Go down
Ο φυσικός
Ο φυσικός
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 7144
Ηλικία : 52
Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
Κράνος : Shoei XR-1000

Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον) Empty Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον)

11/9/2009, 4:41 pm
Ο γνωστός ενοχλητικός σας προτείνει να δείτε αυτό:

http://cgi.ebay.com/EXTENDER-EXTENDA-FENDA-FENDER-HONDA-VFR800-VFR-800-FI_W0QQitemZ170374537376QQcmdZViewItemQQptZUK_Motorcycle_Parts?hash=item27ab1d20a0&_trksid=p3286.m63.l1177

Υπάρχει -με λίγο ψάξιμο- και για τα άλλα VFR.
Fanrider
Fanrider
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 2290
Ηλικία : 59
Μοντέλο : VFR 800 το καλό , CB.1 τετρακοσια , INNOVA 125
Κράνος : Shoei XR-1000

Ένας τρόπος να ξεδίνεις και να ξεχνάς τα προβλήματα σου.. γκάζι και φύγαμε

Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον) Empty Re: Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον)

11/9/2009, 8:12 pm
Καλο φαινετε, αλλα εσυ που ξερεις και τα εγγλεζικα δε μας ριχνεις και την τελικη τιμη, αν και ψιλακριβο το βλεπω
Ο φυσικός
Ο φυσικός
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 7144
Ηλικία : 52
Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
Κράνος : Shoei XR-1000

Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον) Empty Re: Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον)

11/9/2009, 8:15 pm
Με τη σημερινή ισοτιμία είναι 29 ευρώ με τα ταχυδρομικά. :_hi:
Fanrider
Fanrider
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 2290
Ηλικία : 59
Μοντέλο : VFR 800 το καλό , CB.1 τετρακοσια , INNOVA 125
Κράνος : Shoei XR-1000

Ένας τρόπος να ξεδίνεις και να ξεχνάς τα προβλήματα σου.. γκάζι και φύγαμε

Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον) Empty Re: Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον)

11/9/2009, 8:25 pm
Στο πολυ Τακ:_hi: :.... αλλα στουχτερο :


.
demon
demon
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-04-10
Mηνύματα : 434
Ηλικία : 60
Μοντέλο : VFR800FI-01

Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον) Empty Re: Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον)

12/9/2009, 11:15 am
Το χτύπησα ήδη! Ευχαριστώ γνωστέ ενοχλητικέ..
Όσοι έχουν δεί τους κυλίνδρους του vfr θα έχουν παρατηρήσει ότι οι πίσω
είναι καινούργιοι σε σχέση με τους μπροστά που τρώνε τις βρωμιές και τα νερά
από τη ρόδα.. οπότε μάλλον χρειάζεται η προέκταση ή ..κλαπέτο επί τω λαικότερο!!
KiloMeater
KiloMeater
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-31
Mηνύματα : 889
Ηλικία : 49
Μοντέλο : VFR800 vtec, SYM HD 200iEvo
Κράνος : ARAI RX-7

Full time dad

Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον) Empty Re: Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον)

12/9/2009, 2:17 pm
Το έχω βάλει (αλλα όχι σε carbon) απο τον πρώτη εβδομάδα που΄πήρα τη Βέφα Wink
Κάνει καλή δουλειά
Ο φυσικός
Ο φυσικός
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 7144
Ηλικία : 52
Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
Κράνος : Shoei XR-1000

Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον) Empty Re: Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον)

12/9/2009, 3:13 pm
CB-1 και Demon παρακαλώ πολύ!

Όπως λέει ο Demon και ο Kilomeater κάνει πολύ καλή δουλειά αυτό το πραγματάκι. Έχω βάλει εδώ και μια δεκαετία ένα "κλαπέτο" από TIGER 900 και πράγματι βοηθάει πολύ.

Αυτό που αγόρασε ο Demon είναι και πολύ όμορφο.
Don John
Don John
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-18
Mηνύματα : 4543
Ηλικία : 61
Μοντέλο : VFR 750 F RC24 - VFR 800abs RC46
Κράνος : HJC FG 15 - NOLAN N103

Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον) Empty Re: Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον)

17/9/2009, 1:58 pm
Δηλαδη απο ebay, και συνυπολογιζοντας και τα μεταφορικα, πανω κατω 28,5 €.
Μηπως θα θελατε να δειτε και αυτο απο την τοπικη αγορα με 31,50 ?

http://www.motoraid.eu/shop/product_info.php?products_id=2740
demon
demon
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-04-10
Mηνύματα : 434
Ηλικία : 60
Μοντέλο : VFR800FI-01

Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον) Empty Re: Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον)

17/9/2009, 3:33 pm
Από e -bay (Αγγλία) ακριβώς 29 ευρώ με μεταφορικά.

Από motoraid 31,5+4,5 μεταφορικά=36 ευρώ. Επίσης είναι σε προσφορά 31,5 από 35 κανονική τιμή.

Και επειδή πρόκειται για τo ίδιο πράγμα (pyramid), μάλλον συμφέρει από e-bay.
KiloMeater
KiloMeater
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-31
Mηνύματα : 889
Ηλικία : 49
Μοντέλο : VFR800 vtec, SYM HD 200iEvo
Κράνος : ARAI RX-7

Full time dad

Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον) Empty Re: Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον)

17/9/2009, 8:49 pm
Πάντως αν μιλάμε για τέτοιες μικροδιαφορές εγώ θα επέλεγα το ελληνικό, για να ενισχύεται η τοπική οικονομία
(δεν κάνω πλάκα)
demon
demon
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-04-10
Mηνύματα : 434
Ηλικία : 60
Μοντέλο : VFR800FI-01

Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον) Empty Re: Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον)

17/9/2009, 9:29 pm
Κι εγώ θα επέλεγα το ελληνικό άμα κατασκευαζόταν εδώ, αλλά στη συγκεκριμένη περίπτωση
μιλάμε για εμπόριο και μόνο, όπου ως συνήθως οι αγαπητοί ελληνέμπορες θέλουν να βγάζουν
800% μόνο για τη μεταπώληση και να μην το δηλώνουν κιόλας...παραδείγματα υπάρχουν πολλά
και στα μικρά ποσά όντως είναι "μικροδιαφορές", που στα μεγάλα ποσά όμως γίνονται ..μεγαλοδιαφορές!!
ένα πρόσφατο παράδειγμα:
https://vfrh.forumgreek.com/forum-f20/topic-t440.htm

ας προσγειωθούν λοιπόν για να έχουν και την υποστήριξή μας
'AGGEVI'
'AGGEVI'
Συντονιστής
Info
Male
Εγγραφή : 2009-04-05
Mηνύματα : 1954
Ηλικία : 50
Μοντέλο : - VFR 800 FI - F650 ST -
Κράνος : Arai - Suomy

'Alfisti Team'

Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον) Empty Re: Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον)

17/9/2009, 10:21 pm
demon wrote:Κι εγώ θα επέλεγα το ελληνικό άμα κατασκευαζόταν εδώ, αλλά στη συγκεκριμένη περίπτωση
μιλάμε για εμπόριο και μόνο, όπου ως συνήθως οι αγαπητοί ελληνέμπορες θέλουν να βγάζουν
800% μόνο για τη μεταπώληση και να μην το δηλώνουν κιόλας...παραδείγματα υπάρχουν πολλά
και στα μικρά ποσά όντως είναι "μικροδιαφορές", που στα μεγάλα ποσά όμως γίνονται ..μεγαλοδιαφορές!!
ένα πρόσφατο παράδειγμα:
https://vfrh.forumgreek.com/forum-f20/topic-t440.htm

ας προσγειωθούν λοιπόν για να έχουν και την υποστήριξή μας


+800 Thumbsup

θα συμφωνησω απολυτα με τον φιλο demon , δεν ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ να υπαρχει τετοια τεραστια διαφορα, ειδικα σε γνησια ανταλλακτικα ειτε αυτα ειναι της Honda ειτε καποιου αλλου κατασκευαστη.

Μεχρι τωρα κατηγορουσαμε τον Σαρακακη για το υψηλο κοστος, αλλα και τωρα που εδωσε το τμημα ανταλλακτικων σε dealer (καπου στην Μαγουλα ειναι) αντι να δουμε καμμια διαφορα προς τα κατω ... nothing.
Αντιθετως πληροφορηθηκα , και δεν ειναι λαθος, οτι εδω και κανα δυο μηνες ηδη εγιναν αυξησεις στα ανταλλακτικα στην χονδρικη, με επιπτωση φυσικα στην δικη μας τσεπη (τα συνεργεια και τα καταστηματα πωλησης δεν θα απορροφησουν την αυξηση αυτη)
KiloMeater
KiloMeater
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-31
Mηνύματα : 889
Ηλικία : 49
Μοντέλο : VFR800 vtec, SYM HD 200iEvo
Κράνος : ARAI RX-7

Full time dad

Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον) Empty Re: Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον)

17/9/2009, 11:08 pm
Ρε παιδιά, μισό λεπτό. Σε γενικές γραμμές συμφωνώ, και εγώ τα Χριστούγεννα πήρα κράνος απο UK μεσω ιντερνετ, αλλά η διαφορά ήταν περίπου 300 ευρώ (~45% της τιμής!) ! Εδώ λέμε για διαφορά 4 ευρώ, περίπου 10% του συνολικού κόστους.
Ουτε εγώ θέλω να κάνω τον ήρωα αν πρόκειται να με πιάσουνε μ@λ@κ@ αλλά αν είναι τόσο μικρές οι διαφορές, αξίζει; Σκεφτείτε οτι αυτά τα ~30 ευρώ μπορεί να σας ξαναγυρίσουν απο μαι ενδεχόμενη αγορά του μαγαζάτορα κτλ.. αλυσίδα είναι...
Don John
Don John
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-18
Mηνύματα : 4543
Ηλικία : 61
Μοντέλο : VFR 750 F RC24 - VFR 800abs RC46
Κράνος : HJC FG 15 - NOLAN N103

Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον) Empty Re: Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον)

18/9/2009, 12:33 am
Εγώ θα συμφωνήσω με τον Ηλία.
Άλλωστε για αυτό και έβαλα και το post θεωρώντας πως η διαφορά δεν είναι και τόσο μεγάλη και πως τελικά ίσως αξίζει να το παραγγέλλει κανείς από εκεί…..
Εγώ πάντως (για μικρές διαφορές το τονίζω και όχι για μεγάλες να με πιάνουν μ@λ@κ@) προτιμώ να ψωνίζω από μια εταιρία που ακόμα και αν δεν παράγει αλλά μόνο εμπορεύεται, τουλάχιστον δραστηριοποιείται εδώ.

Αν στο τέλος τέλος βρε αδελφέ από την εταιρία αυτή τρώνε ψωμί και κάποιοι άνθρωποι στον τόπο μας, χαλάλι.

Και θα σας κουράσω γράφοντας σας και κάτι ακόμα:
Σήμερα το βράδυ και λίγα λεπτά πριν κλείσει το συγκεκριμένο κατάστημα (9 το βράδυ), πήρα τηλέφωνο να ρωτήσω για κάτι που με ενδιαφέρει.
Ο πωλητής ευγενέστατος και με προθυμία (όχι το αναμενόμενο : ωχ μωρέ τι θέλει αυτός τώρα που θέλω να την κάνω) μου εξήγησε με κάθε λεπτομέρεια την κάθε απορία μου (εύλογη η ανόητη).
Όταν του είπα ότι σαν χαρακτηριστικός έλληνας που όλα τα αφήνει για την τελευταία στιγμή, θα ήθελα κάτι να το έχω για την Κυριακή μου απάντησε.
Οκ….κατανοητό και σε καταλαβαίνω……..αν είχες πάρει τηλ έως 7.30 θα στα έστελνα αύριο…..και αυτό γιατί τέτοια ώρα έρχεται το courier και παίρνει τα της επόμενης :(
Όμως αν θέλεις, δεν μου κάνει κόπο, μπορώ να πεταχτώ αύριο πρωί έως τα ΚΤΕΛ και να σου τα στείλω οπότε να τα έχεις!!

Νομίζω ότι η εξήγηση αυτή χρήζει και αναφοράς και εκτίμησης. Thumbsup
Αν είναι να έχω κάτι με τόση προθυμία και αμεσότητα και αν είναι να συνεχίσει να έχει δουλειά ο συγκεκριμένος και κάποιοι ακόμα, νομίζω πως χαλαλι να δώσω 4-5 ευρώ παραπάνω (για τόσα μιλαω και ΟΧΙ για διπλάσιες τιμές που δεν θα αποδεχόμουν ΠΟΤΕ).

Άρα νομίζω πως τέτοιες προσπάθειες και συμπεριφορές μπορούμε και πρέπει να τις υποστηρίζουμε.

Σόρρυ για το μακροσκελές που ίσως σας κούρασε Blush


Φίλε καταστηματάρχη τα ποσοστά για την διαφήμιση μου τα στέλνεις την Δευτέρα όπως συμφωνήσαμε Razz
Arxiereas
Arxiereas
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-06-12
Mηνύματα : 313
Ηλικία : 46
Μοντέλο : Hamburger
Κράνος : Tupperware

Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον) Empty Re: Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον)

23/9/2009, 1:03 pm
31,5 το ΠΛΑΣΤΙΚΟ του motoraid... +4,50 τα μεταφορικά από τη μακρυνή Αθήνα = 36Ε σύνολο

Για δείτε κι αυτό:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280400566664&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

ΚΑΡΜΠΟΝ, με 12Ε λιγότερα -στα 24Ε- και τα μεταφορικά από την γειτονική μας Ισπανία μέσα!

Ε Λ Ε Ο Σ ! ! !
'AGGEVI'
'AGGEVI'
Συντονιστής
Info
Male
Εγγραφή : 2009-04-05
Mηνύματα : 1954
Ηλικία : 50
Μοντέλο : - VFR 800 FI - F650 ST -
Κράνος : Arai - Suomy

'Alfisti Team'

Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον) Empty Re: Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον)

23/9/2009, 1:58 pm
Arxiereas wrote:

ΚΑΡΜΠΟΝ, με 12Ε λιγότερα -στα 24Ε- και τα μεταφορικά από την γειτονική μας Ισπανία μέσα!

Ε Λ Ε Ο Σ ! ! !


+800...αυτα που λεγαμε πιο πανω... Thumbsup
georgevfr
georgevfr
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-23
Mηνύματα : 386
Ηλικία : 43
Μοντέλο : VFR 800 ABS '08
Κράνος : Arai corcair rx 7

cover me with chocolate and throw me to the lesbians

Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον) Empty Re: Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον)

23/9/2009, 4:40 pm
Μολις το αγορασα πατερ μου Thumbsup
Fanrider
Fanrider
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 2290
Ηλικία : 59
Μοντέλο : VFR 800 το καλό , CB.1 τετρακοσια , INNOVA 125
Κράνος : Shoei XR-1000

Ένας τρόπος να ξεδίνεις και να ξεχνάς τα προβλήματα σου.. γκάζι και φύγαμε

Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον) Empty Re: Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον)

23/9/2009, 8:43 pm
Ειναι ιδιο το φτεροτου vtec με του FI?

Αν ειναι θελω κιεγω , ποιος θα μου παρει και εμενα που δε ξερω απο ebay?
Don John
Don John
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-18
Mηνύματα : 4543
Ηλικία : 61
Μοντέλο : VFR 750 F RC24 - VFR 800abs RC46
Κράνος : HJC FG 15 - NOLAN N103

Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον) Empty Re: Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον)

23/9/2009, 9:06 pm
CB1-FAN wrote:Ειναι ιδιο το φτεροτου vtec με του FI?

Αν ειναι θελω κιεγω , ποιος θα μου παρει και εμενα που δε ξερω απο ebay?

Φανη αν διασφαλισουμε οτι ειναι το ιδιο, ευχαριστως να στο παραγγειλω εγω και τα βρισκουμε Wink
Don John
Don John
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-18
Mηνύματα : 4543
Ηλικία : 61
Μοντέλο : VFR 750 F RC24 - VFR 800abs RC46
Κράνος : HJC FG 15 - NOLAN N103

Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον) Empty Re: Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον)

28/9/2009, 12:36 pm
Το "φτερακι" απο τον Ισπανο εφτασε !!! Surprised
Την παρασκευη ηταν εδω!!!! Δυο εργασιμες ΜΟΝΟ απο Ισπανια με απλο ταχυδρομειο!!!!!!! Smile
Το εχω στα χερια μου και το απογευμα πιστευω να τοποθετηθει Wink .

Παρεπιπτοντως εσεις που το εχετε ηδη, καμια προταση για το πως ? Το εχετε βαλει με καποια κολλα? Πειτε καμια ιδεα Cool ..

Φανη το δικο του το παραγγειλα την ιδια ημερα. Ισως απο Αγγλια εχει 1-2 μερες διαφορα! Ελπιζω να το εχουμε συντομα Wink
dirty
dirty
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-05-29
Mηνύματα : 1985
Ηλικία : 50
Μοντέλο : vfr 750 96-xr 400r 96 -scott voltage yz3 2003
Κράνος : shoei xr1000

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον) Empty Re: Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον)

28/9/2009, 1:40 pm
ξερω οτι μπαινει με πολυ κοντες βιδες τωρα απο κει και περα δεν ξερω κατι αλλο
KiloMeater
KiloMeater
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-31
Mηνύματα : 889
Ηλικία : 49
Μοντέλο : VFR800 vtec, SYM HD 200iEvo
Κράνος : ARAI RX-7

Full time dad

Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον) Empty Re: Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον)

28/9/2009, 1:54 pm
Εμένα ειχε βίδες μέσα, αλλα λυπόμουνα να το τρυπήσω.
Το έχω βάλει με κόλλα, εδώ και ενα χρόνο πρόβλημα δεν είχα

(αν δεν τρυπήσεις, αφού το κολλησεις, βάλε ένα σφουγγάρι μεγάλο απο μέσα ανάμεσα σε αυτό και τον τροχό για να το πιέζει να κολλήσει καλά
Don John
Don John
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-18
Mηνύματα : 4543
Ηλικία : 61
Μοντέλο : VFR 750 F RC24 - VFR 800abs RC46
Κράνος : HJC FG 15 - NOLAN N103

Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον) Empty Re: Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον)

30/9/2009, 12:21 pm
Φανη εισαι ετοιμος Smile

Το φτερακι σου το ελαβα σημερα και ειναι στα χερια μου Thumbsup
Αν θες να φτασει και στα δικα σου, παρε με τηλ (εχεις pm) και η ερχεσαι για καφε (κερναω φυσικα) η περιμενεις την επομενη μας συναντηση Wink
Fanrider
Fanrider
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 2290
Ηλικία : 59
Μοντέλο : VFR 800 το καλό , CB.1 τετρακοσια , INNOVA 125
Κράνος : Shoei XR-1000

Ένας τρόπος να ξεδίνεις και να ξεχνάς τα προβλήματα σου.. γκάζι και φύγαμε

Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον) Empty Re: Carbon προέκταση εμπρός φτερού (λασπωτήρας επί το λαϊκότερον)

30/9/2009, 5:35 pm
Don John wrote:Φανη εισαι ετοιμος Smile

Το φτερακι σου το ελαβα σημερα και ειναι στα χερια μου Thumbsup
Αν θες να φτασει και στα δικα σου, παρε με τηλ (εχεις pm) και η ερχεσαι για καφε (κερναω φυσικα) η περιμενεις την επομενη μας συναντηση Wink

ΟΚ .
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum