Go down
Ταξιδευτής
Ταξιδευτής
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Info
Male
Εγγραφή : 2008-12-17
Mηνύματα : 2634
Ηλικία : 124
Μοντέλο : Honda RC36 II
Κράνος : Arai Chaser / Shark S900 Glow

Riders on the storm...
http://openhorizons.wordpress.con

Eξοπλισμος αναβατη στο προφιλ μας Empty Eξοπλισμος αναβατη στο προφιλ μας

15/1/2009, 9:10 pm
Ισως προσεξατε οτι στο κουτακι των στοιχειων μας αριστερα προστεθηκε μια ακομα πληροφορια σχετικα με τα κρανη. Wink

Παιρνοντας αφορμη απο εδω https://vfrh.forumgreek.com/forum-f26/topic-t29.htm προσθεσα μια σειρα απο πεδια στο προφιλ χρηστων οπου μπορουμε να συμπληρωσουμε τα στοιχεια του εξοπλισμου μας. Cool

Για την συμπληρωση των στοιχειων δεν χρειαζεται να πω πολλα νομιζω... Απλα μια μεγαλη παρακληση να τηρουμε το πρωτυπο που υπαρχει κατω απο τα πεδια για να εχουμε ενα ομορφο και τακτοποιημενο αποτελεσμα...
Οπως παντα, σχολια, παρατηρησεις και αποριες καλοδεχουμενες! cheers


ΥΓ. Και μιας και μιλαμε για τα προφιλ, βαλτε αν θελετε στις υπογραφες σας το ονοματακι σας ρε παιδια να ξερουμε με ποιον μιλαμε...
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

Eξοπλισμος αναβατη στο προφιλ μας Empty Re: Eξοπλισμος αναβατη στο προφιλ μας

15/1/2009, 9:33 pm
Ταξιδευτής wrote:Ισως προσεξατε οτι στο κουτακι των στοιχειων μας αριστερα προστεθηκε μια ακομα πληροφορια σχετικα με τα κρανη. Wink
ΥΓ. Και μιας και μιλαμε για τα προφιλ, βαλτε αν θελετε στις υπογραφες σας το ονοματακι σας ρε παιδια να ξερουμε με ποιον μιλαμε...

Done!! Αν και στην περίπτωσή μου νομίζω το όνομα είναι περιττό, είναι πασιφανές από το nickname μου!!! Razz

Και στο θέμα μας, Νίκο νομίζω ότι όοοοοολα αυτά είναι λίγο περιττά να αναφέρονται στο προφίλ μας (άντε να αναφέρεται το κράνος), αλλά απ' την άλλη, μπορείς να γράψεις μόνο κάνα δυο. Γιατί σκέψου κάποιος να γράψει όσα πράγματα έχει (π.χ. όπως εσύ που έγραψες στο thread καμιά 15ρια)... θα γίνει μακρυνάρι το πεδίο του προφίλ του στα αριστερά!!!
Πάντως γενικότερα το φόρουμ είναι ΠΟΛΥ πιο πλήρες από αρκετά άλλα που μπαίνω και μπράβο!!! Πολλά πράγματα και λειτουργίες είναι πολύ βολικά που δεν τα βρίσκεις και σε πολλά φόρουμ!
Και μιας και που το ανέφερα, μια πρόταση: Δες αν μπορείς να προσθέσεις κάποιο κουμπί "εμφάνιση απαντήσεων στα μηνύματά σας" δηλαδή σε όσα thread έχεις postάρει. Ενημερώνεσαι μεν με e-mail και τα βλέπεις, αλλά αν είσαι κάπου που δεν έχεις πρόσβαση στο mail σου (ή απλά βαριέσαι να κάνεις login στη σελίδα αν π.χ. είναι gmail), είναι πολύ βολικό!

Καλό βράδυ!!
Bye
Ταξιδευτής
Ταξιδευτής
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Info
Male
Εγγραφή : 2008-12-17
Mηνύματα : 2634
Ηλικία : 124
Μοντέλο : Honda RC36 II
Κράνος : Arai Chaser / Shark S900 Glow

Riders on the storm...
http://openhorizons.wordpress.con

Eξοπλισμος αναβατη στο προφιλ μας Empty Re: Eξοπλισμος αναβατη στο προφιλ μας

16/1/2009, 12:25 am
Vvag wrote:Done!! Αν και στην περίπτωσή μου νομίζω το όνομα είναι περιττό, είναι πασιφανές από το nickname μου!!! Razz
Και στο θέμα μας, Νίκο νομίζω ότι όοοοοολα αυτά είναι λίγο περιττά να αναφέρονται στο προφίλ μας (άντε να αναφέρεται το κράνος), αλλά απ' την άλλη, μπορείς να γράψεις μόνο κάνα δυο. Γιατί σκέψου κάποιος να γράψει όσα πράγματα έχει (π.χ. όπως εσύ που έγραψες στο thread καμιά 15ρια)... θα γίνει μακρυνάρι το πεδίο του προφίλ του στα αριστερά!!!
Αα, προσεξε τι γινεται! Στο προφιλ αριστερα εμφανιζεται μονο το κρανος!
Ολα τα υπολοιπα εμφανιζονται στο πληρες προφιλ χρηστη (δες το προφιλ μου για παραδειγμα).
Επισης αν καποιο/α στοιχεια δεν τα συμπληρωσει καποιος τοτε δεν εμφανιζονται καν ουτε εκει. Wink
Οποτε αν θελει και εχει ορεξη για δικη του ευχαριστηση να συμπληρωσει το προφιλ του τοτε το κανει! Thumbsup

Vvag wrote:
Πάντως γενικότερα το φόρουμ είναι ΠΟΛΥ πιο πλήρες από αρκετά άλλα που μπαίνω και μπράβο!!! Πολλά πράγματα και λειτουργίες είναι πολύ βολικά που δεν τα βρίσκεις και σε πολλά φόρουμ!
Blush Blush Ελα... Σιγα τωρα... Blush

Vvag wrote:
Και μιας και που το ανέφερα, μια πρόταση: Δες αν μπορείς να προσθέσεις κάποιο κουμπί "εμφάνιση απαντήσεων στα μηνύματά σας" δηλαδή σε όσα thread έχεις postάρει. Ενημερώνεσαι μεν με e-mail και τα βλέπεις, αλλά αν είσαι κάπου που δεν έχεις πρόσβαση στο mail σου (ή απλά βαριέσαι να κάνεις login στη σελίδα αν π.χ. είναι gmail), είναι πολύ βολικό!
Καλό βράδυ!!
Bye
Θα το δω αλλα δεν υποσχομαι κατι γιατι οπως θυμασαι περιοριζομαι απο την ελλειψη δυνατοτητας προσβασης στα templates του φορουμ. Τα links αυτα που αναφερεις ειναι μεσα στο template της επικεφαλιδας και δεν επιτρεπει το συστημα αλλαγες...
Θα το δω ομως αυριο. cheers
Don John
Don John
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-18
Mηνύματα : 4543
Ηλικία : 61
Μοντέλο : VFR 750 F RC24 - VFR 800abs RC46
Κράνος : HJC FG 15 - NOLAN N103

Eξοπλισμος αναβατη στο προφιλ μας Empty Re: Eξοπλισμος αναβατη στο προφιλ μας

19/2/2009, 5:23 pm
Φιλε ταξιδευτη θελω να προτεινω κατι. Εκει που ο καθενας απο εμας εχει την δυνατοτητα να συμπληρωσει τον τυπο του εξοπλισμου του, και εκτος απο τις επιλογες που ηδη υπαρχουν, μηπως θα μπορουσε να υπαρχει ενα πεδιο "αλλο" στο οποιο να σου δινει την δυνατοτητα να γραψεις κατι αλλο εκτος των προεπιλεγμενων?
Τι να συμπληρωσω εγω αν εχω π.χ. κρανος που δεν αναφερεται στην λιστα? Η οποιοδηποτε αλλο μερος του εξοπλισμου?
Δεν ξερω ποσο ευκολο ειναι αλλα φανταζομαι ουτε αδυνατον, ενω παραλληλα θα εξυπηρετουσε πολυ Thumbsup
Ανεξαρτητα ομως απο αυτο, το site ειναι παρα πολυ καλο και συγχαρητηρια για την καλη δουλεια Respect
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum