Γαλαξίδι - Ιτεα .....27/2/2010

+26
posnightmist
Don John
Seelenheil
Φυσαλίδα
Ο φυσικός
glystras
macrozan
Vvag
laume
Postman
ELENA
GAS NICK
'AGGEVI'
tzeronymo
Sir Eater
Alarm
nasos
Roberto
alextsouk
ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ
Passenger
Παναγιώτης Κ.
Ταξιδευτής
Action Man
DoctorAbo
Fanrider
30 posters
Go down
Π.Γ.Α
Π.Γ.Α
Ανερχόμενο μέλος
Ανερχόμενο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-03-02
Mηνύματα : 130
Ηλικία : 47
Μοντέλο : Kότσυφας Kατράμης 1137 κυβικών
Κράνος : Καμία επιλογή

Γαλαξίδι  -  Ιτεα .....27/2/2010 - Page 3 Empty Re: Γαλαξίδι - Ιτεα .....27/2/2010

2/3/2010, 12:50 pm
λοιπόν περάσαμε απίστευτα όμορφα, αν και δεν προλάβαμε να γνωριστούμε καλύτερα και με περισσότερους...

υπόσχομαι περίσσότερα την επόμενη φορά!!!
Alarm
Alarm
Μέλος
Μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-12-21
Mηνύματα : 268
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Honda CBR 600 RR '07
Κράνος : Shoei XR-1000

Γαλαξίδι  -  Ιτεα .....27/2/2010 - Page 3 Empty Re: Γαλαξίδι - Ιτεα .....27/2/2010

2/3/2010, 1:06 pm
Π.Γ.Α wrote:λοιπόν περάσαμε απίστευτα όμορφα, αν και δεν προλάβαμε να γνωριστούμε καλύτερα και με περισσότερους...

υπόσχομαι περίσσότερα την επόμενη φορά!!!

Το ιδιο ισχυει και για εμενα. σιγα σιγα. με τοσα νεα ονοματα στο τελος δεν ηξερα πως λεγανε εμενα lol!
easy rider
easy rider
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-10-29
Mηνύματα : 880
Ηλικία : 43
Μοντέλο : VFR 800 ABS 2005 το καλό το κόκκινο
Κράνος : full face (carbon bmw)

Γαλαξίδι  -  Ιτεα .....27/2/2010 - Page 3 Empty Re: Γαλαξίδι - Ιτεα .....27/2/2010

2/3/2010, 4:14 pm
Τρίτη, 2 Μαρτίου 2010

Οι αναμνήσεις ξαναγυρίζουνε και με γυρίζουνε στα περασμένα (Τόλης Βοσκόπουλος band)
Έχουν περάσει τρεις μέρες από την εκδρομή – βόλτα και ακόμα το χαμόγελο του μικρού παιδιού που το πας στο λούνα παρκ δεν έχει φύγει από το πρόσωπο μου !! Very Happy Very Happy
Πέρασα υπέροχα , γνώρισα καταπληκτικούς ανθρώπους που το χιούμορ τους έρεε άφθονο !! Thumbsup Thumbsup
Από το πρώτο κιόλας λεπτό ένιωσα τόσο πολύ άνετα με όλους σας που είχα ξεχάσει παντελώς ότι βρίσκομαι με ανθρώπους που έβλεπα πρώτη φορά .Δεν με άγχωσε καθόλου το γεγονός ότι ήμουν ένας ‘’άγνωστος’’ μεταξύ ‘’αγνώστων’’ και θεωρητικά θα έπρεπε να με δεχτούνε στην παρέα τους. Συγχωρέστεμαι για την έκφραση ‘’άγνωστος’' , ‘’αγνώστων’’ αλλά δεν μου έρχεται κάτι άλλο αυτή την στιγμή !! silent
Σας ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ όλους για της στιγμές γέλιου που μου χαρίσατε και για την απλότητα σας !!
Φωτο δεν έχω να postαρω αν και είχα μαζί μου φωτ. μηχανή αλλά προτίμησα να την αφήσω στο τσαντάκι με το που είδα
τα βαριά πυροβολικά να βγαίνουν στην επιφάνια !!Γαλαξίδι  -  Ιτεα .....27/2/2010 - Page 3 984205 Shocked

Όλα και όλοι σας ήταν υπέροχα και δεν ήταν η τελευταία φορά ……………………………
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

Γαλαξίδι  -  Ιτεα .....27/2/2010 - Page 3 Empty Re: Γαλαξίδι - Ιτεα .....27/2/2010

2/3/2010, 6:26 pm
easy rider wrote:Τρίτη, 2 Μαρτίου 2010

Οι αναμνήσεις ξαναγυρίζουνε και με γυρίζουνε στα περασμένα (Τόλης Βοσκόπουλος band)
Έχουν περάσει τρεις μέρες από την εκδρομή – βόλτα και ακόμα το χαμόγελο του μικρού παιδιού που το πας στο λούνα παρκ δεν έχει φύγει από το πρόσωπο μου !! Very Happy Very Happy
Πέρασα υπέροχα , γνώρισα καταπληκτικούς ανθρώπους που το χιούμορ τους έρεε άφθονο !! Thumbsup Thumbsup
Από το πρώτο κιόλας λεπτό ένιωσα τόσο πολύ άνετα με όλους σας που είχα ξεχάσει παντελώς ότι βρίσκομαι με ανθρώπους που έβλεπα πρώτη φορά .Δεν με άγχωσε καθόλου το γεγονός ότι ήμουν ένας ‘’άγνωστος’’ μεταξύ ‘’αγνώστων’’ και θεωρητικά θα έπρεπε να με δεχτούνε στην παρέα τους. Συγχωρέστεμαι για την έκφραση ‘’άγνωστος’' , ‘’αγνώστων’’ αλλά δεν μου έρχεται κάτι άλλο αυτή την στιγμή !! silent
Σας ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ όλους για της στιγμές γέλιου που μου χαρίσατε και για την απλότητα σας !!
Φωτο δεν έχω να postαρω αν και είχα μαζί μου φωτ. μηχανή αλλά προτίμησα να την αφήσω στο τσαντάκι με το που είδα
τα βαριά πυροβολικά να βγαίνουν στην επιφάνια !!Γαλαξίδι  -  Ιτεα .....27/2/2010 - Page 3 984205 Shocked

Όλα και όλοι σας ήταν υπέροχα και δεν ήταν η τελευταία φορά ……………………………


Thumbsup Thumbsup Thumbsup Thumbsup Thumbsup

Να σε βλέπουμε συχνότερα Χρήστο!! Ένα καραβάκι υπόθεση είναι..!!
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum