Βολτίτσα και εξομολογήσεις..........

+16
dirty
Seelenheil
Alarm
'AGGEVI'
Don John
Fanrider
gabadoo
Ταξιδευτής
ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ
DoctorAbo
easy rider
Postman
ELENA
Vvag
Φυσαλίδα
Παναγιώτης Κ.
20 posters
Go down
Παναγιώτης Κ.
Παναγιώτης Κ.
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-09-09
Mηνύματα : 2989
Ηλικία : 64
Μοντέλο : VFR - Varadero - CB 750 Boll d'or - Africa - Chappy
Κράνος : Shoei Raid 2 + Bell M4R Carbon

Ride hard, die young.........

Βολτίτσα και εξομολογήσεις.......... Empty Βολτίτσα και εξομολογήσεις..........

31/1/2010, 7:56 pm
……………και ξαφνικά, εκεί που είχα αφοσιωθεί στο διάβασμα της τελευταίας έκδοσης της Εταιρείας Μακεδονικών Σπουδών, το δωμάτιο φώτισε. Δεν το κατάλαβα αμέσως για να πω την αλήθεια, μου πήρε μερικά λεπτά να το συνειδητοποιήσω……..Επιτέλους λίγο ήλιος. Ούτε την παράγραφο δεν κάθισα να τελειώσω, σε πέντε λεπτά είχα βάλει τις κορντούρες και η Βέφα γουργούριζε χαρούμενη έξω από το γκαράζ.


- Μας θυμήθηκες βλέπω, μου κάνει με το που πάω να ανεβώ.
- Παραπονάκια; την ρωτάω.
- Ξέρεις πόσες μέρες έχω να πατήσω άσφαλτο, να νοιώσω τη βενζίνη να τρέχει στα σωληνάκια μου, αισθανθώ τα τακάκια να δαγκώνουν τους δίσκους μου, να ακούσω την εξάτμιση μου να κελαηδάει; Ξέρεις; Και όλο αυτό τον καιρό να σε βλέπω με την άλλη, την μια να την βγάζεις βόλτα, μετά να της περνάς θερμαινόμενα, κατόπιν άλλη βόλτα, ύστερα φώτα ομίχλης; Και τα βράδια να την έχω και δίπλα μου, να με κοιτάζει αφ’ υψηλού, να με κάνει να αισθάνομαι παρακατιανή. Ποια είναι εμένα η θέση μου, μού λες σε παρακαλώ;

Με το που τελείωσε την φράση της είχαμε ήδη βγει στο δρόμο. Πρώτη, δευτέρα, τρίτη, αριστερό-δεξί εσσάκι, 100 μέτρα ευθεία και μετά δεξί-αριστερό, τετάρτη, πέμπτη, αυτό ήταν, τα ξέχασε όλα. Χαρούμενη ανεβοκατέβαζε στροφές και ταχύτητες, επιτάχυνε και φρενάριζε, πλάγιαζε και σηκωνότανε……. Μετά από καμιά εικοσαριά χιλιόμετρα κόβω ταχύτητα, ανάβω φλάς αριστερά……..

- Εεεεπ, τι κάνεις; μου λέει.
- Τι κάνω, σταματάω για φώτο, της λέω.
- Ναι ε, και μετά πίσω στο μαντρί, έτσι;
- Εεεεεεε θα σκοτεινιάσει σε λίγο,
ψέλλισα εγώ.
- Και τι μ’ αυτό, φώτα δεν έχω; Εντάξει, εμένα δεν μου έβαλες φώς ομίχλης, αλλά όλα τα άλλα μου είναι μια χαρά……
- Βρε καλή μου, φώς ομίχλης δεν σου έβαλα ακόμα, για να σου το περάσω μαζί με την πρίζα που σου ετοιμάζω για το GPS.
- GPS;
ψέλλισε όλο χαρά, και κούνησε παιχνιδιάρικα την ουρά της καθώς βγαίναμε από μια αριστερή με σκασμένη τρίτη.
- Ναι, κούκλα μου, περιμένω να μας το φέρει ο κύριος Νίκος.
- Ποιος, αυτός που απατάει την δικιά του με ένα παλιοθήλυκο από την Ιταλία; Άσε που τελευταία έφτασε στα αυτιά μου πως κυκλοφορεί και με ένα πιτσιρίκι σκουτεράκι. Τι παλιμπαιδισμοί είναι αυτοί; Τσ τσ τσ, ρεζιλίκια πράματα.

Μ’ αυτά και με τ’ άλλα, είχαμε φτάσει στον Στρυμώνα. Κάνω να γυρίσω πίσω,

- Πού πάς, μου λέει, γυρνάμε από τώρα;
- Ναι κορίτσι μου, παρακάτω ο δρόμος είναι κλειστός από τα τρακτέρ, πρέπει να γυρίσουμε.
- Καλά, όλο δικαιολογίες είσαι. Τις άλλες χθες τις πήγανε απίστευτη βόλτα, τί βουνά ανεβοκατέβηκαν, τί καράβια, τί επιστροφή με πανσέληνο…….. Εκεί δεν είχε τρακτέρ;
- Ααααααα, για να σου πω, εκεί χάμου δεν τους σάπισε η βροχή μέχρι τις τέσσερεις το απόγευμα και αμφιβάλω αν τα θερμόμετρα τους έδειχναν τους 2,5 Κελσίου που δείχνει τώρα το δικό σου. Και για στάσου, εσύ πού τα μαθαίνεις όλα αυτά;
- Μα καλά, για χαζές μας έχετε, τι νομίζετε, δεν μιλάμε μεταξύ μας; Όλα τα ξέρω……. Και για τον άλλο τον προκομμένο με τη χοντρή τη Γερμανίδα ξέρω, και για κάτι ηδονοβλεψίες που έρχονται μαζί σας στις βόλτες τάχα για την παρέα, και μας γλυκοκοιτάνε σαν ξερολούκουμα και τρέχουν τα σάλια τους ξέρω......... Άσε που έφτασε στα αυτιά μου πως πας να αναθερμάνεις ένα άλλο σου αμόρε από το παρελθόν.
- ……………..
- Δεν μιλάς, ε; Μου τα πρόλαβαν τα κορίτσια για την φωτογραφία της Αφρικάνας σου που σήκωσες στο forum.
- Τι θες να σου πω, μια σκέψη έκανα, αλλά δεν χωράτε τέσσερεις, και δεν θέλω να αποχωριστώ καμιά σας.
- …………………


- Τι θα γίνει, θα αφήσουμε τις κουβέντες να οδηγήσουμε λίγο;
- Ό,τι πεις, γλυκιά μου…….
- Και θα βάλεις και τις φωτογραφίες που μου τράβηξες, να τις δούνε οι άλλες, έτσι;
- Ναι κορίτσι μου, αλλά βιαζόσουνα και τραβήξαμε μόνο τρείς.
- Δεν πειράζει, φτάνουν. Να τις δουν και να σκάσουν από τη ζήλεια τους……….


Βολτίτσα και εξομολογήσεις.......... DSC01755-1Βολτίτσα και εξομολογήσεις.......... DSC01756-1Βολτίτσα και εξομολογήσεις.......... DSC01757-1
Φυσαλίδα
Φυσαλίδα
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Female
Εγγραφή : 2009-03-18
Mηνύματα : 942
Ηλικία : 43
Μοντέλο : nexxon 72cc
Κράνος : x-spirit shoei

Βολτίτσα και εξομολογήσεις.......... Empty Re: Βολτίτσα και εξομολογήσεις..........

31/1/2010, 8:05 pm
Worthy Worthy Worthy Worthy Worthy Worthy Worthy Worthy
Respect Respect Respect Respect
cheerleader
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

Βολτίτσα και εξομολογήσεις.......... Empty Re: Βολτίτσα και εξομολογήσεις..........

31/1/2010, 8:12 pm
ΧΑΧΑΧΑΑΑΑ!!!! Απίστευτος ο Πανάγος!!!!!!! Thumbsup Thumbsup Thumbsup Thumbsup Thumbsup


...εμ... ΚΑΙ η Βέφα του (το τονίζω, μη φάω καμιά ροδιά μόλις με δει)... Blush Blush Blush
ELENA
ELENA
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Female
Εγγραφή : 2010-01-19
Mηνύματα : 2888
Ηλικία : 43
Μοντέλο : YAMAHA MT-09 TRACER
Κράνος : Shoei RF-1100

لا تتخلي غن حلمك

Βολτίτσα και εξομολογήσεις.......... Empty Re: Βολτίτσα και εξομολογήσεις..........

31/1/2010, 8:14 pm
Τι Φώσκολος και χαζά ! Αυτό θα πει συγγραφικός ίστρος !! Μπράβο Παναγιώτη ωραία φωτό από παλιά αγαπημένα μέρη !

:_hi: :_hi: Clapping2 Clapping2 Clapping2 cheerleader cheerleader cheerleader
Postman
Postman
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-03
Mηνύματα : 5672
Ηλικία : 45
Μοντέλο : John Deere 990HP
Κράνος : M-1935 απο τον πολεμο.

https://www.youtube.com/hornetkav

Βολτίτσα και εξομολογήσεις.......... Empty Re: Βολτίτσα και εξομολογήσεις..........

31/1/2010, 8:36 pm
Παναγιωτη ωραιος, αλλα ακομα πιο ομορφη η φωτο με φοντο την Θασο!!!! I love you I love you I love you
easy rider
easy rider
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-10-29
Mηνύματα : 880
Ηλικία : 43
Μοντέλο : VFR 800 ABS 2005 το καλό το κόκκινο
Κράνος : full face (carbon bmw)

Βολτίτσα και εξομολογήσεις.......... Empty Re: Βολτίτσα και εξομολογήσεις..........

31/1/2010, 8:41 pm
Clapping2 Clapping2 Clapping2 Clapping2 Clapping2 Clapping2 Clapping2 Clapping2 Clapping2

παρα πολυ ωραιο το σεναριο !!!!!!!! πολυ ομορφες φωτο !!!!!

Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

Βολτίτσα και εξομολογήσεις.......... Empty Re: Βολτίτσα και εξομολογήσεις..........

31/1/2010, 9:02 pm
easy rider wrote:παρα πολυ ωραιο το σεναριο !!!!!!!!

Ποιό σενάριο καλέ; Αυτά που γράφει ο Παναγιώτης είναι πέρα για πέρα αληθινά. Έτσι είναι οι Fi. Μονίμως γκρινιάζουν (ως γκραναζωτές). Razz Razz Razz Razz
easy rider
easy rider
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-10-29
Mηνύματα : 880
Ηλικία : 43
Μοντέλο : VFR 800 ABS 2005 το καλό το κόκκινο
Κράνος : full face (carbon bmw)

Βολτίτσα και εξομολογήσεις.......... Empty Re: Βολτίτσα και εξομολογήσεις..........

31/1/2010, 9:09 pm
Vvag wrote:
easy rider wrote:παρα πολυ ωραιο το σεναριο !!!!!!!!

Ποιό σενάριο καλέ; Αυτά που γράφει ο Παναγιώτης είναι πέρα για πέρα αληθινά.


Σαφώς αγαπητέ Vvag και είναι πέρα για πέρα αληθινά αλλά μήπως ξεδιπλώνεται ένα απίστευτο κρυφό ταλέντο εδώ μπροστά στα μάτια μας ;;;;;

Αγαπητέ Παναγιώτη Κ. πρέπει να το καλλιεργήσετε θαρρώ !!!!!!!!!!
DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

Βολτίτσα και εξομολογήσεις.......... Empty Re: Βολτίτσα και εξομολογήσεις..........

31/1/2010, 9:19 pm
Φίλε Παναγιώτη τα ρέστα μου !!!!! Πολύ ωραιότατο το κειμενάκι !!!! Thumbsup Thumbsup

Όσο για το Νίκο τι να πει κανείς ??? Ελευθερίων ηθών μηχανόβιος.Καλά τα είπανε οι κούκλες. Και τέλος πάντων πάντων η Ιταλίδα είναι κάτι σα φετίχ. Το άλλο το τεκνό πως να το καταπιεί κανείς ?????
Όσο για τη Γερμανίδα εύχομαι να κάνω λάθος και να μη με αφορά σε τίποτα η υπόθεση. Εύχομαι να εννοείς τη Γερμανίδα του Μαγγελάνου. crrazy
ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ
ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-12-26
Mηνύματα : 1500
Ηλικία : 47
Μοντέλο : ΑFRICA TWIN 750
Κράνος : ΒANDIT ALIEN 2

ΘΑΡΡΕΙΝ ΣΩΖΕΙ.

Βολτίτσα και εξομολογήσεις.......... Empty Re: Βολτίτσα και εξομολογήσεις..........

31/1/2010, 9:22 pm
παναγιωτη εισαι απιστεφτος σου το εχω ξαναπει. Respect
Αν ειχα αδερφη θα στην εδινα. Wink
Ταξιδευτής
Ταξιδευτής
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Info
Male
Εγγραφή : 2008-12-17
Mηνύματα : 2634
Ηλικία : 124
Μοντέλο : Honda RC36 II
Κράνος : Arai Chaser / Shark S900 Glow

Riders on the storm...
http://openhorizons.wordpress.con

Βολτίτσα και εξομολογήσεις.......... Empty Re: Βολτίτσα και εξομολογήσεις..........

31/1/2010, 9:48 pm
Παναγο τα σεβη μου ρε φιλε!!! Γλυκυτατο, παιχνιδιαρικο, υπεροχο το κειμενακι σου!!!
Σαν να εβλεπα την Βεφουλα να εχει παρει σαρκα και οστα και να σου κανει ναζακια! Love

Ειλικρινα στο λεω, για κατι τετοια νοιωθω περηφανος που δηλωνω μελος αυτου του θεομουρλου και υπεροχου συναφιου των μηχανοβιων!!!

ΥΓ. Εισαι πραγματικο ταλεντο! Θελουμε και αλλοοοοοοο!!!! cheers

DoctorAbo wrote:Όσο για το Νίκο τι να πει κανείς ??? Ελευθερίων ηθών μηχανόβιος.

Beeee

DoctorAbo wrote:
Καλά τα είπανε οι κούκλες. Και τέλος πάντων πάντων η Ιταλίδα είναι κάτι σα φετίχ. Το άλλο το τεκνό πως να το καταπιεί κανείς ?????

fight3

DoctorAbo wrote:
Όσο για τη Γερμανίδα εύχομαι να κάνω λάθος και να μη με αφορά σε τίποτα η υπόθεση. Εύχομαι να εννοείς τη Γερμανίδα του Μαγγελάνου. crrazy
Tsopa
Μπλεξανε τις ....γερμανιδες τους!!! T
Ρε Μητσο, χοντρη γερμανιδα ειπε ο ανθρωπας! Οχι Παντζερ! Tsopa
gabadoo
gabadoo
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-25
Mηνύματα : 1311
Ηλικία : 54
Μοντέλο : V-Strom
Κράνος : Schuberth S1

Βολτίτσα και εξομολογήσεις.......... Empty Re: Βολτίτσα και εξομολογήσεις..........

31/1/2010, 11:43 pm
Ρε συ Παναγιωτη...το εχεις λεμε...

Κοιτα να το βελτιωσεις,να το αξιοποιησεις
Fanrider
Fanrider
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 2290
Ηλικία : 59
Μοντέλο : VFR 800 το καλό , CB.1 τετρακοσια , INNOVA 125
Κράνος : Shoei XR-1000

Ένας τρόπος να ξεδίνεις και να ξεχνάς τα προβλήματα σου.. γκάζι και φύγαμε

Βολτίτσα και εξομολογήσεις.......... Empty Re: Βολτίτσα και εξομολογήσεις..........

1/2/2010, 12:14 am
Εισαι ωραιος κιεσυ και η βεφα σου και η φωτο σου ...α και η θασος που μπορεινα παω το καλοκαιρι

Respect Respect Respect Respect
Don John
Don John
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-18
Mηνύματα : 4543
Ηλικία : 61
Μοντέλο : VFR 750 F RC24 - VFR 800abs RC46
Κράνος : HJC FG 15 - NOLAN N103

Βολτίτσα και εξομολογήσεις.......... Empty Re: Βολτίτσα και εξομολογήσεις..........

1/2/2010, 12:31 am
Καταπληκτικη πενα!!!! Thumbsup

Μπραβο ρε Πανο!! Respect Respect
'AGGEVI'
'AGGEVI'
Συντονιστής
Info
Male
Εγγραφή : 2009-04-05
Mηνύματα : 1954
Ηλικία : 50
Μοντέλο : - VFR 800 FI - F650 ST -
Κράνος : Arai - Suomy

'Alfisti Team'

Βολτίτσα και εξομολογήσεις.......... Empty Re: Βολτίτσα και εξομολογήσεις..........

1/2/2010, 10:24 pm
Αψογος Παναγιωτη, πολυ ομορφες σκεψεις... Respect
Alarm
Alarm
Μέλος
Μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-12-21
Mηνύματα : 268
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Honda CBR 600 RR '07
Κράνος : Shoei XR-1000

Βολτίτσα και εξομολογήσεις.......... Empty Re: Βολτίτσα και εξομολογήσεις..........

1/2/2010, 11:56 pm
Thumbsup T

τα μελια !!!!!! πολυ καλο !!! Love
Seelenheil
Seelenheil
Μέλος
Μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-12-08
Mηνύματα : 294
Ηλικία : 41
Μοντέλο : ST-1300 / 2004
Κράνος : Shark Skwal

Βολτίτσα και εξομολογήσεις.......... Empty Re: Βολτίτσα και εξομολογήσεις..........

2/2/2010, 12:19 am
Punk
dirty
dirty
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-05-29
Mηνύματα : 1985
Ηλικία : 50
Μοντέλο : vfr 750 96-xr 400r 96 -scott voltage yz3 2003
Κράνος : shoei xr1000

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Βολτίτσα και εξομολογήσεις.......... Empty Re: Βολτίτσα και εξομολογήσεις..........

2/2/2010, 6:56 pm
μπραβο ρε Πανο πολυ καλο,σκεψου τωρα η δικια μου τι εχει να μου σουρει που εχω να την βαλω μπρος 1,5 μηνα
ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ
ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-12-26
Mηνύματα : 1500
Ηλικία : 47
Μοντέλο : ΑFRICA TWIN 750
Κράνος : ΒANDIT ALIEN 2

ΘΑΡΡΕΙΝ ΣΩΖΕΙ.

Βολτίτσα και εξομολογήσεις.......... Empty Re: Βολτίτσα και εξομολογήσεις..........

2/2/2010, 7:49 pm
dirty wrote:μπραβο ρε Πανο πολυ καλο,σκεψου τωρα η δικια μου τι εχει να μου σουρει που εχω να την βαλω μπρος 1,5 μηνα
πατριοτακι εσενα δεν θα σου παραπονιετε,θα σε χορισει? Smile
dirty
dirty
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-05-29
Mηνύματα : 1985
Ηλικία : 50
Μοντέλο : vfr 750 96-xr 400r 96 -scott voltage yz3 2003
Κράνος : shoei xr1000

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Βολτίτσα και εξομολογήσεις.......... Empty Re: Βολτίτσα και εξομολογήσεις..........

3/2/2010, 2:59 pm
africaman wrote:
dirty wrote:μπραβο ρε Πανο πολυ καλο,σκεψου τωρα η δικια μου τι εχει να μου σουρει που εχω να την βαλω μπρος 1,5 μηνα
πατριοτακι εσενα δεν θα σου παραπονιετε,θα σε χορισει? Smile
οντως παρα τριχα να γινει και αυτο πηγα να την βαλω μπρος και επιστρατευσα καλωδια και εκανε 5 λεπτα μεχρι να κατεβασει βενζινη και να παρει μπρος
ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ
ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-12-26
Mηνύματα : 1500
Ηλικία : 47
Μοντέλο : ΑFRICA TWIN 750
Κράνος : ΒANDIT ALIEN 2

ΘΑΡΡΕΙΝ ΣΩΖΕΙ.

Βολτίτσα και εξομολογήσεις.......... Empty Re: Βολτίτσα και εξομολογήσεις..........

3/2/2010, 4:56 pm
dirty wrote:
africaman wrote:
dirty wrote:μπραβο ρε Πανο πολυ καλο,σκεψου τωρα η δικια μου τι εχει να μου σουρει που εχω να την βαλω μπρος 1,5 μηνα
πατριοτακι εσενα δεν θα σου παραπονιετε,θα σε χορισει? Smile
οντως παρα τριχα να γινει και αυτο πηγα να την βαλω μπρος και επιστρατευσα καλωδια και εκανε 5 λεπτα μεχρι να κατεβασει βενζινη και να παρει μπρος
ταβλεπεις?μακαρι να μιν χριαστης κεν.μπαταρια. Doh!
ΕΣΥ ΦΤΕΣ!ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΣΟΥ ΤΡΟΕΙ ΚΑΙ ΛΕΦΡΑ. Smile
ΑΝ ΟΜΩΣ ΤΙΝ ΕΒΑΖΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΑΔΙ , ΑΧΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΒΓΑΖΕ!! Very Happy
dirty
dirty
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-05-29
Mηνύματα : 1985
Ηλικία : 50
Μοντέλο : vfr 750 96-xr 400r 96 -scott voltage yz3 2003
Κράνος : shoei xr1000

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Βολτίτσα και εξομολογήσεις.......... Empty Re: Βολτίτσα και εξομολογήσεις..........

3/2/2010, 9:56 pm
africaman wrote:
dirty wrote:
africaman wrote:
dirty wrote:μπραβο ρε Πανο πολυ καλο,σκεψου τωρα η δικια μου τι εχει να μου σουρει που εχω να την βαλω μπρος 1,5 μηνα
πατριοτακι εσενα δεν θα σου παραπονιετε,θα σε χορισει? Smile
οντως παρα τριχα να γινει και αυτο πηγα να την βαλω μπρος και επιστρατευσα καλωδια και εκανε 5 λεπτα μεχρι να κατεβασει βενζινη και να παρει μπρος
ταβλεπεις?μακαρι να μιν χριαστης κεν.μπαταρια. Doh!
ΕΣΥ ΦΤΕΣ!ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΣΟΥ ΤΡΟΕΙ ΚΑΙ ΛΕΦΡΑ. Smile
ΑΝ ΟΜΩΣ ΤΙΝ ΕΒΑΖΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΑΔΙ , ΑΧΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΒΓΑΖΕ!! Very Happy
μπα δεν μασαει ,ειναι η πιο πιστη γυναικα που ειχα ποτε,ευτυχως δεν ακουει η γυναικα μου
laume
laume
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Female
Εγγραφή : 2010-01-31
Mηνύματα : 713
Ηλικία : 41
Μοντέλο : Honda CBF 250!!!
Κράνος : HJC Samurai MC1

Βολτίτσα και εξομολογήσεις.......... Empty Re: Βολτίτσα και εξομολογήσεις..........

3/2/2010, 10:27 pm
Καλά... Ένα έχω να πω... Απλά Respect

Απίστευτη συζήτηση!!!

Ελπίζω μόνο να τα βρήκατε τελικα... Δεν φαντάζομαι να σου κρατάει μούτρα!!! Rolling Eyes
Παναγιώτης Κ.
Παναγιώτης Κ.
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-09-09
Mηνύματα : 2989
Ηλικία : 64
Μοντέλο : VFR - Varadero - CB 750 Boll d'or - Africa - Chappy
Κράνος : Shoei Raid 2 + Bell M4R Carbon

Ride hard, die young.........

Βολτίτσα και εξομολογήσεις.......... Empty Re: Βολτίτσα και εξομολογήσεις..........

17/2/2010, 4:31 pm
Και μιά απο τις λιγότερο φωτογραφημενες πλευρές τις Καβάλας
Βολτίτσα και εξομολογήσεις.......... 100212001_panagia_anatolika

Ευχαριστώ τον φίλο Χρήστο Χ. που μου την έστειλε.
Hlias
Hlias
Νέο μέλος
Νέο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-09-23
Mηνύματα : 34
Ηλικία : 37
Μοντέλο : Yamaha TDM 900
Κράνος : Shoei xr1100

Eιναι ωραιος ο δικυλινδρος ΗLIAS

Βολτίτσα και εξομολογήσεις.......... Empty Re: Βολτίτσα και εξομολογήσεις..........

25/9/2010, 11:33 am
[quote="Παναγιώτης Κ
- - Ξέρεις πόσες μέρες έχω να πατήσω άσφαλτο, να νοιώσω τη βενζίνη να τρέχει στα σωληνάκια μου, αισθανθώ τα τακάκια να δαγκώνουν τους δίσκους μου, να ακούσω την εξάτμιση μου να κελαηδάει; Ξέρεις; Και όλο αυτό τον καιρό να σε βλέπω με την άλλη, την μια να την βγάζεις βόλτα, μετά να της περνάς θερμαινόμενα, κατόπιν άλλη βόλτα, ύστερα φώτα ομίχλης; Και τα βράδια να την έχω και δίπλα μου, να με κοιτάζει αφ’ υψηλού, να με κάνει να αισθάνομαι παρακατιανή. Ποια είναι εμένα η θέση μου, μού λες σε παρακαλώ;

[/quote]

Μην με πειτε βλαμενο ή ρομαντικο αλλα εγω μολις διαβασα αυτο το ΄΄ξεσπασμα΄΄ πραγματικα κατι ενιωσα Crying or Very sad .. απιστευτο το κειμενο με τεραστια δοση ΄΄αληθειας΄΄, αραγε ποιος ξερει τι θα μπορουσε να σκεφτει μια μηχανη αν ειχε μυαλο;

πολυ ωραια η ιστορια σου Παναγιωτη, χαρη σε εσενα ενιωσα τυψεις που εχω κουκουλομενη εδω και 3-4 μερες την tdmιτσα μου και θα παω κατω να της πω ενα γεια...


Αληθεια εσεις μιλατε στην μηχανουλα σας; (οποια και οτι και αν εχετε) εγω ναι ακομα και στην παπια μου I love you ... πειτε μου οτι ειστε αρκετοι αυτοι που κανετε οτι εγω; Blush
DrDeep
DrDeep
Μέλος
Μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-06-07
Mηνύματα : 150
Ηλικία : 40
Μοντέλο : VFR-800 02 V-TEC
Κράνος : Καμία επιλογή

Βολτίτσα και εξομολογήσεις.......... Empty Re: Βολτίτσα και εξομολογήσεις..........

25/9/2010, 1:32 pm
Respect Respect Respect Respect

Σε όλους μας ήρθαν εικόνες στο μυαλό μας...
-Πόσες φορές οδηγώντας την μηχανή σας της μιλάγατε??
Τις λέγατε τι θα της φτιάξετε ή πόσο χαρούμενη είστε...


Πάω τώρα να δω τι κάνει το KLR μου που το έχω παρατημένο στο γκαράζ εδώ και 5 χρόνια Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Don John
Don John
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-18
Mηνύματα : 4543
Ηλικία : 61
Μοντέλο : VFR 750 F RC24 - VFR 800abs RC46
Κράνος : HJC FG 15 - NOLAN N103

Βολτίτσα και εξομολογήσεις.......... Empty Re: Βολτίτσα και εξομολογήσεις..........

25/9/2010, 2:34 pm
DrDeep wrote:

Πάω τώρα να δω τι κάνει το KLR μου που το έχω παρατημένο στο γκαράζ εδώ και 5 χρόνια Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

εναμιση χρονο εκλεισε η νυφουλα μου κλεισμενη και αυτη σε ενα γκαραζ :( :(

ε ρε μπινελικια που θα μου ριξει οταν με δει Suspect
Ο φυσικός
Ο φυσικός
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 7144
Ηλικία : 52
Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
Κράνος : Shoei XR-1000

Βολτίτσα και εξομολογήσεις.......... Empty Re: Βολτίτσα και εξομολογήσεις..........

25/9/2010, 2:45 pm
Και εγώ τους μιλάω καμιά φορά... Blush

Και το βράδυ τους λέω καληνύχτα. I love you

Στο μεταξύ βλέπω ότι το κείμενο του Παναγιώτη ξύπνησε τύψεις σε πολύ κόσμο. Smile
DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

Βολτίτσα και εξομολογήσεις.......... Empty Re: Βολτίτσα και εξομολογήσεις..........

25/9/2010, 3:03 pm
Κι όμως αδέλφια, πρέπει να σας πω ότι τα μηχανήματα έχουν ψυχή. Έχουν κάτι αραχνοκαλώδια που τα ενώνουν με τα αφεντικά τους και σε κάποιο βαθμό επηρεάζονται από τη προσωπικότητα και τη ψυχολογία των αφεντικών τους.

Παράδειγμα ,,,,,,,,,,, η Fi μου ήξερε πολύ καλά ότι τη φοβόμουν αλά και δε τη βολευόμουν και με δούλευε σε κάθε ευκαιρία που της δινόταν. Άλλες φορές δεν ήθελε να πλαγιάσει και άλλες (όταν είχα κέφια και όρεξη για ρίσκο) πήγαινε και έστριβε και πλάγιαζε με τη σκέψη και μόνο.

Επίσης, η Varadero ήξερε πολύ καλά ότι δε την πολυεκτιμούσα σα μηχάνημα και στη πρώτη ευκαιρία που της δόθηκε έφυγε για πάντα και δε ξαναγύρισε σε μένα.

Επίσης, η κατάσταση μιας μηχανής δείχνει σε μεγάλο βαθμό τη διανοητική κατάσταση του αφεντικού της. Καβάλα τη μηχανή του φίλου σου. Τα κουσούρια που έχει (η μηχανή του φίλου σου) είναι και κουσούρια του ίδιου του φίλου σου. Και όσο πιο πολύπλοκο είναι το μηχάνημα τόσο περισσότερο δείχνει με τα κουσούρια του τα κουσούρια του αφεντικού του.

Όταν αγόρασα την Fi πλήρωσα αρκετά χρήματα για να εξαφανίσω τα κουσούρια του προηγούμενου αφεντικού της. Δε τον γνώρισα ποτέ τον τυπάκο αλλά μπορώ να περιγράψω με αρκετή ακρίβεια την υγεία του, την προσωπικότητά του μέχρι και το πόσο καθαρό και τακτοποιημένο πρέπει να είναι (η να μην είναι) το σπίτι του.

Αυτά που γράφει πιο πάνω ο Παναγιώτης δεν είναι της πλάκας. Μπορεί ο δικός του οίστρος να τα έγραψε τόσο ωραία αλλά είμαι σίγουρος ότι το εναρκτήριο λάκτισμα για να αρχίσει να γράφει όντως του το έστειλε το Fi του μέσα από τα αραχνοκαλώδια την ώρα που τη καβάλησε.
'AGGEVI'
'AGGEVI'
Συντονιστής
Info
Male
Εγγραφή : 2009-04-05
Mηνύματα : 1954
Ηλικία : 50
Μοντέλο : - VFR 800 FI - F650 ST -
Κράνος : Arai - Suomy

'Alfisti Team'

Βολτίτσα και εξομολογήσεις.......... Empty Re: Βολτίτσα και εξομολογήσεις..........

25/9/2010, 3:22 pm
Απλα ανεπαναληπτος !!!


Βολτίτσα και εξομολογήσεις.......... Congratulationsgrey

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum