Go down

Θέλεις να συνεχίσουμε στη ΣΥΜΟΦΕ;

10 - 53%
7 - 37%
2 - 10%
 
Total Votes: 19
 
Poll closed
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ: Θα συνεχίσουμε να μαζευόμαστε στη ΣΥΜΟΦΕ;  Empty ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ: Θα συνεχίσουμε να μαζευόμαστε στη ΣΥΜΟΦΕ;

19/7/2011, 1:52 pm
Κρατάμε την ψηφοφορία ανοιχτή μέχρι το τέλος Αυγούστου. Το αποτέλεσμα θα μας δείξει αν από Σεπτέμβρη θα συνεχίσουμε να πηγαίνουμε, ή θα αφήσουμε τη λέσχη οριστικά.
Παρακαλώ ψηφίστε με βάση το τι έχετε σκοπό να κάνετε. Αν ψηφίσουμε όλοι να συνεχίσουμε γιατί μας αρέσει που "έχουμε" λέσχη αλλά τελικά δεν πηγαίνουμε, δεν έχει κανένα νόημα! Τέλος αν μπορεί κάποιος mod/admin να το βάλει στην κεντρική σελίδα.




Προσωπικά γουστάρω που έχουμε δικό μας χώρο, που είναι λέσχη και όχι καφετέρεια, που είμαστε μόνοι μας, που είναι αδιέξοδο και δεν περνάει κόσμος, που έχουμε parking για τις μηχανές μας, παίρνουμε τη μπύρα μας και κάνουμε βόλτες και κουβέντες γύρω απ' τις μηχανές, που η μπύρα έχει 2 ευρώ, που έχουμε ένα χώρο που όπου και να κοιτάξεις, βλέπεις μοτοσυκλετισμό.
Δεν έρχομαι τους τελευταίους μήνες λόγω του στρατού αλλά όπως και πριν, έτσι και μετά τον Οκτώβρη που απολύομαι έχω σκοπό να είμαι εκτός απροόπτου κάθε Δευτέρα παρών!
DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ: Θα συνεχίσουμε να μαζευόμαστε στη ΣΥΜΟΦΕ;  Empty Re: ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ: Θα συνεχίσουμε να μαζευόμαστε στη ΣΥΜΟΦΕ;

19/7/2011, 2:32 pm
Βάγγο, οι επιλογές που βάζεις δε με καλύπτουν και θα σου πρότεινα να προσθέσεις τις εξής :

Θέτε ΣΥΜΟΦΕ ?
Θέτε αλλού ? (αν ναι πείτε που)
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ: Θα συνεχίσουμε να μαζευόμαστε στη ΣΥΜΟΦΕ;  Empty Re: ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ: Θα συνεχίσουμε να μαζευόμαστε στη ΣΥΜΟΦΕ;

19/7/2011, 2:42 pm
DoctorAbo wrote:Βάγγο, οι επιλογές που βάζεις δε με καλύπτουν και θα σου πρότεινα να προσθέσεις τις εξής :

Θέτε ΣΥΜΟΦΕ ?
Θέτε αλλού ? (αν ναι πείτε που)

Θεωρώ πως αν δε θέμε ΣΥΜΟΦΕ, θέμε αλλού. Το θέμα μας εδώ δεν είναι το που, αυτό θα το βρούμε, αλλά το αν θέλουμε να συνεχίσουμε να πηγαίνουμε κάθε Δευτέρα σ' αυτό το χώρο, δεσμευόμενοι να μοιραζόμαστε το ποσό των 80€/μήνα!!
Αν τελικά αποφασίσουμε να μην πηγαίνουμε, το που θα πάμε τελικά είναι εύκολο νομίζω... από επιλογές, να' μαστε καλά και η αχανής Αθήνα δίνει μπόλικες. Α, για μαγαζιά μιλάμε πάντα, όχι για κάτι αντίστοιχο της ΣΥΜΟΦΕ, εκτός αν κάποιος ξέρει κάτι που δεν ξέρω... Wink
Caracal
Caracal
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-04-20
Mηνύματα : 2350
Ηλικία : 104
Μοντέλο : NC21, 2*NC30, NC35, RC36-2, SC45
http://forcev4.blogspot.gr/

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ: Θα συνεχίσουμε να μαζευόμαστε στη ΣΥΜΟΦΕ;  Empty Re: ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ: Θα συνεχίσουμε να μαζευόμαστε στη ΣΥΜΟΦΕ;

19/7/2011, 2:55 pm
Έτσι από απορία:

Την κατά άτομο χρέωση για το ενοίκιο, πως την υπολογίζετε;

Κάτι σαν 80*(αριθμό επισκέψεων του συγκεκριμένου ατόμου)/(συνολικός αριθμός επισκέψεων όλων αρθοιστικά);

Π.χ. αν εμφανιστούν σε ένα μήνα 1 φορα ο Α, 4 φορες ο Β και 5 φορες ο Γ, η χρέωση π.χ. του Β είναι 80*4/(1+4+5)=32;
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ: Θα συνεχίσουμε να μαζευόμαστε στη ΣΥΜΟΦΕ;  Empty Re: ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ: Θα συνεχίσουμε να μαζευόμαστε στη ΣΥΜΟΦΕ;

19/7/2011, 3:14 pm
Caracal wrote:Π.χ. αν εμφανιστούν σε ένα μήνα 1 φορα ο Α, 4 φορες ο Β και 5 φορες ο Γ, η χρέωση π.χ. του Β είναι 80*4/(1+4+5)=32;

Ουάου!!! Μαθηματικός είσαι; Razz Razz Razz Razz


Το σύστημα και η λογική η δική μου βασιζόταν στο φιλότιμο του καθενός (γιατί ευτυχώς, οι περισσότεροι αν όχι όλοι απ' αυτούς που μαζευόμαστε, έχουμε από τέτοιο).
Έτσι μια βδομάδα πριν από το μάζεμα του εννοικίου φτιάχναμε λίστα και όσοι έρχονται σταθερά στη ΣΥΜΟΦΕ ήταν πάντα μέσα. Μερικές φορές κατά το μάζεμα στη λέσχη, τύχαινε να θέλουν να πληρώσουν κι άλλοι που δεν είχαν γράψει το όνομά τους στη λίστα! Μερικές φορές ήθελαν να πληρώσουν και άτομα τα οποία έχουν έρθει μόνο μια φορά! Έτσι το ποσό που αντιστοιχούσε σε κάθε άτομο δεν ήταν ίδιο κάθε φορά, αλλά δεν ξεπερνούσε ποτέ τα 8 ευρώ (δεν μαζεύαμε ποτέ αν ήμασταν κάτω από 10 άτομα) και μπορεί να έφτανε και τα 4 αν πλήρωναν 20 άτομα.

Ο Νίκος π.χ. όταν το μάζευε στις αρχές, είχε ορίσει στάνταρντ 5 ευρώ στο κάθε άτομο.

Ο Άγγελος τώρα δεν ξέρω πως το μαζεύει.

Η ουσία όμως δεν είναι στο πως, αφού το ποσόν παραμένει μικρό σε κάθε περίπτωση. Το θέμα είναι να μαζευόμαστε και αυτοί που μαζευόμαστε, να το πληρώνουμε.
Προφανώς αν κάθε φορά μαζεύονται το πολύ 5 άτομα και δε μπορεί να πληρωθεί το εννοίκιο, τότε δεν έχει νόημα να πηγαίνουμε. Αυτό εξετάζουμε λοιπόν...

Wink
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ: Θα συνεχίσουμε να μαζευόμαστε στη ΣΥΜΟΦΕ;  Empty Re: ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ: Θα συνεχίσουμε να μαζευόμαστε στη ΣΥΜΟΦΕ;

19/7/2011, 3:21 pm
DoctorAbo wrote:Βάγγο, οι επιλογές που βάζεις δε με καλύπτουν και θα σου πρότεινα να προσθέσεις τις εξής :

Θέτε ΣΥΜΟΦΕ ?
Θέτε αλλού ? (αν ναι πείτε που)

Μόλις σκέφτηκα ότι η επιλογή "δε με ενδιαφέρει, δεν έρχομαι ποτέ" μπορεί να εκφράζει τα 3/4 του φόρουμ και το αποτέλεσμα να μην είναι πραγματικό, γιατί ούτως ή άλλως δεν απασχολεί το θέμα και τα 410 μέλη. Blush

Έτσι λοιπόν, αν κάποιος moderator μπορεί (μιας και η επιλογή επεξεργασίας δεν υπάρχει πια...), ας βάλει στην ψηφοφορία και την επιλογή "Να φύγουμε, να πάμε αλλού!" γι αυτούς που έρχονται στις συγκεντρώσεις, αλλά δε γουστάρουν ΣΥΜΟΦΕ και εννοίκιο.

cheers
Ο φυσικός
Ο φυσικός
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 7144
Ηλικία : 52
Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
Κράνος : Shoei XR-1000

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ: Θα συνεχίσουμε να μαζευόμαστε στη ΣΥΜΟΦΕ;  Empty Re: ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ: Θα συνεχίσουμε να μαζευόμαστε στη ΣΥΜΟΦΕ;

19/7/2011, 3:45 pm
Μου αρέσει ο ΣΥΜΟΦΕ σαν τόπος συνάντησης και προτείνω να μείνουμε. Είτε έρχομαι κάθε Δευτέρα είτε όχι είμαι πρόθυμος να αναλάβω το κόστος που μου αναλογεί και αυτό αφορά και τα ήδη χρωστούμενα.

Όποτε έχω μείνει με τους τελευταίους έχω βοηθήσει στο μάζεμα των τραπεζιών και όσο για θόρυβο μόλις βάλω μπροστά φεύγω.

Αντώνη λυπάμαι που ήρθες και δεν βρήκες κανέναν, ούτε εμένα. Όποτε ξανάρθεις (γιατί θα ξανάρθεις Knupp) ανέβασε ένα σχετικό ποστ ή στείλε ΠΜ για να το ξέρουμε και να δράσουμε ανάλογα (να μην έρθουμε δηλαδή!!!) Razz

Είναι λογικό τους καλοκαιρινούς μήνες να υπάρχει απραξία, όπως λέει και ο Ντοκ, από το φθινόπωρο θα πυκνώσουμε πολύ. Μακάρι να ερχόταν ξανά και ο Αφρικάνος είτε με τα φαγητάκια του είτε χωρίς αυτά!
da_beazt
da_beazt
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-03-02
Mηνύματα : 889
Ηλικία : 43
Μοντέλο : Honda CBF 2005 ABS, Honda Transalp 2002 και τέρμα τα ιταλικά
Κράνος : ARAI chaser, ARAI tour-x 3, HJC FS-10, CABERG V2 407, LOUIS jet and PROBIKER S2

Κοίτα που πας γιατί θα πας εκεί που κοιτάς

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ: Θα συνεχίσουμε να μαζευόμαστε στη ΣΥΜΟΦΕ;  Empty Re: ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ: Θα συνεχίσουμε να μαζευόμαστε στη ΣΥΜΟΦΕ;

19/7/2011, 8:24 pm
Καλά ρε σεις μια φορά ήρθα με το παπί (και την ελεύθερη motorsport εξάτμιση) και έγινε θέμα; Το παραδέχομαι ότι καμμιά φορά πατάω καμμιά ξερογκαζιά με το παπί (ε τώρα δεν γίνεται να έχεις παπί με αλλαγμένη εξάτμιση και να μην πατάς ξερογκαζιές) αλλά ποιος με περίμενε με το ντεσιμπελόμετρο; Άλλη φορά θα έρχομαι με το σπαστικά ήσυχο σιμπιεφ...

Κατά τα άλλα και εμένα μου αρέσει η ΣΥΜΟΦΕ (όποτε πάω) και θα ακολουθήσω την πρόταση Φυσικού - Don John για το 20αρικο (και θα είμαι εκεί στη 01-08).

P.S. αδερφέ μη φέρεις ποτέ το DRZ με το κανόνι...
teacher
teacher
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-23
Mηνύματα : 590
Ηλικία : 44
Μοντέλο : VFR800 V-tec (2005)
Κράνος : SHOEI XR-1000 Diabolic, SHOEI XR-1100

Never ride faster than your angel can fly...
http://www.couchsurfing.com/profile.html?id=3HHTV5

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ: Θα συνεχίσουμε να μαζευόμαστε στη ΣΥΜΟΦΕ;  Empty Re: ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ: Θα συνεχίσουμε να μαζευόμαστε στη ΣΥΜΟΦΕ;

20/7/2011, 11:51 am
Μου αρέσει η ΣΥΜΟΦΕ, αν και οι φορές που έχω έρθει είναι μετρημένες.... αλλά είναι ωραίο να υπάρχει ένας ουδέτερος χώρος και άνετος να μαζευόμαστε.
Ζηλεύω από τους προηγούμενους.... άλλο ένα 20αρικο από εμένα cheers cheers
apostat
apostat
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-05-16
Mηνύματα : 2107
Ηλικία : 62
Μοντέλο : VFR VTec, XR650
Κράνος : HJC HQ-1 carbon

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ: Θα συνεχίσουμε να μαζευόμαστε στη ΣΥΜΟΦΕ;  Empty Re: ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ: Θα συνεχίσουμε να μαζευόμαστε στη ΣΥΜΟΦΕ;

20/7/2011, 3:03 pm
Εγώ έχω έρθει μόνο δύο φορές στα δύο χρόνια, αλλά νομίζω ότι είναι κάτι πολύτιμο.
Προτείνω μάλιστα να δοθεί κάποιος αριθμός τραπέζης, για να βάζουν κανά φράγκο μέσα αν δεν μπορούν να έρχονται. Wink
antonispa
antonispa
Νέο μέλος
Νέο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-11-05
Mηνύματα : 35
Ηλικία : 64
Μοντέλο : vf400 f kai vfr800
Κράνος : Καμία επιλογή

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ: Θα συνεχίσουμε να μαζευόμαστε στη ΣΥΜΟΦΕ;  Empty Re: ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ: Θα συνεχίσουμε να μαζευόμαστε στη ΣΥΜΟΦΕ;

20/7/2011, 7:02 pm
Ο φυσικός wrote:Μου αρέσει ο ΣΥΜΟΦΕ σαν τόπος συνάντησης και προτείνω να μείνουμε. Είτε έρχομαι κάθε Δευτέρα είτε όχι είμαι πρόθυμος να αναλάβω το κόστος που μου αναλογεί και αυτό αφορά και τα ήδη χρωστούμενα.

Όποτε έχω μείνει με τους τελευταίους έχω βοηθήσει στο μάζεμα των τραπεζιών και όσο για θόρυβο μόλις βάλω μπροστά φεύγω.

Αντώνη λυπάμαι που ήρθες και δεν βρήκες κανέναν, ούτε εμένα. Όποτε ξανάρθεις (γιατί θα ξανάρθεις Knupp) ανέβασε ένα σχετικό ποστ ή στείλε ΠΜ για να το ξέρουμε και να δράσουμε ανάλογα (να μην έρθουμε δηλαδή!!!) Razz

Είναι λογικό τους καλοκαιρινούς μήνες να υπάρχει απραξία, όπως λέει και ο Ντοκ, από το φθινόπωρο θα πυκνώσουμε πολύ. Μακάρι να ερχόταν ξανά και ο Αφρικάνος είτε με τα φαγητάκια του είτε χωρίς αυτά!

φυσικε να εισαι σιγουρος οτι θα ξαναρθω δεν ξερω ποτε και δεν σου λεω μην τυχον (και δεν ερθετε) Knupp η αληθεια ειναι φιλε οτι σαν στεκι μου αρεσε τωρα περα απο ολα αυτα αν η πλειοψηφια αποφασηση για αλλαγη ειμαι μεσα αρκει να βολευει και εμας απο επαρχια
Roberto
Roberto
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Info
Male
Εγγραφή : 2009-06-28
Mηνύματα : 1162
Ηλικία : 47
Μοντέλο : VFR 800 RC46 II Α5
Κράνος : Arai Quantum

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ: Θα συνεχίσουμε να μαζευόμαστε στη ΣΥΜΟΦΕ;  Empty Re: ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ: Θα συνεχίσουμε να μαζευόμαστε στη ΣΥΜΟΦΕ;

21/7/2011, 11:36 am
Το τελευταίο καιρό και εγώ έχω ελαττώσει τις επισκέψεις, λόγω κάποιων υποχρεώσεων.

Επιθυμώ όμως να συνεχίσουμε ΣΥΜΟΦΕ και θα συνεισφέρω οικονομικά, όπως οι υπόλοιποι.

Εφόσον βλέπω και μαζευόμαστε, προτείνω να συνεχίσουμε και αν προκύψει πάλι θέμα το συζητάμε.
vasilakos
vasilakos
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 635
Ηλικία : 62
Μοντέλο : VFR 800 VTEC
Κράνος : Καμία επιλογή

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ: Θα συνεχίσουμε να μαζευόμαστε στη ΣΥΜΟΦΕ;  Empty Re: ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ: Θα συνεχίσουμε να μαζευόμαστε στη ΣΥΜΟΦΕ;

22/7/2011, 9:57 am
Και εγω επιθυμω να συμετεχω οικονομικα,και προκρινω την ΣΥΜΟΦΕ ως σημειο συναντησης,αν στη πορεια προκυψει κατι αλλο παλι το βλεπουμε. Smile
Την Δευτερα οσοι μπορουμε ας μαζευτουμε να τα πουμε για το θεμα και να συγκεντρωσουμε και οσο το δυνατον περισοτερα απ τα χρεωστουμενα,οσοι απουσιαζουν αλλα επιθυμουν να συνεισφερουν ας το δηλωσουν εδω για να γνωριζει ο Αγγελος ποσοι ειναι..και απο τον Σεπτεμβρη δινουμε οτι υπολοιπο χρωσταμε και αποφασιζουμε για την συνεχεια η οχι και τι εναλακτικες εχουμε κλπ.
Ας φτιαξουμε μια λιστα λοιπον.
Με σημειωση για τωρα,και για Δευτερα 5 Σεπτεμβρη

1ος Vasilakos 20 ευρω.Δευτερα 25 Ιουλιου
DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ: Θα συνεχίσουμε να μαζευόμαστε στη ΣΥΜΟΦΕ;  Empty Re: ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ: Θα συνεχίσουμε να μαζευόμαστε στη ΣΥΜΟΦΕ;

22/7/2011, 10:07 am
1ος Vasilakos 20 ευρω.Δευτερα 25 Ιουλιου
2ος DoctorAbo 20 ευρώ . [Θα λείπω μεν εξωτερικό, αλλά θα τα δώσω Τετάρτη που θα είμαι πίσω σε όποιον τα μαζεύει)
Ο φυσικός
Ο φυσικός
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 7144
Ηλικία : 52
Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
Κράνος : Shoei XR-1000

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ: Θα συνεχίσουμε να μαζευόμαστε στη ΣΥΜΟΦΕ;  Empty Re: ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ: Θα συνεχίσουμε να μαζευόμαστε στη ΣΥΜΟΦΕ;

22/7/2011, 10:15 am
1ος Vasilakos 20 ευρω.Δευτερα 25 Ιουλιου
2ος DoctorAbo 20 ευρώ . [Θα λείπω μεν εξωτερικό, αλλά θα τα δώσω Τετάρτη που θα είμαι πίσω σε όποιον τα μαζεύει)
3oς Φυσικός 20 ευρώ. Αν λείπω τη Δευτέρα εκτός Αθήνας θα συνεννοηθώ κάπως με τον Άγγελο.
demon
demon
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-04-10
Mηνύματα : 434
Ηλικία : 60
Μοντέλο : VFR800FI-01

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ: Θα συνεχίσουμε να μαζευόμαστε στη ΣΥΜΟΦΕ;  Empty Re: ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ: Θα συνεχίσουμε να μαζευόμαστε στη ΣΥΜΟΦΕ;

22/7/2011, 11:03 am
demon > 19,99
Ο φυσικός
Ο φυσικός
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 7144
Ηλικία : 52
Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
Κράνος : Shoei XR-1000

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ: Θα συνεχίσουμε να μαζευόμαστε στη ΣΥΜΟΦΕ;  Empty Re: ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ: Θα συνεχίσουμε να μαζευόμαστε στη ΣΥΜΟΦΕ;

22/7/2011, 11:10 am
Τσιγκούναρε!
Don John
Don John
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-18
Mηνύματα : 4543
Ηλικία : 61
Μοντέλο : VFR 750 F RC24 - VFR 800abs RC46
Κράνος : HJC FG 15 - NOLAN N103

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ: Θα συνεχίσουμε να μαζευόμαστε στη ΣΥΜΟΦΕ;  Empty Re: ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ: Θα συνεχίσουμε να μαζευόμαστε στη ΣΥΜΟΦΕ;

22/7/2011, 12:11 pm
1ος Vasilakos 20 ευρω.Δευτερα 25 Ιουλιου
2ος DoctorAbo 20 ευρώ . [Θα λείπω μεν εξωτερικό, αλλά θα τα δώσω Τετάρτη που θα είμαι πίσω σε όποιον τα μαζεύει)
3oς Φυσικός 20 ευρώ. Αν λείπω τη Δευτέρα εκτός Αθήνας θα συνεννοηθώ κάπως με τον Άγγελο.
4ος demon 19,99 ευρώ.
5ος Don John 20 ευρώ. Ακομα και αν δεν ερθω την Δευτερα ((που θα ερθω) θα βρω τροπο να φτασουν στα χερια του Αγγελου.



Νομιζω ηδη εχουμε λυσει το θεμα "χρεωστουμενα" Wink , απο τον Σεπτεμβρη που θα μαζευτουμε ολοι, βλεπουμε και το "μελλον"
teacher
teacher
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-23
Mηνύματα : 590
Ηλικία : 44
Μοντέλο : VFR800 V-tec (2005)
Κράνος : SHOEI XR-1000 Diabolic, SHOEI XR-1100

Never ride faster than your angel can fly...
http://www.couchsurfing.com/profile.html?id=3HHTV5

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ: Θα συνεχίσουμε να μαζευόμαστε στη ΣΥΜΟΦΕ;  Empty Re: ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ: Θα συνεχίσουμε να μαζευόμαστε στη ΣΥΜΟΦΕ;

22/7/2011, 3:26 pm
1ος Vasilakos 20 ευρω.Δευτερα 25 Ιουλιου
2ος DoctorAbo 20 ευρώ . [Θα λείπω μεν εξωτερικό, αλλά θα τα δώσω Τετάρτη που θα είμαι πίσω σε όποιον τα μαζεύει)
3oς Φυσικός 20 ευρώ. Αν λείπω τη Δευτέρα εκτός Αθήνας θα συνεννοηθώ κάπως με τον Άγγελο.
4ος demon 19,99 ευρώ.
5ος Don John 20 ευρώ. Ακομα και αν δεν ερθω την Δευτερα ((που θα ερθω) θα βρω τροπο να φτασουν στα χερια του Αγγελου.
6ος teacher 20 ευρώ. Θέλω να έρθω, θα προσπαθήσω να έρθω... αλλά αν δεν τα καταφέρω θα βρω τρόπο να βρεθώ με κάποιον, κάπου κάπως..


Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum