Go down
Παναγιώτης Κ.
Παναγιώτης Κ.
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-09-09
Mηνύματα : 2989
Ηλικία : 64
Μοντέλο : VFR - Varadero - CB 750 Boll d'or - Africa - Chappy
Κράνος : Shoei Raid 2 + Bell M4R Carbon

Ride hard, die young.........

Da Vinci X-1R. To χρησιμοποιεί κανείς; Εντυπώσεις; Empty Da Vinci X-1R. To χρησιμοποιεί κανείς; Εντυπώσεις;

27/10/2011, 1:55 pm
Da Vinci X-1R. To χρησιμοποιεί κανείς; Εντυπώσεις; 8826

Επειδή ένας φίλος μου το εκθειάζει, και μιας και από πρόσθετα δεν έχω χρησιμοποιήσει κανένα πέρα από κάποιο mollycote που έβαζα στο Mini όταν μου έκαιγε λάδια, μπήκα στην περιέργεια να διαβάσω, και ο κατασκευαστής του υπόσχεται πράματα και θάματα.

Έχει κανείς άποψη για το συγκεκριμένο;
Έχετε χρησιμοποιήσει κάποιο άλλο που σας άφησε ικανοποιημένους;
Τί διαφορές είδατε;
vasilakos
vasilakos
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 635
Ηλικία : 62
Μοντέλο : VFR 800 VTEC
Κράνος : Καμία επιλογή

Da Vinci X-1R. To χρησιμοποιεί κανείς; Εντυπώσεις; Empty Re: Da Vinci X-1R. To χρησιμοποιεί κανείς; Εντυπώσεις;

27/10/2011, 4:27 pm
Nαι Παναγιωτη,εγω εχω βαλει motorcout λεγετε αν θυμαμαι καλα σε σαζμαν που γρατζουναγε συχνα την δευτερα σε αυτοκινητο,και εξαφανισε το θορυβο.
Επισης σε αυτοκινητο παλι με 180.000χλμ που ακουγοταν λιγο το μοτερ του και μειωσε το θορυβο κατα 70/100 θα ελεγα,θαυματουργο.
Μειωση τριβων και θορυβου υποσχεται ειδικα σε κουρασμενα μοτερ,για τα αλλα δρα προληπτικα,εχω βαλει και στη βεφα βεβαια.Κανενα προβλημα ειδικα σ αυτο που φοβομουν μηπως και πατιναρουν οι δισκοι.
Ο Λαμπριανιδης το φερνει νομιζω.
vfr samos
vfr samos
Νέο μέλος
Νέο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-12-10
Mηνύματα : 46
Ηλικία : 44
Μοντέλο : vfr 800 vtec 09
Κράνος : Καμία επιλογή

Da Vinci X-1R. To χρησιμοποιεί κανείς; Εντυπώσεις; Empty Re: Da Vinci X-1R. To χρησιμοποιεί κανείς; Εντυπώσεις;

27/10/2011, 7:01 pm
Τα λαδια αυτα τα βαζω στο αυτοκινητο με ενα ενυσχιτικο μαζι που δινει η εταιρια μια χαρα εψαχνα και για τη μηχανη να βρω τετοια.
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum