Συνταγή για φακές...

+9
anastasis
Postman
nikos-ex victor
vtecpatra
DoctorAbo
VEFALIFT
Vvag
Roberto
Ο φυσικός
13 posters
Go down
Ο φυσικός
Ο φυσικός
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 7144
Ηλικία : 52
Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
Κράνος : Shoei XR-1000

Συνταγή για φακές... Empty Συνταγή για φακές...

2/8/2013, 9:00 pm
Μετά από 4 χρόνια στο φόρουμ μπορώ πια να ξέρω τη δομή -ή τον κορμό αν προτιμάτε- ενός τυπικού thread, την οποία και σας παρουσιάζω εν μέσω καύσωνα για ευνόητους λόγους:


Τίτλος: Συνταγή για φακές

-Τυχαίο νέο μέλος: Παιδιά γεια σας και καλώς ήρθα στο φόρουμ. Ελπίζω να είστε όλοι καλά και να ταξιδεύετε συχνά. Ήθελα να σας ρωτήσω αν στις φακές βάζετε τομάτα ή όχι. Σας ευχαριστώ.

-Postman: Κλάιν μάιν δικέ μου. Βάλε ότι θες. Shoot Shoot Shoot Shoot  (Ήδη έχει γράψει 7 λέξεις πάνω από τον μέσο όρο του)

-Hlias Hgoumenitsa: Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Συνταγή για φακές... 754750 Συνταγή για φακές... 754750 Συνταγή για φακές... 754750 Συνταγή για φακές... 754750 Συνταγή για φακές... 754750 cheers cheers cheers cheers cheers Blush Blush Blush Blush Blush Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Drinking Drinking Drinking Drinking I love you I love you I love you 

-Caracal: Φίλε η τομάτα γράφεται ντομάτα και τα γραναζωτά δεν βάζουν ντομάτα.

-Φυσικός: Η μόνη φακή που μου αρέσει είναι οι φακοί επαφής.

-Posnightmist: Και μένα!

-DoctorAbo: Αδελφέ στην Ανδρομέδα οι φακές γίνονται πάντα μόνο με ντομλατα. (Προσέξτε ότι αντί για τόνο πατάει πάντα λ).

-VFGeorge: Dear friend εγώ έβαζα πάντα ντομάτα στα ταξίδια μου στην Ευρώπη αλλά διάβασα στο tomato.edu.uk ότι βλάπτει στο στομάχι και από τότε έχω πάντα μαζί μου ανταλλακτικό στομάχι.

Προσθέστε πιθανές συνέχειες...cheers
Roberto
Roberto
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Info
Male
Εγγραφή : 2009-06-28
Mηνύματα : 1162
Ηλικία : 47
Μοντέλο : VFR 800 RC46 II Α5
Κράνος : Arai Quantum

Συνταγή για φακές... Empty Re: Συνταγή για φακές...

2/8/2013, 9:15 pm
Το 'χω.....

anastasis: Πρέπει να προσέξεις πολύ πριν το βράσιμο. Πριν τις βάλεις, θα υπολογίσεις το ειδικό βάρος της κάθε φακής, ώστε να γνωρίζεις τη δυναμική που απελευθερώνει στο βράσιμο. Μόνο έτσι θα μπορέσεις να επιλέξεις τη κατάλληλη ντομάτα που θα χρησιμοποιήσεις.
Ο φυσικός
Ο φυσικός
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 7144
Ηλικία : 52
Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
Κράνος : Shoei XR-1000

Συνταγή για φακές... Empty Re: Συνταγή για φακές...

2/8/2013, 9:16 pm
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! 
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

Συνταγή για φακές... Empty Re: Συνταγή για φακές...

2/8/2013, 9:17 pm
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!


Μισό να συνέλθω και θα απαντήσω.....
VEFALIFT
VEFALIFT
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2011-02-01
Mηνύματα : 1984
Ηλικία : 58
Μοντέλο : GSXR 750,TRANSALP 700, SYM 200 ST
Κράνος : SHOEI XR1100

Γρηγορότερος είναι αυτός που επιστρέφει . . .

Συνταγή για φακές... Empty Re: Συνταγή για φακές...

2/8/2013, 10:38 pm
-Xristos280: Ο Δούκας τις τρώει ΜΟΝΟ με τομάτα . . . ! ! ! :_hi:

-vetecpatra: Σαν τα πιττόγυρα δεν έχει, τι φακές και τομάτες μου λέτε . . . Razz

-Vvag: Το μυστικό στη φακή, είναι να βράσει σε βρόχινο νερό grrr και να καταψυχθεί στο σωστό ταπεράκι ! ! !
DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

Συνταγή για φακές... Empty Re: Συνταγή για φακές...

2/8/2013, 11:37 pm
Καλά πλάκα μου κλανετε τώρα ?

Dabeazt : Είσαι μΠΑΟΚ;Κυκλοφορείς με ροζ μπαφ; (όχι, δεν λείπουν γράμματα από την τελευταία λέξη) Θες να δεις τα παραπάνω αξιοθέατα;
Θες να μου επιστρέψεις τις βαλίτσες του αδερφού μου;Δεν έχεις τι να κάνεις αύριο το βράδυ; Έχεις κάτι να κάνεις αύριο το βράδυ και θες να δοκιμάσεις μια νέα δικαιoλογία για να δεις αν πιάνει; Δήλωσε συμμετοχή για να παραβρεθείς στον καφέ - μπύροσυνάντηση στις 24-07-2013. Κατά τις 20:30 το νωρίτερο γιατί κάποιοι δουλεύουν νωρίτερα. Το μέρος το δουλεύουμε (έλα εσύ και δεν θα χάσεις).
vtecpatra
vtecpatra
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-06-07
Mηνύματα : 2063
Ηλικία : 56
Μοντέλο : VFR 800 VTEC 03
Κράνος : Διαφορα ....

Ω παπαχού μάου μάου!!
http://www.2troxo.gr

Συνταγή για φακές... Empty Re: Συνταγή για φακές...

3/8/2013, 12:30 am
VEFALIFT wrote:-Xristos280: Ο Δούκας τις τρώει ΜΟΝΟ με τομάτα . . . ! ! ! :_hi:

-vetecpatra: Σαν τα πιττόγυρα δεν έχει, τι φακές και τομάτες μου λέτε . . . Razz

-Vvag: Το μυστικό στη φακή, είναι να βράσει σε βρόχινο νερό grrr και να καταψυχθεί στο σωστό ταπεράκι ! ! !




δεν φτανει που έγραψες το Νick μου λάθος ,μου λές να φάω και φακές....και ναι σαν τα πιτογυρα δεν έχει.....Knupp Bash 
nikos-ex victor
nikos-ex victor
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-06-02
Mηνύματα : 1880
Ηλικία : 49
Μοντέλο : VFR 800Α '08 & DR 250S '91
Κράνος : HJC, KABUTO

Συνταγή για φακές... Empty Re: Συνταγή για φακές...

3/8/2013, 12:42 am
Coffee 
VEFALIFT
VEFALIFT
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2011-02-01
Mηνύματα : 1984
Ηλικία : 58
Μοντέλο : GSXR 750,TRANSALP 700, SYM 200 ST
Κράνος : SHOEI XR1100

Γρηγορότερος είναι αυτός που επιστρέφει . . .

Συνταγή για φακές... Empty Re: Συνταγή για φακές...

3/8/2013, 1:09 am
vtecpatra wrote:
δεν φτανει που έγραψες το Νick μου λάθος ,μου λές να φάω και φακές....και ναι σαν τα πιτογυρα δεν έχει.....Knupp Bash 

Το Vetecpatra το πρόσεξες, αλλά για τα διπλά πιΤΤόγυρα ούτε λέξη . . . lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!
nikos-ex victor
nikos-ex victor
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-06-02
Mηνύματα : 1880
Ηλικία : 49
Μοντέλο : VFR 800Α '08 & DR 250S '91
Κράνος : HJC, KABUTO

Συνταγή για φακές... Empty Re: Συνταγή για φακές...

3/8/2013, 2:20 am
Postman
Postman
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-03
Mηνύματα : 5672
Ηλικία : 45
Μοντέλο : John Deere 990HP
Κράνος : M-1935 απο τον πολεμο.

https://www.youtube.com/hornetkav

Συνταγή για φακές... Empty Re: Συνταγή για φακές...

3/8/2013, 11:46 am
Roberto wrote:Το 'χω.....

anastasis: Πρέπει να προσέξεις πολύ πριν το βράσιμο. Πριν τις βάλεις, θα υπολογίσεις το ειδικό βάρος της κάθε φακής, ώστε να γνωρίζεις τη δυναμική που απελευθερώνει στο βράσιμο. Μόνο έτσι θα μπορέσεις να επιλέξεις τη κατάλληλη ντομάτα που θα χρησιμοποιήσεις.

....η κατσαρολα του Αναστάση εχει power commander , και ρυθμίζει τα παντα!!!

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! 
Postman
Postman
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-03
Mηνύματα : 5672
Ηλικία : 45
Μοντέλο : John Deere 990HP
Κράνος : M-1935 απο τον πολεμο.

https://www.youtube.com/hornetkav

Συνταγή για φακές... Empty Re: Συνταγή για φακές...

3/8/2013, 11:48 am
Ο φυσικός wrote:
-Postman: Κλάιν μάιν δικέ μου. Βάλε ότι θες. Shoot Shoot Shoot Shoot  (Ήδη έχει γράψει 7 λέξεις πάνω από τον μέσο όρο του)


Κλαιωωωωωωωωω lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! 
anastasis
anastasis
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-18
Mηνύματα : 1315
Ηλικία : 58
Μοντέλο : VFR 800 06 ABS
Κράνος : Shoei XR-1100

Wo Es war, soll Ich werden

Συνταγή για φακές... Empty Re: Συνταγή για φακές...

4/8/2013, 1:45 am
Ο φυσικός wrote:
-Postman: Κλάιν μάιν δικέ μου. Βάλε ότι θες. ShootShootShootShoot (Ήδη έχει γράψει 7 λέξεις πάνω από τον μέσο όρο του)

postmankav wrote:
Roberto wrote:Το 'χω.....

anastasis: Πρέπει να προσέξεις πολύ πριν το βράσιμο. Πριν τις βάλεις, θα υπολογίσεις το ειδικό βάρος της κάθε φακής, ώστε να γνωρίζεις τη δυναμική που απελευθερώνει στο βράσιμο. Μόνο έτσι θα μπορέσεις να επιλέξεις τη κατάλληλη ντομάτα που θα χρησιμοποιήσεις.

....η κατσαρολα του Αναστάση εχει power commander , και ρυθμίζει τα παντα!!!  

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! 


Όντως αν δεν υπολογιστούν τα άρθρα έχει επτά λέξεις lol!
anastasis
anastasis
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-18
Mηνύματα : 1315
Ηλικία : 58
Μοντέλο : VFR 800 06 ABS
Κράνος : Shoei XR-1100

Wo Es war, soll Ich werden

Συνταγή για φακές... Empty Re: Συνταγή για φακές...

4/8/2013, 2:08 am
Roberto wrote:Το 'χω.....

anastasis: Πρέπει να προσέξεις πολύ πριν το βράσιμο. Πριν τις βάλεις, θα υπολογίσεις το ειδικό βάρος της κάθε φακής, ώστε να γνωρίζεις τη δυναμική που απελευθερώνει στο βράσιμο. Μόνο έτσι θα μπορέσεις να επιλέξεις τη κατάλληλη ντομάτα που θα χρησιμοποιήσεις.

Δεν με ξέρεις καλά...

Εγώ θα απαντούσα κατά πόσο το σημαίνον ντομάτα, όπως εντάσσεται στην σημαίνουσα αλυσίδα "θέλω να φάω φακές με ντομάτα", συνδέεται με μια ασυνείδητη λιβιδινική σημασία όπου η ντομάτα δρα ως αίτιο επιθυμίας.
Με απλά λόγια η κατάθεση της ερώτησης και μόνο δείχνει σε πρώτη προσέγγιση μια υστερική δομή υποκειμένου όπου η αμφιβολία μπροστά στο δίλημμα πρέπει να υποστηριχθεί από την επιθυμία του Άλλου. Μια μεταφορική διατύπωση του "τι φύλο είμαι;".Razz
Don John
Don John
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-18
Mηνύματα : 4543
Ηλικία : 61
Μοντέλο : VFR 750 F RC24 - VFR 800abs RC46
Κράνος : HJC FG 15 - NOLAN N103

Συνταγή για φακές... Empty Re: Συνταγή για φακές...

4/8/2013, 6:15 pm
anastasis wrote:
Δεν με ξέρεις καλά...

Εγώ θα απαντούσα κατά πόσο το σημαίνον ντομάτα, όπως εντάσσεται στην σημαίνουσα αλυσίδα "θέλω να φάω φακές με ντομάτα", συνδέεται με μια ασυνείδητη λιβιδινική σημασία όπου η ντομάτα δρα ως αίτιο επιθυμίας.
Με απλά λόγια η κατάθεση της ερώτησης και μόνο δείχνει σε πρώτη προσέγγιση μια υστερική δομή υποκειμένου όπου η αμφιβολία μπροστά στο δίλημμα πρέπει να υποστηριχθεί από την επιθυμία του Άλλου. Μια μεταφορική διατύπωση του "τι φύλο είμαι;".Razz

τι εγραψες ρε μαλακα Doh! 

:
lol!: lol! lol! lol!
Roberto
Roberto
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Info
Male
Εγγραφή : 2009-06-28
Mηνύματα : 1162
Ηλικία : 47
Μοντέλο : VFR 800 RC46 II Α5
Κράνος : Arai Quantum

Συνταγή για φακές... Empty Re: Συνταγή για φακές...

4/8/2013, 8:11 pm
anastasis wrote: Εγώ θα απαντούσα κατά πόσο το σημαίνον ντομάτα, όπως εντάσσεται στην σημαίνουσα αλυσίδα "θέλω να φάω φακές με ντομάτα", συνδέεται με μια ασυνείδητη λιβιδινική σημασία όπου η ντομάτα δρα ως αίτιο επιθυμίας.
Με απλά λόγια η κατάθεση της ερώτησης και μόνο δείχνει σε πρώτη προσέγγιση μια υστερική δομή υποκειμένου όπου η αμφιβολία μπροστά στο δίλημμα πρέπει να υποστηριχθεί από την επιθυμία του Άλλου. Μια μεταφορική διατύπωση του "τι φύλο είμαι;".Razz

...εσύ είσαι φιλόσοφος! Respect 
ΠΑΝΕΑΣ
ΠΑΝΕΑΣ
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-01-08
Mηνύματα : 707
Ηλικία : 46
Μοντέλο : CB 400 SF + VFR 800 Fi
Κράνος : Shoei xr 1000 diavolic revelation

Με λένε Πανέα και περνάω ωραία...

Συνταγή για φακές... Empty Re: Συνταγή για φακές...

4/8/2013, 9:09 pm
anastasis wrote:
Roberto wrote:Το 'χω.....

anastasis: Πρέπει να προσέξεις πολύ πριν το βράσιμο. Πριν τις βάλεις, θα υπολογίσεις το ειδικό βάρος της κάθε φακής, ώστε να γνωρίζεις τη δυναμική που απελευθερώνει στο βράσιμο. Μόνο έτσι θα μπορέσεις να επιλέξεις τη κατάλληλη ντομάτα που θα χρησιμοποιήσεις.

Δεν με ξέρεις καλά...

Εγώ θα απαντούσα κατά πόσο το σημαίνον ντομάτα, όπως εντάσσεται στην σημαίνουσα αλυσίδα "θέλω να φάω φακές με ντομάτα", συνδέεται με μια ασυνείδητη λιβιδινική σημασία όπου η ντομάτα δρα ως αίτιο επιθυμίας.
Με απλά λόγια η κατάθεση της ερώτησης και μόνο δείχνει σε πρώτη προσέγγιση μια υστερική δομή υποκειμένου όπου η αμφιβολία μπροστά στο δίλημμα πρέπει να υποστηριχθεί από την επιθυμία του Άλλου. Μια μεταφορική διατύπωση του "τι φύλο είμαι;".Razz

<iframe width="640" height="360" src="https://www.youtube.com/embed/ypz_hjdLkOk?feature=player_detailpage" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
SCORPIOS
SCORPIOS
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-22
Mηνύματα : 3277
Ηλικία : 44
Μοντέλο : VFR800
Κράνος : shoei xr1100

δεν ειμαι του πνευματος ειμαι του οινοπνευματος…..

Συνταγή για φακές... Empty Re: Συνταγή για φακές...

5/8/2013, 2:20 pm
Οσονούπω:Αν έρθεις να με βοηθήσεις να ποτίσω στο κτήμα
στο Πήλιο θα σου δείξω και τι ντομάτα να βάλεις στις φακές.

Vefalift:Δεν μας είπες αν θες να την κάνεις σε κατσαρόλα παραδοσιακά
ή γρήγορα σε χύτρα ταχύτητας.Γιατί μερικοί ήμαστε και
γρήγοροι πως να το κάνουμε.
XLGeorge
XLGeorge
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-17
Mηνύματα : 1073
Ηλικία : 43
Μοντέλο : VFR800 VTEC A4, Transalp 650 2002 & 2006
Κράνος : Shoei XR1100, Arai Tour X4

Συνταγή για φακές... Empty Re: Συνταγή για φακές...

5/8/2013, 7:53 pm
Ο φυσικός wrote:
-VFGeorge: Dear friend εγώ έβαζα πάντα ντομάτα στα ταξίδια μου στην Ευρώπη αλλά διάβασα στο tomato.edu.uk ότι βλάπτει στο στομάχι και από τότε έχω πάντα μαζί μου ανταλλακτικό στομάχι.

lol! lol! αλλα οχι ακριβες, διορθωνω:

-VFGeorge: Dear friend εγώ έβαζα πάντα ντομάτα στα ταξίδια μου στην Ευρώπη αλλά διάβασα στο tomato.edu.uk (καλοοο σημειολογικα το edu.uk Laughing) ότι βλάπτει στο στομάχι σε βάθος χράνου και από τότε κάνω προληπτική μεταμόσχευση στομαχιού κάθε τρία χρόνια που έχει διαπιστωθεί ότι το στομάχι τα παίζει λόγω ντομάτας στις φακές.


Παντως λογω τετοιας προληψης δεν εχω μεινει ποτε σε Ελλαδα και Ευρωπη (συμπεριλαμβανομενων και βουνων που ισως μα μη σε βρισκει κανεις) σε 30+ χρονια και > μισο μυριο μοτοσυκλετιστικα χιλιομετρα Wink  Συμπτωματικα γραφω αυτες τις γραμμες απο την περιοχη του Κομο στην Ιταλια, αυριο μεσημερι στις 2 εχει καραβι απο Ανκωνα και ..I have to be there, αλλιως ποιος ξερει ποτε - και παιζει και καραβι για Χιο το Σαββατο. Επειδη αυτη τη φορα ταξιδευω με Γερμανικο οχημα (Golf GTI), κοιταξα να βγαλω ADAC πριν φυγω αλλα ολα τα μηνυματα στο τηλεφωνο ειναι στα Γερμανικα, τους εστειλα email οπως διαβασα σε καποιο Αγγλικο φορουμ αλλα μαλλον ..ειναι διακοπες Very Happy Δοκτορα, θα χρειαστω τα Γερμανικα σου εν ευθετω χρονω..
VEFALIFT
VEFALIFT
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2011-02-01
Mηνύματα : 1984
Ηλικία : 58
Μοντέλο : GSXR 750,TRANSALP 700, SYM 200 ST
Κράνος : SHOEI XR1100

Γρηγορότερος είναι αυτός που επιστρέφει . . .

Συνταγή για φακές... Empty Re: Συνταγή για φακές...

5/8/2013, 9:26 pm
SCORPIOS wrote:
Vefalift:Δεν μας είπες αν θες να την κάνεις σε κατσαρόλα παραδοσιακά
          ή γρήγορα σε χύτρα ταχύτητας.Γιατί μερικοί ήμασταν και
           γρήγοροι πως να το κάνουμε.
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum