Προφανως θα ξερουνε οτι οι καραφλοι ειναι και πιο θερμοι αντρες (τα στατιστικα ειναι απο γυναικες)
Και με βαση αυτο το δεδομενο εχουνε κι ενα φοβο για το τι μπορει να τους βγει στο μελλον naaa naaa lol! lol! lol!




παει το θεμα το γα......με
Viking
Viking
Μέλος
Μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 230
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Aprilia RSV Tuono
Κράνος : Suomy Spec1R

Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ; - Page 2 Empty Re: Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ;

8/5/2009, 9:00 pm
Να μάθω πράγματα για τη Βέφα, να βοηθήσω όποιον μπορώ με κάτι που μπορεί να ξέρω cheers
Ταξιδευτής
Ταξιδευτής
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Info
Male
Εγγραφή : 2008-12-17
Mηνύματα : 2634
Ηλικία : 124
Μοντέλο : Honda RC36 II
Κράνος : Arai Chaser / Shark S900 Glow

Riders on the storm...
http://openhorizons.wordpress.con

Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ; - Page 2 Empty Re: Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ;

8/5/2009, 9:37 pm
CB1-FAN wrote:
παει το θεμα το γα......με

Ε ειναι γιατι εσεις οι καραφλοι εισαστε θερμοι αντρες ρε! Για αυτο!! Laughing Laughing lol! lol!


Viking wrote:Να μάθω πράγματα για τη Βέφα, να βοηθήσω όποιον μπορώ με κάτι που μπορεί να ξέρω cheers

Καλα, εσυ τωρα τι σπαμμαρεις ρε παιδακι μου;;!;!;;; Laughing Razz Razz Razz
Ο φυσικός
Ο φυσικός
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 7144
Ηλικία : 52
Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
Κράνος : Shoei XR-1000

Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ; - Page 2 Empty Re: Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ;

8/5/2009, 9:44 pm
Παιδιά αυτό είναι το thread για τα χορτοκοπτικά ή το έχω μπερδέψει με τα τεστ για χύτρες ταχύτητας;
finrod
finrod
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-01
Mηνύματα : 465
Ηλικία : 43
Μοντέλο : VFR800 ABS
Κράνος : Καμία επιλογή

Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ; - Page 2 Empty Re: Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ;

8/5/2009, 10:09 pm
Ο φυσικός wrote:Παιδιά αυτό είναι το thread για τα χορτοκοπτικά ή το έχω μπερδέψει με τα τεστ για χύτρες ταχύτητας;
Μην αλλάζεις θέμα. Και μη σπαμάρεις. Αλλά αν είναι να ανοίξεις θέμα για την νέα χύτρα της Delongi, περιμένω με αγωνία.

Τεσπα, εδώ έχουμε επίθεση απροκάλυπτη από μέλη το φόρουμ με βάση τριχοπτωτικές διακρίσεις.
Με βάση την φυσική (ας με διορθώσει κάποιος σχετικότερος αν κανω λάθος), ένας φαλακρός χάνει περισσότερη θερμότητα από το κεφάλι, άρα ΔΕΝ μπορεί να δηλώνει ότι είναι θερμότερος από εμας!!!
Ο φυσικός
Ο φυσικός
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 7144
Ηλικία : 52
Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
Κράνος : Shoei XR-1000

Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ; - Page 2 Empty Re: Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ;

8/5/2009, 10:11 pm
finrod wrote:
Ο φυσικός wrote:Παιδιά αυτό είναι το thread για τα χορτοκοπτικά ή το έχω μπερδέψει με τα τεστ για χύτρες ταχύτητας;
Μην αλλάζεις θέμα. Και μη σπαμάρεις. Αλλά αν είναι να ανοίξεις θέμα για την νέα χύτρα της Delongi, περιμένω με αγωνία.

Τεσπα, εδώ έχουμε επίθεση απροκάλυπτη από μέλη το φόρουμ με βάση τριχοπτωτικές διακρίσεις.
Με βάση την φυσική (ας με διορθώσει κάποιος σχετικότερος αν κανω λάθος), ένας φαλακρός χάνει περισσότερη θερμότητα από το κεφάλι, άρα ΔΕΝ μπορεί να δηλώνει ότι είναι θερμότερος από εμας!!!

Τρέλλα!!!!!!! band
Ταξιδευτής
Ταξιδευτής
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Info
Male
Εγγραφή : 2008-12-17
Mηνύματα : 2634
Ηλικία : 124
Μοντέλο : Honda RC36 II
Κράνος : Arai Chaser / Shark S900 Glow

Riders on the storm...
http://openhorizons.wordpress.con

Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ; - Page 2 Empty Re: Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ;

8/5/2009, 10:26 pm
finrod wrote:
Τεσπα, εδώ έχουμε επίθεση απροκάλυπτη από μέλη το φόρουμ με βάση τριχοπτωτικές διακρίσεις.
Με βάση την φυσική (ας με διορθώσει κάποιος σχετικότερος αν κανω λάθος), ένας φαλακρός χάνει περισσότερη θερμότητα από το κεφάλι, άρα ΔΕΝ μπορεί να δηλώνει ότι είναι θερμότερος από εμας!!!

Ωπα ωπα φιλαρακι.....


Λιγα με τους φαλακρους ετσι;;;
Τι παιζει;;; Ρατσισμος εναντια στους φαλακρους αυτου του κοσμου;;;; Δεν θα περασει ρε η χουντα του μαλλια!!!! Laughing fight3 fight3

(κατσε γιατι πρεπει να υπερασπιζομαστε τους δικους μας, αφου και εμεις προς τα εκει παμε! Laughing Laughing )
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ; - Page 2 Empty Re: Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ;

8/5/2009, 11:14 pm
Tι μλκες που είστε lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! Έχω λιώσει λέμεεε!!! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

(Τάκη δε θέλω να φανταστώ τι θα γίνει όταν θα' χεις τα κέφια σου...!!!)


Και μετά ρωτάτε γιατί έχουμε γραφτεί στο φόρουμ!!!!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Ο φυσικός
Ο φυσικός
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 7144
Ηλικία : 52
Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
Κράνος : Shoei XR-1000

Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ; - Page 2 Empty Re: Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ;

8/5/2009, 11:31 pm
Βαγγέλη ήθελες πάντα να γίνεις οφθαλμίατρος και μας κάνεις τεστ για μυωπία; Smile
'AGGEVI'
'AGGEVI'
Συντονιστής
Info
Male
Εγγραφή : 2009-04-05
Mηνύματα : 1954
Ηλικία : 50
Μοντέλο : - VFR 800 FI - F650 ST -
Κράνος : Arai - Suomy

'Alfisti Team'

Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ; - Page 2 Empty Re: Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ;

8/5/2009, 11:56 pm
Δεν μιλαω , δε μιλαω αλλα φτανει πια...δεν αντεχεται αλλο τοσος ρατσισμος.......ελεος!!!!!

Για ευνοητους λογους εχω να ανακοινωσω τα κατωθι:

Ως προεδρος του 'Συλλογου Απανταχου Καραφλοχιππιδων Ελλαδος & Περιχωρων",

γνωστος και ως Σ.Α.Κ.Ε.Π. εχω να σας δηλωσω οτι ηδη εχει κατατεθει μηνυση, μεσω του δικηγορου του συλλογου μας

κ.Μπουκλα, κατα πασα ατομο με πανω απο 3 τριχες ανα τετραγωνικο εκατοστο κεφαλης,

ο οποιος ειναι ενεργο μελος αυτου του φορουμ,

και εκθετει ή επιτιθεται απο τα γραφομενα του σε καποιο μελος μας.

Εχουν κατατεθει ειδικα ασφαλιστικα μετρα,( θα πληρωσει "τα μαλλια της κεφαλης του") και υπολογιζεται οτι ο συλλογος

θα κερδισει τον δικαστικο αγωνα με υλικες απολαβες τουλαχιστον ενα μαυρο VFR V-TEC

συν οτι προκυψει. (ολα τα μοτο δεκτα)

***Να σημειωθει οτι απο το ολο θεμα δεν εξαιρουνται οι πρωην 'κοτσιδατοι', 'μπουκλατοι' κτλ. Cool Cool Cool
Ο φυσικός
Ο φυσικός
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 7144
Ηλικία : 52
Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
Κράνος : Shoei XR-1000

Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ; - Page 2 Empty Re: Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ;

9/5/2009, 12:06 am
Έχω καραφλιάσει με όσα διαβάζω.
Μα θα μαλλιάσει η γλώσσα μου να επαναλαμβάνω ότι ασχολούμαστε με τρίχες;
Ανατριχιάζω και μόνο που σκέφτομαι ότι έχει γίνει μήνυση από τον κύριο Μπούκλα.
Εγώ δεν θα πείραζα ούτε τρίχα από κάποιον που απλά κατέθεσε την άποψή του.
Φοβάμαι ότι έχει γίνει η τρίχα τριχιά!


Ταμίας της οργάνωσης ΚΑΡ.ΦΥ. (ΚΑΡαφλοί ΦΥσικοί)
finrod
finrod
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-01
Mηνύματα : 465
Ηλικία : 43
Μοντέλο : VFR800 ABS
Κράνος : Καμία επιλογή

Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ; - Page 2 Empty Re: Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ;

9/5/2009, 12:27 am
Ο φυσικός wrote:Έχω καραφλιάσει με όσα διαβάζω.
Μα θα μαλλιάσει η γλώσσα μου να επαναλαμβάνω ότι ασχολούμαστε με τρίχες;
Ανατριχιάζω και μόνο που σκέφτομαι ότι έχει γίνει μήνυση από τον κύριο Μπούκλα.
Εγώ δεν θα πείραζα ούτε τρίχα από κάποιον που απλά κατέθεσε την άποψή του.
Φοβάμαι ότι έχει γίνει η τρίχα τριχιά!


Ταμίας της οργάνωσης ΚΑΡ.ΦΥ. (ΚΑΡαφλοί ΦΥσικοί)

Καλά ρε λαμόγιο. Πώς και μπήκες ταμίας σε οργάνωση Καραφλών με τρία μέτρα κοτσίδα??? Wall Wall Wall

Όσο για τον άνωθι άνωθι που απειλεί με μηνύσεις, αντεπιτέθηκα σε καταφανέστατη πρόκληση Καραφλού προς όλους εμάς τους τριχοφόρους.
Το επιχείρημά μου ήταν επιστημονικά τεκμηριωμένο και διαυγές. Αντί για ένα ουσιαστικό αντεπιχείρημα, χρησιμοποιούνται απειλές και φωνές.
Απαξιώ! naaa
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ; - Page 2 Empty Re: Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ;

9/5/2009, 12:56 am
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Κοίτα που μας προέκυψε 2ος Φυσικός τώρα!!!... Τάκη, βάλε τα δυνατά σου, έχεις ανταγωνισμό!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

Eγώ πάντως ένα έχω να πω: Punk
Ο φυσικός
Ο φυσικός
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 7144
Ηλικία : 52
Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
Κράνος : Shoei XR-1000

Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ; - Page 2 Empty Re: Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ;

9/5/2009, 1:02 am
Γιατί είστε ρατσιστές; Laughing
Δεν μπορεί για παράδειγμα ένας άντας να συμμετέχει στο φεμινιστικό κίνημα; Ένας κυνηγός να είναι μέλος του WWF; Ένας ιστιοπλόος μέλος ορειβατικού συλλόγου; Τι στενόμυαλοι άνθρωποι Θεέ μου...
Ταξιδευτής
Ταξιδευτής
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Info
Male
Εγγραφή : 2008-12-17
Mηνύματα : 2634
Ηλικία : 124
Μοντέλο : Honda RC36 II
Κράνος : Arai Chaser / Shark S900 Glow

Riders on the storm...
http://openhorizons.wordpress.con

Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ; - Page 2 Empty Re: Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ;

9/5/2009, 10:42 am
'AGGEVI' wrote:Δεν μιλαω , δε μιλαω αλλα φτανει πια...δεν αντεχεται αλλο τοσος ρατσισμος.......ελεος!!!!!

Για ευνοητους λογους εχω να ανακοινωσω τα κατωθι:

Ως προεδρος του 'Συλλογου Απανταχου Καραφλοχιππιδων Ελλαδος & Περιχωρων",

γνωστος και ως Σ.Α.Κ.Ε.Π. εχω να σας δηλωσω οτι ηδη εχει κατατεθει μηνυση, μεσω του δικηγορου του συλλογου μας

κ.Μπουκλα, κατα πασα ατομο με πανω απο 3 τριχες ανα τετραγωνικο εκατοστο κεφαλης,

ο οποιος ειναι ενεργο μελος αυτου του φορουμ,

και εκθετει ή επιτιθεται απο τα γραφομενα του σε καποιο μελος μας.

Εχουν κατατεθει ειδικα ασφαλιστικα μετρα,( θα πληρωσει "τα μαλλια της κεφαλης του") και υπολογιζεται οτι ο συλλογος

θα κερδισει τον δικαστικο αγωνα με υλικες απολαβες τουλαχιστον ενα μαυρο VFR V-TEC

συν οτι προκυψει. (ολα τα μοτο δεκτα)

***Να σημειωθει οτι απο το ολο θεμα δεν εξαιρουνται οι πρωην 'κοτσιδατοι', 'μπουκλατοι' κτλ. Cool Cool Cool



lol! lol! lol! lol! Ρε Αγγελε υποκλινομαι!!! Worthy Ελιωσα λεμε!!!

ΥΓ. Ευτυχως εγω τη γλυτωνω την μυνηση ....παρα τριχα!!! lol!
(οχι νομιζατε οτι θα το αφηνα ετσι!) Laughing


Vvag wrote:
Eγώ πάντως ένα έχω να πω: Punk

Eσυ εχεις φαει τη μυνηση σου χαλαρα λεμε ρε αλητη μαλλια!!!! Laughing lol! lol! lol!
'AGGEVI'
'AGGEVI'
Συντονιστής
Info
Male
Εγγραφή : 2009-04-05
Mηνύματα : 1954
Ηλικία : 50
Μοντέλο : - VFR 800 FI - F650 ST -
Κράνος : Arai - Suomy

'Alfisti Team'

Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ; - Page 2 Empty Re: Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ;

9/5/2009, 1:43 pm
finrod wrote:

Όσο για τον άνωθι άνωθι που απειλεί με μηνύσεις, αντεπιτέθηκα σε καταφανέστατη πρόκληση Καραφλού προς όλους εμάς τους τριχοφόρους.
Το επιχείρημά μου ήταν επιστημονικά τεκμηριωμένο και διαυγές. Αντί για ένα ουσιαστικό αντεπιχείρημα, χρησιμοποιούνται απειλές και φωνές.
Απαξιώ! naaa

Φιλε finrod το θεμα της φαλακρας εχει πολυ μεγαλυτερη ιστορια σε αυτο το forum, και δεν ειναι η πρωτη

φορα που αναφερεται σε post. ( υπηρξαν και live αντιπαραθεσεις ).

Oσο αφορα το συμπερασμα σου για την θερμοτητα, ειναι μεν σωστο αλλα πιστευω οχι ολοκληρωμενο,

σκεψου οτι υπαρχει μεγαλυτερη επαγωγη θερμοτητας διοτι στο υπολοιπο κορμι η θερμοκρασια ειναι

πολυ μεγαλυτερη, τα "βεντιλατορια" σε εμας δεν ανοιγουν στους +100 C αλλα πολυ νωριτερα !!!!!

Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ; - Page 2 63001750Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ; - Page 2 63001750Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ; - Page 2 63001750
Rossifumi_46
Rossifumi_46
Μέλος
Μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-05-19
Mηνύματα : 264
Ηλικία : 39
Μοντέλο : CBR 600 Fi Sport FS1 PC35
Κράνος : AGV K3 Rossi MotoGP Blue, HJC CS-14 Manly Red

-Quarantasei-

Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ; - Page 2 Empty Re: Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ;

31/3/2012, 12:39 am
Θεματάκι από το χρονοντούλαπο...
Παραθέτοντας το πρόσφατο κείμενο του Ιάκωβου Σουργουτσίδη (ή Jack the Drifter!)

Gasολογίες #333,
Τυχεροί Λαχνοί.


Το σαββατοκύριακο που μας πέρασε μαζεύτηκαν απ’ όλη την Κρήτη αλλά και διάφορα μέρη της Ελλάδας τα μέλη του BMW GS Forum και έκοψαν την πίτα τους στα Χανιά. Έκαναν τις βόλτες τους και γνώρισαν τις ομορφιές του νομού, έφαγαν, χόρεψαν, κέρδισαν τα δώρα τους, γνωρίστηκαν, γέλασαν και γύρισαν στα σπίτια τους. Την τελευταία μέρα πήγα μαζί τους και απόλαυσα την παρέα τους. Ωραίοι τύποι.
Θυμάμαι ότι παλιότερα απέφευγα με πάθος τις μαζικές διοργανώσεις. Δεν πατούσα όπου μαζευόντουσαν πάνω από πέντε, ακόμα κι αν ήταν απολύτως γνωστοί. Ούτε οι λέσχες μου άρεσαν, ούτε οι πανελλήνιες συγκεντρώσεις, ούτε οι πολυπληθείς εκδρομές, με τίποτα. Είμαι σίγουρος ότι πολλοί από σας πιστεύετε το ίδιο, και η αλήθεια είναι ότι έχετε καλούς λόγους: δεν σας αρέσει η ταλαιπωρία. Άντε να περιμένεις να μαζευτούν στο ραντεβού, άντε να περιμένεις τους αργούς, άντε να πιάσεις τους γρήγορους, άντε να ανεχτείς τους κάγκουρες, άντε να περιμένεις στο βενζινάδικο να γεμίσουν όλοι…
Ξέρετε όμως γιατί έχω αλλάξει γνώμη; Επειδή σε κάτι τέτοιες φάσεις γνωρίζεις προσωπικότητες που αλλιώς δεν θα μπορούσες να συναντήσεις ποτέ. Θα σας εξηγήσω με την αγαπημένη μου παρομοίωση: φανταστείτε να περνάνε από μπροστά σας μπαλόνια, τα οποία είτε είναι άδεια, είτε περιέχουν κάποια δώρα που μπορείτε να κρατήσετε για πάντα. Θα καθόσασταν να τα βλέπετε να περνάνε ή θα παίρνατε τη βελόνα και θα τα σπάγατε όλα; Κάν’ τε το δεύτερο και δεν θα μετανιώσετε. Κάποιοι είναι αδιάφοροι αλλά άλλοι είναι πραγματικοί θησαυροί. Έτσι γνώρισα τον “Πατέρα”, τους “Γεροπαράξενους,” τον “Περιπέτεια” κι ένα σωρό άλλους που δεν θα αντάλλαζα με τίποτα. Ανοιχτείτε και θα δείτε…

Πηγή:
http://www.chilloutnews.gr/c2/gas/314-gasologies-321-340/2365-gas-333
SCORPIOS
SCORPIOS
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-22
Mηνύματα : 3277
Ηλικία : 44
Μοντέλο : VFR800
Κράνος : shoei xr1100

δεν ειμαι του πνευματος ειμαι του οινοπνευματος…..

Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ; - Page 2 Empty Re: Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ;

2/4/2012, 10:34 am
Εγώ γράφτηκα αρχικά για ένα τεχνικό πρόβλημα.
Και ενώ δεν είχα σκοπό να συμμετέχω δεν μπόρεσα να αντισταθώ
στην τόσο ζεστή και χαβαλετζίδικη παρέα.
Τόσο που να έχει φτάσει σε σημείο εξάρτησης. cheers
ΗΛΙΑΣ
ΗΛΙΑΣ
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-02-18
Mηνύματα : 1289
Ηλικία : 50
Μοντέλο : 2004.
Κράνος : Καμία επιλογή

ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΟΥ ΓΑΜΩ

Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ; - Page 2 Empty Re: Ποιος είναι ο κύριος λόγος που συμμετέχετε στο φόρουμ;

2/4/2012, 10:39 am
SCORPIOS wrote:Εγώ γράφτηκα αρχικά για ένα τεχνικό πρόβλημα.
Και ενώ δεν είχα σκοπό να συμμετέχω δεν μπόρεσα να αντισταθώ
στην τόσο ζεστή και χαβαλετζίδικη παρέα.
Τόσο που να έχει φτάσει σε σημείο εξάρτησης. cheers
....................... Smile Smile Smile Smile Bye ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.... Bye Bye
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum