Go down
Ο φυσικός
Ο φυσικός
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 7144
Ηλικία : 52
Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
Κράνος : Shoei XR-1000

Αποκλειστικές φωτογραφίες από γυμνή καλλονή στο κρεβάτι του γιατρού της Empty Αποκλειστικές φωτογραφίες από γυμνή καλλονή στο κρεβάτι του γιατρού της

31/8/2009, 10:25 pm
Από το σέρβις στην Καρδίτσα (που αλλού;)
Αποκλειστικές φωτογραφίες από γυμνή καλλονή στο κρεβάτι του γιατρού της Img1816r

Γρανάζια κυρίες και κύριοι! Πέρα από την πλάκα, όποτε βλέπω σε τι κατάσταση είναι οι λοβοί των εκκεντροφόρων γελάνε και τα μουστάκια μου.
Αποκλειστικές φωτογραφίες από γυμνή καλλονή στο κρεβάτι του γιατρού της Img1819v

Τα τροφοδοτήρια
Αποκλειστικές φωτογραφίες από γυμνή καλλονή στο κρεβάτι του γιατρού της Img1820p
Heracles
Heracles
Νέο μέλος
Νέο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-04-20
Mηνύματα : 1
Ηλικία : 48
Μοντέλο : CBR 600 RR 04 ΟΡΘΡΟΣ
Κράνος : IXS CHALLENGER 600 Prototype

Αποκλειστικές φωτογραφίες από γυμνή καλλονή στο κρεβάτι του γιατρού της Empty Re: Αποκλειστικές φωτογραφίες από γυμνή καλλονή στο κρεβάτι του γιατρού της

8/9/2009, 4:33 pm
Γρανάζια...τεχνολογία κύρους!!! Worship
DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

Αποκλειστικές φωτογραφίες από γυμνή καλλονή στο κρεβάτι του γιατρού της Empty Re: Αποκλειστικές φωτογραφίες από γυμνή καλλονή στο κρεβάτι του γιατρού της

8/9/2009, 4:47 pm
Heracles wrote:Γρανάζια...τεχνολογία κύρους!!! Worship

Ναι, δυο γρανάζια την ημέρα το γιατρό τον κάνουν πέρα.
DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

Αποκλειστικές φωτογραφίες από γυμνή καλλονή στο κρεβάτι του γιατρού της Empty Re: Αποκλειστικές φωτογραφίες από γυμνή καλλονή στο κρεβάτι του γιατρού της

8/9/2009, 4:50 pm
Ο φυσικός wrote:
Πέρα από την πλάκα, όποτε βλέπω σε τι κατάσταση είναι οι λοβοί των εκκεντροφόρων γελάνε και τα μουστάκια μου.


Μη λες "λοβοί"¨και μας ακούσει κανας ψυχίατρος γιατί χαθήκαμε. Θα θέλει να κάνει "λοβοτομή". Razz
Viking
Viking
Μέλος
Μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 230
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Aprilia RSV Tuono
Κράνος : Suomy Spec1R

Αποκλειστικές φωτογραφίες από γυμνή καλλονή στο κρεβάτι του γιατρού της Empty Re: Αποκλειστικές φωτογραφίες από γυμνή καλλονή στο κρεβάτι του γιατρού της

8/9/2009, 4:56 pm
Αν μπορείς θα ήθελα να μου στείλεις ΠΜ το ονοματεπώνυμο του κυρίου, το τηλέφωνό του και αν ξέρεις αν ασχολείται και με τα vtec γιατί εδώ δυσκολεύομαι να εμπιστευτώ κάποιον.Ευχαριστώ φυσικά ω Φυσικέ cheers
Athanor
Athanor
Μέλος
Μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-09-02
Mηνύματα : 176
Ηλικία : 47
Μοντέλο : Honda VFR 800 FIW & Piaggio Vespa PX 125
Κράνος : Shoei XR1100/Z-One

Αποκλειστικές φωτογραφίες από γυμνή καλλονή στο κρεβάτι του γιατρού της Empty Re: Αποκλειστικές φωτογραφίες από γυμνή καλλονή στο κρεβάτι του γιατρού της

8/9/2009, 5:38 pm
σέρβις στην Καρδίτσα? Έχω ξαναδιαβάσει για κάποιο συνεργέιο στη Καρδίτσα που εμπιστεύονται πολλοί τις Βέφες. Αν και τη δική μου τη σκαλίζω ο ίδιος για τα περισσότερα, και επειδή δεν έχω και τις καλύτερες εντυπώσεις από συνεργεία, για πες Τάκη, ή όποιος μπορεί, που είναι αυτό το συνεργείο και αν υπάρχουν συνεργεία εντός Αθήνας-Πειραιά που να γνωρίζουν καλά το VFR και να είναι σωστοί.
Ο φυσικός
Ο φυσικός
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 7144
Ηλικία : 52
Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
Κράνος : Shoei XR-1000

Αποκλειστικές φωτογραφίες από γυμνή καλλονή στο κρεβάτι του γιατρού της Empty Re: Αποκλειστικές φωτογραφίες από γυμνή καλλονή στο κρεβάτι του γιατρού της

8/9/2009, 6:21 pm
Viking και Athanor έχετε ΠΜ.

Επειδή ο άτιμος HERACLES είναι παλιός φίλος και γνωστό πειραχτήρι έχω την υποψία ότι το σχόλιο για τη σχέση γραναζιών και τεχνολογίας ήταν ειρωνικό. Οπότε... Knupp Knupp Knupp Laughing
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

Αποκλειστικές φωτογραφίες από γυμνή καλλονή στο κρεβάτι του γιατρού της Empty Re: Αποκλειστικές φωτογραφίες από γυμνή καλλονή στο κρεβάτι του γιατρού της

8/9/2009, 6:24 pm
Ο φυσικός wrote:Επειδή ο άτιμος HERACLES είναι παλιός φίλος και γνωστό πειραχτήρι έχω την υποψία ότι το σχόλιο για τη σχέση γραναζιών και τεχνολογίας ήταν ειρωνικό. Οπότε... Knupp Knupp Knupp Laughing

Εκ μέρους όλων των κατόχων V-TEC... ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ στην παρέα μας!!!! Laughing Laughing Laughing
'AGGEVI'
'AGGEVI'
Συντονιστής
Info
Male
Εγγραφή : 2009-04-05
Mηνύματα : 1954
Ηλικία : 50
Μοντέλο : - VFR 800 FI - F650 ST -
Κράνος : Arai - Suomy

'Alfisti Team'

Αποκλειστικές φωτογραφίες από γυμνή καλλονή στο κρεβάτι του γιατρού της Empty Re: Αποκλειστικές φωτογραφίες από γυμνή καλλονή στο κρεβάτι του γιατρού της

11/9/2009, 6:40 am
Μας βγηκαν τα ματια απο το στριπτιζ ρε συ Τακη, σκεπασε το λιγο το 'κοριτσι' μην κρυωσει και ανεβασει 750 πυρετο. Razz
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum