Βολτίτσα και εξομολογήσεις..........

+16
dirty
Seelenheil
Alarm
'AGGEVI'
Don John
Fanrider
gabadoo
Ταξιδευτής
ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ
DoctorAbo
easy rider
Postman
ELENA
Vvag
Φυσαλίδα
Παναγιώτης Κ.
20 posters
Go down
Hlias
Hlias
Νέο μέλος
Νέο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-09-23
Mηνύματα : 34
Ηλικία : 37
Μοντέλο : Yamaha TDM 900
Κράνος : Shoei xr1100

Eιναι ωραιος ο δικυλινδρος ΗLIAS

Βολτίτσα και εξομολογήσεις.......... - Page 2 Empty Re: Βολτίτσα και εξομολογήσεις..........

25/9/2010, 3:24 pm
DoctorAbo wrote:Κι όμως αδέλφια, πρέπει να σας πω ότι τα μηχανήματα έχουν ψυχή. Έχουν κάτι αραχνοκαλώδια που τα ενώνουν με τα αφεντικά τους και σε κάποιο βαθμό επηρεάζονται από τη προσωπικότητα και τη ψυχολογία των αφεντικών τους.

.

ναι εχεις δικιο και εγω συμφωνω μαζι σου... για μενα ολα τα μηχανηματα εχουν ψυχη...και μιλιά, αρκει να μπεις στην συχνοτητα τους Thumbsup


εγω οπως εγραψα θα ηθελα να δω τι θα μας ελεγαν οι μηχανες μας αν ειχαν πραγματικη μιλιά..χεχε

:_hi:
Postman
Postman
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-03
Mηνύματα : 5672
Ηλικία : 45
Μοντέλο : John Deere 990HP
Κράνος : M-1935 απο τον πολεμο.

https://www.youtube.com/hornetkav

Βολτίτσα και εξομολογήσεις.......... - Page 2 Empty Re: Βολτίτσα και εξομολογήσεις..........

25/9/2010, 7:34 pm
Ένα άλλο θεμα είναι κατά πόσο μας καταλαβαίνουν οι γύρο μας…. Πολλες φορές με χαρακτήρισαν «καμένο» οσο αφορά τις απόψεις μου για τις μηχανές !!! Είναι λεπτή η γραμμή μεταξύ εμας και των υπολοίπων !!!! Ισως είναι ότι δεν μπορουν να καταλαβουν αυτό το απίστευτο πράγμα που νιώθουμε όταν οδηγούμε, αυτό το συναίσθημα ελευθερίας και ευτυχίας, ισως είναι στη δικιά μας φύση να «φεύγουμε» , εγω ετσι το νιώθω τουλάχιστον, μ’αρεσει να φεύγω και να γνωρίζω μέρη και ανθρώπους, άσχετα αν το κάνουμε ή όχι(για άλλους λογους)!!!!! Απλά πολλές φορές εχω νιώσει ότι είμαι απομονωμένος από τους άλλους και ότι πρέπει να επιλέξω ανάμεσα στα δυο…
DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

Βολτίτσα και εξομολογήσεις.......... - Page 2 Empty Re: Βολτίτσα και εξομολογήσεις..........

25/9/2010, 7:46 pm
postmankav wrote:Ένα άλλο θεμα είναι κατά πόσο μας καταλαβαίνουν οι γύρο μας…. Πολλες φορές με χαρακτήρισαν «καμένο» οσο αφορά τις απόψεις μου για τις μηχανές !!! Είναι λεπτή η γραμμή μεταξύ εμας και των υπολοίπων !!!! Ισως είναι ότι δεν μπορουν να καταλαβουν αυτό το απίστευτο πράγμα που νιώθουμε όταν οδηγούμε, αυτό το συναίσθημα ελευθερίας και ευτυχίας, ισως είναι στη δικιά μας φύση να «φεύγουμε» , εγω ετσι το νιώθω τουλάχιστον, μ’αρεσει να φεύγω και να γνωρίζω μέρη και ανθρώπους, άσχετα αν το κάνουμε ή όχι(για άλλους λογους)!!!!! Απλά πολλές φορές εχω νιώσει ότι είμαι απομονωμένος από τους άλλους και ότι πρέπει να επιλέξω ανάμεσα στα δυο…

Γιαυτό και μεις λέμε τα τρελλά μ΄νο αναμεταξύ μας και με τους έξω το παίζουμε κοινωνικοί
Φυσαλίδα
Φυσαλίδα
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Female
Εγγραφή : 2009-03-18
Mηνύματα : 942
Ηλικία : 43
Μοντέλο : nexxon 72cc
Κράνος : x-spirit shoei

Βολτίτσα και εξομολογήσεις.......... - Page 2 Empty Re: Βολτίτσα και εξομολογήσεις..........

25/9/2010, 7:47 pm
είδες αφρικανέ??????
έτσι νιώθω για το τσιμπούρι μου κ το έχω λίγο καιρό..
κ όσο χρεπάκι να είναι, κάθε φορά που ανεβαίνω του δίνω κ ένα χάδι! κ αυτό με πηγαίνει και με φέρνει με ασφάλεια!!! I love you I love you I love you
ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ
ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-12-26
Mηνύματα : 1500
Ηλικία : 47
Μοντέλο : ΑFRICA TWIN 750
Κράνος : ΒANDIT ALIEN 2

ΘΑΡΡΕΙΝ ΣΩΖΕΙ.

Βολτίτσα και εξομολογήσεις.......... - Page 2 Empty Re: Βολτίτσα και εξομολογήσεις..........

25/9/2010, 8:04 pm
Φυσαλίδα wrote:είδες αφρικανέ??????
έτσι νιώθω για το τσιμπούρι μου κ το έχω λίγο καιρό..
κ όσο χρεπάκι να είναι, κάθε φορά που ανεβαίνω του δίνω κ ένα χάδι! κ αυτό με πηγαίνει και με φέρνει με ασφάλεια!!! I love you I love you I love you

+742. δεν ειπα εγω το αντιθετο ουτε σου ειπα να το δοσεις.
Φυσαλίδα
Φυσαλίδα
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Female
Εγγραφή : 2009-03-18
Mηνύματα : 942
Ηλικία : 43
Μοντέλο : nexxon 72cc
Κράνος : x-spirit shoei

Βολτίτσα και εξομολογήσεις.......... - Page 2 Empty Re: Βολτίτσα και εξομολογήσεις..........

25/9/2010, 8:06 pm
ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ wrote:
Φυσαλίδα wrote:είδες αφρικανέ??????
έτσι νιώθω για το τσιμπούρι μου κ το έχω λίγο καιρό..
κ όσο χρεπάκι να είναι, κάθε φορά που ανεβαίνω του δίνω κ ένα χάδι! κ αυτό με πηγαίνει και με φέρνει με ασφάλεια!!! I love you I love you I love you

+742. δεν ειπα εγω το αντιθετο ουτε σου ειπα να το δοσεις.




κ εγώ αφρικανέ μου δεν είπα ότι μου είπες να το δώσω...... Blush Smile
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum