Go down
DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

Μπουφανακι Dainese 3/4 πόλης Νο 56 μέγκλα κατακαίνουργιο με τα ταμπελάκια του - μόλις βγήκε απ το φούρνο Empty Μπουφανακι Dainese 3/4 πόλης Νο 56 μέγκλα κατακαίνουργιο με τα ταμπελάκια του - μόλις βγήκε απ το φούρνο

14/1/2014, 5:57 pm
Πωλείται το μπουφανάκι Dainese city 3/4 με επένδυση αλλά χωρίς προστατευτικά (έχει θέσεις για τέτοια, βάλε τα δικά σου αν έχεις) .
Το παρέλαβα σήμερα αλλά μου είναι κάπως τσουρούτικο.
Το νουμεράκι είναι 56.
Τα ευρόπουλα είναι 55 -όσο μου κόστισε δηλαδή.
test drive δεκτό, δεκτός κάθε έλεγχος  Razz 

Μπουφανακι Dainese 3/4 πόλης Νο 56 μέγκλα κατακαίνουργιο με τα ταμπελάκια του - μόλις βγήκε απ το φούρνο 605t

Μπουφανακι Dainese 3/4 πόλης Νο 56 μέγκλα κατακαίνουργιο με τα ταμπελάκια του - μόλις βγήκε απ το φούρνο V4yl

Μπουφανακι Dainese 3/4 πόλης Νο 56 μέγκλα κατακαίνουργιο με τα ταμπελάκια του - μόλις βγήκε απ το φούρνο Khg4

Μπουφανακι Dainese 3/4 πόλης Νο 56 μέγκλα κατακαίνουργιο με τα ταμπελάκια του - μόλις βγήκε απ το φούρνο Ncxn

Μπουφανακι Dainese 3/4 πόλης Νο 56 μέγκλα κατακαίνουργιο με τα ταμπελάκια του - μόλις βγήκε απ το φούρνο Ymw8

Μπουφανακι Dainese 3/4 πόλης Νο 56 μέγκλα κατακαίνουργιο με τα ταμπελάκια του - μόλις βγήκε απ το φούρνο U02r

φχαριστώ δια την προσοχήν σας Razz 

θα τηρηθεί αυστηρή σειρά προτεραιότητας  Laughing 
Ο φυσικός
Ο φυσικός
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 7144
Ηλικία : 52
Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
Κράνος : Shoei XR-1000

Μπουφανακι Dainese 3/4 πόλης Νο 56 μέγκλα κατακαίνουργιο με τα ταμπελάκια του - μόλις βγήκε απ το φούρνο Empty Re: Μπουφανακι Dainese 3/4 πόλης Νο 56 μέγκλα κατακαίνουργιο με τα ταμπελάκια του - μόλις βγήκε απ το φούρνο

14/1/2014, 8:33 pm
Κρίμα που δεν σου κάνει Ντοκ. Νομίζω ότι το δικό μου θα με βολέψει πολύ.
DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

Μπουφανακι Dainese 3/4 πόλης Νο 56 μέγκλα κατακαίνουργιο με τα ταμπελάκια του - μόλις βγήκε απ το φούρνο Empty Re: Μπουφανακι Dainese 3/4 πόλης Νο 56 μέγκλα κατακαίνουργιο με τα ταμπελάκια του - μόλις βγήκε απ το φούρνο

14/1/2014, 11:00 pm
Ο φυσικός wrote:Κρίμα που δεν σου κάνει Ντοκ. Νομίζω ότι το δικό μου θα με βολέψει πολύ.

Φυσικούλη μου όντως ..... τελικά είμαι πιο τορπίλας από ότι νόμιζα. Μαγειρεύω όμως μέσα μου μια απόφαση να χάσω 12 κιλάκια. Όταν το καταφέρω θα μου κάνει μια χαρά.

Άσε που η λίστα αναμονής στην αγγελία είναι πολύ μικρή.  Razz 
DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

Μπουφανακι Dainese 3/4 πόλης Νο 56 μέγκλα κατακαίνουργιο με τα ταμπελάκια του - μόλις βγήκε απ το φούρνο Empty Re: Μπουφανακι Dainese 3/4 πόλης Νο 56 μέγκλα κατακαίνουργιο με τα ταμπελάκια του - μόλις βγήκε απ το φούρνο

15/1/2014, 4:00 pm
Νέα τιμή € 54 λέμε. Το αφεντικό τρελάθηκε λέμε  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked 
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum