Tι σε κάνει να νιώθεις ότι ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑΣΕΙ Μ@Λ@Κ@??

+19
macrozan
S.W.
easy rider
ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ
laume
alextsouk
Postman
gabadoo
Ταξιδευτής
glystras
Epivainousa
xamogelo
DoctorAbo
Al_Bandy
KiloMeater
Don John
posnightmist
Vvag
Φυσαλίδα
23 posters
Go down
Ο φυσικός
Ο φυσικός
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 7144
Ηλικία : 52
Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
Κράνος : Shoei XR-1000

Tι σε κάνει να νιώθεις ότι ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑΣΕΙ Μ@Λ@Κ@?? - Page 3 Empty Re: Tι σε κάνει να νιώθεις ότι ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑΣΕΙ Μ@Λ@Κ@??

18/4/2010, 9:51 pm
Πιάτα πλύθηκαν, πάτωμα σκουπίστηκε, αναμένω περαιτέρω οδηγίες, όβερ! rambo
macrozan
macrozan
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-05
Mηνύματα : 543
Ηλικία : 68
Μοντέλο : R1150GS
Κράνος : ARAI RX7 GP-SCHUBERTH S3

Tι σε κάνει να νιώθεις ότι ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑΣΕΙ Μ@Λ@Κ@?? - Page 3 Empty Re: Tι σε κάνει να νιώθεις ότι ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑΣΕΙ Μ@Λ@Κ@??

18/4/2010, 11:30 pm
αν αύριο δεν παίξει κανά παστίτσο θα νοιώσω πολύ μαλάκας Razz Razz Razz lol! lol! lol!
Epivainousa
Epivainousa
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Female
Εγγραφή : 2010-01-19
Mηνύματα : 1033
Ηλικία : 61
Μοντέλο : Των φιλων μου!
Κράνος : Καμία επιλογή

Angel ( 90% )

Tι σε κάνει να νιώθεις ότι ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑΣΕΙ Μ@Λ@Κ@?? - Page 3 Empty Re: Tι σε κάνει να νιώθεις ότι ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑΣΕΙ Μ@Λ@Κ@??

19/4/2010, 10:33 am
Ταξιδευτής wrote:
Photoula wrote:ελάχιστοι είναι αυτοί που ουσιαστικά απάντησαν στην ερώτησή μου!!
οι περισσότεροι, απάντησαν δείχνοντάς μου, πόσο αισιόδοξα πρέπει να βλέπω την ζωή και πόσο καλά έχουν καταφέρει οι ίδιοι να ζουν την καθημερινότητά τους.

Δεν νομιζω οτι κανεις που τους προλαλησαντες εχει καταφερει να ζει και τοσο καλα την καθημερινοτητα του βρε συ Φωτουλα...
Ολοι εχουμε τα ιδια ΧΟΝΤΡΑ προβληματα... Τρελα κοστη, κοροιδια απο τους ανευθυνους "υπευθυνους", ατιμωρησια, κομπινες για τους εχοντες και εξαθλιωση για εμας, δουλεια χωρις αυριο και χωρις καμια εξασφαλιση για το μελλον...

Τι να λεμε; Ταπεινη μου αποψη οτι αν καποιος γυρνουσε και ελεγε οτι περναει καλα, ειτε θα ζουσε σε αλλη χωρα ειτε απλα θα πλανιοταν πλανην οικτραν!

Αυτο που γραψαν τα παιδια νομιζω οτι ηταν "ναι, ολοι στο ιδιο καζανι βραζουμε, αλλα να ο Χ τροπος μου για να την παλευω".

Αλλο αυτο και αλλο το "τα εχω καταφερει".
Ολοι εχουμε τις στιγμες μας... Το μεγαλο στοιχημα ειναι να μην γινουν οι στιγμες αυτες μια ολοκληρη ζωη... Wink

ΣΩΣΤΟΣΣΣΣ!!! Thumbsup
ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ
ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-12-26
Mηνύματα : 1500
Ηλικία : 47
Μοντέλο : ΑFRICA TWIN 750
Κράνος : ΒANDIT ALIEN 2

ΘΑΡΡΕΙΝ ΣΩΖΕΙ.

Tι σε κάνει να νιώθεις ότι ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑΣΕΙ Μ@Λ@Κ@?? - Page 3 Empty Re: Tι σε κάνει να νιώθεις ότι ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑΣΕΙ Μ@Λ@Κ@??

21/4/2010, 5:29 pm
macrozan wrote:αν αύριο δεν παίξει κανά παστίτσο θα νοιώσω πολύ μαλάκας Razz Razz Razz lol! lol! lol!

παστιτσιο δεν επεξε την δευτερα ομος για παρτισου ειχα φερει μια μεριδα μιας και ειδα το ονομασου στο ποστ για το ενικιο της συμοφε.αλλα τελικα το εφαγε η φωτουλα! Smile
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum