ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM

+27
Sir Eater
nikos-ex victor
Don John
Them1s xXx
DoctorAbo
DENTOCOP
ΠΑΝΕΑΣ
Seelenheil
stef64
ducpilot
Tinder
Semiaz
ΗΛΙΑΣ
Fanrider
antoineBiscione
grigoris
apostat
Epivainousa
laume
easy rider
Postman
Φυσαλίδα
Παναγιώτης Κ.
Vvag
SCORPIOS
ELENA
ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ
31 posters
Go down
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM - Page 2 Empty Re: ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM

30/11/2010, 10:08 pm
Λίγο να ξεκαθαρίσω τη θέση μου γιατί το όνομά μου κατα καιρούς αποκτάει χρώμα και ο Easy ανέφερε τα "χρωματιστά ονόματα".

Λίγο καιρό αφ' ότου έγινε το φόρουμ ο Ταξιδευτής μου έκανε την "τιμή" να με κάνει moderator. Εγώ είχα τις επιφυλάξεις μου, και παρ' όλο που δεν ήθελα να αναλάβω κάποια ευθύνη, με διαβεβαίωσε ότι δε θα χρειαστεί να κάνω κάτι το ιδιαίτερο και έτσι με έκανε moderator.

Κάποιους μήνες μετά, κι αφού έτυχε να γίνουν κάποιες παρεξηγήσεις (στις οποίες δεν υπάρχει φυσικά περίπτωση να αναφερθώ καθώς ανήκουν στο μακρινό παρελθόν), ζήτησα προσωπικά και χωρίς να το ξέρει κανένας να βγω από moderator γιατί ξαφνικά αισθανόμουν ότι έπεφταν πάνω μου "βάρη" που δεν ήθελα να σηκώσω.
Ο Ταξιδευτής δεν με έβγαλε για να μη δημιουργηθεί θέμα με τους υπόλοιπους (τι έγινε ξαφνικά κλπ) κι έτσι δέχτηκα να συνεχίσω, κάνοντας όμως ότι έβλεπα-μπορούσα και μη θέλοντας να έχω συγκεκριμένες αρμοδιότητες και ευθύνες.

Επίσης, το να ξεχωρίζει το όνομά μου από τα υπόλοιπα είναι κάτι που με ενοχλεί πολύ και το' χω ξεκαθαρίσει στο Νίκο (την τελευταία φορά που "πρασίνισα" ήταν λόγω του forumotion και το διόρθωσε σύντομα).

Όλα καλά, ούτε σκαλίζω, ούτε ρίχνω κάποια ευθύνη, ούτε λέω ότι κακώς δε με έβγαλε ο Νίκος τότε από διαχειριστή ή ότι θέλω να βγω τώρα. Απλά θέλω να ξεκαθαρίσω τη θέση μου, σε σχέση με την ιδιότητα του διαχειριστή και για να προλάβω κάποιον που μπορεί να πει "που είναι οι διαχειριστές και τι κάνουν".

Και τέλος να προσθέσω πως αν και τελικά επέλεξα να είμαι moderator κατ' ευφημισμό (αν και πολλές φορές τακτοποιώ θέματα και posts), ξέρουν όλοι φαντάζομαι το τι projects έχω αναλάβει κατά καιρούς για το forum, το ρόλο μου σε σχέση με το ΣΥΜΟΦΕ (που σύντομα θα πρέπει να τον αναλάβει άλλος γιατί θα φύγω φαντάρος) και γενικά τι έχω προσφέρει ΠΑΡ' ΟΛΟ που από την αρχή δεν ήθελα να αναλάβω ευθύνες. Ό,τι κάνω, το κάνω γιατί ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΩ αυτό εδώ το πράμα!! Rock

Αυτά, εντελώς φιλικά και χωρίς παρεξήγηση (για να μην υπάρξει και παρεξήγηση). Wink


Υ.Γ. Χρήσο (easy rider), προσωπικά θεωρώ πως το ότι μπορεί να έχει γίνει κοιλιά είναι τυχαίο (από τις μπύρες ίσως; Razz ). Όσο για το ΣΥΜΟΦΕ, κανείς δεν πάει "για να πάει" και όλοι το γουστάρουμε να' σαι σίγουρος. Smile



Αυτά από μένα. Ας μη μεγαλοποιούμε τα πράγματα και βγουν συμπεράσματα που τελικά δεν υφίστανται ε; Smile
laume
laume
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Female
Εγγραφή : 2010-01-31
Mηνύματα : 713
Ηλικία : 41
Μοντέλο : Honda CBF 250!!!
Κράνος : HJC Samurai MC1

ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM - Page 2 Empty Re: ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM

30/11/2010, 10:25 pm
Ας οξύνω πάλι τα πνεύματα να χουμε κάτι να διαβάζουμε τις ώρες της μαλάκυνσης...

Χαίρομαι που αντιμετωπίζεις κατά αυτό τον τρόπο κάτι για το οποίο άλλοι προβληματίζονται αρκετά...

ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ:

1)Το φόρουμ είναι ένα μέσο για επικοινωνία. Ο καθένας μπορεί να εκφράζεται όπως γουστάρει αρκεί να μη προσβάλλει τους άλλους λεκτικά.
Δεν μπορείς να απαιτείς απο κάποιον αλλάξει τον τρόπο που εκφράζεται μέσω ή λόγω ενός φόρουμ. Στη δίνει δε στη δίνει έχουμε ελευθερία λόγου και έκφρασης. Άμα δε γουστάρεις απλά δε του μιλάς. Επίσης μπορείς να ενεργοποιήσεις την επιλογή για να μη τον διαβάζεις ψάξτο λίγο. Εγώ το έχω ήδη χρησιμοποιήσει για κάποιον.

Αναφέρθηκε σε άτομο που συστηματικά προσβάλλει πολλούς και διάφορους! Και η ελευθεριά λόγου και έκφρασης έχει ως απάντηση μία αντιστοίχου τύπου κλισέ έκφραση... Η ελευθερία καθενός σταματάει εκεί που ξεκινάει του άλλου.
Ζητάς λοιπόν από τον Χρήστο να αλλάξει τον τρόπο που μιλάει και εκφράζεται... λέγοντας του ότι δεν μπορεί να ζητάει ακριβώς το ίδιο από κάποιον άλλον!!! Για δες...

2) Ο admin μιας ιστοσελίδας σαν κι αυτήν την έχει φτιάξει για την καύλα του. Οτιδήποτε συνεπάγεται της κίνησης αυτής ανάγεται στο ανωτέρω.Δεν είναι υποχρεωμένος να σε νταντεύει. Είτε επειδή έχει δουλειές, είτε επειδή στραβοκοιμήθηκε είτε επειδή στραβογάμησε είτε επειδή βαρέθηκε δεν παύει να είναι ο ιδιοκτήτης της κι εμείς οι συμμετάσχοντες. Το να του λές "εδώ είναι το στέκι μου βάλε άλλον να κάνει κουμάντο γιατί εσυ δε μπορείς " είναι απλά μαλακία.
Ακόμα και ο admin μας έχει εκφράσει κάποιες τέτοιες ανησυχίες... Και κανείς δε θέλει να βάλει άλλον να κάνει κουμάντο! και αν την ώρα της μαλάκυνσης έδινες και κάποια σημασία σε αυτά που διάβαζες... μπορεί να το είχες προσέξει αλλά ΟΚ δεν πειράζει...

5) Εσυ μπορεί να τη βλέπεις ρομαντικά τη φάση αλλά εδω μέσα γινόμαστε παρέα όχι απαραίτητα φίλοι (sorry darling, there's no Santa Shocked). Σε μια παρέα λοιπόν σαν κι αυτή δεν μπορούν να υπάρχουν προβλήματα καθώς δεν έχουμε κάτι να χωρίσουμε, απλα περνάμε την ώρα μας ευχάριστα μαζί με άλλους που συμμερίζονται την καύλα μας. Τα προβλήματα που θέτεις τα δημιουργείς πρώτα εσυ στο κεφάλι σου και μετά τα ποστάρεις (για να 'χουμε να ασχολούμαστε).
Τα προβλήματα που αναφέρει είναι εδώ και καιρό πηγή πολλών συζητήσεων μετάξυ γνωστών - αγνώστων, άσχετα τώρα αν πρώτος ο Αφρικανός αποφάσισε να σταματήσει το χαλασμένο τηλέφωνο και να τα πει φόρα παρτίδα για ΟΣΟΥΣ ΘΕΛΟΥΝ να τα δουν, σχολιάσουν, επιλύσουν! Κανείς δεν υποχρεώνει κανέναν να ασχοληθεί με αυτό το θέμα!

6) Τόσα χρόνια στα φόρουμ με τα games έχω βαρεθεί να βλέπω post τέτοιου είδους οπου κόσμος κλαίγεται οτι ο ταδε τον προσέβαλε και πρέπει να φάει ban και τέτοια. Τουλάχιστον εκεί ο μέσος όρος ηλικίας ήτανε 15-17, όχι 30-40.
Αν ήξερες λοιπόν το οτιδήποτε για αυτόν που άνοιξε αυτό το θέμα, θα ήξερες ότι προσωπικά δεν τον έχει προσβάλλει κανένας, αντιθέτως είναι από τα πιο συμπαθή άτομα νομίζω... Κατ'επέκταση ο ίδιος δεν έχει να κλαφτεί για κάτι! αλλά και πάλι ΟΚ όπως νομίζεις!

υγ: Τα παραπάνω τα έγραψα διότι την παρούσα στιγμή δεν έχω με τι να ασχοληθώ και φαντάζομαι οτι μετά απο αυτό, αύριο την ίδια ώρα θα έχω κάτι να διαβάζω..
Γενικώς με κάηκαν τα .....που λένε και στο χωριό μου. Κλάιν...
Κρίμα που δε βρίσκεις κάτι πιο ευχάριστο να σκοτώσεις την ώρα σου πάντως...
Popcorn Popcorn Popcorn Popcorn Popcorn
laume
laume
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Female
Εγγραφή : 2010-01-31
Mηνύματα : 713
Ηλικία : 41
Μοντέλο : Honda CBF 250!!!
Κράνος : HJC Samurai MC1

ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM - Page 2 Empty Re: ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM

30/11/2010, 10:27 pm
Vvag wrote:Υ.Γ. Χρήσο (easy rider), προσωπικά θεωρώ πως το ότι μπορεί να έχει γίνει κοιλιά είναι τυχαίο (από τις μπύρες ίσως; Razz ). Όσο για το ΣΥΜΟΦΕ, κανείς δεν πάει "για να πάει" και όλοι το γουστάρουμε να' σαι σίγουρος. Smile



Αυτά από μένα. Ας μη μεγαλοποιούμε τα πράγματα και βγουν συμπεράσματα που τελικά δεν υφίστανται ε; Smile

Καλά... σοβαρά τώρα... το θεωρείς τυχαίο? Think
ducpilot
ducpilot
Μέλος
Μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-10-18
Mηνύματα : 220
Ηλικία : 62
Μοντέλο : SUZUKI HAYABUSA YZF750R CB750K
Κράνος : Καμία επιλογή

ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM - Page 2 Empty Re: ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM

30/11/2010, 11:06 pm
Ανθρωποι ανθρωποι προς τι το μισος και ο αλληλοσπαραγμος(ειχα γραψει καποτε σε ενα φορουμ,βεβαια της πουτανας εγινε) νομιζω εχουμε αρκετα προβληματα εξω για να χαλιωμαστε εδω μεσα,χαλαρωστε και απολαυστε τα καλα και οπως λεει ο φιλος ο αποστατης μην ασχολιστε με οποιον σας χαλαει απλα αγνοειστε αυτο κανω καποια χρονια που ασχολουμαι με του διαβολου τα πραγματα (φορουμ κλπ)τι τα θελω εγω ο παλιομηχανοβιος.Θα τα πουμε σε καμια δημοσια με τα μοτο για καφε και παπαρολογια,μην μου πει κανεις οτι δεν του αρεσει η παπαρολογια???? Χαλαραααααα. cheers Drinking
ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ
ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-12-26
Mηνύματα : 1500
Ηλικία : 47
Μοντέλο : ΑFRICA TWIN 750
Κράνος : ΒANDIT ALIEN 2

ΘΑΡΡΕΙΝ ΣΩΖΕΙ.

ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM - Page 2 Empty Re: ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM

30/11/2010, 11:19 pm
Semiaz wrote:Far west mod mod

Popcorn Popcorn Popcorn


Ας οξύνω πάλι τα πνεύματα να χουμε κάτι να διαβάζουμε τις ώρες της μαλάκυνσης...

ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ:

1)Το φόρουμ είναι ένα μέσο για επικοινωνία. Ο καθένας μπορεί να εκφράζεται όπως γουστάρει αρκεί να μη προσβάλλει τους άλλους λεκτικά.
Δεν μπορείς να απαιτείς απο κάποιον αλλάξει τον τρόπο που εκφράζεται μέσω ή λόγω ενός φόρουμ. Στη δίνει δε στη δίνει έχουμε ελευθερία λόγου και έκφρασης. Άμα δε γουστάρεις απλά δε του μιλάς. Επίσης μπορείς να ενεργοποιήσεις την επιλογή για να μη τον διαβάζεις ψάξτο λίγο. Εγώ το έχω ήδη χρησιμοποιήσει για κάποιον.

2) Ο admin μιας ιστοσελίδας σαν κι αυτήν την έχει φτιάξει για την καύλα του. Οτιδήποτε συνεπάγεται της κίνησης αυτής ανάγεται στο ανωτέρω.Δεν είναι υποχρεωμένος να σε νταντεύει. Είτε επειδή έχει δουλειές, είτε επειδή στραβοκοιμήθηκε είτε επειδή στραβογάμησε είτε επειδή βαρέθηκε δεν παύει να είναι ο ιδιοκτήτης της κι εμείς οι συμμετάσχοντες. Το να του λές "εδώ είναι το στέκι μου βάλε άλλον να κάνει κουμάντο γιατί εσυ δε μπορείς " είναι απλά μαλακία.

3) Άν είχες κάνει admin θα γνώριζες οτι άμα αρχίσει ο κάθε ένας να ρίχνει ban σε άτομα που (πέρα απο την μανία του να ακριβολογούν) δεν ενοχλούν κανέναν και ίσως να είναι και διασκεδαστικοί αμα το δείς απο άλλη σκοπιά, ενώ παράλληλα ούτε βρίζουν ούτε "απειλούν" (βλ 1η σελίδα) τότε φίλε μου δε θα μείνει κανείς μέσα στα φόρουμ.

4) Άμα θέλεις να "μιλήσεις" με τον "φίλο σου" τότε μιλάς prive. Όταν το ποστάρεις τότε του τη λές. Μετά πετάς κι ένα "δε σου τη λέω" ...("απλά λέω δημόσια τα παράπονα που έχω απο την ""φιλία"" μας") και το γαμάς απο όλες τις τρύπες.

5) Εσυ μπορεί να τη βλέπεις ρομαντικά τη φάση αλλά εδω μέσα γινόμαστε παρέα όχι απαραίτητα φίλοι (sorry darling, there's no Santa Shocked). Σε μια παρέα λοιπόν σαν κι αυτή δεν μπορούν να υπάρχουν προβλήματα καθώς δεν έχουμε κάτι να χωρίσουμε, απλα περνάμε την ώρα μας ευχάριστα μαζί με άλλους που συμμερίζονται την καύλα μας. Τα προβλήματα που θέτεις τα δημιουργείς πρώτα εσυ στο κεφάλι σου και μετά τα ποστάρεις (για να 'χουμε να ασχολούμαστε).

6) Τόσα χρόνια στα φόρουμ με τα games έχω βαρεθεί να βλέπω post τέτοιου είδους οπου κόσμος κλαίγεται οτι ο ταδε τον προσέβαλε και πρέπει να φάει ban και τέτοια. Τουλάχιστον εκεί ο μέσος όρος ηλικίας ήτανε 15-17, όχι 30-40.

υγ: Τα παραπάνω τα έγραψα διότι την παρούσα στιγμή δεν έχω με τι να ασχοληθώ και φαντάζομαι οτι μετά απο αυτό, αύριο την ίδια ώρα θα έχω κάτι να διαβάζω..
Γενικώς με κάηκαν τα .....που λένε και στο χωριό μου. Κλάιν...


Popcorn Popcorn Popcorn Popcorn Popcorn

λoιπον semiaz αφου γενικως σε καηκαν τα..Κλαιν..δεν εχεις με κατι να ασχοληθεις..κλπ κρινω σκοπιμο να σε ενημεροσω μιας και νεο σχετικα μελος και απο θεσ/κη οτι:

1/το ατομο για το οποιο μιλαμε εχει προσβαλει λεκτικα ουκ ολιγες φορες και εχει ενοχλησει αλλα μαλον επιδη δεν αφορουσε εσενα ουτε που το εχεις προσεξει..

2/δεν ζητησα απο τον admin να φυγει απο το forum του (για διαβασε λιγο καλιτερα) αλλα να βαλει ατομα να τον βοηθησουν για να λειτουργει πιο στροτα το πραγμα..

τωρα αν εχω μιλησει καταρχην prive η οχι με τον φιλο admin αυτο το ξερω εγω κι αυτος..ο ιδιος ζητησε να συνεχιστει το θεμα και να πουμε οτι εχουμε να πουμε κι εδω μεσα..το τι μπορει λοιπον να γ@μησ@ κι απο ποσες τρυπες μαλλον δεν εισαι σε θεση να το ξερεις..

3/θεωρω οτι οποια ηλικια κι αν εχεις 15,17,30,40, οταν σε προσβαλουν καλο ειναι να αντιδρας (δεν κλαιγεσαι οταν αντιδρας στην μ@λ@κισμενη προθεση του αλλου) και καλως η κακως σε ενα forum ο admin πρεπει να καθαρισει το τοπιο σε μια τετια επαναλαμβανομενη περιπτοση..

και 4/ η βασικη μας διαφορα ειναι οτι εσυ απο τις εμπιριες σου στα forum, η επειδη ετσι γουσταρεις η επειδη δεν εισαι αθηνα (για να ερχεσαι και ΣΥΜΟΦΕ) θεωρεις οτι εδω ειναι απλα ενας ακομα διαδικτιακος χωρος που απλα μιλαμε με οσους συμεριζονται την καυλα μας..και ειναι απλα ενα παρεακι για τον π0υτσ0..ενημερωτικα λιπον -αν και δεν σε ενδιαφερει- σου λεω οτι απο εδω υπαρχουν αρκετες φιλιες.. και στις ουσιαστικες φιλιες ειναι υγιες να υπαρχουν προβληματα και να προσπαθουν οι ενδιαφερομενοι να τα λυσουν..εσενα αφου δεν σε ενδιαφερει μαλον κακως ασχοληθηκες με το συγκεκριμενο τοπικ..

υ.γ. α!και sorry darling αλλα ο santa εμενα περυσι τετοιο καιρο μου εφερε δωρο κατι φιλαρακια εδω μεσα..
Fanrider
Fanrider
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 2290
Ηλικία : 59
Μοντέλο : VFR 800 το καλό , CB.1 τετρακοσια , INNOVA 125
Κράνος : Shoei XR-1000

Ένας τρόπος να ξεδίνεις και να ξεχνάς τα προβλήματα σου.. γκάζι και φύγαμε

ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM - Page 2 Empty Re: ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM

1/12/2010, 12:07 am
Παναγιώτης Κ. wrote:
Όσο πάει και χειμωνιάζει και κόβονται εκδρομές και βόλτες, "ψαχνόμαστε" και μεγενθύνουμε πράγματα που υπο άλλες συνθήκες θα περνούσανε ξώφαλτσα.



Αφήστε τα ναζάκια
Πάρτε τα μηχνάκια


Πεσταααα ....... !!!!! cheers








Εγώ πιστεύω πως τα πολλά λόγια είναι φτώχια , και έχω να πω τα εξής

Από τα μέχρι τώρα γραφόμενα τα θέματα – (προβλήματα ) που εντοπιστήκαν είναι

Για το ενοίκιο στη ΣΥΜΟΦΕ

Όπως είπε και ο ποστμαν είμαστε ένα παρεάκι και όχι λέσχη ως εκ τούτου δεν υποχρεούται κανείς για μηνιαία συνδρομή και κανενας δε μπορει να υποχρεωσει τον άλλο για παρουσία η οικονομική υποχρέωση , οπότε αυτό πλέον επαφίεται στον καθένα μας αν θέλει να συνεισφέρει , και νομίζω πως εδώ συμφωνούμε όλοι .

Για τους διαχειριστές - monter….

Νομίζω πως υπάρχουν δυο ακόμα μοδεράτορες έκτος του admin Νίκου , ποιους άλλους ακόμα ;
Ειπώθηκε να καθαρίζουν ……

Και τι δηλαδή για να καταλάβουμε θα πρέπει να κάνουν
να αρχίσουν να σβήνουν κατά βούληση , αυτό μήπως δε θα στενοχωρήσει πάλι κάποιους ;

Για το Ράπτορα

πράγματι και γω πιστεύω ότι εχει ξεφύγει αρκετά και επανειλημμένα
πιστεύω πάντως ότι θάταν καλύτερα να πάρει την πρωτοβουλία να έρθει σε κάποια συνάντηση να γνωριστούμε και από κοντά και ευελπιστώ πως όλα θα λύνονταν .
ειδάλλως προβλέπω πως με την επομένη φορά που θα επαναλάβει την ίδια προσβλητική συμπεριφορά μάλλον δε θα τον ξανά διαβάσουμε

Και τέλος μήπως κάτι παραπάνω από όλα αυτά θέλουν να μας πουν ο Αφρικα και η Φωτούλα ; Αν έχω καταλάβει λάθος ……. Σορυ.


Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM - Page 2 Empty Re: ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM

1/12/2010, 1:32 am
laume wrote:
Vvag wrote:Υ.Γ. Χρήσο (easy rider), προσωπικά θεωρώ πως το ότι μπορεί να έχει γίνει κοιλιά είναι τυχαίο (από τις μπύρες ίσως; Razz ). Όσο για το ΣΥΜΟΦΕ, κανείς δεν πάει "για να πάει" και όλοι το γουστάρουμε να' σαι σίγουρος. Smile

Αυτά από μένα. Ας μη μεγαλοποιούμε τα πράγματα και βγουν συμπεράσματα που τελικά δεν υφίστανται ε; Smile

Καλά... σοβαρά τώρα... το θεωρείς τυχαίο? Think

Ειλικρινά, ΝΑΙ!! Αλλά πάλι εγώ μπορεί να τα βλέπω πολύ ονειρικά τα πράγματα, γιατί από τους μεταξύ μας που ερχόμαστε στη ΣΥΜΟΦΕ, δεν έχει δημιουργήσει ΚΑΝΕΙΣ και ΠΟΤΕ πρόβλημα, και περνάμε ΠΑΝΤΑ γαμάτα!! Το ίδιο συμβαίνει και στο shoutbox που ανέφερε ο Easy, το ίδιο θεωρώ πως συμβαίνει και στα threads (βλ. τι έγινε με τα "Γιαπωνέζικα ονόματα", ή την "ηλικία του μυαλού μας", πέρα δλδ από τα αμιγώς μοτοσυκλετιστικά θέματα).

Από κει και πέρα λοιπόν, που είναι το μεγάλο πρόβλημα που έχει απομακρύνει πολλούς και εγώ δε βλέπω; Συγνώμη αλλά η ΔΙΚΗ μου άποψη μου λέει πως η συμπεριφορά ΕΝΟΣ ατόμου, δεν είναι μεγάλο και σοβαρό πρόβλημα που αφορά τους πολλούς. Αν είναι δυνατόν δηλαδή να έχει τη δύναμη ένα άτομο να δημιουργήσει ΤΟΣΟ μεγάλο πρόβλημα σ' ολόκληρη παρέα - φόρουμ. Το είπε κι ο Αγγελάκας: "Σιγά μην κλάψω, σιγά μη φοβηθώ"!! Δικό του είναι το πρόβλημα, όχι των πολλών!!

Από εκεί κι ύστερα αν υπάρχει κάτι άλλο και εγώ κοιμάμαι τον ύπνο του δικαίου, τότε πάω πάσο. Για πείτε λοιπόν τι δεν ξέρω. Think
Semiaz
Semiaz
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 343
Ηλικία : 45
Μοντέλο : VFR800A8
Κράνος : X Spirit 2

ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM - Page 2 Empty Re: ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM

1/12/2010, 8:45 am
Με καθαρό μυαλό πλέον και λαμβάνοντας υπόψη τις απαντήσεις που έλαβα απο μεγάλο μέρος του φόρουμ ομολογώ οτι όντας σαρκαστικός δεν κατάφερα να γίνω και κατανοήτός.
Τελική προσπάθεια Νο 2:

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας ενημερώνουμε οτι τα γραφεία Θεσσαλονίκης υποστηρίζοντας το κίνημα VFR ανα την Ελλάδα προτείνουν τον άμεσο εκδιωγμό!!! του Velociraptor απο την Αθήνα με όποια απαραίτητα μέσα (Knupp Knupp) .

Επίσης τονίζουμε οτι σε περίπτωση που ο ακατανόμαστος ανέβει στο Βορρά, αφού βουτηχτεί στον Αξιό προς μετάλλαξη και πεταχτεί απο το ψηλότερο σημείο στους καταράκτες της Νάουσας, μετά θα λιθοβολιστεί μέχρι θανάτου.

Το ίδιο θα συμβεί σε οποιονδήποτε έχει το θράσος να υποστηρίξει τον ακατανόμαστο ή εκφράσει άποψη αντίθετη με τη θέση του κινήματος. Bash

Για το Βορρά,
Semiaz


Over and out silent
laume
laume
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Female
Εγγραφή : 2010-01-31
Mηνύματα : 713
Ηλικία : 41
Μοντέλο : Honda CBF 250!!!
Κράνος : HJC Samurai MC1

ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM - Page 2 Empty Re: ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM

1/12/2010, 9:25 am
Ρε παιδιά... Δε γίνεται όλο αυτό για το velociraptor! Και δεν είπαμε να διωχθει!

Ανοίχτηκε μία συζήτηση σε άσχετο thread, ο Ταξιδευτής πρότεινε να συνεχιστεί για να δούμε που θα πάει, και το συνεχίσαμε εδώ...

Το concept ήταν να ανοιχτεί ένα thread στο οποίο θα μπορούσαμε να εκφράσουμε κάποιους προβληματισμούς που μας έχουν δημιουργηθεί σε όσους έχουν δημιουργηθεί!
Και να δούμε αν γίινεται κάτι γι αυτούς... ούτε για να πιαστούμε στα χέρια, ούτε για να για να φύγει ο όποιοσδήποτε!

Σε μία τέτοια κατάσταση δεν καταλαβαίνω γιατί να υπάρχει είτε η άμυνα είτε η επίθεση είτε ο σαρκασμός που μας βγήκαν γενικότερα... Τη Δευτέρα πάλι μπύρες θα πίνουμε...
Ο καθένας λέει την άποψη του όπως το βλέπει και όπως το κρίνει, και από εκεί και πέρα δεν τίθεται θέμα σωστού ή λάθους! Είναι καθαρά θέμα αντίληψης κάποια πράγματα!
apostat
apostat
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-05-16
Mηνύματα : 2107
Ηλικία : 62
Μοντέλο : VFR VTec, XR650
Κράνος : HJC HQ-1 carbon

ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM - Page 2 Empty Re: ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM

1/12/2010, 11:19 am
Semiaz wrote:...και πεταχτεί απο το ψηλότερο σημείο στους καταράκτες της Νάουσας, μετά θα λιθοβολιστεί μέχρι θανάτου.

Το ίδιο θα συμβεί σε οποιονδήποτε έχει το θράσος να υποστηρίξει τον ακατανόμαστο ή εκφράσει άποψη αντίθετη με τη θέση του κινήματος. Bash

Εκφράζω άποψη αντίθετη με τη θέση του κινήματος. Mad
Οι καταρράκτες της Νάουσας δεν είναι για να πετάμε μέσα ούτε Βελοσιράπτορες, ούτε Τυρανόσαυρους! Να φύγετε, να πάτε αλλού! Να πάτε στην Έδεσσα. Razz



Και να πούμε και κάτι σοβαρό: Ρε παιδιά, έλεος... Σε αυτό το φόρουμ είναι 30 άτομα ενεργοί όλοι και όλοι, εκ των οποίων οι 29 έχουν τουλάχιστον γνωριστεί με κάποιους άλλους στην φύση. Μην το τραβάτε από τα μαλλιά. Όσο νιώθει κάποιος ότι αναφέρθηκε κάποιος άλλος δια το άτομόν το και απαντάει πικαρισμένος, τόσο κλιμακώνεται η ένταση.
Θα φτάσετε στο τέλος να πείτε λόγια πικρά, που με μαθηματική ακρίβεια θα τα μετανιώσετε. Μην κάνετε το κλίμα του φόρουμ εντελώς κώλο.

Ηρεμήστε.
Υπάρχει ένταση τριγύρω μας παντού. Μην την μεταφέρετε εδώ μέσα.
stef64
stef64
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-06-26
Mηνύματα : 411
Ηλικία : 59
Μοντέλο : VFR 1200F
Κράνος : SHOEI XR 1100

ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM - Page 2 Empty Re: ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM

1/12/2010, 11:26 am
apostat wrote:
Semiaz wrote:...και πεταχτεί απο το ψηλότερο σημείο στους καταράκτες της Νάουσας, μετά θα λιθοβολιστεί μέχρι θανάτου.

Το ίδιο θα συμβεί σε οποιονδήποτε έχει το θράσος να υποστηρίξει τον ακατανόμαστο ή εκφράσει άποψη αντίθετη με τη θέση του κινήματος. Bash

Εκφράζω άποψη αντίθετη με τη θέση του κινήματος. Mad
Οι καταρράκτες της Νάουσας δεν είναι για να πετάμε μέσα ούτε Βελοσιράπτορες, ούτε Τυρανόσαυρους! Να φύγετε, να πάτε αλλού! Να πάτε στην Έδεσσα. Razz



Και να πούμε και κάτι σοβαρό: Ρε παιδιά, έλεος... Σε αυτό το φόρουμ είναι 30 άτομα ενεργοί όλοι και όλοι, εκ των οποίων οι 29 έχουν τουλάχιστον γνωριστεί με κάποιους άλλους στην φύση. Μην το τραβάτε από τα μαλλιά. Όσο νιώθει κάποιος ότι αναφέρθηκε κάποιος άλλος δια το άτομόν το και απαντάει πικαρισμένος, τόσο κλιμακώνεται η ένταση.
Θα φτάσετε στο τέλος να πείτε λόγια πικρά, που με μαθηματική ακρίβεια θα τα μετανιώσετε. Μην κάνετε το κλίμα του φόρουμ εντελώς κώλο.

Ηρεμήστε.
Υπάρχει ένταση τριγύρω μας παντού. Μην την μεταφέρετε εδώ μέσα.



++ 1237 Thumbsup
Seelenheil
Seelenheil
Μέλος
Μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-12-08
Mηνύματα : 294
Ηλικία : 41
Μοντέλο : ST-1300 / 2004
Κράνος : Shark Skwal

ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM - Page 2 Empty Re: ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM

1/12/2010, 12:47 pm
Η πολλή ζέστη εκεί χάμου σε συνδιασμό με μια γενικά τεταμένη κατάσταση στην Ελλάδα κάνει το αίμα σας να βράζει! Όμολογώ πως έχω γελάσει με την ψυχή μου με αυτό το thread γιατί είστε όλοι πολύ δημιουργικοί σε αυτά που λέτε! Σας ευχαριστώ πολύ και χαίρομαι γιατί όπως στις χαρές έτσι και στους τσακωμούς περνάώ τέλεια μαζί σας! Αν δεν είναι αυτό αγάπη τότε τι είναι;
Ελπίζω πως όταν ξανακατέβω θα μπορέσω να πάω βόλτα με όλους σας, και να σας ξαναβρώ στη ΣΥΜΟΦΕ ή όπου αλλού θέλετε εσάς που δεν μπορέσαμε να πάμε βόλτα μαζί!
Επίσης έχω να σας προτείνω και μια λύση:
Μαζευτείτε, πάτε μια βολτίτσα σε κανένα βουνό, να πέσει λίγο και η θερμοκρασία, πηγαίντε σε κανένα καταφύγιο και μαζευτείτε όλοι μαζί να ζεσταθείτε με λίγο κρασάκι και θα δείτε πως θα λυθούνε όλα τα προβλήματα!
Και στο κάτω-κάτω αν δεν γουστάρουν όλοι ΣΥΜΟΦΕ κάντε κάποιο άλλο μέρος στέκι όπως το ΠΑΤΑΤΡΑΚ. Δεν θα έχετε και θέματα με ενοίκια και τα λοιπά! ;)
Εγώ πάντως σας πάω όλους! Ο καθένας δίνει τη δικιά του ξεχωριστή πινελιά στο Forum και μου αρέσει η πολυχρωμιά!
Εναλλακτικό σχέδιο είναι να μαζευτείτε και να έρθετε μια εκδρομούλα προς τα εδώ!
Χαώθηκα.
Να περνάτε όμορφα, και κάντε και καμια βόλτα για 'μας που μας έχει φάει το χιόνι!
Postman
Postman
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-03
Mηνύματα : 5672
Ηλικία : 45
Μοντέλο : John Deere 990HP
Κράνος : M-1935 απο τον πολεμο.

https://www.youtube.com/hornetkav

ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM - Page 2 Empty Re: ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM

1/12/2010, 12:52 pm
Seelenheil wrote:
Εναλλακτικό σχέδιο είναι να μαζευτείτε και να έρθετε μια εκδρομούλα προς τα εδώ!


2 τσιγαρα δρομος.... lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
apostat
apostat
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-05-16
Mηνύματα : 2107
Ηλικία : 62
Μοντέλο : VFR VTec, XR650
Κράνος : HJC HQ-1 carbon

ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM - Page 2 Empty Re: ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM

1/12/2010, 12:54 pm
Seelenheil wrote:Εναλλακτικό σχέδιο είναι να μαζευτείτε και να έρθετε μια εκδρομούλα προς τα εδώ!
Τι λε ρε;;; Ξέρεις πόσο πάει ο εξοπλισμός; Laughing


ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM - Page 2 Wf_schneekette
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM - Page 2 Empty Re: ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM

1/12/2010, 1:17 pm
Seelenheil wrote:Η πολλή ζέστη εκεί χάμου σε συνδιασμό με μια γενικά τεταμένη κατάσταση στην Ελλάδα κάνει το αίμα σας να βράζει! Όμολογώ πως έχω γελάσει με την ψυχή μου με αυτό το thread γιατί είστε όλοι πολύ δημιουργικοί σε αυτά που λέτε! Σας ευχαριστώ πολύ και χαίρομαι γιατί όπως στις χαρές έτσι και στους τσακωμούς περνάώ τέλεια μαζί σας! Αν δεν είναι αυτό αγάπη τότε τι είναι;
Ελπίζω πως όταν ξανακατέβω θα μπορέσω να πάω βόλτα με όλους σας, και να σας ξαναβρώ στη ΣΥΜΟΦΕ ή όπου αλλού θέλετε εσάς που δεν μπορέσαμε να πάμε βόλτα μαζί!
Επίσης έχω να σας προτείνω και μια λύση:
Μαζευτείτε, πάτε μια βολτίτσα σε κανένα βουνό, να πέσει λίγο και η θερμοκρασία, πηγαίντε σε κανένα καταφύγιο και μαζευτείτε όλοι μαζί να ζεσταθείτε με λίγο κρασάκι και θα δείτε πως θα λυθούνε όλα τα προβλήματα!
Και στο κάτω-κάτω αν δεν γουστάρουν όλοι ΣΥΜΟΦΕ κάντε κάποιο άλλο μέρος στέκι όπως το ΠΑΤΑΤΡΑΚ. Δεν θα έχετε και θέματα με ενοίκια και τα λοιπά! ;)
Εγώ πάντως σας πάω όλους! Ο καθένας δίνει τη δικιά του ξεχωριστή πινελιά στο Forum και μου αρέσει η πολυχρωμιά!
Εναλλακτικό σχέδιο είναι να μαζευτείτε και να έρθετε μια εκδρομούλα προς τα εδώ!
Χαώθηκα.
Να περνάτε όμορφα, και κάντε και καμια βόλτα για 'μας που μας έχει φάει το χιόνι!


Thumbsup Thumbsup Thumbsup Thumbsup Thumbsup Thumbsup Thumbsup
avatar
????????
Guest

ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM - Page 2 Empty Re: ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM

1/12/2010, 1:50 pm
Crying or Very sad


Last edited by ixv121 on 2/12/2010, 9:08 am; edited 1 time in total
apostat
apostat
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-05-16
Mηνύματα : 2107
Ηλικία : 62
Μοντέλο : VFR VTec, XR650
Κράνος : HJC HQ-1 carbon

ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM - Page 2 Empty Re: ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM

1/12/2010, 2:07 pm
ixv121 wrote:Γι αυτό κρατείστε τις φιλίες που πιστεύετε πως αξίζουν....Βρείτε στα αδιέξοδά σας μονοπάτια που ίσως δεν φαίνονται (έχουμε και πολλούς εντουράδες εδώ από ότι ξέρω...)
Thumbsup
Tinder
Tinder
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-05-14
Mηνύματα : 1139
Ηλικία : 56
Μοντέλο : HONDA VFR 800 04' V-TEC ABS
Κράνος : SHOEI XR-1000

"once punk... always punk" μάλλον

ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM - Page 2 Empty Re: ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM

1/12/2010, 2:23 pm
apostat wrote:
ixv121 wrote:Γι αυτό κρατείστε τις φιλίες που πιστεύετε πως αξίζουν....Βρείτε στα αδιέξοδά σας μονοπάτια που ίσως δεν φαίνονται (έχουμε και πολλούς εντουράδες εδώ από ότι ξέρω...)
Thumbsup

Αυτό είναι για μένα εεεε ? I love you Αξίζω, αξίζω !!!

Πάντως στο όλο θέμα εγώ τα βλέπω λιγουλάκι χαλαρά τα πράγματα. Ντάξη δεν έγινε και τίποτα τρομερό, και στην τελική ενα πράγμα αξίζει τόσο όση η αξία που θα του δώσεις.
Με λίγα λόγια "δε γμτ". Beeee

avatar
????????
Guest

ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM - Page 2 Empty Re: ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM

1/12/2010, 2:31 pm
-


Last edited by ixv121 on 2/12/2010, 9:13 am; edited 1 time in total
ΗΛΙΑΣ
ΗΛΙΑΣ
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-02-18
Mηνύματα : 1289
Ηλικία : 50
Μοντέλο : 2004.
Κράνος : Καμία επιλογή

ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΟΥ ΓΑΜΩ

ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM - Page 2 Empty Re: ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM

1/12/2010, 2:45 pm
ixv121 wrote:
VFR2004 wrote:
apostat wrote:
Thumbsup

Αυτό είναι για μένα εεεε ? I love you Αξίζω, αξίζω !!!

Πάντως στο όλο θέμα εγώ τα βλέπω λιγουλάκι χαλαρά τα πράγματα. Ντάξη δεν έγινε και τίποτα τρομερό, και στην τελική ενα πράγμα αξίζει τόσο όση η αξία που θα του δώσεις.
Με λίγα λόγια "δε γμτ". Beeee


I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
.. φιλοι μου ... love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3
apostat
apostat
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-05-16
Mηνύματα : 2107
Ηλικία : 62
Μοντέλο : VFR VTec, XR650
Κράνος : HJC HQ-1 carbon

ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM - Page 2 Empty Re: ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM

1/12/2010, 3:10 pm
VFR2004 wrote:I love you Αξίζω, αξίζω !!!

ixv121 wrote: I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you

ΗΛΙΑΣ wrote:... love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3

Επιβαίνουσα.. Έλα βάλε λίγη τάξη εδώ μέσα, γιατί αυτοί σε λίγο θα αρχίσουν να αφιερώνουν ο ένας στον άλλο τραγούδια, από το Romeo e Giulietta του Franco Zeffirelli. lol!
Μπορεί και από το Bilitis! Shocked
Epivainousa
Epivainousa
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Female
Εγγραφή : 2010-01-19
Mηνύματα : 1033
Ηλικία : 61
Μοντέλο : Των φιλων μου!
Κράνος : Καμία επιλογή

Angel ( 90% )

ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM - Page 2 Empty Re: ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM

1/12/2010, 3:17 pm
Aααα παρντον,αλλα δεν προλαβαινω!!! Εχω να συνεννοηθω για τη ναουσσα (χαλκινα καθαρας δευτερας), να στειλω κι εγω φιλακια στην Ηλια που ειναι στη δυτικη εσχατια της χωρας μας και παραπονιεται που δεν ειναι κοντα μας να τσακωθει κι αυτος σαν ανθρωπος βρε αδελφε,να κανω τη κοντρα στην εθνικη με τον postnightmist, να προσεχω τους Τρυφερους ποσα τραγουδια τρυφερα βαζουν,να βαζουμε κ λιγο αγριο μεταλ διοτι θα πληξει ο Ξαπλωτος (κ σε λιγο που θα σηκωθει, αλλοιμονο μας!),και να ριχνω και τα αλληλομπινελικια μου με την παλιοσειρα των πρεσβυτερων!
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM - Page 2 Empty Re: ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM

1/12/2010, 3:22 pm
Epivainousa wrote:Aααα παρντον,αλλα δεν προλαβαινω!!! Εχω να συνεννοηθω για τη ναουσσα (χαλκινα καθαρας δευτερας), να στειλω κι εγω φιλακια στην Ηλια που ειναι στη δυτικη εσχατια της χωρας μας και παραπονιεται που δεν ειναι κοντα μας να τσακωθει κι αυτος σαν ανθρωπος βρε αδελφε,να κανω τη κοντρα στην εθνικη με τον postnightmist, να προσεχω τους Τρυφερους ποσα τραγουδια τρυφερα βαζουν,να βαζουμε κ λιγο αγριο μεταλ διοτι θα πληξει ο Ξαπλωτος (κ σε λιγο που θα σηκωθει, αλλοιμονο μας!),και να ριχνω και τα αλληλομπινελικια μου με την παλιοσειρα των πρεσβυτερων!

lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Postman
Postman
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-03
Mηνύματα : 5672
Ηλικία : 45
Μοντέλο : John Deere 990HP
Κράνος : M-1935 απο τον πολεμο.

https://www.youtube.com/hornetkav

ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM - Page 2 Empty Re: ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM

1/12/2010, 3:24 pm
Epivainousa wrote:Aααα παρντον,αλλα δεν προλαβαινω!!! Εχω να συνεννοηθω για τη ναουσσα (χαλκινα καθαρας δευτερας), να στειλω κι εγω φιλακια στην Ηλια που ειναι στη δυτικη εσχατια της χωρας μας και παραπονιεται που δεν ειναι κοντα μας να τσακωθει κι αυτος σαν ανθρωπος βρε αδελφε,να κανω τη κοντρα στην εθνικη με τον postnightmist, να προσεχω τους Τρυφερους ποσα τραγουδια τρυφερα βαζουν,να βαζουμε κ λιγο αγριο μεταλ διοτι θα πληξει ο Ξαπλωτος (κ σε λιγο που θα σηκωθει, αλλοιμονο μας!),και να ριχνω και τα αλληλομπινελικια μου με την παλιοσειρα των πρεσβυτερων!

Παραλήρημα!!!!! lol! lol! lol! lol! lol!
ΠΑΝΕΑΣ
ΠΑΝΕΑΣ
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-01-08
Mηνύματα : 707
Ηλικία : 46
Μοντέλο : CB 400 SF + VFR 800 Fi
Κράνος : Shoei xr 1000 diavolic revelation

Με λένε Πανέα και περνάω ωραία...

ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM - Page 2 Empty Re: ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM

1/12/2010, 3:26 pm
ixv121 wrote:
VFR2004 wrote:
apostat wrote:
Thumbsup

Αυτό είναι για μένα εεεε ? I love you Αξίζω, αξίζω !!!

Πάντως στο όλο θέμα εγώ τα βλέπω λιγουλάκι χαλαρά τα πράγματα. Ντάξη δεν έγινε και τίποτα τρομερό, και στην τελική ενα πράγμα αξίζει τόσο όση η αξία που θα του δώσεις.
Με λίγα λόγια "δε γμτ". Beeee


I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you


Σας βλέπω!!! Shocked Shocked Shocked Knupp Knupp Bash Mad Mad Shoot Shoot Hide Hide fight3 fight3

lol! lol! Razz Razz I love you I love you cheers cheers Drinking Drinking Thumbsup Thumbsup naaa naaa Yahoo Yahoo T T love3
Epivainousa
Epivainousa
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Female
Εγγραφή : 2010-01-19
Mηνύματα : 1033
Ηλικία : 61
Μοντέλο : Των φιλων μου!
Κράνος : Καμία επιλογή

Angel ( 90% )

ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM - Page 2 Empty Re: ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM

1/12/2010, 3:27 pm
ixv φυγε! κραταει φερινγκ!!!!
Tinder
Tinder
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-05-14
Mηνύματα : 1139
Ηλικία : 56
Μοντέλο : HONDA VFR 800 04' V-TEC ABS
Κράνος : SHOEI XR-1000

"once punk... always punk" μάλλον

ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM - Page 2 Empty Re: ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM

1/12/2010, 3:31 pm
ΠΑΝΕΑΣ wrote:
ixv121 wrote:
VFR2004 wrote:

Αυτό είναι για μένα εεεε ? I love you Αξίζω, αξίζω !!!

Πάντως στο όλο θέμα εγώ τα βλέπω λιγουλάκι χαλαρά τα πράγματα. Ντάξη δεν έγινε και τίποτα τρομερό, και στην τελική ενα πράγμα αξίζει τόσο όση η αξία που θα του δώσεις.
Με λίγα λόγια "δε γμτ". Beeee


I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you


Σας βλέπω!!! Shocked Shocked Shocked Knupp Knupp Bash Mad Mad Shoot Shoot Hide Hide fight3 fight3

lol! lol! Razz Razz I love you I love you cheers cheers Drinking Drinking Thumbsup Thumbsup naaa naaa Yahoo Yahoo T T love3

Ωχ... όχι βρε παρεξήγησες... εγώ για τον Στάθη το 'γραψα
apostat wrote: Thumbsup


Blush

edit : Του οποίου το σχόλιο το ξεσκόνησες.

lol! lol! lol!
DENTOCOP
DENTOCOP
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-03-16
Mηνύματα : 1499
Ηλικία : 50
Μοντέλο : vfr 750f 1990,1997 funduro.
Κράνος : HJC,SHOEI

It's all part of the charm.

ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM - Page 2 Empty Re: ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM

1/12/2010, 3:40 pm
Πάντως απο την μία καλά που αρχίσαμε πάλι τις αγαπούλες I love you cheers Drinking
αλλά κρίμα γιατί δεν πρόλαβα να κάνω ένα παράπονο κι εγω. :(

Επιφυλάσομαι για το μέλλον-αν και μας προτιμώ έτσι cheers I love you I love you Drinking παρά Bash Mad box fight3
apostat
apostat
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-05-16
Mηνύματα : 2107
Ηλικία : 62
Μοντέλο : VFR VTec, XR650
Κράνος : HJC HQ-1 carbon

ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM - Page 2 Empty Re: ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM

1/12/2010, 3:41 pm
Κάτσε να τα χώσω εγώ στην επιβαίνουσα:

Epivainousa wrote:Εχω να συνεννοηθω για τη ναουσσα (χαλκινα καθαρας δευτερας)
Τα χάλκινα δεν είναι της Νάουσας. Είναι ομάδες μουσικών από τριγύρω, που μυρίζονται ψητό και πάνε να παίξουν στην απόντων Ναουσαίων Νάουσα της καθαράς Δευτέρας.

Αυτά είναι της Νάουσας: Μπούλες και Γενίτσαροι, με ολόκληρη ιστορία πίσω τους. Για να τα δεις αυτά, δεν πας Καθαρά Δευτέρα εκεί. Wink



Στην εποχή μου για να γίνεις μέλος στην ομάδα, έπρεπε να είσαι πάνω από 1.85. Αν είσαι κοντός με φουστανέλα, φαίνεσαι σαν sportiv Πελοποννήσια γκόμενα. Ξέρεις, από αυτές τις χαμηλωμένες. lol!
Epivainousa
Epivainousa
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Female
Εγγραφή : 2010-01-19
Mηνύματα : 1033
Ηλικία : 61
Μοντέλο : Των φιλων μου!
Κράνος : Καμία επιλογή

Angel ( 90% )

ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM - Page 2 Empty Re: ΕΠΙΛΥΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ FORUM

1/12/2010, 3:47 pm
apostat wrote:Κάτσε να τα χώσω εγώ στην επιβαίνουσα:

Epivainousa wrote:Εχω να συνεννοηθω για τη ναουσσα (χαλκινα καθαρας δευτερας)
Τα χάλκινα δεν είναι της Νάουσας. Είναι ομάδες μουσικών από τριγύρω, που μυρίζονται ψητό και πάνε να παίξουν στην απόντων Ναουσαίων Νάουσα της καθαράς Δευτέρας.

Αυτά είναι της Νάουσας: Μπούλες και Γενίτσαροι, με ολόκληρη ιστορία πίσω τους. Για να τα δεις αυτά, δεν πας Καθαρά Δευτέρα εκεί. Wink

Στην εποχή μου για να γίνεις μέλος στην ομάδα, έπρεπε να είσαι πάνω από 1.85. Αν είσαι κοντός με φουστανέλα, φαίνεσαι σαν sportiv Πελοποννήσια γκόμενα. Ξέρεις, από αυτές τις χαμηλωμένες. lol!

lol! lol! lol!

ααα αυτα μου ταξε η Ελενα! ουτως η αλλως εμενα μου αρεσουν ,απ οπου κι αν κουβαλιουνται! ειναι σαν να μου λες οτι θες τις ωραιες γκομενες μονο παρθενες,αλλιως δε φχαριστιεσαι!!!!

...και σταματαω εδω,διοτι το παρα-σπαμαρα το θεμα! Smile))
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum