VFR 800 VTEC - Με ψήφο εμπιστοσύνης!

+13
easy rider
Them1s xXx
Vvag
SCORPIOS
padelis
jkolits
ΗΛΙΑΣ
Παναγιώτης Κ.
KiloMeater
Don John
tomakos
Caracal
demon
17 posters
Go down
Παναγιώτης Κ.
Παναγιώτης Κ.
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-09-09
Mηνύματα : 2989
Ηλικία : 64
Μοντέλο : VFR - Varadero - CB 750 Boll d'or - Africa - Chappy
Κράνος : Shoei Raid 2 + Bell M4R Carbon

Ride hard, die young.........

VFR 800 VTEC - Με ψήφο εμπιστοσύνης! - Page 2 Empty Re: VFR 800 VTEC - Με ψήφο εμπιστοσύνης!

8/6/2013, 2:27 pm
Ωχ, πάλι μπροστά μας ο γραφικός παπαρολόγος................... and the mastrubation goes cloud. Ίσως το πρώτο άτομο που ακούω να παραπονιέται για τις φρενούκλες των VFR 800. Άραγε τί τακάκια να το φορούσαν;

Ρε μεγάλε, δες πρώτα πως από το (καγκουρεμένο) μηχανάκι που "παρουσιάζεις" λείπουν οι χειρολαβές του συνεπιβάτη, ρίξε και μια ματιά στην κορμοστασιά σου σε κάναν καθρέφτη, αναρωτήσου πόσες εν δυνάμει συνεπιβάτηδες θα είναι σαν δίφυλλες ντουλάπες και μετά κριτικάρησε την θέση του συνεπιβάτη.

.........και το εξάουστ πολύ μΕ άρεσε λέμε.
dirty
dirty
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-05-29
Mηνύματα : 1985
Ηλικία : 50
Μοντέλο : vfr 750 96-xr 400r 96 -scott voltage yz3 2003
Κράνος : shoei xr1000

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

VFR 800 VTEC - Με ψήφο εμπιστοσύνης! - Page 2 Empty Re: VFR 800 VTEC - Με ψήφο εμπιστοσύνης!

8/6/2013, 2:52 pm
εγω θα μεινω στο οτι τα παλιοτερα VFR ηταν καλυτερα απο τα καινουρια.


























Και ετσι ξεκινησε ο καυγας
Sir Eater
Sir Eater
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-01-16
Mηνύματα : 435
Ηλικία : 42
Μοντέλο : Honda VFR 800 '05
Κράνος : Arai Viper GT Takahashi Replica

VFR 800 VTEC - Με ψήφο εμπιστοσύνης! - Page 2 Empty Re: VFR 800 VTEC - Με ψήφο εμπιστοσύνης!

8/6/2013, 5:53 pm
dirty wrote:εγω θα μεινω στο οτι τα παλιοτερα VFR ηταν καλυτερα απο τα καινουρια.


























Και ετσι ξεκινησε ο καυγας

Νταξ! κοίταξε να δεις! Είναι θέμα εξέλιξης! Δεν φταίνε οι κάτοχοι παλαιών βιεφαρ που δεν μπόρεσαν ποτέ να μάθουν να οδηγούνε τα νέα! Απλά έτυχε να πέσουν σε εκείνο το χρονικό σημείο της βιολογικής μετάλλαξης που εκείνοι έμειναν πίσω ενώ οι υπόλοιποι είχαν την τύχη να ακολουθήσουν την φυσική εξέλιξη!
Ο Φυσικός γιατί έγινε φυσικός νομίζεται... Ήταν μια προσπάθεια να αντιστρέψει αυτό το γεγονός άλλα μάταια... για αυτό έμεινε με την γραναζόγρια... Razz lol! Evil or Very Mad
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

VFR 800 VTEC - Με ψήφο εμπιστοσύνης! - Page 2 Empty Re: VFR 800 VTEC - Με ψήφο εμπιστοσύνης!

8/6/2013, 6:53 pm
Sir Eater wrote:Νταξ! κοίταξε να δεις! Είναι θέμα εξέλιξης! Δεν φταίνε οι κάτοχοι παλαιών βιεφαρ που δεν μπόρεσαν ποτέ να μάθουν να οδηγούνε τα νέα! Απλά έτυχε να πέσουν σε εκείνο το χρονικό σημείο της βιολογικής μετάλλαξης που εκείνοι έμειναν πίσω ενώ οι υπόλοιποι είχαν την τύχη να ακολουθήσουν την φυσική εξέλιξη!
Ο Φυσικός γιατί έγινε φυσικός νομίζεται... Ήταν μια προσπάθεια να αντιστρέψει αυτό το γεγονός άλλα μάταια... για αυτό έμεινε με την γραναζόγρια... Razz lol! Evil or Very Mad

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Παναγιώτης Κ.
Παναγιώτης Κ.
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-09-09
Mηνύματα : 2989
Ηλικία : 64
Μοντέλο : VFR - Varadero - CB 750 Boll d'or - Africa - Chappy
Κράνος : Shoei Raid 2 + Bell M4R Carbon

Ride hard, die young.........

VFR 800 VTEC - Με ψήφο εμπιστοσύνης! - Page 2 Empty Re: VFR 800 VTEC - Με ψήφο εμπιστοσύνης!

8/6/2013, 7:27 pm
Μια δευτέρα σας έχω γατάκια...................
arostaki
arostaki
Μέλος
Μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2011-09-19
Mηνύματα : 164
Ηλικία : 63
Μοντέλο : vfr800
Κράνος : ARAI ΠΑΝΤΑ

VFR 800 VTEC - Με ψήφο εμπιστοσύνης! - Page 2 Empty Re: VFR 800 VTEC - Με ψήφο εμπιστοσύνης!

9/6/2013, 12:22 am
Παναγιώτης Κ. wrote:Μια δευτέρα σας έχω γατάκια...................
Διαβαςα ολο το κεικενο-αρθρο και ομολογω οτι δεν κατα;λαβα πολλα πραγματα(οντας τεχνικων θεματων )ασχετος, αλλα τοχω το μηχανακι 5 χρονια τοχω παει παντου τοχω χαρει οποτε χωρις να θελω να μειωσω οποιαδηποτε γνωμη μιας και δεν εχω τις γνωσεις τεχνικες η αλλας λεω οτι ΤΟ ΑΓΑΠΗςΑ ΣΦΟΔΡΑ και για τα πραγματα που εκανα μαζυ του και γιατι το θεωρησα επαρκες!μουκανε βρε παιδι μου..... ισως στην πιστα να ηθελα λιγο πιο......γκαζι αλλα παλι ισως τοτε να μην ηξερα πως να το χειριστω. σεμνα και ταπεινα λοιπον......vfr and dry bread lol! lol! lol! lol!
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum