Go down
avatar
constantinoshair
Νέο μέλος
Νέο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2011-12-28
Mηνύματα : 30
Ηλικία : 48
Μοντέλο : VFR 750 1990
Κράνος : Καμία επιλογή

Τίτλοι τέλους...ενα όμορφο ταξίδι τελείωσε Empty Τίτλοι τέλους...ενα όμορφο ταξίδι τελείωσε

7/12/2016, 9:47 am
Καλημέρα σε όλους και καλές γιορτές να έχετε.
Το ταξίδι με την όμορφη μπλακ λεϊντι εφτασε στο τελος της. Κρατάω τις όμορφες στιγμές που μου χάρισε, με συνοδηγούς και μη, και την αφήνω να ταξιδέψει όμορφα.
Ηθελα να σας ενημέρωσω οτι έχω βγάλει κάποια ανταλλακτικά σε πολύ καλή κατάσταση και θα βγάλω και άλλα σήμερα, τα εχω στο καρ.γρ.

Σας ευχαριστώ
arostaki
arostaki
Μέλος
Μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2011-09-19
Mηνύματα : 164
Ηλικία : 63
Μοντέλο : vfr800
Κράνος : ARAI ΠΑΝΤΑ

Τίτλοι τέλους...ενα όμορφο ταξίδι τελείωσε Empty Re: Τίτλοι τέλους...ενα όμορφο ταξίδι τελείωσε

7/12/2016, 12:08 pm
constantinoshair wrote:Καλημέρα σε όλους και καλές γιορτές να έχετε.
Το ταξίδι με την όμορφη μπλακ λεϊντι εφτασε στο τελος της. Κρατάω τις όμορφες στιγμές που μου χάρισε, με συνοδηγούς και μη, και την αφήνω να ταξιδέψει όμορφα.
Ηθελα να σας ενημέρωσω οτι έχω βγάλει κάποια ανταλλακτικά σε πολύ καλή κατάσταση και θα βγάλω και άλλα σήμερα, τα εχω στο καρ.γρ.

Σας ευχαριστώ
καλη συνεχεια φιλε οτι και αν κανεις Smile θ τα βαλεις και εδω ετσι?
avatar
constantinoshair
Νέο μέλος
Νέο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2011-12-28
Mηνύματα : 30
Ηλικία : 48
Μοντέλο : VFR 750 1990
Κράνος : Καμία επιλογή

Τίτλοι τέλους...ενα όμορφο ταξίδι τελείωσε Empty Re: Τίτλοι τέλους...ενα όμορφο ταξίδι τελείωσε

7/12/2016, 12:20 pm
arostaki wrote:
constantinoshair wrote:Καλημέρα σε όλους και καλές γιορτές να έχετε.
Το ταξίδι με την όμορφη μπλακ λεϊντι εφτασε στο τελος της. Κρατάω τις όμορφες στιγμές που μου χάρισε, με συνοδηγούς και μη, και την αφήνω να ταξιδέψει όμορφα.
Ηθελα να σας ενημέρωσω οτι έχω βγάλει κάποια ανταλλακτικά σε πολύ καλή κατάσταση και θα βγάλω και άλλα σήμερα, τα εχω στο καρ.γρ.

Σας ευχαριστώ
καλη συνεχεια φιλε οτι και αν κανεις Smile θ τα βαλεις και εδω ετσι?

Δεν ξερω εαν μπορώ? εαν δεν υπάρχει θέμα βεβαιως και θα τα αναρτησω.
Caracal
Caracal
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-04-20
Mηνύματα : 2350
Ηλικία : 104
Μοντέλο : NC21, 2*NC30, NC35, RC36-2, SC45
http://forcev4.blogspot.gr/

Τίτλοι τέλους...ενα όμορφο ταξίδι τελείωσε Empty Re: Τίτλοι τέλους...ενα όμορφο ταξίδι τελείωσε

7/12/2016, 7:05 pm
constantinoshair wrote:Καλημέρα σε όλους και καλές γιορτές να έχετε.
Το ταξίδι με την όμορφη μπλακ λεϊντι εφτασε στο τελος της. Κρατάω τις όμορφες στιγμές που μου χάρισε, με συνοδηγούς και μη, και την αφήνω να ταξιδέψει όμορφα.
Ηθελα να σας ενημέρωσω οτι έχω βγάλει κάποια ανταλλακτικά σε πολύ καλή κατάσταση και θα βγάλω και άλλα σήμερα, τα εχω στο καρ.γρ.

Σας ευχαριστώ


Ετσι κάνει ο σοφός άνθρωπος. Μιλάει με γρίφους. Τίποτα συγκεκριμένο, όλα αόριστα, και όποιος καταλάβει. Σαν την ποίηση ένα πράγμα.

Τι είναι αυτο το black lady; Στο εικονίδιό σου είναι ένα λευκό VFR750FL έχει καμιά σχέση; Λευκό και black lady ξέρω γω, δεν πολυταιριάζουν.

Τι έπαθε αυτό το black lady; Χάλασε; Στο κλέψανε; Το πούλησες; Ούτε αυτό μας το λες.

Τα έχεις αγγελία στο ''καρ.γρ''. Έτσι είναι ο άντρας ο σωστός. Μπλαζέ. Δεν καταδέχεται να πατήσει το αγγλικό να γράψει έστω car.gr, αυτός είναι ανώτερος, σιγά μην κάνει κόπο για τους πληβείους να πατάει κουμπιά τώρα, άμα σας αρέσει ασήμαντα νομιστεράκια, τι το περάσατε.

Και τι έχει στο ''καρ.γρ'' car.gr ; Κάτι πράγματα (που δεν έχει πει τι) , με μοναδικό δεδομένο black lady. Για κάτσε, που ξέρεις, μπορεί και να βγάλει κάτι, μισό.... Στα μοτο, βάζουμε κείμενο ''black lady'' αποτελέσματα ΜΗΔΕΝ. Στα ανταλλακτικά, βγάζει κάτι μπουφάν από εμπόρους. Ούτε αυτό παίζει να είναι, εκτός κι αν η black lady ήταν στην κυριολεξία lady, και με μανία να μαζεύει μπουφάν, και τώρα που χωρίσανε τα πουλάει κλαίγοντας απαρηγόρητη, ξέρω γω....

Εν κατακλείδι μάστορα, έκατσες και έγραψες ένα ποστ, ένα γενικό ποστ που το βλέπουν όλοι, όχι ένα κλειστό ΠΜ που απευθύνεσαι στο κλάμπ σου που ήδη ξέρει, για να δώσεις ουσιαστική πληροφορία ΜΗΔΕΝ. Γειά σας, κάτι πουλάω, από κάτι που δεν σας λέω τι είναι, δεν σας λέω τι πουλάω ούτε πως λέγεται, τα έχω και στο καρ.γρ μυρίστε τα νύχια σας και βρείτε τα, μόνο 2.636.524 αγγελίες έχει να ψάξετε.

ΣΩΠΑ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ!!!!!

Γαμώ! που έλεγε και ο Γαργαμπίκας.

Δεν σώζεται ρε αυτός ο πολιτισμός με τίποτα.

SKYNET το συντομότερο δυνατόν, να σωθεί ο πλανήτης.
Them1s xXx
Them1s xXx
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-07
Mηνύματα : 965
Ηλικία : 39
Μοντέλο : Aprilia Tuono 1000 r
Κράνος : Arai Quantum II DNA (το καλύτερο Αrai )

Τίτλοι τέλους...ενα όμορφο ταξίδι τελείωσε Empty Re: Τίτλοι τέλους...ενα όμορφο ταξίδι τελείωσε

7/12/2016, 7:13 pm
Caracal wrote:

Ετσι κάνει ο σοφός άνθρωπος. Μιλάει με γρίφους. Τίποτα συγκεκριμένο, όλα αόριστα, και όποιος καταλάβει. Σαν την ποίηση ένα πράγμα.

[/b]

Καλά τα πες. Η αλήθεια έιναι οτι μπήκα στο car και έψαξα στα ανταλλακτικά , αλλά
δεν βρήκα τίποτα. Βασικά δεν ξέρω κ εγώ γιατί το έκανα... lol! lol! lol! lol!

Κάτσε μπορεί να ξαναμπεί και να γράψει οτι πούλησε κανα μάυρο τσιγαράδικο 25μετρο σκάφος
να τινάξουμε μπιέλα όλοι... lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
kostas VFR800F
kostas VFR800F
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2014-07-08
Mηνύματα : 419
Ηλικία : 50
Μοντέλο : CRF1000 &99.765 km με vfr800f
Κράνος : Arai RX7V ,tour x4

Από το κοράκι κρα θα ακούσεις από το μ@ ..κ@ μ@....κιες

Τίτλοι τέλους...ενα όμορφο ταξίδι τελείωσε Empty Re: Τίτλοι τέλους...ενα όμορφο ταξίδι τελείωσε

7/12/2016, 7:36 pm
Σιγά τον φάγατε τον άνθρωπο
tomakos
tomakos
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-02-26
Mηνύματα : 2098
Ηλικία : 56
Μοντέλο : VFR μπιφτεκ του οκτώνε λέμε
Κράνος : shoei xr-1000, scorpion exo 1000

ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΜΟΥ

Τίτλοι τέλους...ενα όμορφο ταξίδι τελείωσε Empty Re: Τίτλοι τέλους...ενα όμορφο ταξίδι τελείωσε

7/12/2016, 10:38 pm
kostas VFR800F wrote:Σιγά τον φάγατε τον άνθρωπο

Μια χαρά τα λένε, μπήκα και γω στο καρ.γρ, αλλά τιποτις, μπας και έβρισκα κανά πλαστικό για τον αδερφό μου.
vtecpatra
vtecpatra
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-06-07
Mηνύματα : 2063
Ηλικία : 56
Μοντέλο : VFR 800 VTEC 03
Κράνος : Διαφορα ....

Ω παπαχού μάου μάου!!
http://www.2troxo.gr

Τίτλοι τέλους...ενα όμορφο ταξίδι τελείωσε Empty Re: Τίτλοι τέλους...ενα όμορφο ταξίδι τελείωσε

7/12/2016, 10:52 pm
από ότι κατάλαβα και βρηκα η μοτοσυκλέτα πρέπει να την έχει για ανταλλακτικά στην κόρινθο σε συνεργειο και πρέπει να είναι αυτή εδώ,του φιλου και συνεργάτη Μοτο κορδαλή στην κόρινθο
avatar
constantinoshair
Νέο μέλος
Νέο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2011-12-28
Mηνύματα : 30
Ηλικία : 48
Μοντέλο : VFR 750 1990
Κράνος : Καμία επιλογή

Τίτλοι τέλους...ενα όμορφο ταξίδι τελείωσε Empty Re: Τίτλοι τέλους...ενα όμορφο ταξίδι τελείωσε

8/12/2016, 3:08 pm
Λοιπόν καταρχήν ζητώ συγνώμη , έβαλα στην καταχώρηση λάθος κλείδια για ψάξιμο. στο car.gr στην αναζήτηση για ανταλλακτικά μοτοσικλετών , honda vfr απο 1990 εως 1994. περιοχή Ιωάννινα.

απαντήσεις στα προηγούμενα σχόλια. εαν προσέξετε παλιές μου
δημοσιεύσεις την είχα ασπρή και την έβαψα μαύρη.  Λίγοι ήταν αυτοι που το εκτίμησαν.  Smile  Smile .
η μήχανη είχε μια πτώση σταματημένη από αυτοκίνητο και πριν 2 βδομάδες έσκασε το μπροστινό αριστερό μπουζί στο κύλινδρο.
Όντως πάντως νομίζω οτι ο πολιτισμός έρχεται από κουβέντα και όχι κατευθείαν να πιάσεις τον άλλον από τα μούτρα.
τις επόμενες μέρες θα ανεβασω και τα καρπυρατερ και ότι αλλο υπάρχει καλό κομμάτι.
Them1s xXx
Them1s xXx
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-07
Mηνύματα : 965
Ηλικία : 39
Μοντέλο : Aprilia Tuono 1000 r
Κράνος : Arai Quantum II DNA (το καλύτερο Αrai )

Τίτλοι τέλους...ενα όμορφο ταξίδι τελείωσε Empty Re: Τίτλοι τέλους...ενα όμορφο ταξίδι τελείωσε

8/12/2016, 4:37 pm
constantinoshair wrote: εαν προσέξετε παλιές μου
δημοσιεύσεις την είχα ασπρή και την έβαψα μαύρη.  Λίγοι ήταν αυτοι που το εκτίμησαν.
 Smile  Smile .


Όντως πάντως νομίζω οτι ο πολιτισμός έρχεται από κουβέντα και όχι κατευθείαν να πιάσεις τον άλλον από τα μούτρα.


Φίλε μου, συγγνώμη που δεν εκτίμησα οτι απο τις 28/12/2011 έχεις γράψει 28 φορές στο φόρουμ,
και απο αυτές η 27η ήταν ο γρίφος με την μαύρη κυρία και η 28η ο σχολιασμός του θέματος που δεν ανέβασες
σωστά.
Βασική αρχή του πολιτισμού είναι η επικοινωνία (και το βιοτικό επίπεδο,αλλά δεν είναι του παρόντος)
που είναι : η διαδικασία της ανταλλαγής πληροφοριών μεταξύ δύο ή περισσοτέρων μερών για τα οποία η πληροφορία έχει νόημα, οπότε αποκτά νόημα και η ανταλλαγή της ως πράξη. Επικοινωνία έχουμε για παράδειγμα μεταξύ έμβιων όντων με την ανταλλαγή σκέψεων, μηνυμάτων, συναισθημάτων ή πληροφορίας μέσω της ομιλίας, της εικόνας, της γραφής, της συμπεριφοράς κλπ.

Ε εσύ δεν έκανες τίποτα απο αυτά.
avatar
constantinoshair
Νέο μέλος
Νέο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2011-12-28
Mηνύματα : 30
Ηλικία : 48
Μοντέλο : VFR 750 1990
Κράνος : Καμία επιλογή

Τίτλοι τέλους...ενα όμορφο ταξίδι τελείωσε Empty Re: Τίτλοι τέλους...ενα όμορφο ταξίδι τελείωσε

9/12/2016, 12:18 am
θα ηθελα παρα πολυ να ασχοληθω με αυτα που ανεφερες ...αλλα δεν βρισκω καποιο νοημα σε αυτα που λες γιατι απλα θες να μιλας πολυ χωρις νοημα. απο την αρχη εχεις μια επιθεση ανευ λογου και αιτιας. μαλλον σου αρεσει να δειχνεις καμποσος. οπως νιωθεις παλληκαρι μ.
εχω πιο σημαντικα θεματα στην ζωη μου
Roberto
Roberto
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Info
Male
Εγγραφή : 2009-06-28
Mηνύματα : 1162
Ηλικία : 47
Μοντέλο : VFR 800 RC46 II Α5
Κράνος : Arai Quantum

Τίτλοι τέλους...ενα όμορφο ταξίδι τελείωσε Empty Re: Τίτλοι τέλους...ενα όμορφο ταξίδι τελείωσε

9/12/2016, 2:13 am
Το θέμα μεταφέρθηκε απο την ενότητα "Σχετικά με το VFRh" στην "Aγγελίες Αξεσουάρ".
Caracal
Caracal
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-04-20
Mηνύματα : 2350
Ηλικία : 104
Μοντέλο : NC21, 2*NC30, NC35, RC36-2, SC45
http://forcev4.blogspot.gr/

Τίτλοι τέλους...ενα όμορφο ταξίδι τελείωσε Empty Re: Τίτλοι τέλους...ενα όμορφο ταξίδι τελείωσε

9/12/2016, 9:35 pm
constantinoshair wrote:
εχω πιο σημαντικα θεματα στην ζωη μου

O μπλαζέ που λέγαμε και παραπάνω. Άξιος, άάάάάάξιοοοοοοος

Να ρωτήσω και κάτι ακόμα.

Καλά, οι λεπτομέρειες του τι πουλάς, πόσο, που κ.ο.κ. είναι να απαξιάς να μας τις πεις εδώ. We'r'not worthy.

Στις αγγελίες στο ''καρ.γρ'' γράφεις στοιχεία ή κι εκεί για εξάσκηση μαντικών ικανοτήτων jedi είναι η σύνταξη, όπως εδώ;

Φωτό έχεις έστω ή έχεις βάλει ας πούμε π.χ. μια τουλίπα;

Τηλέφωνο; Έχεις βάλει ή σημείωμα ''γιατί να σας δώσω το τηλέφωνό μου, αφού το έχει ο κατάλογος'';
avatar
constantinoshair
Νέο μέλος
Νέο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2011-12-28
Mηνύματα : 30
Ηλικία : 48
Μοντέλο : VFR 750 1990
Κράνος : Καμία επιλογή

Τίτλοι τέλους...ενα όμορφο ταξίδι τελείωσε Empty Re: Τίτλοι τέλους...ενα όμορφο ταξίδι τελείωσε

15/12/2016, 7:50 pm
Καλησπέρα, μήπως μπορεί ο διαχειριστής να μου πει πως θα ανεβάσω εδώ τις φωτό για τα ανταλλακτικά της μοτοσυκλέτας μου? σε ευχαριστώ
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum