Αποτελεσματα συναντησης ΣΥΜΟΦΕ, 08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ

+16
vasilakos
XLGeorge
vagelis78
tomakos
horrorshow_gr
Fanrider
Don John
arostaki
DoctorAbo
nikos-ex victor
Postman
Παναγιώτης Κ.
N.V.8
Ο φυσικός
VEFALIFT
'AGGEVI'
20 posters
Go down
'AGGEVI'
'AGGEVI'
Συντονιστής
Info
Male
Εγγραφή : 2009-04-05
Mηνύματα : 1954
Ηλικία : 50
Μοντέλο : - VFR 800 FI - F650 ST -
Κράνος : Arai - Suomy

'Alfisti Team'

Αποτελεσματα συναντησης  ΣΥΜΟΦΕ,  08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ Empty Αποτελεσματα συναντησης ΣΥΜΟΦΕ, 08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ

10/10/2012, 2:55 am
Δευτερα 08/10/12 , η συναντηση στον ΣΥΜΟΦΕ κατα γενικη ομολογια ηταν ομορφη, ο δρομος γεμισε τραπεζακια και καρεκλες οπως παλια. Αρκετα μελη τιμησαν με την παρουσια τους, τις ιδεες και τις προτασεις τους το VFRh.

Τα παιδια απο τον ΣΥΜΟΦΕ ηταν τυπικα στην ωρα του ραντεβου μας και ειχαμε μια καλη και με ουσια συζητηση.
Τα βασικα θέματα που επεσαν στο τραπεζι ηταν τα εξης:

1) Η μειωση του ενοικιου
2) Το προβλημα με το ωραριο της λεσχης που παρουσιαζεται τον τελευταιο καιρο.

Κατα το πρωτο θεμα ζητήθηκε απο εμας το αντιτιμο να μειωθει κατα 10 ή 20 ευρω. Οπως ανεφερε χαρακτηριστικα ο Τακης (Φυσικός) " Με 70 ευρω θα ημουν χαρούμενος και με 60 ευτυχισμενος" ηταν η προταση που καλυπτε στο εκατο τις εκατο ολους τους παρευρισκομενους. Η απαντηση τους ηταν οτι πλεον η λεσχη κρατιεται με νυχια και με δοντια λογω των οικονομικων αναγκων και ζητησαν να βρεθει μια λυση ωστε να εξυπηρετει και τις δυο πλευρες.
Τελικα καταληξαμε στην περιπτωση να "συγκατοικησουμε " με την λεσχη του Transalp καθε Τριτη ωστε να οφεληθουν ολοι, και το ενοικιο μας θα μειωθει στα 60ευρω , και ο ΣΥΜΟΦΕ θα μειωσει τα λειτουργικα του εξοδα , και το Transalp θα μπορει να μειωσει με την σειρα του το ενοικιο του.
Να σημειωθει βεβαια οτι κατι τετοιο θα ειναι πραγματοποιησημο εφοσον συμφωνησουν και τα παιδια απο το αλλο forum. Η παραπανω προταση θα συζητηθει τις επομενες ημερες μεταξυ ΣΥΜΟΦΕ & Transalp Forum και το αποτελεσμα θα το μαθουμε την επομενη Δευτερα 15/10.
Αν ενδεχομενο αυτο γινει πραγματικοτητα τοτε αυτοματως λυνεται και το δευτερο θεμα , αυτο του ωραριου , διοτι τα παιδια του Transalp μαζευονται απο τις 20:30 ως περιπου τις 24:00 και ειναι παντα γυρω στα 10 - 15 ατομα.

Ξεχωρα με το τι θα γινει τελικα με τον ΣΥΜΟΦΕ η ερωτηση που απασχολησε την παρεα ηταν το ερωτημα:

ΣΥΜΟΦΕ ή καπου αλλου ?

Δηλαδη παραμενουμε με συναντησεις εκει ή αποχωρουμε και κανονιζουμε να βρισκομαστε καθε βδομαδα σε καποιο cafe ή αλλο μαγαζι που να γνωριζει καποιος απο εμας οχι απαραίτητα σταθερο ωστε ,οπως σωστα ειπώθηκε, να υπαρχει καθε φορα ευκολη προσβαση απο διαφορετικα μελη ?

Σε αυτο θα γινει δημοψηφισμα ωστε να αποφασιστεί η συνεχεια .
Θα παρακαλουσα ιδιαιτερως να ποσταρουν τα μελη που ενδιαφερονται και θα συμμετεχουν ειτε στην μια ειτε στην αλλη περιπτωση στις συναντησεις.

Δεν θα μπει poll , οι ψηφοφορια θα καταμετρηθει βάσει post και θα παραμεινει ως την Δευτερα 15/10/2012 το απογευμα ωστε να παμε στο ΣΥΜΟΦΕ με την αποφαση του forum. Ευχαριστω.



*για οποια παραληψη απο τα της συναντησης παρακαλω τους αγαπητους συμφορουμιτες
να συμπληρωσουν.
VEFALIFT
VEFALIFT
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2011-02-01
Mηνύματα : 1984
Ηλικία : 58
Μοντέλο : GSXR 750,TRANSALP 700, SYM 200 ST
Κράνος : SHOEI XR1100

Γρηγορότερος είναι αυτός που επιστρέφει . . .

Αποτελεσματα συναντησης  ΣΥΜΟΦΕ,  08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ Empty Re: Αποτελεσματα συναντησης ΣΥΜΟΦΕ, 08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ

10/10/2012, 10:48 am
'AGGEVI' wrote:
Κατα το πρωτο θεμα ζητήθηκε απο εμας το αντιτιμο να μειωθει κατα 10 ή 20 ευρω. Οπως ανεφερε χαρακτηριστικα ο Τακης (Φυσικός) " Με 70 ευρω θα ημουν χαρούμενος και με 60 ευτυχισμενος"

Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΕΝ ΜΕΤΡΙΕΤΑΙ ΣΕ ΕΥΡΩ

*για οποια παραληψη απο τα της συναντησης παρακαλω τους αγαπητους συμφορουμιτες
να συμπληρωσουν.


ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΚΤΙΚΑ ΚΑΛΥΨΕΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΣΥΖΗΤΗΘΗΚΕ !

Τοποθετούμε στο θέμα, χωρίς να θέλω να επηρεάσει η γνώμη μου την όποια απόφαση:
Μου άρεσε πολύ, ότι συνάντησα, φίλους και γνωστούς στο χώρο του ΣΥΜΟΦΕ τη Δευτέρα 8/9 Thumbsup (γνώρισα κι άλλους)
Για διάφορους (δικούς μου) λόγους, αυτό δεν το καταφέρνω κάθε βδομάδα Crying or Very sad
Όσοι το καταφέρνουν, έχουν λόγους να θέλουν να υπάρχει ο συγκεκριμένος χώρος διαθέσιμος, για να μην ατονήσει ο θεσμός των τακτικών συναντήσεων (και δίκιο έχουν) Thumbsup
Πρόταση δική μου ήταν, οι συναντήσεις να γίνονται σε δύο - τρία διαφορετικά σημεία (κοινής αποδοχής), ώστε να έχουν ευκολότερη πρόσβαση κι άλλα μέλη, χωρίς κόστος ενοικίου, αλλά με εναλλαγή παραστάσεων κι ελεύθερο ωράριο Wink
Προσωπικά θα εξακολουθήσω να επιδιώκω τη συμμετοχή μου στις συναντήσεις (όταν μπορώ), όπου κι αν γίνονται cheers
Το ζητούμενο για όσους θέλουν, είναι να μπορούν, χωρίς το κόστος και η απόσταση να είναι εμπόδιο. Αποτελεσματα συναντησης  ΣΥΜΟΦΕ,  08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ 820529
Κλείνοντας, πρέπει ν' αναφέρω, ότι όσοι φίλοι ανταποκρίνονται πιο συχνά στην εβδομαδιαία συνάντηση, έχουν τον πρώτο λόγο στην τελική επιλογή Coffee

cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
VEFALIFT
VEFALIFT
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2011-02-01
Mηνύματα : 1984
Ηλικία : 58
Μοντέλο : GSXR 750,TRANSALP 700, SYM 200 ST
Κράνος : SHOEI XR1100

Γρηγορότερος είναι αυτός που επιστρέφει . . .

Αποτελεσματα συναντησης  ΣΥΜΟΦΕ,  08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ Empty Re: Αποτελεσματα συναντησης ΣΥΜΟΦΕ, 08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ

10/10/2012, 10:59 am
VEFALIFT wrote:
'AGGEVI' wrote:
Κατα το πρωτο θεμα ζητήθηκε απο εμας το αντιτιμο να μειωθει κατα 10 ή 20 ευρω. Οπως ανεφερε χαρακτηριστικα ο Τακης (Φυσικός) " Με 70 ευρω θα ημουν χαρούμενος και με 60 ευτυχισμενος"

Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΕΝ ΜΕΤΡΙΕΤΑΙ ΣΕ ΕΥΡΩ

*για οποια παραληψη απο τα της συναντησης παρακαλω τους αγαπητους συμφορουμιτες
να συμπληρωσουν.


ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΚΤΙΚΑ ΚΑΛΥΨΕΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΣΥΖΗΤΗΘΗΚΕ !

Τοποθετούμε στο θέμα, χωρίς να θέλω να επηρεάσει η γνώμη μου την όποια απόφαση:
Μου άρεσε πολύ, ότι συνάντησα, φίλους και γνωστούς στο χώρο του ΣΥΜΟΦΕ τη Δευτέρα 8/9* Thumbsup (γνώρισα κι άλλους)
Για διάφορους (δικούς μου) λόγους, αυτό δεν το καταφέρνω κάθε βδομάδα Crying or Very sad
Όσοι το καταφέρνουν, έχουν λόγους να θέλουν να υπάρχει ο συγκεκριμένος χώρος διαθέσιμος, για να μην ατονήσει ο θεσμός των τακτικών συναντήσεων (και δίκιο έχουν) Thumbsup
Πρόταση δική μου ήταν, οι συναντήσεις να γίνονται σε δύο - τρία διαφορετικά σημεία (κοινής αποδοχής), ώστε να έχουν ευκολότερη πρόσβαση κι άλλα μέλη, χωρίς κόστος ενοικίου, αλλά με εναλλαγή παραστάσεων κι ελεύθερο ωράριο Wink
Προσωπικά θα εξακολουθήσω να επιδιώκω τη συμμετοχή μου στις συναντήσεις (όταν μπορώ), όπου κι αν γίνονται cheers
Το ζητούμενο για όσους θέλουν, είναι να μπορούν, χωρίς το κόστος και η απόσταση να είναι εμπόδιο. Αποτελεσματα συναντησης  ΣΥΜΟΦΕ,  08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ 820529
Κλείνοντας, πρέπει ν' αναφέρω, ότι όσοι φίλοι ανταποκρίνονται πιο συχνά στην εβδομαδιαία συνάντηση, έχουν τον πρώτο λόγο στην τελική επιλογή Coffee

cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

* ΠΑΩ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΙΣΩ ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΗΡΕΑΣΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΟΦΕΙΛΕΣ Shocked 8/10
Ο φυσικός
Ο φυσικός
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 7144
Ηλικία : 52
Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
Κράνος : Shoei XR-1000

Αποτελεσματα συναντησης  ΣΥΜΟΦΕ,  08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ Empty Re: Αποτελεσματα συναντησης ΣΥΜΟΦΕ, 08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ

10/10/2012, 3:48 pm
Το έχω γράψει κι αλλού, μετά από τρία χρόνια συναντήσεων στο ΣΥΜΟΦΕ νιώθω δεμένος με το μέρος και ψηφίζω να μείνουμε εκεί. Επίσης, φοβάμαι ότι αν δεν έχουμε ένα δεδομένο μέρος και χρόνο συναντήσεων, ίσως οι συναντήσεις μας να ατονίσουν. Σε κάθε περίπτωση, ότι κι αν αποφασιστεί δεν θα επηρεάσει το αν θα έρχομαι. (Δεν θα έρχομαι έτσι κι αλλιώς! Razz)

N.V.8
N.V.8
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-02-18
Mηνύματα : 486
Ηλικία : 43
Μοντέλο : KTM 950 ADVENTURE LC8
Κράνος : Arai tour x3

Αποτελεσματα συναντησης  ΣΥΜΟΦΕ,  08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ Empty Re: Αποτελεσματα συναντησης ΣΥΜΟΦΕ, 08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ

10/10/2012, 4:57 pm
Αν και δεν είμαι συχνός "πελάτης"στον ΣΥΜΟΦΕ πλέον(κυρίως λόγω απόστασης) μου αρέσει που ξέρω οτι θα σας βρώ εκεί την Δευτέρα,έστω και μια φορά το μήνα που ίσως έρθω. Όχι οτι άν πάτε κάπου αλλού δεν θα σας βρώ, απλά είναι ένας χώρος που μπορούμε να πούμε δυο κουβέντες και ταυτόχρονα να χαζεύουμε και τις μοτοσικλέτες μας και... και... και... Ήταν πολύ ωραία η προχθεσινή συνάντηση. Ο αριθμός των ατόμων που μαζεύτηκαν είναι αρκετός για να κρατηθεί ο χώρος. Βέβαια όσοι πιό πολλοί τόσο το καλύτερο απο όλες τις απόψεις. Wink

Το θέμα του ενοικίου τώρα είναι ένα πρόβλημα το οποίο δεν λύνεται και εύκολα απο την στιγμή που δεν έρχονται τα άτομα που μαζεύονταν παλιά. Με χαλάει να βλέπω 5-6 ανθρώπους να πληρώνουν συνέχεια και κάθε φορά οι ίδιοι...

Δεν το βρίσκω σωστό και δεν είναι και δίκαιο.Πάντως είμαι διατεθειμένος ,έστω όποτε έρχομαι, να δίνω κάποιο ποσό για να μείνει ο χώρος σε εμάς τις Δευτέρες. Επίσης δεν με τρελαίνει η λύση το να "συγκατοικούμε" με άλλους και να αλλάξει η μέρα συνάντησης. Ίσως φανεί χαζο αυτό που θα πώ αλλα είναι ωραίο να ξεκινά η βδομάδα έτσι :

Δευτέρα - ΣΥΜΟΦΕ - θα δώ τα φιλαράκια μου!

Έχεις κατι να περιμένεις. Κάπως έτσι το έβλεπα όταν ερχόμουν πιό συχνά.

Σίγουρα θα ήταν καλύτερο να μειωθεί λιγάκι το ενοίκιο γιατι οι καιροί είναι πάρα πολύ δύσκολοι για όλους μας και να οργανωθούμε καλύτερα στην συγκέντρωση των χρημάτων. Πώς θα γίνει αυτό.... είναι κάτι που πρέπει να συζητηθεί!!!
Όλα αυτά βέβαια, αν θέλουμε να κρατήσουμε τον χώρο. Που και πάλι ,εγώ προσωπικά, δεν συμφωνώ με το θέμα " ενοίκιο " αλλά κομμάτια να γίνει.

Η άποψη του Vefalift επίσης δεν με χαλάει,όπου κι αν καταλήξουμε,είτε αυτό είναι καφετέρια είτε ένα καφενείο, εμένα το ίδιο μου κάνει. Αν μπορώ, θα έρθω να σας βρώ. Τώρα για το αν θα ατονίσει αυτό, όπως λέει και ο Τάκης, δεν το ξέρω,το δοκιμάζουμε και βλέπουμε. Ισως μαζευτούμε και περισσότεροι. Surprised Shocked Thumbsup

Ότι κι αν αποφασιστεί πάντως, θετικός θα είμαι.


Παναγιώτης Κ.
Παναγιώτης Κ.
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-09-09
Mηνύματα : 2989
Ηλικία : 64
Μοντέλο : VFR - Varadero - CB 750 Boll d'or - Africa - Chappy
Κράνος : Shoei Raid 2 + Bell M4R Carbon

Ride hard, die young.........

Αποτελεσματα συναντησης  ΣΥΜΟΦΕ,  08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ Empty Re: Αποτελεσματα συναντησης ΣΥΜΟΦΕ, 08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ

10/10/2012, 5:06 pm
Για την Αθήνα δεν έχω προσωπική άποψη παρά μόνο πληροφορίες, αλλά εδώ στην Καβάλα τα ενοίκια έχουν πέσει κάτω από το μισό σε σχέση με το τί έπαιζε πριν από είκοσι μήνες. Πιστεύω λοιπόν πως θα μπορούσαν και τα παιδιά της λέσχης να πετύχουν αντίστοιχη μείωση ενοικίου και να την μετακυλήσουν και σε εσάς.
Postman
Postman
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-03
Mηνύματα : 5672
Ηλικία : 45
Μοντέλο : John Deere 990HP
Κράνος : M-1935 απο τον πολεμο.

https://www.youtube.com/hornetkav

Αποτελεσματα συναντησης  ΣΥΜΟΦΕ,  08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ Empty Re: Αποτελεσματα συναντησης ΣΥΜΟΦΕ, 08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ

10/10/2012, 6:25 pm
... προσωπικά το θεμα Συμοφε εχει τελιωσει για μενα εδω και πολλους μηνες, φετος το ειδα λιγο ζεστα, κατέβηκα 5-10 φορες ολο οι ιδιοι και οι ιδιοι, μονο αν καναμε τιποτα μαζευόμαστε πανω απο 10 ατομα! Καλως ή κακος ετσι ειναι και το 80αρι ειναι παρα πολυ για τους λιγους !!! Τωρα οσο αφορα την "συγκατοίκηση" τα 60 πολλα ειναι , 2 φορουμ, θα ειμαστε, απο 40 και πολλα τους ειναι !!!! ΑΛΛΑ... εγω προσωπικά ποτε δεν τα πηγα καλα με την "συγκατοίκηση", δεν θα ειμαστε μονοι μας, με οτι αλλο, σημαίνει αυτο! Μπορουμε αν κανουμε το αλλο να πουμε οτι θα ειμαστε Συμοφε καθε 15 μερες , οποτε πέφτει στο μισο το ενοικιο !!!! Και το τελευταιο να βρισκόμαστε οπως το κανουν οι Βόρειοι, καθε εβδομαδα σε καποιο καφε-μπυρομαγαζο , και ολα καλα, δεν βλεπω να εχουν προβληματα με αυτο, και δεν πιστευω οτι θα ατονήσει ολο το σκηνικό !!! Απο την στιγμη που δεν κανουν κατι καλυτερο λεω να φευγουμε σιγα σιγα !!!!! Προσωπικη μου αποψη παντα !!!!

Ταχυδρομος.
Postman
Postman
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-03
Mηνύματα : 5672
Ηλικία : 45
Μοντέλο : John Deere 990HP
Κράνος : M-1935 απο τον πολεμο.

https://www.youtube.com/hornetkav

Αποτελεσματα συναντησης  ΣΥΜΟΦΕ,  08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ Empty Re: Αποτελεσματα συναντησης ΣΥΜΟΦΕ, 08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ

11/10/2012, 12:33 am
Coffee
nikos-ex victor
nikos-ex victor
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-06-02
Mηνύματα : 1880
Ηλικία : 49
Μοντέλο : VFR 800Α '08 & DR 250S '91
Κράνος : HJC, KABUTO

Αποτελεσματα συναντησης  ΣΥΜΟΦΕ,  08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ Empty Re: Αποτελεσματα συναντησης ΣΥΜΟΦΕ, 08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ

11/10/2012, 12:40 am
ας δούμε τι θα γίνει με την συγκατοίκηση............ cheers
DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

Αποτελεσματα συναντησης  ΣΥΜΟΦΕ,  08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ Empty Re: Αποτελεσματα συναντησης ΣΥΜΟΦΕ, 08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ

11/10/2012, 11:04 am
Θέλω ΣΥΜΟΦΕ τα σταθερά δεδομένα σταθεροποιούν τη ζωή την ίδια.
Δε με ενθουσιάζει η συγκατοίκηση (αν και θα κάνουμε νέους φίλους από αυτήν) αλλά πάντα με λιγότερο τίμημα από τα 60. Ίσως με 40.--
Πιστεύω ότι μπορούμε να έχουμε μια μέρα δική μας με 50 €
Θέλω να βρισκόμαστε και αλλού 2 φορές το μήνα (με βάση θρεντ που θα ανοίγουμε)

Αυτιά
Γοδεφρίγος
arostaki
arostaki
Μέλος
Μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2011-09-19
Mηνύματα : 164
Ηλικία : 63
Μοντέλο : vfr800
Κράνος : ARAI ΠΑΝΤΑ

Αποτελεσματα συναντησης  ΣΥΜΟΦΕ,  08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ Empty Re: Αποτελεσματα συναντησης ΣΥΜΟΦΕ, 08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ

11/10/2012, 5:27 pm
DoctorAbo wrote:Θέλω ΣΥΜΟΦΕ τα σταθερά δεδομένα σταθεροποιούν τη ζωή την ίδια.
Δε με ενθουσιάζει η συγκατοίκηση (αν και θα κάνουμε νέους φίλους από αυτήν) αλλά πάντα με λιγότερο τίμημα από τα 60. Ίσως με 40.--
Πιστεύω ότι μπορούμε να έχουμε μια μέρα δική μας με 50 €
Θέλω να βρισκόμαστε και αλλού 2 φορές το μήνα (με βάση θρεντ που θα ανοίγουμε)

Αυτιά
Γοδεφρίγος
και εμενα δεν με πειραζει ουτε να πληρωνω οτι αναλογει στον κσθενα ουτε να βρισκομαστε αλλου. και επειδη ειμαι και καινουργιος θεωρω οτι δεν μπορω να βαρυνω υπερ καποιας θεσης αλλα και δεν εχω αντιρηση να ακολουθησω ατιδηποτε συμφωνηθει!! το βασικο ειναι να θελουμε να βρεθουμε.... οποτε ειμαι μεσα σε ολα Smile καλυτερα λεω να αποφασισουν οποιοι εχουν προβλημα για οποιο λογο και εγω θα ερθω οπου και ναναι ο μονος παραγων για τη ν παρουσια μου ειναι η ωρα ελλα και αυτο βολευεται φανταζομαι!

Don John
Don John
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-18
Mηνύματα : 4543
Ηλικία : 61
Μοντέλο : VFR 750 F RC24 - VFR 800abs RC46
Κράνος : HJC FG 15 - NOLAN N103

Αποτελεσματα συναντησης  ΣΥΜΟΦΕ,  08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ Empty Re: Αποτελεσματα συναντησης ΣΥΜΟΦΕ, 08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ

11/10/2012, 6:41 pm
και εγω, προτιμω ΣΥΜΟΦΕ για τους ιδιους (η παρομοιους λογους) που γραφει ο Τακης και ο Δοκτορας Cool

Ο χωρος (αν και τα εχω "παρει" στο παρελθον ασχημα με καποιον τυπο εκει μεσα) μου φαινεται πιο "μοτοσικλετιστικος" και ζεστος και τον προτιμω απο ενα τυχαιο καφε, ενω η οριοθετηση συγκεκριμενης ημερας την εβδομαδα, μου αρεσει.
Φανταζομαι, ειναι σαφες σε ολους σας, πως ΔΕΝ τον προτιμω γιατι εμενα μου πεφτει κοντα Razz

Φοβαμαι πως αν επιλεξουμε κατι αλλο ομως, με μη συγκεκριμενη ημερα προφανως, θα χαθουμε.........

Αντε να παμε στο καφε χ
καθε "Δευτερα".
ναι αλλα εγω ξερετε "μεθαυριο" προτεινω Τριτη γιατι την Δευτερα εχω καποιο θεμα......
Ο "Τακης", αντιπροτεινει Τεταρτη γιατι την Τριτη εχει δουλεια.....
Ο "Δημητρης" ομως, που την Τεταρτη εχει ενα ραντεβου, κατι λεει για Πεμπτη...
.
.
Ο "Τασος" που ειναι εκτος Αθηνων, γραφει εδω μεσα μηπως θα ηταν προτιμοτερο το Σαββατο......

και ΑΝ μας κατσει ποτε, εμενα να με χ@σεις Suspect

ΝΟΜΙΖΩ λοιπον οτι ο ΣΥΜΟΦΕ διασφαλιζει εκτος των αλλων ΚΑΙ την "σταθερη" ημερα και ωρα, κατι που μου αρεσει Rolling Eyes

Θα πρεπει να πω εδω, οτι συμφωνω απολυτα με τον Ταχυδρομο μας, λεγοντας πως δεν πολυγουσταρω την συγκατοικηση και ψηφιζω υπερ της παραμονης μας σε "δικη μας" ημερα προσπαθωντας ισως να διεκδικησουμε μειωση ενοικιου.

Αυτα απο εμενα και θα παρακαλουσα (και ελπιζω να μην παρεξηγηθω) να ψηφισουν ΜΟΝΟ οσοι συνεισεφεραν ως τωρα στο να ειμαστε στον ΣΥΜΟΦΕ και πραγματικα χαιρομαι που ως τωρα, αυτο εχει γινει σεβαστο. Smile


Αυτα απο εμενα :_hi:
Fanrider
Fanrider
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 2290
Ηλικία : 59
Μοντέλο : VFR 800 το καλό , CB.1 τετρακοσια , INNOVA 125
Κράνος : Shoei XR-1000

Ένας τρόπος να ξεδίνεις και να ξεχνάς τα προβλήματα σου.. γκάζι και φύγαμε

Αποτελεσματα συναντησης  ΣΥΜΟΦΕ,  08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ Empty Re: Αποτελεσματα συναντησης ΣΥΜΟΦΕ, 08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ

11/10/2012, 11:30 pm
Tοποθετούμε στο θέμα και γω μιας και έχω εκφράση άποψη σε άλλο νημα.

Αρχικά να πω , πως εγώ έρχομαι αρκετά αραιά στις συναντήσεις πλέον και έτσι τον πρώτο λόγο και τον τελευταίο πρέπει να τον έχουν αυτοί
που είναι τακτικοί και που εν τέλει είναι και αυτοί που έχουν τη συχνότερη συμμετοχή η και την μόνιμη ίσως πληρωμή του ενοικίου .

Έτσι λοιπόν με βάση τα πιο πάνω η γνώμη μου δεν πρέπει να επηρεάσει την οποιαδήποτε απόφαση.
Όπως έχω ξαναπεί για έμενα μου πέφτει κάπως μακριά και σε συνδυασμό με την ώρα προσέλευσης να είναι 10+ τις περισσότερες φορές με κάνει να
μην έρχομαι τόσο συχνά.
Γενικότερα θα μου άρεσε να βρισκόμασταν και σε κάνα καφέ κάποια σταθερή ημέρα και χωρίς να υπάρχει η υποχρέωση του ενοικίου ,
οι καιροί είναι πλέον αρκετά δύσκολοι και θεωρώ το ενοίκιο 80 ευρώ υπερβολικό για 4 μέρες το μηνά συνάντησης .

Από την άλλη αυτό το κρίνουν τελικά αυτοί που πληρώνουν το τίμημα .

Άλλο που ίσως βόλευε τελικά όλους θα ήταν να διατηρούνταν η ΣΥΜΟΦΕ με το ενοίκιο στο 50αρικο το πολύ και να βάζαμε και μια μέρα
σταθερή σε ένα καφέ που να έχουμε επιλέξει η έστω να μπαίνει κάποιο θέμα για ένα καφέ μια φορά τη εβδομάδα η στις δυο και
με κριτήριο να βολεύει τους περισσοτέρους .

Η ιδέα της συγκατοίκησης και μένα δεν μου αρέσει και μάλλον θα με απομακρύνει περισσότερο.

Όπως και να συνεχίσουμε πάντως θα προσπαθώ να έρχομαι να βλέπω τις παλιοφατσές σας Razz

cheers
Postman
Postman
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-03
Mηνύματα : 5672
Ηλικία : 45
Μοντέλο : John Deere 990HP
Κράνος : M-1935 απο τον πολεμο.

https://www.youtube.com/hornetkav

Αποτελεσματα συναντησης  ΣΥΜΟΦΕ,  08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ Empty Re: Αποτελεσματα συναντησης ΣΥΜΟΦΕ, 08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ

12/10/2012, 2:38 pm
..ρε παιδια μονο 10 απόψεις εχουμε???? οι υπόλοιποι κλαιν μαιν δλδ????
horrorshow_gr
horrorshow_gr
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2011-12-12
Mηνύματα : 841
Ηλικία : 42
Μοντέλο : cbr 1100xx 04
Κράνος : arai ''chaser''

Αποτελεσματα συναντησης  ΣΥΜΟΦΕ,  08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ Empty Re: Αποτελεσματα συναντησης ΣΥΜΟΦΕ, 08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ

12/10/2012, 7:02 pm
αν ειχα καφενειο......
θα εφτιαχνα ειδικο χωρο για τα μοτερια σας...αλλα δεν εχω....θα βλεπαμε κανα μοτο τζι πι,
γιωργο αυτια τα σαββατα και για καθημερινες μενεγακη..δυστυχως δεν εχω
οποτε θα τα σκαμε στο ιδιο μερος...
φοβαμαι ομως οτι αυτο θα μας εγκλωβισει στο να μην βρεθουμε πουθενα αλλου,εκτος απο καμια κυριακατικη βολτα...διοτι 5ε + οτι παρεις + βενζινες και να το κανεις και αλλη καθημερινη καθετε βαρια...

φιλικα
tomakos
tomakos
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-02-26
Mηνύματα : 2098
Ηλικία : 56
Μοντέλο : VFR μπιφτεκ του οκτώνε λέμε
Κράνος : shoei xr-1000, scorpion exo 1000

ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΜΟΥ

Αποτελεσματα συναντησης  ΣΥΜΟΦΕ,  08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ Empty Re: Αποτελεσματα συναντησης ΣΥΜΟΦΕ, 08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ

12/10/2012, 7:45 pm
postmankav wrote:..ρε παιδια μονο 10 απόψεις εχουμε???? οι υπόλοιποι κλαιν μαιν δλδ????

Γιώργο γράφουν οι συμμέτεχοντες, βέβαια και εγώ δεν πάταγα εκεί γιατί δεν μου άρεσει ο χώρος.
Postman
Postman
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-03
Mηνύματα : 5672
Ηλικία : 45
Μοντέλο : John Deere 990HP
Κράνος : M-1935 απο τον πολεμο.

https://www.youtube.com/hornetkav

Αποτελεσματα συναντησης  ΣΥΜΟΦΕ,  08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ Empty Re: Αποτελεσματα συναντησης ΣΥΜΟΦΕ, 08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ

12/10/2012, 11:40 pm
tomakos wrote:
postmankav wrote:..ρε παιδια μονο 10 απόψεις εχουμε???? οι υπόλοιποι κλαιν μαιν δλδ????

Γιώργο γράφουν οι συμμετέχοντες, βέβαια και εγώ δεν πάταγα εκεί γιατί δεν μου άρεσει ο χώρος.

...ναι οκ αν ειναι να αποφασίσουμε 5 ατομα το κανουμε με τα τηλεφωνα... το θεμα ειναι να βρουμε μια λυση να μαζευόμαστε περισσότεροι καπου, ειτε αυτο λεγετε Συμοφε , ειτε καπως αλλιως!!! Καλο ειναι να ακουστούν γνωμες μελών που εχουν διαθεση να συμμετέχουν σε κατι τετοιο, δεν θα παρουμε κανενος το κεφαλι !!! cheers
nikos-ex victor
nikos-ex victor
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-06-02
Mηνύματα : 1880
Ηλικία : 49
Μοντέλο : VFR 800Α '08 & DR 250S '91
Κράνος : HJC, KABUTO

Αποτελεσματα συναντησης  ΣΥΜΟΦΕ,  08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ Empty Re: Αποτελεσματα συναντησης ΣΥΜΟΦΕ, 08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ

13/10/2012, 1:36 am
σωστός ο Γιώργος........... Worship
vagelis78
vagelis78
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-07-07
Mηνύματα : 1041
Ηλικία : 45
Μοντέλο : VFR 800 ' 03
Κράνος : Shoei XR1100

Αποτελεσματα συναντησης  ΣΥΜΟΦΕ,  08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ Empty Re: Αποτελεσματα συναντησης ΣΥΜΟΦΕ, 08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ

13/10/2012, 1:34 pm
Εγώ θα πω ότι πάντα μου άρεσε η ιδέα ενός χώρου ¨μοτοσυκλετιστικού".Όπου εκεί θα μπορούσαμε να βρισκόμαστε και να τα λέμε σε ένα προκαθορισμένο ραντεβού.Οτι κάνουμε στο ΣΥΜΟΦΕ μέχρι τώρα δηλαδή.

Σε αντίθεση με μια καφετέρια όπου θα είναι δύσκολο να σηκωθείς από την θέση σου να μιλήσεις με τον έναν μετά με τον άλλο, ακόμα να πας στην μοτό σου με κάποιον ή κάποιους να δείτε πόσο πάτησες το λάστιχο στην χθεσινή βόλτα ή να δούμε το καινούριο τελικό κ.τ.λ.Ακόμα φοβάμαι μήπως το να κανονίζουμε κάθε εβδομάδα μέρος και ώρα κουράσει κάποιους και όλο το πράγμα στο τέλος εκλείψει.

Επίσης ο ΣΥΜΟΦΕ μας δίνει δυνατότητες που δεν μας δίνει το καφέ.Όπως η διοργάνωση ενός πάρτι, μαθήματα φωτογραφίας by Φυσικός ή κάποιο B.B.Q ας πούμε.Βέβαια θα μου πείτε έχει πολύ καιρό να γίνει κάτι τέτοιο και ότι δύσκολα θα ξαναγίνει.Με την παραμονή όμως στο ΣΥΜΟΦΕ αφήνουμε μια πιθανότητα αυτό το κλίμα να ξαναζωντανέψει, φεύγοντας χάνουμε την μικρή αυτή πιθανότητα.

Η ιδέα της συγκατοίκησης δεν με τρελαίνει, αλλά αν αυτός είναι ένας τρόπος για να κρατήσουμε το ΣΥΜΟΦΕ ας γίνει. Εδώ να πω ότι η ημέρα της Δευτέρας για εμένα είναι ιδανική για την συνάντηση.

Τέλος να πω ότι για εμένα η εβδομαδιαία συνάντηση σημαίνει κυρίως συνάντηση με φίλους και γνωστούς.Αν αποφασιστεί και δεν γίνεται στο ΣΥΜΟΦΕ πια, αυτός δεν θα είναι λόγος για να απέχω.Θα έρχομαι όσο θα ερχόμουν και στο ΣΥΜΟΦΕ.
Ο φυσικός
Ο φυσικός
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 7144
Ηλικία : 52
Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
Κράνος : Shoei XR-1000

Αποτελεσματα συναντησης  ΣΥΜΟΦΕ,  08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ Empty Re: Αποτελεσματα συναντησης ΣΥΜΟΦΕ, 08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ

14/10/2012, 7:19 pm
Ελάτε αύριο στις 9 για...το νέο γύρο διαπραγματεύσεων με τα παιδιά του ΣΥΜΟΦΕ. Smile
DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

Αποτελεσματα συναντησης  ΣΥΜΟΦΕ,  08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ Empty Re: Αποτελεσματα συναντησης ΣΥΜΟΦΕ, 08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ

14/10/2012, 10:43 pm
I'll be there babies !!!!!
XLGeorge
XLGeorge
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-17
Mηνύματα : 1073
Ηλικία : 43
Μοντέλο : VFR800 VTEC A4, Transalp 650 2002 & 2006
Κράνος : Shoei XR1100, Arai Tour X4

Αποτελεσματα συναντησης  ΣΥΜΟΦΕ,  08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ Empty Re: Αποτελεσματα συναντησης ΣΥΜΟΦΕ, 08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ

14/10/2012, 11:04 pm
Αν κι'εγω ερχομαι μονο 2-3 φορες το χρονο, πιστευω οτι σαν χωρος ο ΣΥΜΟΦΕ ειναι η καλυτερη λυση, οποτε κοιταξτε να καντε καλες διαπραγματευσεις Wink Very Happy

Και θα ειμαι ΣΥΜΟΦΕ 5 Νοεμβρη αντι για αυριο οπως αρχικα ειχα πει, αν γινονται ακομη οι συναντησεις εκει Rolling Eyes
vasilakos
vasilakos
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 635
Ηλικία : 62
Μοντέλο : VFR 800 VTEC
Κράνος : Καμία επιλογή

Αποτελεσματα συναντησης  ΣΥΜΟΦΕ,  08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ Empty Re: Αποτελεσματα συναντησης ΣΥΜΟΦΕ, 08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ

15/10/2012, 12:29 am
vagelis78...με καλυψε επακριβως σε ολα..
Ευχαριστω βαγγελακη.
Τα λεμε αυριο.
xamogelo
xamogelo
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Female
Εγγραφή : 2009-03-20
Mηνύματα : 621
Ηλικία : 49
Μοντέλο : cbf 500
Κράνος : shoei xr 1100

Αποτελεσματα συναντησης  ΣΥΜΟΦΕ,  08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ Empty Re: Αποτελεσματα συναντησης ΣΥΜΟΦΕ, 08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ

15/10/2012, 9:19 am
Συγνώμη, για την παρέμβαση, αλλά νιώθω ότι θέλω να πω κάτι.....


Διαβάζω την άρνησή σας όσον αφορά τη συστέγαση και απορώ....Γνωρίζω τέσσερα χρόνια την παρέα του τρανσάλπ κι έχω πάει κάποιες φορές στο ΣΥΜΟΦΕ...Είναι πάρα πολύ εντάξει άτομα....Από τη στιγμή που οι βι εφ αρ είστε πολύ λίγα άτομα, τί πιο όμορφο να "ανακατευτείτε" με τους υπόλοιπους και να κάνετε ένα μοτοπάντρεμα....

Και θα μοιραστείτε το ενοίκιο....Και θα μοιραστείτε εμπειρίες - εντυπώσεις και γιατί όχι με το πέρασμα του χρόνου και φιλίες....

Άλλωστε, η κρίση δημιουργήθηκε για να μας φέρει πιο κοντά....Σε όλα τα επίπεδα... Wink


Φιλικότατα... cheers
'AGGEVI'
'AGGEVI'
Συντονιστής
Info
Male
Εγγραφή : 2009-04-05
Mηνύματα : 1954
Ηλικία : 50
Μοντέλο : - VFR 800 FI - F650 ST -
Κράνος : Arai - Suomy

'Alfisti Team'

Αποτελεσματα συναντησης  ΣΥΜΟΦΕ,  08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ Empty Re: Αποτελεσματα συναντησης ΣΥΜΟΦΕ, 08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ

15/10/2012, 8:24 pm
Για μένα VFRh και ΣΥΜΟΦΕ είναι ταυτισμένα καθε Δευτερα βραδακι εδω και χρονια. Οπως χαρακτηριστικα αναφερθηκε απο τον φιλο N.V.8 : "Δευτέρα - ΣΥΜΟΦΕ - θα δώ τα φιλαράκια μου!" ειναι μια φραση που καλυπτει με τον πιο ιδιαιτερο τροπο το πως αισθανομαι για το θεμα αυτο. Λιγο καιρο πριν σχεδον καθε Κυριακη κανονιζαμε τις εκδρομες μας και τις Δευτερες σχολιαζαμε και αναπολουσαμε τις εμπειριες μας στην λεσχη, τουλαχιστον ας μεινει το τελευταιο.....
Φυσικα και δεν θα πω οχι για καποια αλλη εξτρα συναντηση σε καποιο αλλο μερος εφοσον κανονιστει και δεν θα εχω υποχρεωσεις, ετσι και αλλιως αυτο γινοταν παλιοτερα συχνα
Φοβαμαι επισης οτι οπως ανεφερε ο Τακης οι πιθανοτητες να ατονισουν οι συναντησεις μας οταν δεν θα υπαρχει στανταρ μερος και μερα ειναι αρκετες, οποτε για ολα τα παραπανω η ψηφος μου παει ΣΥΜΟΦΕ.
S.W.
S.W.
Μέλος
Μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-10-04
Mηνύματα : 203
Ηλικία : 104
Μοντέλο : vfr800 abs
Κράνος : HJC

Αποτελεσματα συναντησης  ΣΥΜΟΦΕ,  08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ Empty Re: Αποτελεσματα συναντησης ΣΥΜΟΦΕ, 08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ

16/10/2012, 1:48 pm
Παιδια δεν ξερω αν σας ενδιαφερει ακομα το ζητημα, παντως σε περιπτωση που δεν εχετε αποφασισει ακομα και ενοω τους θαμωνες, υπαρχει και αυτη η λυση https://www.facebook.com/roxboxbar στη φιλαδελφεια!
Το μπαρακι ειναι καινουριο και το εχουν δυο πολυ καλοι φιλοι, τιμες ενοικιασεις σχεδον μηδενικες!

Νομιζω πως ειναι και μια καλη λυση για οσους μενουν βορεια της αττικης οπως εγω που για να κατεβω ΣΥΜΟΦΕ απο αγιο στεφανο θελω 10ευρω πηγαινε-ελα.

Αν σας ενδιαφερει δεν εχουμε παρα να κανουμε ενα ρεπεραζ οποτε θελετε.........
N.V.8
N.V.8
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-02-18
Mηνύματα : 486
Ηλικία : 43
Μοντέλο : KTM 950 ADVENTURE LC8
Κράνος : Arai tour x3

Αποτελεσματα συναντησης  ΣΥΜΟΦΕ,  08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ Empty Re: Αποτελεσματα συναντησης ΣΥΜΟΦΕ, 08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ

16/10/2012, 1:49 pm
Κανα νέο είχαμε απο την χθεσινή σας συνάντηση με τους ΣΥΜΟΦίτες???? What
Postman
Postman
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-03
Mηνύματα : 5672
Ηλικία : 45
Μοντέλο : John Deere 990HP
Κράνος : M-1935 απο τον πολεμο.

https://www.youtube.com/hornetkav

Αποτελεσματα συναντησης  ΣΥΜΟΦΕ,  08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ Empty Re: Αποτελεσματα συναντησης ΣΥΜΟΦΕ, 08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ

16/10/2012, 1:50 pm
N.V.8 wrote:Κανα νέο είχαμε απο την χθεσινή σας συνάντηση με τους ΣΥΜΟΦίτες???? What

..δε σε λεω...
N.V.8
N.V.8
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-02-18
Mηνύματα : 486
Ηλικία : 43
Μοντέλο : KTM 950 ADVENTURE LC8
Κράνος : Arai tour x3

Αποτελεσματα συναντησης  ΣΥΜΟΦΕ,  08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ Empty Re: Αποτελεσματα συναντησης ΣΥΜΟΦΕ, 08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ

16/10/2012, 1:53 pm
postmankav wrote:
N.V.8 wrote:Κανα νέο είχαμε απο την χθεσινή σας συνάντηση με τους ΣΥΜΟΦίτες???? What

..δε σε λεω...

Να σου απαντήσω ανάλογα... τώρα ή μετά Razz Evil or Very Mad
Postman
Postman
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-03
Mηνύματα : 5672
Ηλικία : 45
Μοντέλο : John Deere 990HP
Κράνος : M-1935 απο τον πολεμο.

https://www.youtube.com/hornetkav

Αποτελεσματα συναντησης  ΣΥΜΟΦΕ,  08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ Empty Re: Αποτελεσματα συναντησης ΣΥΜΟΦΕ, 08/10/12 - ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ

16/10/2012, 1:55 pm
N.V.8 wrote:
postmankav wrote:
N.V.8 wrote:Κανα νέο είχαμε απο την χθεσινή σας συνάντηση με τους ΣΥΜΟΦίτες???? What

..δε σε λεω...

Να σου απαντήσω ανάλογα... τώρα ή μετά Razz Evil or Very Mad


...μετα ....παμε καμια χωματαδα???
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum