Gr Mt Girl

+11
Ο φυσικός
Don John
Roberto
Caracal
xamogelo
Verbal Kint
Rossifumi_46
ELENA
oσονοuπω
posnightmist
Fanrider
15 posters
Go down
Postman
Postman
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-03
Mηνύματα : 5672
Ηλικία : 45
Μοντέλο : John Deere 990HP
Κράνος : M-1935 απο τον πολεμο.

https://www.youtube.com/hornetkav

Gr Mt Girl - Page 2 Empty Re: Gr Mt Girl

27/3/2012, 12:47 pm
SCORPIOS wrote: Think Τελικά αν λείπεις καιρό χάνεις αρκετά θέματα..
...κλαιν μαιν..
da_beazt
da_beazt
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-03-02
Mηνύματα : 889
Ηλικία : 43
Μοντέλο : Honda CBF 2005 ABS, Honda Transalp 2002 και τέρμα τα ιταλικά
Κράνος : ARAI chaser, ARAI tour-x 3, HJC FS-10, CABERG V2 407, LOUIS jet and PROBIKER S2

Κοίτα που πας γιατί θα πας εκεί που κοιτάς

Gr Mt Girl - Page 2 Empty Re: Gr Mt Girl

27/3/2012, 9:13 pm
Τώρα που κάναμε την αρχή μήπως να διαγράψουμε και τα ποστ που δείχνουν το μεγάλο του 2011 αμάρτημα μου; (βοηθάω όσους δεν παρακολουθούν φανατικά ότι με αφορά - δηλαδή 2-3 άτομα έχει σχέση με αυτό που έγινε γνωστό με τον Βελλεροφόντη). Ok το παραδέχομαι SPAM OFF.


Από την άλλη όμως αν το καλοσκεφθούμε αυτά τα fora που είμαστε γραμμένοι στο internet στην ουσία είναι σαν μεγάλοι τοίχοι όπου ο καθένας μας κολλάει ότι αφίσα του καπνίσει. Και το να λέμε "Ε παλικάρι όταν περνάς από το δρόμο μην κοιτάς τον τοίχο, ΑΚΟΥΣ;" νομίζω ότι είναι τουλάχιστον αστείο. Επίσης η άποψη μου είναι ότι όταν κάποιος θέλει να φτιάξει μια μυστική - μέμμπερς όνλι παρέα δεν την φτιάχνει σε δημόσια μέσα.


P.S. φαντάζομαι ότι για λόγους δικαιοσύνης μαζί με το δικαίωμα κάποιων να έχουν αποκλειστικό φόρουμ το οποίο δεν θέλουν να βλέπει το άλλο φύλο (μόνο και μόνο γιατί είναι "λάθος" φύλο) πηγαίνει και το δικαίωμα κάποιων άλλων να έχουν μια περιοχή όπου θα απαγορεύουν την είσοδο στο άλλο φύλο (μόνο και μόνο γιατί είναι "λάθος" φύλο).
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum