Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts.

+36
Armenis
dirty
konstantinosv4
easy rider
icex
Seelenheil
DoctorAbo
Φυσαλίδα
alextsouk
kortomalteze
tomakos
DENTOCOP
Tinder
chr1s_86
gabadoo
ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ
Fanrider
ΗΛΙΑΣ
SCORPIOS
da_beazt
Them1s xXx
Roberto
Epivainousa
stef64
Ο φυσικός
Caracal
gasoil
demon
nikos-ex victor
apostat
Vvag
Παναγιώτης Κ.
Postman
KiloMeater
Don John
Ταξιδευτής
40 posters
Go down
Epivainousa
Epivainousa
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Female
Εγγραφή : 2010-01-19
Mηνύματα : 1033
Ηλικία : 61
Μοντέλο : Των φιλων μου!
Κράνος : Καμία επιλογή

Angel ( 90% )

Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts. - Page 2 Empty Re: Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts.

8/12/2010, 7:30 pm
THEMISXXX wrote:Εγώ έχω μια λύση...
Ας κλειδώνουμε το θέμα, κ τις απαντήσεις να τις δεχόμαστε με πμ!!!!!!!!!!!

Wall Wall Wall Wall Wall Wall

πρακτικος,λιτος (και λυτος) ,ωραιοςςςςςςς!!!
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts. - Page 2 Empty Re: Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts.

8/12/2010, 7:31 pm
Roberto_Diavolo wrote:Εφόσον είπες mod, αναφέρεσαι σε εμένα και σου απαντώ λοιπόν ότι βγάζεις αυθαίρετα συμπεράσματα και η συμπεριφορά αυτή δεν συνάδει με την ηλικία σου, αφού δεν είσαι παιδάκι όπως λες.

Μην αρπάζεσαι Πάνο, ο Στάθης θεώρησε πως οι Mods έπιασαν δουλειά με το που μπήκαν. Ο Νίκος βγήκε στο καπάκι και το ξεκαθάρισε. Wink
apostat
apostat
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-05-16
Mηνύματα : 2107
Ηλικία : 62
Μοντέλο : VFR VTec, XR650
Κράνος : HJC HQ-1 carbon

Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts. - Page 2 Empty Re: Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts.

8/12/2010, 7:31 pm
Roberto_Diavolo wrote:
Εφόσον είπες mod, αναφέρεσαι σε εμένα και σου απαντώ λοιπόν ότι βγάζεις αυθαίρετα συμπεράσματα και η συμπεριφορά αυτή δεν συνάδει με την ηλικία σου, αφού δεν είσαι παιδάκι όπως λες.
Καλά, η συντονιστική ομάδα τότε.
Εντάξει; Συνάδει τώρα με την ηλικία μου;
da_beazt
da_beazt
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-03-02
Mηνύματα : 889
Ηλικία : 43
Μοντέλο : Honda CBF 2005 ABS, Honda Transalp 2002 και τέρμα τα ιταλικά
Κράνος : ARAI chaser, ARAI tour-x 3, HJC FS-10, CABERG V2 407, LOUIS jet and PROBIKER S2

Κοίτα που πας γιατί θα πας εκεί που κοιτάς

Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts. - Page 2 Empty Re: Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts.

8/12/2010, 8:12 pm
Διαβάζω εδώ και μέρες όλα τα σχετικά thread και δεν αντέχω άλλο θέλω να κάνω την ακόλουθη ερώτηση:

Γιατί κάθεστε και διαβάζετε posts που δεν σας αρέσουν; Δεν σας αρέσουν τα ανέκδοτα; Μην τα διαβάσετε! Δεν σας αρέσουν τα τεχνικά θέματα; Μην τα διαβάσετε! Δεν σας αρέσουν τα θρησκευτικά θέματα; ΜΗΝ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ! Δεν χρειάζεται να διαβάζουν όλοι τα πάντα λες και θα δώσουν εξετάσεις. Ο καθένας μπορεί να επιλέγει τι θέλει να διαβάσει και να διαχειρίζεται τον χρόνο του όπως θέλει.

Θέλει να κάθεται ο άλλος και να γράφει με τις ώρες άσχετα θέματα; Άστον να γράφει. Τον δικό του χρόνο τρώει. Spamάρει μέσα σε τεχνικά θέματα και χαλάει τον ειρμό; Ε και; Αν σκρολλάρεις λίγο πας παρακάτω και συνεχίζεις το διάβασμα με κόστος ελάχιστα δευτερόλεπτα.

Επίσης το να διαγράφουμε post μου θυμίζει το 1984 του Τζόρτζ Όργουελ. Κυριολεκτικά.

P.S. Αν βέβαια μας χρεώνουν το site hosting με ογκοχρέωση τότε αλλάζουν τα πράγματα και προτείνω να βάλουμε μηνιαία όρια σε κάθε μέλος και να καλέσουμε εκπροσώπους από το ΔΝΤ και την ΕΕ για να παρακολουθούν την τήρηση του προϋπολογισμού. Επίσης όσο περισσότερα κυβικά και κράνη έχει κανείς στην κατοχή του τόσο πιο μεγάλο όριο να έχει. Επίσης όσοι έχουν πολλά μαλλιά να απαγορεύεται να αναρτούν φωτογραφίες τους.

Παναγιώτης Κ.
Παναγιώτης Κ.
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-09-09
Mηνύματα : 2989
Ηλικία : 64
Μοντέλο : VFR - Varadero - CB 750 Boll d'or - Africa - Chappy
Κράνος : Shoei Raid 2 + Bell M4R Carbon

Ride hard, die young.........

Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts. - Page 2 Empty Re: Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts.

8/12/2010, 8:26 pm
Da_beazt wrote:............................Επίσης όσοι έχουν πολλά μαλλιά να απαγορεύεται να αναρτούν φωτογραφίες τους.


Η επιτομή του πνεύματος του forum.
Χιούμορ και αυτοσαρκασμός σε όλο του το μεγαλείο..............

Δηλαδή ρε Νίκο, σου πάει το χέρι να διαγράψεις αυτό το post;





Γιαννη Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts. - Page 2 953728
stef64
stef64
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-06-26
Mηνύματα : 411
Ηλικία : 59
Μοντέλο : VFR 1200F
Κράνος : SHOEI XR 1100

Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts. - Page 2 Empty Re: Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts.

8/12/2010, 8:29 pm
Da_beazt wrote: Επίσης όσο περισσότερα κυβικά και κράνη έχει κανείς στην κατοχή του τόσο πιο μεγάλο όριο να έχει. Επίσης όσοι έχουν πολλά μαλλιά να απαγορεύεται να αναρτούν φωτογραφίες τους.


Με τα κιλα μας δεν παιζει κατι ετσι ?? - Να μείνω ησυχος ??
Ο φυσικός
Ο φυσικός
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 7144
Ηλικία : 52
Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
Κράνος : Shoei XR-1000

Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts. - Page 2 Empty Re: Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts.

8/12/2010, 8:31 pm
Εσύ έχεις το 1200 και σε ζηλεύουμε. Να κάτσεις φρόνιμα... Knupp
Παναγιώτης Κ.
Παναγιώτης Κ.
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-09-09
Mηνύματα : 2989
Ηλικία : 64
Μοντέλο : VFR - Varadero - CB 750 Boll d'or - Africa - Chappy
Κράνος : Shoei Raid 2 + Bell M4R Carbon

Ride hard, die young.........

Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts. - Page 2 Empty Re: Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts.

8/12/2010, 8:35 pm
stef64 wrote:
Da_beazt wrote: Επίσης όσο περισσότερα κυβικά και κράνη έχει κανείς στην κατοχή του τόσο πιο μεγάλο όριο να έχει. Επίσης όσοι έχουν πολλά μαλλιά να απαγορεύεται να αναρτούν φωτογραφίες τους.


Με τα κιλα μας δεν παιζει κατι ετσι ?? - Να μείνω ησυχος ??

Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts. - Page 2 64254 Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts. - Page 2 64254 Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts. - Page 2 64254
SCORPIOS
SCORPIOS
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-22
Mηνύματα : 3277
Ηλικία : 44
Μοντέλο : VFR800
Κράνος : shoei xr1100

δεν ειμαι του πνευματος ειμαι του οινοπνευματος…..

Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts. - Page 2 Empty Re: Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts.

8/12/2010, 9:36 pm
postmankav wrote:Εμένα με κάνει εντύπωση ότι μονό εγω και ο Don , προσέξαμε τις «διορθώσεις» ,οι υπόλοιποι τίποτα? Όλα οκ??? Εμένα με χάλασε το σκηνικό , Sorry που το λεω, αλλα ετσι είναι !!! Suspect Suspect



Δεν ήσουν ο μόνος που το πρόσεξε φίλε μου.
Το έξυπνο και εκλεπτυσμένο χιούμορ που βρήκα εδώ μέσα δεν το έχω συναντήσει ποτέ.Και ελπίζω να μην το χάσω.
Και εγώ έχω ξενερώσει με την όλη φάση και δεν έχω αποφασίσει αν σταματήσω να είμαι ενεργός ή αν σπαμάρω παραπάνω απο αντίδραση.
Δεν ακολουθώ και δεν εφαρμόζω "διαταγές"στην δουλειά μου απο άτομα απο τα οποία εξαρτάται το μηνιάτικο μου.
Γιατί να το κάνω εδώ?Που είμαστε-είμασταν μια παρέα και πρέπει να είναι πιο ελαστικά τα πράγματα?
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts. - Page 2 Empty Re: Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts.

8/12/2010, 9:45 pm
SCORPIOS wrote:Που είμαστε-είμασταν μια παρέα και πρέπει να είναι πιο ελαστικά τα πράγματα?

Είμαστε Γιώργο... είμαστε. Wink
ΗΛΙΑΣ
ΗΛΙΑΣ
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-02-18
Mηνύματα : 1289
Ηλικία : 50
Μοντέλο : 2004.
Κράνος : Καμία επιλογή

ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΟΥ ΓΑΜΩ

Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts. - Page 2 Empty Re: Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts.

8/12/2010, 9:48 pm
Vvag wrote:
SCORPIOS wrote:Που είμαστε-είμασταν μια παρέα και πρέπει να είναι πιο ελαστικά τα πράγματα?

Είμαστε Γιώργο... είμαστε. Wink
... ΝΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ .. ΑΧ ΑΓΑΠΩ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ... silent silent ΩΧ ΣΥΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΡΩΤΙΚΟ ΜΟΥ... I love you I love you I love you scooter
Ο φυσικός
Ο φυσικός
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 7144
Ηλικία : 52
Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
Κράνος : Shoei XR-1000

Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts. - Page 2 Empty Re: Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts.

8/12/2010, 10:09 pm
SCORPIOS wrote:Που είμαστε-είμασταν μια παρέα και πρέπει να είναι πιο ελαστικά τα πράγματα?

Και γιατί να είναι πιο ελαστικά και όχι πιο ζάντες ή πιο αναρτήσεις; violin
ΗΛΙΑΣ
ΗΛΙΑΣ
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-02-18
Mηνύματα : 1289
Ηλικία : 50
Μοντέλο : 2004.
Κράνος : Καμία επιλογή

ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΟΥ ΓΑΜΩ

Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts. - Page 2 Empty Re: Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts.

8/12/2010, 10:13 pm
Ο φυσικός wrote:
SCORPIOS wrote:Που είμαστε-είμασταν μια παρέα και πρέπει να είναι πιο ελαστικά τα πράγματα?

Και γιατί να είναι πιο ελαστικά και όχι πιο ζάντες ή πιο αναρτήσεις; violin
.... Doh! Doh! Doh! ΦΥΣΙΚΟΥΛΗ ΜΟΥ ΛΕΒΕΝΤΗ ΕΣΥ.... naaa naaa
SCORPIOS
SCORPIOS
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-22
Mηνύματα : 3277
Ηλικία : 44
Μοντέλο : VFR800
Κράνος : shoei xr1100

δεν ειμαι του πνευματος ειμαι του οινοπνευματος…..

Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts. - Page 2 Empty Re: Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts.

8/12/2010, 10:24 pm
Ο φυσικός wrote:
SCORPIOS wrote:Που είμαστε-είμασταν μια παρέα και πρέπει να είναι πιο ελαστικά τα πράγματα?

Και γιατί να είναι πιο ελαστικά και όχι πιο ζάντες ή πιο αναρτήσεις; violin



lol! lol! Γεια σου ρε Τάκη μου λείψες και εσύ και οι Φυσικάδες σου cheers
Ο φυσικός
Ο φυσικός
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 7144
Ηλικία : 52
Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
Κράνος : Shoei XR-1000

Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts. - Page 2 Empty Re: Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts.

8/12/2010, 10:27 pm
cheers cheers Στείλε ΠΜ αν θα σε δω στα βόρεια.
Fanrider
Fanrider
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 2290
Ηλικία : 59
Μοντέλο : VFR 800 το καλό , CB.1 τετρακοσια , INNOVA 125
Κράνος : Shoei XR-1000

Ένας τρόπος να ξεδίνεις και να ξεχνάς τα προβλήματα σου.. γκάζι και φύγαμε

Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts. - Page 2 Empty Re: Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts.

8/12/2010, 10:49 pm
demon wrote:Ρε παιδιά τι φαγωμάρα είναι πάλι αυτή? Έχουμε να χωρίσουμε κάτι τελικά? Ξέρετε πως σας εκτιμώ όλους τους προλαλήσαντες, αλλά γιατί είναι τόσο φοβερό να μπεί μια τάξη ή να ξεκαθαρίσουν κάποια θέματα? Μην ξεχνάτε πως δεν υπάρχει μόνο αυτή η μικρή παρέα που γράφει συνεχώς και που κάνει το "χαβαλέ" της, αλλά υπάρχουν και άλλοι που συμμετέχουν με τον τρόπο τους και πολύ περισσότερο όσοι μας επισκέπτονται για να ακούσουν μια γνώμη παραπάνω. Απέναντι σ' αυτούς που σαφώς είναι πλειοψηφία, δεν υπάρχει καμμιά "ευθύνη" για το τι γράφεται και λέγεται σ' ένα δημόσιο site? Μήπως το παρατραβάτε? Βλέπω ότι το πράγμα οδηγείται με μαθηματική ακρίβεια στη διάλυση και θα είναι κρίμα μια τέτοια κατάλληξη για ένα από τα ποιο ποιοτικά και δεμένα ελληνικά forum.


+1

Ο φυσικός wrote: Μια ωραία δημοσκόπηση (ή poll σε άπταιστα αρχαία ινδικά) στην οποία να εκφράσουμε την άποψή μας στο όλο θέμα. Προσωπικά, αν δω ότι πολλοί (όχι η πλειονότητα, απλώς πολλοί) διαφωνεί με την παρουσία αστείων τότε θα το σεβαστώ απόλυτα και θα γράφω ανάλογα. :_hi:

Σωστοοος !!!


Roberto_Diavolo wrote: Γενικότερα το θέμα αφορά όλους και από κοινού θα πρέπει να παρθεί μία απόφαση, όποια και αν είναι αυτή.

+1

Τώρα να πω και γω μια γνώμη

Χωρίς να θέλω να κάνω το συνήγορο του Νίκου , έξαλλου οι περισσότεροι με ξέρετε , και ξέρετε ότι η πλακίτσα μαρέσει και μένα
Έτσι απ ‘ ότι κατάλαβα , νομίζω πως ο Νίκος είπε να περιορίσουμε λίγο τη μόνιμη πλάκα και τα πολλά οφ τοπικ θέματα και όχι να ξεχάσουμε το χιούμορ .
Έξαλλου υπάρχει και το τσατ μποξ

Όσον αφορά το καθάρισμα και συμμάζεμα του χώρου νομίζω πως σε όλα τα φόρα γίνετε αυτό , σε άλλα φόρα που γραφούμε και πέφτει τσεκούρι με τη μια ακόμα και για greeklish ποστ δεν είδα ύστερα να υπάρχει σχετικό θέμα διαμαρτυρίας από κανέναν , εδώ γιατί μας πειράζει τόσο .

Πάρα αυτά για τα ολόκληρα θέματα το τι πρέπει να σβήνετε και το τι όχι εδώ χρειάζεται κάποια κουβέντα

Δε χρειάζεται πάντως να το τραγικό ποιούμε το θέμα και πιστεύω πως πρέπει αφήνουμε τους υπευθύνους να κάνουν τη δουλεία τους και δεν πρέπει συνεχώς να τους επικρίνουμε , εγώ προσωπικά άμα δε μου αρέσει κάτι θα επικοινωνήσω και θα τα πω και άμα δε γουστάρω στην τελική την κάνω για άλλη παράλια , και δε θα προσπαθήσω να περάσω ντε και καλά τη γνώμη μου σε όλους , και ιδιαιτέρως στους δημιουργούς της ιδέας .

Ειπώθηκε από μερικούς πως εμείς γουστάρουμε την πλάκα και τα οφ τοπικ θέματα και πως άμα δε αρέσει σε άλλους να μην τα διαβάζουν .
δηλαδή είναι σα να λέμε στους άλλους εμείς γουστάρουμε πλάκα άμα δε σου γουστάρει μπορείς να φύγεις .

Εδώ γραφούμε 20 άτομα το πολύ άλλα διαβάζουν σίγουρα πολύ περισσότερα ,τους ρωτήσαμε ποτέ αυτούς που δε γράφουν συχνά ποια είναι η γνώμη τους θέλουν να βλέπουν θέματα γύρω από τη μηχανή η περισσότερο για πάσης φύσεως , μήπως και γιαυτο και να μην συμμετέχουν πολύ .

Εδώ είναι ένα κοινόβιο σπίτι που πρέπει όλοι να σεβόμαστε και που πρέπει να έχει και κανόνες για να είναι όλοι ευχαριστημένοι και πιο συγκεκριμένα μοτοσυκλετιστικό χωριό και ακόμα πιο συγκεκριμένα για τα VFR , δε θα έπρεπε λοιπόν να έχουμε σαν πρώτη προτεραιότητα τα μοτοσυκλετιστικά θέματα και λιγότερο τα πάσης φύσεως άσχετα με το χώρο αυτό ?

Στο κάτω κάτω δεν είναι κακό άμα δεν έχουμε θέμα να γράψουμε να έχει το φόρουμ και θέματα χθεσινά προχθεσινά , πρέπει με το ζόρι να γράφουμε κάτι δηλαδή
Υπάρχουν κιαλλα φόρα που μπορούμε να συμμετέχουμε για πολλά και διάφορα θέματα

.


.

.

Υ.Σ. Πάντως ρε μάγκες ότι και να λέμε εδώ είναι κάπως ..... , η πραγματική αληθινή και ωραία παρέα είναι έξω από δω , και εγώ αυτό γουστάρω , γκάζι και ξερό ψωμί .


Smile
ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ
ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-12-26
Mηνύματα : 1500
Ηλικία : 47
Μοντέλο : ΑFRICA TWIN 750
Κράνος : ΒANDIT ALIEN 2

ΘΑΡΡΕΙΝ ΣΩΖΕΙ.

Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts. - Page 2 Empty Re: Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts.

8/12/2010, 10:58 pm
εγω παντος ειχα καταλαβει οτι με την ιπαρξη καλιτερου σιντονισμου θα :


1.ελενχονταν τα θεματαγια τιχον παρεξιγισεις(π.χ. καπιος που μπορι να εθιξε καπιον αλον)

2.θα καθαριζονταν τα θεματα(ιδικα τα τεχνικα στα οπια ενδεχομενος θα εμπεναν και επισκεπτες να τα διαβαζουν) απο το πολι σπαμ.

3.θα σινχονεβονταν τραγουδια βιντεο ανεκδοτα στα περιανεμων και ιδατον και

4.θα καταργουνταν θεματα μαγειρικης και πολυτιστικων.

Αποτι φενετε η εγω δεν καταλαβα σοστα η η σκουπα που επιασες για να
συγιρισεις Νικο κινδινευει να ρουφιξει ολο το φορουμ...

ηπαμε μετρο στο σπαμ αλλα πρεπι να τιριθει και μετρο στο <<Καθαρισμα>.
αφου το φορουμ απαρτιζετε απο παρεα ολα αυτα (σβισιματα και καταργισεις)θα επρεπε να εχουν συζιτιθει και ισος δεν ειναι αργα να συζιτιθουν αν ιπαρχη καλη διαθεση απο ολους.

κανεις ΝΟΜΙΖΩ δεν θελει να χαλαση αυτη η παρεα...


Με εκτιμιση Ο ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ.
Postman
Postman
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-03
Mηνύματα : 5672
Ηλικία : 45
Μοντέλο : John Deere 990HP
Κράνος : M-1935 απο τον πολεμο.

https://www.youtube.com/hornetkav

Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts. - Page 2 Empty Re: Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts.

8/12/2010, 11:00 pm
Fanrider wrote:

Υ.Σ. Πάντως ρε μάγκες ότι και να λέμε εδώ είναι κάπως ..... , η πραγματική αληθινή και ωραία παρέα είναι έξω από δω , και εγώ αυτό γουστάρω , γκάζι και ξερό ψωμί .


Smile

Γεια σου ρε Φάνη!!!!! Very Happy Very Happy
KiloMeater
KiloMeater
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-31
Mηνύματα : 889
Ηλικία : 49
Μοντέλο : VFR800 vtec, SYM HD 200iEvo
Κράνος : ARAI RX-7

Full time dad

Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts. - Page 2 Empty Re: Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts.

8/12/2010, 11:03 pm
Fanrider wrote:Εδώ γραφούμε 20 άτομα το πολύ άλλα διαβάζουν σίγουρα πολύ περισσότερα ,τους ρωτήσαμε ποτέ αυτούς που δε γράφουν συχνά ποια είναι η γνώμη τους θέλουν να βλέπουν θέματα γύρω από τη μηχανή η περισσότερο για πάσης φύσεως , μήπως και γιαυτο και να μην συμμετέχουν πολύ .

και να μη ρωτήσατε το είπανε μόνοι τους αλλα κατέληξε spamo-thread και αυτο :-)
spam thread

προσωπικά τις ισορροπίες μου τις εχω βρεί... οπότε δε με ενοχλεί οτι και αν γράφεται πλεον
Οσο γράφει ο Velocipator το forum θα ζει! Wink
(yours trully, o μοναδικός κρυφός fan σου!)
Fanrider
Fanrider
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 2290
Ηλικία : 59
Μοντέλο : VFR 800 το καλό , CB.1 τετρακοσια , INNOVA 125
Κράνος : Shoei XR-1000

Ένας τρόπος να ξεδίνεις και να ξεχνάς τα προβλήματα σου.. γκάζι και φύγαμε

Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts. - Page 2 Empty Re: Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts.

8/12/2010, 11:05 pm
KiloMeater wrote:
Fanrider wrote:Εδώ γραφούμε 20 άτομα το πολύ άλλα διαβάζουν σίγουρα πολύ περισσότερα ,τους ρωτήσαμε ποτέ αυτούς που δε γράφουν συχνά ποια είναι η γνώμη τους θέλουν να βλέπουν θέματα γύρω από τη μηχανή η περισσότερο για πάσης φύσεως , μήπως και γιαυτο και να μην συμμετέχουν πολύ .

και να μη ρωτήσατε το είπανε μόνοι τους αλλα κατέληξε spamo-thread και αυτο :-)
spam thread

προσωπικά τις ισορροπίες μου τις εχω βρεί... οπότε δε με ενοχλεί οτι και αν γράφεται πλεον
Οσο γράφει ο Velocipator το forum θα ζει! Wink
(yours trully, o μοναδικός κρυφός fan σου!)

Μεχρι να σε βαλει στο στοχαστρο του lol!
gabadoo
gabadoo
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-25
Mηνύματα : 1311
Ηλικία : 54
Μοντέλο : V-Strom
Κράνος : Schuberth S1

Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts. - Page 2 Empty Re: Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts.

8/12/2010, 11:06 pm
Μικροφασισμοι και ατατουρκισμοι του χειριστου ειδους!!!!!!

Ειμαι παντελως αντιθετος σε οποιαδηποτε προσπαθεια περιορισμου του Λογου,γραπτου ή προφορικου

Fanrider
Fanrider
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 2290
Ηλικία : 59
Μοντέλο : VFR 800 το καλό , CB.1 τετρακοσια , INNOVA 125
Κράνος : Shoei XR-1000

Ένας τρόπος να ξεδίνεις και να ξεχνάς τα προβλήματα σου.. γκάζι και φύγαμε

Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts. - Page 2 Empty Re: Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts.

8/12/2010, 11:11 pm
gabadoo wrote: Μικροφασισμοι και ατατουρκισμοι του χειριστου ειδους!!!!!!

Ειμαι παντελως αντιθετος σε οποιαδηποτε προσπαθεια περιορισμου του Λογου,γραπτου ή προφορικου


Αμα δεν πεις και το ονομα αυτου , φωτια δε βαζεις lol!
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts. - Page 2 Empty Re: Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts.

8/12/2010, 11:16 pm
KiloMeater wrote:και να μη ρωτήσατε το είπανε μόνοι τους αλλα κατέληξε spamo-thread και αυτο :-)

Βασικά μόνο spam-o-thread δεν κατέληξε... Δε λέω ότι δε σπαμάραμε μέσα, αλλά είπαν όλοι πολύ όμορφα τη γνώμη τους και βγήκαν κάποια συμπεράσματα... θα μπορούσε κάλλιστα να είναι συνέχεια αυτού του θέματος!!! Μόνο που εδώ τίθεται και το θέμα του "πετσοκόμματος".

gabadoo wrote:Ειμαι παντελως αντιθετος σε οποιαδηποτε προσπαθεια περιορισμου του Λογου,γραπτου ή προφορικου


+1180 Θόδωρα.
Κατ' εμέ, ΤΙΠΟΤΑ δεν πρέπει να σβήνεται. Στο κάτω κάτω ποιος είναι αυτός που θα κρίνει αν κάτι ανήκει στον αγύριστο ή όχι;
Ειδικά από τη στιγμή που δεν τίθεται θέμα χώρου.

cheers
Παναγιώτης Κ.
Παναγιώτης Κ.
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-09-09
Mηνύματα : 2989
Ηλικία : 64
Μοντέλο : VFR - Varadero - CB 750 Boll d'or - Africa - Chappy
Κράνος : Shoei Raid 2 + Bell M4R Carbon

Ride hard, die young.........

Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts. - Page 2 Empty Re: Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts.

8/12/2010, 11:18 pm
Fanrider wrote:
gabadoo wrote: Μικροφασισμοι και ατατουρκισμοι του χειριστου ειδους!!!!!!

Ειμαι παντελως αντιθετος σε οποιαδηποτε προσπαθεια περιορισμου του Λογου,γραπτου ή προφορικου


Αμα δεν πεις και το ονομα αυτου , φωτια δε βαζεις Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts. - Page 2 64254





Στο 4:01..
chr1s_86
chr1s_86
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-03-09
Mηνύματα : 474
Ηλικία : 37
Μοντέλο : '88 BROS & '01 VFR
Κράνος : SHARK

Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts. - Page 2 Empty Re: Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts.

8/12/2010, 11:42 pm
Surprised Blink Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts. - Page 2 984205
gabadoo
gabadoo
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-25
Mηνύματα : 1311
Ηλικία : 54
Μοντέλο : V-Strom
Κράνος : Schuberth S1

Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts. - Page 2 Empty Re: Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts.

8/12/2010, 11:45 pm
Vvag wrote:

+1180 Θόδωρα.
Κατ' εμέ, ΤΙΠΟΤΑ δεν πρέπει να σβήνεται. Στο κάτω κάτω ποιος είναι αυτός που θα κρίνει αν κάτι ανήκει στον αγύριστο ή όχι;
Ειδικά από τη στιγμή που δεν τίθεται θέμα χώρου.

cheers

Με ξερεις οπως σε σε ξερω και εγω,"τι καπνο φουμαρεις" και τι χαρακτηρας εισαι
Εν αρχη ην ο λογος εδω μεσα,η πλακα και το παρειστικο υφος και το σπαμαρισμα βεβαιως βεβαιως...

Στην διαπροσωπικη γνωριμια,στην δια ζωσης επαφη,ειναι που γινεται η συγκριση λογων-εργων και η συναφεια αυτων....

Στο απροσωπο νετ που επικοινωνουμε,πολλοι τυποι αλλα γραφουν και κελευουν για τον εαυτο τους και το ατομο τους,και αλλοι ειναι
στην πραγματικη ζωη...

Για μενα ειναι ενα κριτηριο ο αυθορμητος πηγαιος λογος,ειδικα οταν στο ύστερο τον συνδυασω με την προσωπικη γνωριμια...

Δες το αρθρο του Κωστα για τις βαλβιδες του V-Tec και το υφος....Ειναι σαν να ημουν εκει διπλα του την ωρα που το εγραφε
Ο χαρακτηρας του αντανακλαται σε αυτο το αρθρακι (και οχι μονο σε αυτο αλλα και σε ολα οσα εχει γραψει-και αυτα ειναι που με
εκαναν και θελησα να τον γνωρισω...)

Εφερα τον Κωστα σαν παραδειγμα,αλλα ισχυει για ολους μας

Εν αρχη ην ο Λογος
Αυτος εφερε τις διαπροσωπικες επαφες και σχεσεις και τις Φιλιες και την Παρεα και τα ταξιδια ακομα και τα μακρινα,τα ομαδικα
σε Ιταλιες,οπου ειναι δυσκολο να συνυπαρξουν αρμονικα τοσα ατομα......

Η Ισηγορια ειναι μια απο τις Αρχες μου

Τεσπα δεν επεκτεινομαι αλλο,ο καθενας εξαγει τα συμπερασματα του για το ποιον του καθενος μας,ακομα και μεσα απο το σπαμ..


Tinder
Tinder
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-05-14
Mηνύματα : 1139
Ηλικία : 56
Μοντέλο : HONDA VFR 800 04' V-TEC ABS
Κράνος : SHOEI XR-1000

"once punk... always punk" μάλλον

Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts. - Page 2 Empty Re: Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts.

9/12/2010, 12:15 am
Τι έγινε βρε παιδιά ?
Που πήγε το 5ο αστέρι μου ? confused2
Παναγιώτης Κ.
Παναγιώτης Κ.
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-09-09
Mηνύματα : 2989
Ηλικία : 64
Μοντέλο : VFR - Varadero - CB 750 Boll d'or - Africa - Chappy
Κράνος : Shoei Raid 2 + Bell M4R Carbon

Ride hard, die young.........

Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts. - Page 2 Empty Re: Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts.

9/12/2010, 12:18 am
Tinder wrote:Τι έγινε βρε παιδιά ?
Που πήγε το 5ο αστέρι μου ? Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts. - Page 2 915751

Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts. - Page 2 Toixos112
DENTOCOP
DENTOCOP
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-03-16
Mηνύματα : 1499
Ηλικία : 50
Μοντέλο : vfr 750f 1990,1997 funduro.
Κράνος : HJC,SHOEI

It's all part of the charm.

Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts. - Page 2 Empty Re: Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts.

9/12/2010, 12:25 am
Ο φυσικός wrote:

Και γιατί να είναι πιο ελαστικά και όχι πιο ζάντες ή πιο αναρτήσεις; violin

Αυτός το βιολί του. Laughing

Και εγω έχασα το 4ο αστέρι μου. Knupp Mad

Υ.Γ.Abo Abo είσαι'δω????
tomakos
tomakos
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-02-26
Mηνύματα : 2098
Ηλικία : 56
Μοντέλο : VFR μπιφτεκ του οκτώνε λέμε
Κράνος : shoei xr-1000, scorpion exo 1000

ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΜΟΥ

Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts. - Page 2 Empty Re: Καθαρισμος θεματων, σβησμενα posts.

9/12/2010, 12:34 am
Tinder wrote:Τι έγινε βρε παιδιά ?
Που πήγε το 5ο αστέρι μου ? confused2

Εγώ πάλι νιώθω σαν αστερίας Laughing Razz lol! Άσχετο, πότε άλλαξες παρατσούκλι
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum