Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου

+11
glystras
Don John
Bravo
Fanrider
KiloMeater
Ο φυσικός
Ταξιδευτής
Acanthor
Vvag
icex
Viking
15 posters
Go down
Viking
Viking
Μέλος
Μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 230
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Aprilia RSV Tuono
Κράνος : Suomy Spec1R

Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου Empty Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου

16/1/2009, 11:50 am
Με τις τιμές που βλέπουμε στα site του εξωτερικού νιώθουμε πολλές φορές κορόιδα που πληρώνουμε 50-100 ευρώ παραπάνω σε αγορές της τάξης των 300€.Σκοπός του συγκεκριμένου θρεντακίου είναι να συγκεντρώσουμε όσο το δυνατόν περισσότερα site τα οποία αποτελούν δοκιμασμένες και καλές λύσεις για αγορές αξεσουάρ αναβάτη και μοτοσυκλέτας.Γιατί να αγοράσω ένα ζευγάρι λάστιχα απο δω με 350-400€ όταν μπορώ να το φέρω απ'έξω με 250€ με έξοδα αποστολής και να το περάσω με άλλα 30-40€?Γιατί να μην προτιμήσω τις προσφορές σε κρανάρες όπως shoei,agv,arai,suomy κτλ κτλ?

Παραθέτω κάποια ενδεικτικά και φυσικά περιμένω με αγωνία την αύξηση της λίστας

www.e-bay.de www.e-bay.com και γενικά e-bay
www.fc-moto.de
www.motocard.com
www.moto-endisi.gr
www.intobikes.co.uk
icex
icex
Μέλος
Μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 277
Ηλικία : 49
Μοντέλο : vfr 800 rc46 vfr 750 rc36
Κράνος : AGV TI TECH

http://www.icecubes.gr

Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου Empty Re: Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου

16/1/2009, 12:49 pm
Καλο λαστιχαδικο ειναι το www.tires4all.gr πηρα τα metzeler m3 σε καλη τιμη
και πολυ καλη εξυπηρετησει
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου Empty Re: Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου

16/1/2009, 8:04 pm
Αν δε μιλάμε μόνο για internetικά, έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος από το Δίκυκλο στη Βουλιαγμένης (www.dikyklo.gr)που είναι stockάδικο και έχει αρκετά χαμηλές τιμές, και από την αποθήκη στην Ηλιούπολη (Κεφαλληνίας 44), όπου κάνει παραεισαγωγή και επίσης έχει πολύ καλύτερες τιμές από τα καταστήματα.
Επίσης έχω ακούσει καλά λόγια για το www.toofast.gr, αλλά δεν έχω πάρει ποτέ κάτι από εκεί.
Acanthor
Acanthor
Νέο μέλος
Νέο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 39
Ηλικία : 43
Μοντέλο : Honda VFR800 VTEC
Κράνος : Shark RSX

Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου Empty Re: Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου

18/1/2009, 9:19 pm
https://www.davidsilverspares.co.uk/
Original Honda Parts. Έφερα 3-4 πράγματα από κει. Πολύ καλές τιμές. Απλά ρωτήστε πρώτα τα έξοδα μεταφοράς για να είστε σίγουροι γιατί δεν είναι στάνταρ.
Επίσης έχω ψωνίσει κι εγώ από FC-moto κάποιες φορές και καλό είναι να κοιτάει κανείς τις προσφορές!
Ταξιδευτής
Ταξιδευτής
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Info
Male
Εγγραφή : 2008-12-17
Mηνύματα : 2634
Ηλικία : 124
Μοντέλο : Honda RC36 II
Κράνος : Arai Chaser / Shark S900 Glow

Riders on the storm...
http://openhorizons.wordpress.con

Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου Empty Re: Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου

19/1/2009, 8:47 pm
Kαι εγω εχω να πω μονο καλα λογια για το www.fc-moto.de . Επαγγελματιες και πολυ γρηγοροι! Smile
Εξισου γρηγοροι και με φοβερες τιμες ειναι στο www.louis.de .

Σχετικα με λαστιχα, πριν μερικα χρονια αγορασα ενα ζευγαρι Michelin Pilot Power 2ct απο ενα πολυ καλο μαγαζι στη Γερμανια με 260 ευρω (τιμη+μεταφορικα). Smile http://www.gibgummi24.de/
Και ενα Ελληνικο στην Πατρα, με πολυ καλες τιμες! http://motoraid.eu/shop/index.php

Παντως, επειδη μου αρεσει να ειμαι αμεροληπτος και να λεω τα πραγματα με το ονομα τους, πρεπει να πω οτι τα τελευταια χρονια γινεται και στην Ελλαδα μια πολυ καλη προσπαθεια απο καποια νεοτερα ατομα να φτιαξουν μαγαζια με πολυ καλες τιμες που συγκρινονται με τα sites του εξωτερικου.

Με το χερι στην καρδια, υπαρχουν καποια μαγαζια (στην Αθηνα τουλαχιστον που ξερω) που τα παιδια που τα εχουν ειναι εξαιρετικοι στη δουλεια τους, κανουν οτι καλυτερο μπορουν απο τιμες και γενικοτερα ειναι ωραιοι σαν ατομα.
Ενα μεγαλο παραδειγμα που μου ερχεται ειναι ο Δημητρης Μπουκης (του Boukis Way) που ειλικρινα αξιζει να γνωρισετε και ας μην αγορασετε ποτε λαστιχα απο το μαγαζι του! Αν ακουσετε ιστοριες παιδιων που πηγαν και εξυπηρετησης θα μεινετε με ανοιχτο το στομα... Smile

ΥΓ. Ισως θα ηταν μια καλη ιδεα να ανοιξουμε 2 ξεχωριστα θεματα που το ενα να εχει προτεινομενα sites και το αλλο προτεινομενα μαγαζια στην Ελλαδα. Το καλο πρεπει να διαφημιζεται οπου και αν ειναι αυτο!
Acanthor
Acanthor
Νέο μέλος
Νέο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 39
Ηλικία : 43
Μοντέλο : Honda VFR800 VTEC
Κράνος : Shark RSX

Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου Empty Re: Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου

19/1/2009, 9:09 pm
Ταξιδευτής wrote:
Ενα μεγαλο παραδειγμα που μου ερχεται ειναι ο Δημητρης Μπουκης (του Boukis Way) που ειλικρινα αξιζει να γνωρισετε και ας μην αγορασετε ποτε λαστιχα απο το μαγαζι του! Αν ακουσετε ιστοριες παιδιων που πηγαν και εξυπηρετησης θα μεινετε με ανοιχτο το στομα... Smile

Έχω ακούσει τα καλύτερα και από άλλα 2 άτομα τουλάχιστον άσχετα μεταξύ τους. Την επόμενη φορά θα τον δοκιμάσω!
Ταξιδευτής
Ταξιδευτής
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Info
Male
Εγγραφή : 2008-12-17
Mηνύματα : 2634
Ηλικία : 124
Μοντέλο : Honda RC36 II
Κράνος : Arai Chaser / Shark S900 Glow

Riders on the storm...
http://openhorizons.wordpress.con

Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου Empty Re: Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου

19/1/2009, 9:44 pm
Πριν καιρο ενα παιδι απο το moto.gr ειχε παει στο συγκεκριμενο μαγαζι για να δει ο Δημητρης γιατι κοσκινιζε το τιμονι αν θυμαμαι καλα. Το θεμα ειναι οτι το μπροστινο λαστιχο ηταν για πεταμα, αλλα το παιδι δεν ειχε χρηματα να βαλει καινουργιο.

Ο Δημητρης απλα του ειπε "εγω με αυτο το λαστιχο δεν σε αφηνω να φυγεις", του εβαλε ενα ολοκαινουργιο 120/70 και του ειπε "φυγε". Ε δεν νομιζω οτι αυτο το κανουν πολλοι μαγαζατορες... Και ας μην πω για το πως φροντιζει τα λαστιχα γενικα... I love you
Οταν ειχα παει πρωτη φορα στο μαγαζι, το πρωτο πραγμα που εκανε ηταν να με κερασει καφε (ΔΕΝ χρειαζομουν λαστιχα ουτε κατα διανοια). Μεσα στην κουβεντα μου ελεγε οτι τα λαστιχα τα εχει σε ξυλινα ραφια με συγκεκριμενες αποσταστεις κλπ γιατι το ξυλο τραβαει την υγρασια απο τα ελαστικα. Να τον βλεπατε πως κοιταζει καθε νεο λαστιχο... Σαν να βλεπει το νεογεννητο μωρακι του! I love you
Και βεβαια οσοι πατε πιστα θα ξερετε ηδη το τι ατομο ειναι ο Δημητρης. Καθε φορα που παω σε trackday εχω κανονικο pit crew! Πιεσεις, εργαλεια, λαδια για αλυσιδες κλπ, τεντα για τον ηλιο... Μεχρι και stands για τη μηχανη μπορει να μου δωσει αν χρειαστω! Φοβερο παλικαρι... cheers
Ο φυσικός
Ο φυσικός
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 7144
Ηλικία : 52
Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
Κράνος : Shoei XR-1000

Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου Empty Re: Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου

21/1/2009, 8:45 pm
Για δείτε και αυτό. Πρόκειται για κατάστημα στο Castelfranco, μια κωμόπολη 35km από τη Βενετία. Έχει καλές τιμές σε Givi και Dainese αν και οι διαφορές δεν είναι αυτές που ήταν πριν λίγα χρόνια.
http://www.market2ruote.it
Viking
Viking
Μέλος
Μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 230
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Aprilia RSV Tuono
Κράνος : Suomy Spec1R

Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου Empty Re: Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου

22/2/2009, 6:41 pm
Και για φτηνά λάδια κοιτάμε εδώ

http://www.trade-wind.gr/index.php?page=shop.browse&category_id=17&option=com_virtuemart&Itemid=57&vmcchk=1&Itemid=57

Τσεκαρισμένο site , καταθέτεις σε λογαρασμό του ή χρησιμποιείς πιστωτική και τα στέλνει δωρεάν.Αντικαταβολή μόνο εντός Αττικής.
KiloMeater
KiloMeater
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-31
Mηνύματα : 889
Ηλικία : 49
Μοντέλο : VFR800 vtec, SYM HD 200iEvo
Κράνος : ARAI RX-7

Full time dad

Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου Empty Re: Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου

22/2/2009, 6:52 pm
http://www.bikersbargains.co.uk/
το ARAI μου το πήρα απο εκεί, αψογοι σε όλα
Τιμή: 350 λίρες (οταν η λίρα ήταν περίπου ίση με το ευρώ) ενώ Μιχαλακοπούλου το συγκεκριμένο κράνος μετρητά μου το αφήνανε χαριστικά 690 ευρώ !!!!
Ο φυσικός
Ο φυσικός
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 7144
Ηλικία : 52
Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
Κράνος : Shoei XR-1000

Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου Empty Re: Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου

22/2/2009, 7:00 pm
Viking wrote:Και για φτηνά λάδια κοιτάμε εδώ

http://www.trade-wind.gr/index.php?page=shop.browse&category_id=17&option=com_virtuemart&Itemid=57&vmcchk=1&Itemid=57

Τσεκαρισμένο site , καταθέτεις σε λογαρασμό του ή χρησιμποιείς πιστωτική και τα στέλνει δωρεάν.Αντικαταβολή μόνο εντός Αττικής.

Πράγματι το συγκεκριμένο κατάστημα είναι απίστευτα φθηνό, αγοράζω από εκεί τα λάδια εδώ και χρόνια αν και αγνοούσα την on-line δυνατότητα. Ο μάστοράς μου δεν πίστευε ότι αγοράζω τόσο φθηνά τα λάδια Razz
Ταξιδευτής
Ταξιδευτής
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Info
Male
Εγγραφή : 2008-12-17
Mηνύματα : 2634
Ηλικία : 124
Μοντέλο : Honda RC36 II
Κράνος : Arai Chaser / Shark S900 Glow

Riders on the storm...
http://openhorizons.wordpress.con

Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου Empty Re: Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου

23/2/2009, 2:10 pm
Ο φυσικός wrote:
Viking wrote:Και για φτηνά λάδια κοιτάμε εδώ

http://www.trade-wind.gr/index.php?page=shop.browse&category_id=17&option=com_virtuemart&Itemid=57&vmcchk=1&Itemid=57

Τσεκαρισμένο site , καταθέτεις σε λογαρασμό του ή χρησιμποιείς πιστωτική και τα στέλνει δωρεάν.Αντικαταβολή μόνο εντός Αττικής.

Πράγματι το συγκεκριμένο κατάστημα είναι απίστευτα φθηνό, αγοράζω από εκεί τα λάδια εδώ και χρόνια αν και αγνοούσα την on-line δυνατότητα. Ο μάστοράς μου δεν πίστευε ότι αγοράζω τόσο φθηνά τα λάδια Razz

Παιδια, το trade wind ειναι το online shop του γνωστου και αγαπητου σε ολους μας Λαμπριανιδη στην Καλλιροης (εχει και υποκαταστημα στον Πειραια). Τις τιμες που βλεπετε εκει μπορειτε να τις βρειτε και στο μαγαζι και να πειτε και μια καλημερα στον φοβερο παππου! cheers
Fanrider
Fanrider
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 2290
Ηλικία : 59
Μοντέλο : VFR 800 το καλό , CB.1 τετρακοσια , INNOVA 125
Κράνος : Shoei XR-1000

Ένας τρόπος να ξεδίνεις και να ξεχνάς τα προβλήματα σου.. γκάζι και φύγαμε

Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου Empty Re: Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου

23/2/2009, 8:06 pm
Παιδια εγω απο εκει παιρνω νομιζω οι καλιτερες τιμες στην Αθηνα


Μονο καλο ειναι να μην πατε τελευταια στιγμη ,γιατι καποιες φορες ξεμενει απο καποιες μαρκες



ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ι
Καταστημα

Ν ΚΟΣΜΟΣ
Καλλιρροης 37
Αθηνα
11743

210 9226020
Bravo
Bravo
Ανερχόμενο μέλος
Ανερχόμενο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-28
Mηνύματα : 123
Ηλικία : 46
Μοντέλο : vfr 800 vtec
Κράνος : SHOEI Xspirit

Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου Empty Re: Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου

24/2/2009, 11:34 am
Ταξιδευτής wrote:Πριν καιρο ενα παιδι απο το moto.gr ειχε παει στο συγκεκριμενο μαγαζι για να δει ο Δημητρης γιατι κοσκινιζε το τιμονι αν θυμαμαι καλα. Το θεμα ειναι οτι το μπροστινο λαστιχο ηταν για πεταμα, αλλα το παιδι δεν ειχε χρηματα να βαλει καινουργιο.

Ο Δημητρης απλα του ειπε "εγω με αυτο το λαστιχο δεν σε αφηνω να φυγεις", του εβαλε ενα ολοκαινουργιο 120/70 και του ειπε "φυγε". Ε δεν νομιζω οτι αυτο το κανουν πολλοι μαγαζατορες... Και ας μην πω για το πως φροντιζει τα λαστιχα γενικα... I love you
Οταν ειχα παει πρωτη φορα στο μαγαζι, το πρωτο πραγμα που εκανε ηταν να με κερασει καφε (ΔΕΝ χρειαζομουν λαστιχα ουτε κατα διανοια). Μεσα στην κουβεντα μου ελεγε οτι τα λαστιχα τα εχει σε ξυλινα ραφια με συγκεκριμενες αποσταστεις κλπ γιατι το ξυλο τραβαει την υγρασια απο τα ελαστικα. Να τον βλεπατε πως κοιταζει καθε νεο λαστιχο... Σαν να βλεπει το νεογεννητο μωρακι του! I love you
Και βεβαια οσοι πατε πιστα θα ξερετε ηδη το τι ατομο ειναι ο Δημητρης. Καθε φορα που παω σε trackday εχω κανονικο pit crew! Πιεσεις, εργαλεια, λαδια για αλυσιδες κλπ, τεντα για τον ηλιο... Μεχρι και stands για τη μηχανη μπορει να μου δωσει αν χρειαστω! Φοβερο παλικαρι... cheers
Για όσα γράφει εδώ ο φίλος μου Νίκος συμφωνώ απολύτος μιας και εχω ιδίαν πείρα.Πριν περίπου 2 βδομάδες πέρασα στον Δημήτρη τα καινούργια μου λάστιχα.Πραγματικά φοβερός επαγγελματίας και πολύ καλό άτομο.Οσο για τις τιμές,ασυναγώνιστες!!!!
Don John
Don John
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-18
Mηνύματα : 4543
Ηλικία : 61
Μοντέλο : VFR 750 F RC24 - VFR 800abs RC46
Κράνος : HJC FG 15 - NOLAN N103

Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου Empty Re: Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου

26/2/2009, 12:40 pm
Αν θελετε γραψτε και που ειναι αυτος "ο Δημητρης".
Νομιζω πως συντομα θα μου φανει χρησιμοςWink
glystras
glystras
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-24
Mηνύματα : 878
Ηλικία : 55
Μοντέλο : 2004
Κράνος : Καμία επιλογή

Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου Empty Re: Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου

7/3/2009, 12:35 pm
Θέλω να αγοράσω ένα κράνος από Αμερική ….. Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου Dribble

Έχει αλλάξει τίποτα στο τελωνείο

Ή με usps και σήμανση δώρο θα είμαι οκ
gabadoo
gabadoo
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-25
Mηνύματα : 1311
Ηλικία : 54
Μοντέλο : V-Strom
Κράνος : Schuberth S1

Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου Empty Re: Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου

7/3/2009, 3:43 pm
glystras wrote:Θέλω να αγοράσω ένα κράνος από Αμερική ….. Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου Dribble

Έχει αλλάξει τίποτα στο τελωνείο

Ή με usps και σήμανση δώρο θα είμαι οκ
 Και εγω θελω,ρε γαμωτο...Για να δουμε
gabadoo
gabadoo
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-25
Mηνύματα : 1311
Ηλικία : 54
Μοντέλο : V-Strom
Κράνος : Schuberth S1

Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου Empty Re: Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου

9/3/2009, 9:40 pm
 Ρε παιδια να ρωτησω κατι....Αυτος ο ορος " crash helmet" (για ενα Αραι χαγκα που ενδιαφερομαι..) τι σημαινει;Οτι σπαει ευκολα; αχαχαχαχαχΓια πειτε
Bravo
Bravo
Ανερχόμενο μέλος
Ανερχόμενο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-28
Mηνύματα : 123
Ηλικία : 46
Μοντέλο : vfr 800 vtec
Κράνος : SHOEI Xspirit

Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου Empty Re: Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου

10/3/2009, 12:02 pm
Don John wrote:Αν θελετε γραψτε και που ειναι αυτος "ο Δημητρης".
Νομιζω πως συντομα θα μου φανει χρησιμοςWink


Μπούκης Δημήτρης. Λευκάδος 18,Καμίνια,Πειραιάς 210-4827200,6948116548.
Al_Bandy
Al_Bandy
Μέλος
Μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-03-08
Mηνύματα : 259
Ηλικία : 43
Μοντέλο : Honda cb1300 xr 250
Κράνος : Shoei xr1100

πιγκουινοπαιδο

Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου Empty Re: Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου

10/3/2009, 12:26 pm
προς παιδες που θελουν κρανος απο αμερικη: αν ειναι shoei να προσεχετε γιατι τα αμερικανικα δεν εχουν πιν λοκ και υποσιαγονιο που ερχετε στανταρ στην ελλαδα και ευρωπη οποτε πρεπει να υπολογισετε τα εξοδα και για αυτα (τουλαχιστον το πιν λοκ το θεωρω απαραιτητο εκτος αν το κρανος ειναι shark Razz ). επισης λεγετε πως ειναι και ποιο βαρια απο τα ευροπαικα

αλλο ενα φτηνο καταστημα που ομως δεν εχω δοκιμασει ακομα( το λινκ οδηγει στην αγορα που θα κανω συντομα 100 ευρω κατω απο fc-moto)
http://www.topgearsuperstore.com/-motorcycle-helmets/shark-crash-helmets/shark-motorcycle-crash-helmet-rsr2-v-carbon-white-p-5302.html


Last edited by Al_Bandy on 10/3/2009, 12:37 pm; edited 1 time in total
glystras
glystras
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-24
Mηνύματα : 878
Ηλικία : 55
Μοντέλο : 2004
Κράνος : Καμία επιλογή

Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου Empty Re: Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου

10/3/2009, 12:29 pm
gabadoo wrote: Ρε παιδια να ρωτησω κατι....Αυτος ο ορος " crash helmet" (για ενα Αραι χαγκα που ενδιαφερομαι..) τι σημαινει;Οτι σπαει ευκολα; αχαχαχαχαχΓια πειτε

Σημαίνει ότι θα πάρεις το κράνος των δοκιμών και γι αυτό είναι φτηνό. lol! lol! lol!



Ψάχνε για αντιcrash helmet. Thumbsup
Don John
Don John
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-18
Mηνύματα : 4543
Ηλικία : 61
Μοντέλο : VFR 750 F RC24 - VFR 800abs RC46
Κράνος : HJC FG 15 - NOLAN N103

Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου Empty Re: Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου

10/3/2009, 1:57 pm
Bravo wrote:
Don John wrote:Αν θελετε γραψτε και που ειναι αυτος "ο Δημητρης".
Νομιζω πως συντομα θα μου φανει χρησιμοςWink


Μπούκης Δημήτρης. Λευκάδος 18,Καμίνια,Πειραιάς 210-4827200,6948116548.

Thumbsup Ευχαριστω :_hi:
kortomalteze
kortomalteze
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-09-06
Mηνύματα : 537
Ηλικία : 47
Μοντέλο : vfr 800 vtec 2004
Κράνος : Arai Maverick - Arai Astro R

πίσω κουφάλες έρχονται κρεμάλες!!!
http://alex-politis.blogspot.com

Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου Empty Re: Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου

11/10/2010, 11:33 pm
1. βρήκα και αυτό χαζεύοντας δεξιά και αριστερά...το καταθέτω...με σημερινή αναλογία ευρώ / yen 113.9

japan.webike
(δεν ξέρω ποσο καλές και φθηνές είναι οι τιμές του...οι πιο ψαγμένοι ας ρίξουν μία ματιά)

2. αυτό συνεργάζεται με το fc-moto

motoin



γτσόκας
γτσόκας
Νέο μέλος
Νέο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2011-12-03
Mηνύματα : 1
Ηλικία : 45
Μοντέλο : BMW R1200 GS
Κράνος : Καμία επιλογή

Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου Empty Re: Καλές και φθηνές αγορές μέσω διαδικτύου

3/12/2011, 1:21 am
Καλησπέρα σε όλους,

Τώρα με τις γιορτές καλή λύση είναι η αγορά δώρων από την Αμερική. Οι τιμές είναι φθηνότερες και με τη χρήση λογαριασμού PayPal τα πράγματα είναι πολύ εύκολα. Εγώ για της γιορτές αγόρασα εξοπλισμό φθηνά και γρήγορα.

Δεν χρειάζεται διεύθυνση στην Αμερική τα καθώς το website της VIAddress.com σου δίνει την ευκαιρία να κάνεις τις αγορές σου από την Ελλάδα μια και η εγγραφή γίνεται σε αυτούς χωρίς συνδρομή.

Καλές γιορτές
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum