Go down
Ο φυσικός
Ο φυσικός
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 7144
Ηλικία : 52
Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
Κράνος : Shoei XR-1000

Σατανικό σταυροδρόμι Empty Σατανικό σταυροδρόμι

26/9/2013, 7:29 pm
Δεν ξέρω αν το έχετε καταλάβει αλλά το φόρουμ μας έχει φτάσει σε ένα κρίσιμο σταυροδρόμι. Πρέπει να διαλέξουμε ανάμεσα στο δρόμο της αρετής Innocent  και το δρόμο του κακού Knife . Το μεθεπόμενο νέο μέλος θα είναι το υπ'αριθμόν 666 Evil or Very Mad (φτου, φτου έξω από εδώ) και μόνο ο Αναστάσης θα μπορεί να πει αποτέλεσμα ποιων συνωμοσιών θα είναι κάτι τέτοιο.

Τι θα κάνει το επίσημο κράτος για αυτό το θέμα και ποια θα είναι η δική μας δυναμική απάντηση, ειδικά αν το μέλος αυτό έχει και VTEC;

Punk Punk Punk Punk Punk Punk Punk Punk Punk Punk 




















ΥΓ. Το παραπάνω παραλήρημα είναι καρπός πολλών ωρών ενασχόλησης με το ωρολόγιο πρόγραμμα του σχολείου...
anastasis
anastasis
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-18
Mηνύματα : 1315
Ηλικία : 58
Μοντέλο : VFR 800 06 ABS
Κράνος : Shoei XR-1100

Wo Es war, soll Ich werden

Σατανικό σταυροδρόμι Empty Re: Σατανικό σταυροδρόμι

26/9/2013, 7:55 pm
Ο φυσικός wrote:Δεν ξέρω αν το έχετε καταλάβει αλλά το φόρουμ μας έχει φτάσει σε ένα κρίσιμο σταυροδρόμι. Πρέπει να διαλέξουμε ανάμεσα στο δρόμο της αρετής Innocent  και το δρόμο του κακού Knife . Το μεθεπόμενο νέο μέλος θα είναι το υπ'αριθμόν 666 Evil or Very Mad (φτου, φτου έξω από εδώ) και μόνο ο Αναστάσης θα μπορεί να πει αποτέλεσμα ποιων συνωμοσιών θα είναι κάτι τέτοιο.

Τι θα κάνει το επίσημο κράτος για αυτό το θέμα και ποια θα είναι η δική μας δυναμική απάντηση, ειδικά αν το μέλος αυτό έχει και VTEC;

Punk Punk Punk Punk Punk Punk Punk Punk Punk Punk 

.................

ΥΓ. Το παραπάνω παραλήρημα είναι καρπός πολλών ωρών ενασχόλησης με το ωρολόγιο πρόγραμμα του σχολείου...
Το ερώτημα είναι σε ποιο σύστημα αναφέρεται ο αριθμός αυτός.
Αν είναι στο επταδικό τότε αντιστοιχεί στο 6*7*7+6*7+6=342 του δεκαδικού οπότε ο αντίχριστος είναι ήδη εδώEvil or Very Mad

Ένταξη κάποιος με Fazer600 είναι Razz 
Νίκος
Νίκος
Μέλος
Μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2013-09-23
Mηνύματα : 280
Ηλικία : 39
Μοντέλο : VFR 800 V-tec ABS
Κράνος : Shoei XR-1100

Σατανικό σταυροδρόμι Empty Re: Σατανικό σταυροδρόμι

26/9/2013, 10:21 pm
Ο φυσικός wrote:
Τι θα κάνει το επίσημο κράτος για αυτό το θέμα και ποια θα είναι η δική μας δυναμική απάντηση, ειδικά αν το μέλος αυτό έχει και VTEC;

Punk Punk Punk Punk Punk Punk Punk Punk Punk Punk 
Δώρο μπλουζάκι Iron maiden?? rock on 


(άμα ήξερα ότι θα γινόταν θέμα, ίσως καθυστερούσα λίγο ακόμα την εγγραφή μου... έχω και V-tec!! Κόκκινο!!!) Punk
Drake
Drake
Μέλος
Μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2013-10-08
Mηνύματα : 243
Ηλικία : 43
Μοντέλο : VFR800VTEC
Κράνος : Arai RX7 Gp

The Avenger

Σατανικό σταυροδρόμι Empty Re: Σατανικό σταυροδρόμι

8/10/2013, 3:58 pm
EIMAI O 666 KAI EIMAI ΕΔΩ!!!!!!!!!
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΔΩΡΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ ΜΟΥ....

...



...

να πω οτι προτιμω βεβαια Blind Guardian μπλουζακι....


ευχαριστω... Razz Razz Razz

rock on rock on rock on 
avatar
Επισκέπτης
Guest

Σατανικό σταυροδρόμι Empty Re: Σατανικό σταυροδρόμι

8/10/2013, 4:15 pm
Punk Punk Punk 
Ο νεος δρόμος είναι μονόδρομος! Ζητώ το 666. Είναι τυχαίο οτι το νεο μέλος έχει vfr1200f (κρίμα που δεν πηρε το dct)? Yahoo 
Δε πιστεύω σε προκαταλήψεις. Ήρθε η εποχή του νέου στόλου enterprise.
Yahoo Yahoo 
Ο φυσικός
Ο φυσικός
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 7144
Ηλικία : 52
Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
Κράνος : Shoei XR-1000

Σατανικό σταυροδρόμι Empty Re: Σατανικό σταυροδρόμι

8/10/2013, 4:50 pm
Άλλη μια προφητεία μου βγήκε σωστή! Μετανοείτε αμαρτωλοί (και κλέφτες!)
avatar
Επισκέπτης
Guest

Σατανικό σταυροδρόμι Empty Re: Σατανικό σταυροδρόμι

8/10/2013, 4:56 pm
Ο φυσικός wrote:Άλλη μια προφητεία μου βγήκε σωστή! Μετανοείτε αμαρτωλοί (και κλέφτες!)
Physics rules 
Ένας επιστήμονας δε μιλάει για μετάνοιες. Ανακαλύπτει το κάτι νεο.
Punk Punk 
Ο φυσικός
Ο φυσικός
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 7144
Ηλικία : 52
Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
Κράνος : Shoei XR-1000

Σατανικό σταυροδρόμι Empty Re: Σατανικό σταυροδρόμι

8/10/2013, 5:01 pm
VFR - HRC wrote:
Ο φυσικός wrote:Άλλη μια προφητεία μου βγήκε σωστή! Μετανοείτε αμαρτωλοί (και κλέφτες!)
Physics rules 
Ένας επιστήμονας δε μιλάει για μετάνοιες. Ανακαλύπτει το κάτι νεο.
Punk Punk 
Μπορώ να ανακαλύψω τη συσκευή καταστροφής μαύρων VFR 1200!!!!! lazer Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad 

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! 
avatar
Επισκέπτης
Guest

Σατανικό σταυροδρόμι Empty Re: Σατανικό σταυροδρόμι

8/10/2013, 5:08 pm
Ο φυσικός wrote:
VFR - HRC wrote:
Ο φυσικός wrote:Άλλη μια προφητεία μου βγήκε σωστή! Μετανοείτε αμαρτωλοί (και κλέφτες!)
Physics rules 
Ένας επιστήμονας δε μιλάει για μετάνοιες. Ανακαλύπτει το κάτι νεο.
Punk Punk 
Μπορώ να ανακαλύψω τη συσκευή καταστροφής μαύρων VFR 1200!!!!! lazer Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad 

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! 
Respect 
Το θέμα είναι να το φτάσεις πρώτα. Σταθμευμένο ξέρω και εγώ μερικά κόλπα καταστροφής,άλλα δεν προσβαλουμε ποτε τους αρχαίους προγόνους.
Worthy  η μαγκια είναι να βρεις τη συσκευή που θα μετατρέψει το δικο σε ενα υπερσύγχρονο vfr1200fd. Εδώ σε θέλω. rock on rock on 
Caracal
Caracal
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-04-20
Mηνύματα : 2350
Ηλικία : 104
Μοντέλο : NC21, 2*NC30, NC35, RC36-2, SC45
http://forcev4.blogspot.gr/

Σατανικό σταυροδρόμι Empty Re: Σατανικό σταυροδρόμι

8/10/2013, 5:28 pm
666 στο δεκαδικό. (6*100 + 6*10 + 6*1) (οι βάσεις είναι δυνάμεις του 10, πιθανά ψηφία 0 ως και 9)

1010011010 στο δυαδικό. (1*512 + 0*256 + 1*128 + 0*64 + 0*32 + 1*16 + 1*8 +0*4 + 1*2 + 0*1) (βάσεις δυνάμεις του 2, πιθανά ψηφία 0 ή 1)

1232 στο οκταδικό. (1*512 + 2*64 + 3*8 + 2*1) (βάσεις δυνάμεις του 8, πιθανά ψηφία 0 ως και 7)

29A στο δεκαεξαδικό. (2*256 + 9*16 + 10*1) (βάσεις δυνάμεις του 16, πιθανά ψηφία 0, 1, 2,...9, Α για 10, Β για 11, C για 12, D για 13, E για 14, F για 15)

Όπως βλέπουμε ο αριθμός εμφανίζει ''ομοιομορφία'' στα ψηφία του, μόνο στο δεκαδικό. Σε δυαδικό, οκταδικό και δεκαεξαδικό, δεν εμφανίζει ομοιομορφία.

Συνεπώς είναι ''σατανικός'' αναλόγως το πως τον γράφουμε, πράγμα το οποίο είναι εμφανώς παράλογο, αφού η πραγματικότητα δεν μπορεί να έπεται της γραφής της... Άρα δεν έχει καμία ''σατανική'' ιδιότητα το νούμερο εξ αρχής.

Φυσικά αυτό το αντιλαμβάνεται κάποιος με στοιχειώδη ευφυία και χωρίς να ξέρει από αριθμητικά συστήματα.

Ομοίως τα διάφορα ''σημαδιακά'' νούμερα π.χ. έτος 2000 κ.ο.κ.

Μην πείτε τα παραπάνω σε παπάδες ή βλαμμένους με την θρησκεία, διότι θα σας κοιτάξουν σαν το ρομπότ σερβιτόρο στο Futurama που του δίνει άτοπη παραγγελία ο Fry και μετά θα αναφωνήσουν ''this does not compute!'' και θα ανατιναχθούν.

Ή μάλλον, πείτε τα, μπας και γλυτώσουμε...
da_beazt
da_beazt
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-03-02
Mηνύματα : 889
Ηλικία : 43
Μοντέλο : Honda CBF 2005 ABS, Honda Transalp 2002 και τέρμα τα ιταλικά
Κράνος : ARAI chaser, ARAI tour-x 3, HJC FS-10, CABERG V2 407, LOUIS jet and PROBIKER S2

Κοίτα που πας γιατί θα πας εκεί που κοιτάς

Σατανικό σταυροδρόμι Empty Re: Σατανικό σταυροδρόμι

8/10/2013, 11:11 pm
Εγώ προτείνω στους αντμινιστράτορες και μοντεράτορες να κλείσουν το φόρουμ για όλα τα νέα μέλη. Από εδώ και πέρα μόνο όταν σβήνεται κάποιος θα μπορεί να μπει νέο μέλος.








χελλ εντ φάιρ γουόζ σποντ του μπι ριλίζτ...
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum