Go down
Don John
Don John
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-18
Mηνύματα : 4543
Ηλικία : 61
Μοντέλο : VFR 750 F RC24 - VFR 800abs RC46
Κράνος : HJC FG 15 - NOLAN N103

Που ειναι το "Αυτα τα Ducati.."  οεο?? Empty Που ειναι το "Αυτα τα Ducati.." οεο??

11/7/2009, 6:14 pm
Προ ημερων διαβασα καποιο post (του Βαγγελη ηταν αν δεν κανω λαθος) με τιτλο "Αυτα τα Ducati..".
Σημερα ανοιγοντας το pc μου μετα απο μερικες μερες απουσιας βρηκα στο mail μου την "γνωστη" ειδοποιηση :
"Γεια σας,

Λάβατε αυτό το μήνυμα γιατί παρακολουθείτε την Θ. Ενότητα, "Aυτά τα Ducati..." στο VFRh - VFR Club Hellas. Αναρτήθηκε ένα νέο μήνυμα στη Θ. Ενότητα μετά την τελευταία σας επίσκεψη. Ακολουθήστε τον παρακάτω δεσμό για να το διαβάσετε. Δεν θα υπάρξει άλλη ειδοποίηση για αυτήν την ανάρτηση, μέχρι να επισκεφτείτε την Θ. Ενότητα."

Παω λοιπον και εγω να δω την συνεχεια και....... Surprised Surprised Surprised "Η Θ.Ενότητα ή η δημοσίευση που ζητήσατε δεν υπάρχει" confused confused

Που ειναι λοιπον το post? ΟΕΕΟΟΟ ??? Suspect Suspect
glystras
glystras
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-24
Mηνύματα : 878
Ηλικία : 55
Μοντέλο : 2004
Κράνος : Καμία επιλογή

Που ειναι το "Αυτα τα Ducati.."  οεο?? Empty Re: Που ειναι το "Αυτα τα Ducati.." οεο??

12/7/2009, 12:51 am
χάλασε Laughing
Ταξιδευτής
Ταξιδευτής
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Info
Male
Εγγραφή : 2008-12-17
Mηνύματα : 2634
Ηλικία : 124
Μοντέλο : Honda RC36 II
Κράνος : Arai Chaser / Shark S900 Glow

Riders on the storm...
http://openhorizons.wordpress.con

Που ειναι το "Αυτα τα Ducati.."  οεο?? Empty Re: Που ειναι το "Αυτα τα Ducati.." οεο??

13/7/2009, 8:55 am
Γιαννη, απλα επειδη το ολο θεμα παροτι ηταν για ευχες για περαστικα κλπ με εκανε να νοιωθω ακομα χειροτερα απο οτι ημουν ηδη, ζητησα απο τα παιδια και αφου ειχαν ειπωθει τα περισσοτερα αν θα μπορουσα να το μετακινησω στον καλαθο των αχρηστων. Ολοι συμφωνησαν και ετσι το μετακινησα.
Ζητω την κατανοηση σου... Δεν μου αρεσει να ειμαι το επικεντρο συζητησεων γενικοτερα, ποσο μαλλον για ενα τετοιο ασχημο περιστατικο. Δεν θελω να γινει θεμα οτι σβηνουμε αυθαιρετα μηνυματα κλπ γιατι κατι τετοιο ΔΕΝ συμβαινει. Και μελος απλο να ημουν παλι το ιδιο θα ζητουσα απο τους mods.
DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

Που ειναι το "Αυτα τα Ducati.."  οεο?? Empty Re: Που ειναι το "Αυτα τα Ducati.." οεο??

13/7/2009, 12:00 pm
Ταξιδευτής wrote:Γιαννη, απλα επειδη το ολο θεμα παροτι ηταν για ευχες για περαστικα κλπ με εκανε να νοιωθω ακομα χειροτερα απο οτι ημουν ηδη, ζητησα απο τα παιδια και αφου ειχαν ειπωθει τα περισσοτερα αν θα μπορουσα να το μετακινησω στον καλαθο των αχρηστων. Ολοι συμφωνησαν και ετσι το μετακινησα.
Ζητω την κατανοηση σου... Δεν μου αρεσει να ειμαι το επικεντρο συζητησεων γενικοτερα, ποσο μαλλον για ενα τετοιο ασχημο περιστατικο. Δεν θελω να γινει θεμα οτι σβηνουμε αυθαιρετα μηνυματα κλπ γιατι κατι τετοιο ΔΕΝ συμβαινει. Και μελος απλο να ημουν παλι το ιδιο θα ζητουσα απο τους mods.

Σωστός Smile
Fanrider
Fanrider
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 2290
Ηλικία : 59
Μοντέλο : VFR 800 το καλό , CB.1 τετρακοσια , INNOVA 125
Κράνος : Shoei XR-1000

Ένας τρόπος να ξεδίνεις και να ξεχνάς τα προβλήματα σου.. γκάζι και φύγαμε

Που ειναι το "Αυτα τα Ducati.."  οεο?? Empty Re: Που ειναι το "Αυτα τα Ducati.." οεο??

14/7/2009, 3:00 pm
DoctorAbo wrote:
Ταξιδευτής wrote:Γιαννη, απλα επειδη το ολο θεμα παροτι ηταν για ευχες για περαστικα κλπ με εκανε να νοιωθω ακομα χειροτερα απο οτι ημουν ηδη, ζητησα απο τα παιδια και αφου ειχαν ειπωθει τα περισσοτερα αν θα μπορουσα να το μετακινησω στον καλαθο των αχρηστων. Ολοι συμφωνησαν και ετσι το μετακινησα.
Ζητω την κατανοηση σου... Δεν μου αρεσει να ειμαι το επικεντρο συζητησεων γενικοτερα, ποσο μαλλον για ενα τετοιο ασχημο περιστατικο. Δεν θελω να γινει θεμα οτι σβηνουμε αυθαιρετα μηνυματα κλπ γιατι κατι τετοιο ΔΕΝ συμβαινει. Και μελος απλο να ημουν παλι το ιδιο θα ζητουσα απο τους mods.

Σωστός Smile


Surprised Surprised Surprised >>>>>>>>>>>>>>>>>>> Respect Respect
Don John
Don John
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-18
Mηνύματα : 4543
Ηλικία : 61
Μοντέλο : VFR 750 F RC24 - VFR 800abs RC46
Κράνος : HJC FG 15 - NOLAN N103

Που ειναι το "Αυτα τα Ducati.."  οεο?? Empty Re: Που ειναι το "Αυτα τα Ducati.." οεο??

18/7/2009, 10:35 pm
Ταξιδευτής wrote:Γιαννη, απλα επειδη...............................................Ζητω την κατανοηση σου... . Δεν θελω να γινει θεμα οτι σβηνουμε αυθαιρετα μηνυματα .................. Και μελος απλο να ημουν παλι το ιδιο θα ζητουσα απο τους mods.


Βρε Νίκο δεν χρειάζεται να ζητάς ούτε την κατανόηση μου ούτε οτιδήποτε άλλο.
Έλειψα κάποιες μέρες και δέν είχα δει την "συνέχεια" που πήρε το θέμα.

Η ερώτηση μου δεν είχε σε καμία περίπτωση το σκεπτικό που ίσως υπέθεσες ούτε και σκέφτηκα ότι σβήστηκαν αυθαίρετα κάποια μηνύματα.



Απλά απόρησα όταν προσπάθησα να διαβάσω κάποια απάντηση και όταν είδα ότι πια δεν υπάρχει, τελείως αυθόρμητα, ρώτησα περισσότερο κάνοντας χιούμορ παρά για οποιονδήποτε άλλο λόγο. Razz (Νομίζω οτι ακόμα και ο τίτλος που έβαλα το δείχνει άλλωστε) Wink



Άλλωστε δεν σου κρύβω ότι το ερώτημα μου ήταν μάλλον «ρητορικό» αφού είχα, ενστικτωδώς αν θες, υποθέσει και τον λόγο που «σβήστηκε».



Σε καταλαβαίνω απόλυτα και πιθανά να είχα και εγώ στην θέση σου την ίδια άποψη. Suspect

Τέλος πάντων το πιο σημαντικό είναι το ότι είσαι καλά και εύχομαι ΠΟΤΕ να μην έχεις κάτι παρόμοιο ούτε εσύ ΟΥΤΕ και κανείς άλλος από όλα τα παιδιά εδώ μέσα.



Όρθιος πάντα!! cheers


Last edited by Don John on 20/7/2009, 12:44 am; edited 1 time in total
Ταξιδευτής
Ταξιδευτής
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Info
Male
Εγγραφή : 2008-12-17
Mηνύματα : 2634
Ηλικία : 124
Μοντέλο : Honda RC36 II
Κράνος : Arai Chaser / Shark S900 Glow

Riders on the storm...
http://openhorizons.wordpress.con

Που ειναι το "Αυτα τα Ducati.."  οεο?? Empty Re: Που ειναι το "Αυτα τα Ducati.." οεο??

19/7/2009, 11:01 pm
Don John wrote:
Βρε Νίκο δεν χρειάζεται να ζητάς ούτε την κατανόηση μου ούτε οτιδήποτε άλλο.

Οι καλοι λογαριασμοι κανουν τους καλους φιλους Γιαννη μου! cheers Να σαι καλα για τις ευχες! Θα περασεις απο ΣΥΜΟΦΕ για να κερασω μπυριτσα; cheers
Don John
Don John
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-18
Mηνύματα : 4543
Ηλικία : 61
Μοντέλο : VFR 750 F RC24 - VFR 800abs RC46
Κράνος : HJC FG 15 - NOLAN N103

Που ειναι το "Αυτα τα Ducati.."  οεο?? Empty Re: Που ειναι το "Αυτα τα Ducati.." οεο??

20/7/2009, 1:06 am
Θα περασω καποια στιγμη ναι......
Αν και δεν το βλεπω συντομα :( .
Εχω λιγο πιεσμενο προγραμμα στην δουλεια αυτον τον καιρο και απο τελος του μηνα διακοπουλες Very Happy
Οποτε απο Σεπτεμβρη Wink
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum