Gr Mt Girl

+11
Ο φυσικός
Don John
Roberto
Caracal
xamogelo
Verbal Kint
Rossifumi_46
ELENA
oσονοuπω
posnightmist
Fanrider
15 posters
Go down
Fanrider
Fanrider
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 2290
Ηλικία : 59
Μοντέλο : VFR 800 το καλό , CB.1 τετρακοσια , INNOVA 125
Κράνος : Shoei XR-1000

Ένας τρόπος να ξεδίνεις και να ξεχνάς τα προβλήματα σου.. γκάζι και φύγαμε

Gr Mt Girl Empty Gr Mt Girl

22/3/2012, 6:10 pm
..... ΕLENA - XAMOGELO ?


posnightmist
posnightmist
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-03-28
Mηνύματα : 1908
Ηλικία : 41
Μοντέλο : Honda VFR 800 2002 Suzuki DRZ 400S 2002
Κράνος : ARAI RX-7 GP

Gr Mt Girl Empty Re: Gr Mt Girl

22/3/2012, 6:21 pm

Κάτι με λέει ότι είναι ήδη μέλη!!!
lol! lol! lol! lol! lol! lol!
oσονοuπω
oσονοuπω
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-11-13
Mηνύματα : 1709
Ηλικία : 67
Μοντέλο : γραναζι και desmo
Κράνος : το τσουκαλι τηs γιαγιαs

http://www.tzakiart.gr

Gr Mt Girl Empty Re: Gr Mt Girl

22/3/2012, 6:26 pm

ΕΙΝΑΙ!ΕΙΝΑΙ! Clapping2 Clapping2 Clapping2 Respect Respect Respect
ELENA
ELENA
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Female
Εγγραφή : 2010-01-19
Mηνύματα : 2888
Ηλικία : 43
Μοντέλο : YAMAHA MT-09 TRACER
Κράνος : Shoei RF-1100

لا تتخلي غن حلمك

Gr Mt Girl Empty Re: Gr Mt Girl

22/3/2012, 6:34 pm
Κάτι έχουμε υπόψην . Ευχαριστούμε ! cheers
Rossifumi_46
Rossifumi_46
Μέλος
Μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-05-19
Mηνύματα : 264
Ηλικία : 39
Μοντέλο : CBR 600 Fi Sport FS1 PC35
Κράνος : AGV K3 Rossi MotoGP Blue, HJC CS-14 Manly Red

-Quarantasei-

Gr Mt Girl Empty Re: Gr Mt Girl

22/3/2012, 11:04 pm
Για τις Ελληνίδες Elena Myers..... Smile
Verbal Kint
Verbal Kint
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-03-09
Mηνύματα : 414
Ηλικία : 51
Μοντέλο : XRV 750 RD07A / VFR 800A3 Vtec
Κράνος : Arai Tour X-3 / Arai Chaser

Gr Mt Girl Empty Re: Gr Mt Girl

22/3/2012, 11:06 pm
Razz Razz Razz Razz Razz

xamogelo
xamogelo
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Female
Εγγραφή : 2009-03-20
Mηνύματα : 621
Ηλικία : 49
Μοντέλο : cbf 500
Κράνος : shoei xr 1100

Gr Mt Girl Empty Re: Gr Mt Girl

23/3/2012, 8:18 am
Wink
Caracal
Caracal
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-04-20
Mηνύματα : 2350
Ηλικία : 104
Μοντέλο : NC21, 2*NC30, NC35, RC36-2, SC45
http://forcev4.blogspot.gr/

Gr Mt Girl Empty Re: Gr Mt Girl

23/3/2012, 10:24 am
θα έχει και τεχνικά θέματα;
posnightmist
posnightmist
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-03-28
Mηνύματα : 1908
Ηλικία : 41
Μοντέλο : Honda VFR 800 2002 Suzuki DRZ 400S 2002
Κράνος : ARAI RX-7 GP

Gr Mt Girl Empty Re: Gr Mt Girl

23/3/2012, 11:10 am
Caracal wrote:θα έχει και τεχνικά θέματα;

Εννοείται!
"Πως να βάλεις σωστά τη μάσκαρα"
"10ποντες γόβες κ πως είναι η οδήγηση με αυτές..."
Razz Razz Razz Whistle Whistle
Rossifumi_46
Rossifumi_46
Μέλος
Μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-05-19
Mηνύματα : 264
Ηλικία : 39
Μοντέλο : CBR 600 Fi Sport FS1 PC35
Κράνος : AGV K3 Rossi MotoGP Blue, HJC CS-14 Manly Red

-Quarantasei-

Gr Mt Girl Empty Re: Gr Mt Girl

23/3/2012, 2:51 pm
posnightmist wrote:"10ποντες γόβες κ πως είναι η οδήγηση με αυτές..."
Razz Razz Razz Whistle Whistle

Γόβες Dainese ? ? ? Smile
Roberto
Roberto
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Info
Male
Εγγραφή : 2009-06-28
Mηνύματα : 1162
Ηλικία : 47
Μοντέλο : VFR 800 RC46 II Α5
Κράνος : Arai Quantum

Gr Mt Girl Empty Re: Gr Mt Girl

23/3/2012, 2:57 pm
Επειδή το φορουμάκι αυτό πρέπει να κρατήσει το κλειστό χαρακτήρα του, θα παρακαλέσω να μην αναπαράγουμε το θέμα και θα ήθελα να σβήσουμε το topic.

Ελπίζω να μην έχετε αντίρρηση.
Caracal
Caracal
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-04-20
Mηνύματα : 2350
Ηλικία : 104
Μοντέλο : NC21, 2*NC30, NC35, RC36-2, SC45
http://forcev4.blogspot.gr/

Gr Mt Girl Empty Re: Gr Mt Girl

23/3/2012, 3:55 pm
Roberto_Diavolo wrote:Επειδή το φορουμάκι αυτό πρέπει να κρατήσει το κλειστό χαρακτήρα του, θα παρακαλέσω να μην αναπαράγουμε το θέμα και θα ήθελα να σβήσουμε το topic.

Ελπίζω να μην έχετε αντίρρηση.

Πως λένε τα γυναικοπεριοδικά, 10 τρόποι για να τον ανάψετε και μετά να τον παρατήσετε;

Ε, μέχρι και το φόρουμ, ίδιο είναι...

Στο καλό και να ΜΗΝ μας γράφει...

Αλήθεια όταν είχα ζητήσει να καθαριστούν κάποια θεματά μου από τα άσχετα, μου είχατε πει, ελευθερία των μελών, θα παρεξηγηθούν και διάφορα άλλα τέτοια. Εδώ γιατί δεν θα παρεξηγηθούν δλδ;
posnightmist
posnightmist
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-03-28
Mηνύματα : 1908
Ηλικία : 41
Μοντέλο : Honda VFR 800 2002 Suzuki DRZ 400S 2002
Κράνος : ARAI RX-7 GP

Gr Mt Girl Empty Re: Gr Mt Girl

23/3/2012, 4:17 pm
Roberto_Diavolo wrote:Επειδή το φορουμάκι αυτό πρέπει να κρατήσει το κλειστό χαρακτήρα του, θα παρακαλέσω να μην αναπαράγουμε το θέμα και θα ήθελα να σβήσουμε το topic.

Ελπίζω να μην έχετε αντίρρηση.

Διαφωνώ!
Fanrider
Fanrider
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 2290
Ηλικία : 59
Μοντέλο : VFR 800 το καλό , CB.1 τετρακοσια , INNOVA 125
Κράνος : Shoei XR-1000

Ένας τρόπος να ξεδίνεις και να ξεχνάς τα προβλήματα σου.. γκάζι και φύγαμε

Gr Mt Girl Empty Re: Gr Mt Girl

23/3/2012, 8:36 pm
Roberto_Diavolo wrote:Επειδή το φορουμάκι αυτό πρέπει να κρατήσει το κλειστό χαρακτήρα του, θα παρακαλέσω να μην αναπαράγουμε το θέμα και θα ήθελα να σβήσουμε το topic.

Ελπίζω να μην έχετε αντίρρηση.

Εχουμε αντιρρηση .. Knupp
Roberto
Roberto
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Info
Male
Εγγραφή : 2009-06-28
Mηνύματα : 1162
Ηλικία : 47
Μοντέλο : VFR 800 RC46 II Α5
Κράνος : Arai Quantum

Gr Mt Girl Empty Re: Gr Mt Girl

24/3/2012, 10:25 am
Υπάρχουν λόγοι διακριτικότητας, που καλό θα είναι να μην υπάρχει το θέμα εδώ.

Δεν υπάρχει κάποιο θέμα με τα μέλη του φόρουμ μας, αλλά όπως όλοι γνωρίζετε τα θέματά μας μπορούν όλοι να τα βρουν μέσω του Google και να τα διαβάσουν.

Για αυτό το λόγο είπα στην αρχή ότι, θα είναι καλό να μην το "αναπαράγουμε".
posnightmist
posnightmist
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-03-28
Mηνύματα : 1908
Ηλικία : 41
Μοντέλο : Honda VFR 800 2002 Suzuki DRZ 400S 2002
Κράνος : ARAI RX-7 GP

Gr Mt Girl Empty Re: Gr Mt Girl

24/3/2012, 11:04 am
Roberto_Diavolo wrote:Υπάρχουν λόγοι διακριτικότητας, που καλό θα είναι να μην υπάρχει το θέμα εδώ.

Δεν υπάρχει κάποιο θέμα με τα μέλη του φόρουμ μας, αλλά όπως όλοι γνωρίζετε τα θέματά μας μπορούν όλοι να τα βρουν μέσω του Google και να τα διαβάσουν.

Για αυτό το λόγο είπα στην αρχή ότι, θα είναι καλό να μην το "αναπαράγουμε".

Roberto το ιντερνετ είναι ελεύθερο!
Έχουμε ελευθερία λόγου κ άποψης!
Αν τα κορίτσια θέλουν το μαγαζί τους κλειστό (δικαίωμά τους) να κάνουν έλεγχο στα μέλη τους!
Αλλά όχι να αποσύρουμε το θέμα!
Και κακώς αφαίρεσες και τη διεύθυνση!
Δεν ξέρω αν συναίνεσε ο Φάνης αλλά αυτό είναι λογοκρισία!!!
Δε νομίζω να παραβίασε κάποιον από τους κανόνες του φορουμ!
Caracal
Caracal
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-04-20
Mηνύματα : 2350
Ηλικία : 104
Μοντέλο : NC21, 2*NC30, NC35, RC36-2, SC45
http://forcev4.blogspot.gr/

Gr Mt Girl Empty Re: Gr Mt Girl

24/3/2012, 12:01 pm
Όχι ρε... Τι διακριτικότητα... Για λόγους εθνικής ασφάλειας λογοκρίθηκε το θέμα.

Τι θέλετε δλδ να μπει ο κάθε τούρκος πράκτοραςκαι να διαβάζει τα υπέρτατα μυστικά όπως τι σερβιέτα προτείνεται για την σέλλλα του ΑΧ1 τις δύσκολες μέρες η' ποιά μοτέρ βγάζουν τους καλύτερους κραδασμούς: αργοί και μονοκύλινδροι ή ταχείς και τετρακύλινδροι-βρείτε τον τύπο σας... και τεχνικά υψίστης σημασίας όπως: Γουαουουουο -αντιστρέψετε τον αντικραδασμικό άξονα για εχτρήμ ευχαρίστηση...

lol!

Προσωπικά δεν με ενοχλεί το μάλλον αστείο φόρουμ που χάσαμε. Οπως εγραψα και πριν στο καλό και να μην μας γράφει

Με ενοχλεί ότι προφανώς κάποια εδώ μέσα άρχισε τα κρυψινοίστικα και βουρ να της κάνει ο μοντεράτορας αντιμινστράτορας (τι είναι τέλος πάντων...) το χατήρι. Όταν εγώ ζήτησα κάτι ανάλογο για να φαίνεται πιο καθαρό ένα τεχνικό θέμα (συγκεκριμένα το project VNR) και να διαβάζεται συνεχές το θέμα... πήρα τα τρία μου.

Αυτό κύριοι είναι δύο μέτρα και δύο σταθμά. Και ακόμα χειρότερα είναι για μουνοδουλίαση. Να το χαίρεστε...
oσονοuπω
oσονοuπω
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-11-13
Mηνύματα : 1709
Ηλικία : 67
Μοντέλο : γραναζι και desmo
Κράνος : το τσουκαλι τηs γιαγιαs

http://www.tzakiart.gr

Gr Mt Girl Empty Re: Gr Mt Girl

24/3/2012, 12:09 pm
Caracal wrote:Όχι ρε... Τι διακριτικότητα... Για λόγους εθνικής ασφάλειας λογοκρίθηκε το θέμα.

Τι θέλετε δλδ να μπει ο κάθε τούρκος πράκτοραςκαι να διαβάζει τα υπέρτατα μυστικά όπως τι σερβιέτα προτείνεται για την σέλλλα του ΑΧ1 τις δύσκολες μέρες η' ποιά μοτέρ βγάζουν τους καλύτερους κραδασμούς: αργοί και μονοκύλινδροι ή ταχείς και τετρακύλινδροι-βρείτε τον τύπο σας... και τεχνικά υψίστης σημασίας όπως: Γουαουουουο -αντιστρέψετε τον αντικραδασμικό άξονα για εχτρήμ ευχαρίστηση...

lol!

Προσωπικά δεν με ενοχλεί το μάλλον αστείο φόρουμ που χάσαμε. Οπως εγραψα και πριν στο καλό και να μην μας γράφει

Με ενοχλεί ότι προφανώς κάποια εδώ μέσα άρχισε τα κρυψινοίστικα και βουρ να της κάνει ο μοντεράτορας αντιμινστράτορας (τι είναι τέλος πάντων...) το χατήρι. Όταν εγώ ζήτησα κάτι ανάλογο για να φαίνεται πιο καθαρό ένα τεχνικό θέμα (συγκεκριμένα το project VNR) και να διαβάζεται συνεχές το θέμα... πήρα τα τρία μου.

Αυτό κύριοι είναι δύο μέτρα και δύο σταθμά. Και ακόμα χειρότερα είναι για μουνοδουλίαση. Να το χαίρεστε...

Συμφωνω μαζι σου ! cheers
Don John
Don John
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-18
Mηνύματα : 4543
Ηλικία : 61
Μοντέλο : VFR 750 F RC24 - VFR 800abs RC46
Κράνος : HJC FG 15 - NOLAN N103

Gr Mt Girl Empty Re: Gr Mt Girl

24/3/2012, 7:51 pm
Coffee
oσονοuπω
oσονοuπω
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-11-13
Mηνύματα : 1709
Ηλικία : 67
Μοντέλο : γραναζι και desmo
Κράνος : το τσουκαλι τηs γιαγιαs

http://www.tzakiart.gr

Gr Mt Girl Empty Re: Gr Mt Girl

24/3/2012, 8:00 pm
oσονοuπω wrote:
Caracal wrote:Όχι ρε... Τι διακριτικότητα... Για λόγους εθνικής ασφάλειας λογοκρίθηκε το θέμα.

Τι θέλετε δλδ να μπει ο κάθε τούρκος πράκτοραςκαι να διαβάζει τα υπέρτατα μυστικά όπως τι σερβιέτα προτείνεται για την σέλλλα του ΑΧ1 τις δύσκολες μέρες η' ποιά μοτέρ βγάζουν τους καλύτερους κραδασμούς: αργοί και μονοκύλινδροι ή ταχείς και τετρακύλινδροι-βρείτε τον τύπο σας... και τεχνικά υψίστης σημασίας όπως: Γουαουουουο -αντιστρέψετε τον αντικραδασμικό άξονα για εχτρήμ ευχαρίστηση...

lol!

Προσωπικά δεν με ενοχλεί το μάλλον αστείο φόρουμ που χάσαμε. Οπως εγραψα και πριν στο καλό και να μην μας γράφει

Με ενοχλεί ότι προφανώς κάποια εδώ μέσα άρχισε τα κρυψινοίστικα και βουρ να της κάνει ο μοντεράτορας αντιμινστράτορας (τι είναι τέλος πάντων...) το χατήρι. Όταν εγώ ζήτησα κάτι ανάλογο για να φαίνεται πιο καθαρό ένα τεχνικό θέμα (συγκεκριμένα το project VNR) και να διαβάζεται συνεχές το θέμα... πήρα τα τρία μου.

Αυτό κύριοι είναι δύο μέτρα και δύο σταθμά. Και ακόμα χειρότερα είναι για μουνοδουλίαση. Να το χαίρεστε...

Συμφωνω μαζι σου ! cheers

Αλωστε κυκλοφορουν αναμεσα μαs διαφορεs ενδιαφερουσεs και δυναμικεs αμαζωνεs.Ποια ειναι η θεση τουs ?
oσονοuπω
oσονοuπω
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-11-13
Mηνύματα : 1709
Ηλικία : 67
Μοντέλο : γραναζι και desmo
Κράνος : το τσουκαλι τηs γιαγιαs

http://www.tzakiart.gr

Gr Mt Girl Empty Re: Gr Mt Girl

24/3/2012, 8:06 pm
Roberto_Diavolo wrote:Επειδή το φορουμάκι αυτό πρέπει να κρατήσει το κλειστό χαρακτήρα του, θα παρακαλέσω να μην αναπαράγουμε το θέμα και θα ήθελα να σβήσουμε το topic.

Ελπίζω να μην έχετε αντίρρηση.

Γιατι θα πρεπει να κρατησουμε κλειστο χαρακτηρα με το δυναμικο που εχουν τα ατομα εδω μεσα και αλλωστε το vfr ειναι μοναδικο! Think
Ο φυσικός
Ο φυσικός
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 7144
Ηλικία : 52
Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
Κράνος : Shoei XR-1000

Gr Mt Girl Empty Re: Gr Mt Girl

24/3/2012, 8:12 pm
Θα μου επιτρέψετε να μη συμφωνήσω με κανέναν.

1. Δεν βλέπω γιατί πρέπει να αποσύρουμε το συγκεκριμένο φόρουμ από τις σελίδες μας. Το διαδίκτυο είναι δημόσιο, αργά ή γρήγορα η διεύθυνση αυτού του φόρουμ θα βγει στον αέρα. Από εκεί και πέρα οι ιδιοκτήτες του φόρουμ έχουν τη δυνατότητα αλλά και την ευθύνη να μην δέχονται ως μέλη όσους δεν ικανοποιούν τα κριτήρια που έχουν θέσει. Ίσως ο Roberto να ξέρει κάτι που δεν μπορώ να σκεφτώ και σε αυτή την περίπτωση θα ήθελα να το ακούσω.

2. Από την άλλη, όμως, πρέπει να πω ότι τα σχόλια του φίλου Caracal είναι αφενός λίγο συνωμοσιολογικά ("προφανώς κάποια εδώ μέσα άρχισε τα κρυψινοίστικα και βουρ να της κάνει ο μοντεράτορας αντιμινστράτορας (τι είναι τέλος πάντων...) το χατήρι. ") αφετέρου αρκετά σεξιστικά ("Τι θέλετε δλδ να μπει ο κάθε τούρκος πράκτοραςκαι να διαβάζει τα υπέρτατα μυστικά όπως τι σερβιέτα προτείνεται για την σέλλλα του ΑΧ1 τις δύσκολες μέρες η' ποιά μοτέρ βγάζουν τους καλύτερους κραδασμούς: αργοί και μονοκύλινδροι ή ταχείς και τετρακύλινδροι-βρείτε τον τύπο σας... και τεχνικά υψίστης σημασίας όπως: Γουαουουουο -αντιστρέψετε τον αντικραδασμικό άξονα για εχτρήμ ευχαρίστηση..")

Αυτά από μένα. cheers



Don John
Don John
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-18
Mηνύματα : 4543
Ηλικία : 61
Μοντέλο : VFR 750 F RC24 - VFR 800abs RC46
Κράνος : HJC FG 15 - NOLAN N103

Gr Mt Girl Empty Re: Gr Mt Girl

24/3/2012, 8:27 pm


Ανεξαρτητα απο τα σχολια του Μιχαλη (που ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ, ηρθαν ΜΕΤΑ την αποσυρση του θεματος), θεωρω οτι η "λογοκρισια" ΚΑΚΩΣ υπηρξε και πραγματικα προσπαθω ακομα να καταλαβω το γιατι Suspect

Αυτα απο εμενα :_hi:
Postman
Postman
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-03
Mηνύματα : 5672
Ηλικία : 45
Μοντέλο : John Deere 990HP
Κράνος : M-1935 απο τον πολεμο.

https://www.youtube.com/hornetkav

Gr Mt Girl Empty Re: Gr Mt Girl

24/3/2012, 9:11 pm
..τι εχασα ρε παιδια????
Roberto
Roberto
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Info
Male
Εγγραφή : 2009-06-28
Mηνύματα : 1162
Ηλικία : 47
Μοντέλο : VFR 800 RC46 II Α5
Κράνος : Arai Quantum

Gr Mt Girl Empty Re: Gr Mt Girl

24/3/2012, 9:12 pm
Ο λόγος είναι ότι με παρακάλεσαν να μην αναπαραχθεί η διεύθυνση εδώ δίοτι μπαίνουν τύποι και συμπεριφόρονται ανάρμοστα.

Δεν λέμε ότι είναι από εδώ,

αλλά γιατί να το βγάζουμε και εμείς, ...και ακόμη πιο πέρα, δεν βρίσκω το λόγο να ασχολήθουμε με ένα τέτοιο φόρουμ. Δεν σβήστηκε και κανένα σημαντικό θέμα που μας ενδιαφέρει. Ποιος ο λόγος να υπάρχει κάτι τέτοιο στις σελίδες μας? Θα γραφτούμε για να σχολιάζουμε και εμείς? Αν έσβηνα ένα link σε κάποιο torrent, δεν θα έτρεχε τίποτα, έτσι?

Εδώ, μέσα σε λίγη ώρα που άνοιξε το θέμα, έπεσαν τα πειράγματα, αυτές έτσι, και τι θα έχει το φόρουμ, κτλ. Λοιπόν, υπάρχει κάνενας λόγος να μπούμε σε μία τέτοια κουβέντα?


Όσο αναφορά, τα θέματα που σβήνονται, κτλ. θα σας πω ότι κάποια στιγμή είχα κάνει ένα λάθος και έσβησα ένα πολύ παλιό θέμα του Kilomeater που ήθελε να πάρει μια σχάρα.
Ακόμα και αυτό το επανέφερα, γιατί να μην λείπει.
Δεν νομίζω ότι έχω δώσει δικαίωμα να μου συζητάτε τώρα για λογοκρισίες.

Πιο ειδικά να το κάνουν κάποιοι που έχουν ξεπεράσει πολλές φορές τα όρια της ευγένειας και του σεβασμού προς άλλα μέλη είτε παλιά είτε νέα.

Αναφορικά, με το θέμα VNR project του Μιχάλη, το θέμα καθαρίστηκε μέχρι το σημείο που μπορούσε να γίνει. Πιο πολύ δεν γινόταν. Αυτό όμως δεν το είδες Μιχάλη.

Ο Μιχάλης λοιπόν, πολύ ωραία θα ήθελε να σβηστούν οι απαντήσεις κάποιων στο θέμα του, αλλά τώρα δεν θέλει να χαθεί τίποτα. Όταν μιλάς για δύο μέτρα και σταθμά, να έχεις καθρέπτη απέναντί σου.
Ο φυσικός
Ο φυσικός
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 7144
Ηλικία : 52
Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
Κράνος : Shoei XR-1000

Gr Mt Girl Empty Re: Gr Mt Girl

24/3/2012, 9:17 pm
Εφόσον επικοινώνησαν με τον Roberto παιδιά από το άλλο φόρουμ και παρακάλεσαν να σβηστεί το link, νομίζω ότι πρέπει να εισακουστεί η παράκλησή τους. Επιμένω ότι το θέμα θα μπορούσε να λυθεί από τους ιδιοκτήτες του άλλου φόρουμ αλλά δεν βλέπω γιατί να αγνοήσουμε την παράκληση.
Roberto
Roberto
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Info
Male
Εγγραφή : 2009-06-28
Mηνύματα : 1162
Ηλικία : 47
Μοντέλο : VFR 800 RC46 II Α5
Κράνος : Arai Quantum

Gr Mt Girl Empty Re: Gr Mt Girl

24/3/2012, 9:30 pm
Caracal wrote: ΑΧ1 τις δύσκολες μέρες.....
Αυτό κύριοι είναι δύο μέτρα και δύο σταθμά. Και ακόμα χειρότερα είναι για μουνοδουλίαση. Να το χαίρεστε...


Προφανώς αναφέρεσε σε εμένα και στην αρχή (αφού μόνο εγώ έχω AX-1) αλλά και στο τέλος, οπότε και απαντάω...

Ξέρω πότε σου γύρισε το οκτάρι ανάποδα, εσένα...όταν "διαφωνήσαμε" στο MotoGP και μου είπες τη φοβερή ατάκα "από εκεί που κρέμεσαι γύρνα ανάποδα και δες τα πράγματα όπως πρέπει να τα δεις".

Λοπόν, με το τρόπο που μου μίλησες, ακρίβως με τον ίδιο σου απάντησα και εγώ και χαλάστηκες. Για ένα θέμα που ουσιαστικά, είχα παραδεχθεί αυτά που εσείς λέγατε. Αλλά σε πείραξε όμως, γιατί στο Μιχάλη δεν πρέπει να αντιμιλάμε, όπως και να μιλήσει.

Βρήκες την ευκαιρία τώρα λοιπόν, να έχεις κάτι να πεις εναντίον μου.

Πάλι την ίδια απάντηση θα πάρεις.

Εγώ λοιπόν, δεν έχω καμμιά διάθεση, καθόλου χρόνο και κανένα λόγο να ασχοληθώ με ένα τέτοιο φόρουμ.

Ποιος είναι μουνόδουλος από τους δύο μας, το έχεις απαντήσει ήδη στους φίλους που μας γνωρίζουν, με τα γραφόμενα σου παλαιότερα και τώρα. Αν κατάλαβες έχει καλώς, γιατί δεν θα ασχοληθώ άλλο.

Αν θες να συνεχίσεις να γράφεις άσχημα και να πετάς χαρακτηρισμούς, δυστυχώς για εσένα δεν με αγγίζει τίποτα, αντιθέτως γυρίζουν πάνω σου.



Last edited by Roberto_Diavolo on 25/3/2012, 1:00 am; edited 1 time in total
easy rider
easy rider
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-10-29
Mηνύματα : 880
Ηλικία : 43
Μοντέλο : VFR 800 ABS 2005 το καλό το κόκκινο
Κράνος : full face (carbon bmw)

Gr Mt Girl Empty Re: Gr Mt Girl

24/3/2012, 9:48 pm
Roberto_Diavolo wrote:Ο λόγος είναι ότι με παρακάλεσαν να μην αναπαραχθεί η διεύθυνση εδώ δίοτι μπαίνουν τύποι και συμπεριφόρονται ανάρμοστα.

Να πω κι εγω την χαζομαρα μου ;; Αντε να την πω !! Μηπως θα ηταν καλυτερο να το εγραφες απο την αρχη ετσι ωστε να γλιτωσουμε τις δυο σελιδες ''μουρμουρας'' αλλα και να μην χαλατε τις καρδιες σας με διαφορα σχολια του τυπου σου ειπα και μου ειπες ;;
Μια αποψη ειναι απλα !!
Fanrider
Fanrider
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 2290
Ηλικία : 59
Μοντέλο : VFR 800 το καλό , CB.1 τετρακοσια , INNOVA 125
Κράνος : Shoei XR-1000

Ένας τρόπος να ξεδίνεις και να ξεχνάς τα προβλήματα σου.. γκάζι και φύγαμε

Gr Mt Girl Empty Re: Gr Mt Girl

24/3/2012, 10:00 pm
Ο φυσικός wrote:Εφόσον επικοινώνησαν με τον Roberto παιδιά από το άλλο φόρουμ και παρακάλεσαν να σβηστεί το link, νομίζω ότι πρέπει να εισακουστεί η παράκλησή τους. Επιμένω ότι το θέμα θα μπορούσε να λυθεί από τους ιδιοκτήτες του άλλου φόρουμ αλλά δεν βλέπω γιατί να αγνοήσουμε την παράκληση.

Με εμενα δεν επικοινωνησε κανεις , δε θα επρεπε ; Που ξαφνικα βλεπω το θεμα κουρεμενο και να θελει ο Πανος να το σβησει .

Νομιζω παντως οτι κανεις απο εδω μεσα δεν εχει καποιο λογο να κανει εγγραφη σε αυτο το φορουμ , τωρα αν τα κοριτσια ειναι μελη και υπαρχουν καποια θεματα εκει μεσα αυτο δεν αφορα εμας , και ουτε αυτο το θεμα οπως μπηκε προετρεψε τα αρσενικα μελη του VFRH να μπουν να δουν τι παιζει ,αντιθετως καλοπροαιρετα προετρεψα να το δουν τα κοριτσια και ουτε εθιξε καποιον , ουτε και υπηρξαν ασχημα υπονοουμενα απο κανεναν , του Μιχαλη τα σχολια ακολουθησαν υστερα απο τη λογοκρισια και την προθεση να σβηστει το θεμα .

Οχι πως ενδιαφερει κανεναν βεβαια αυτο το φορουμ αλλα πιστευω πως θα επρεπε να ενημερωθω
για το προβλημα πριν πετσοκοπει το θεμα και επειδη δε το γουσταρω αυτο να γινεται , θα παρακαλουσα να μην ξαναεπαναληφθει .






SCORPIOS
SCORPIOS
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-22
Mηνύματα : 3277
Ηλικία : 44
Μοντέλο : VFR800
Κράνος : shoei xr1100

δεν ειμαι του πνευματος ειμαι του οινοπνευματος…..

Gr Mt Girl Empty Re: Gr Mt Girl

27/3/2012, 12:09 pm
Think Τελικά αν λείπεις καιρό χάνεις αρκετά θέματα..
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum