Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh

+25
oσονοuπω
vagelis78
kortomalteze
VEFALIFT
ELENA
Fanrider
anastasis
Roberto
DENTOCOP
Don John
SCORPIOS
Ο φυσικός
Verbal Kint
DoctorAbo
Tinder
apostat
Παναγιώτης Κ.
Postman
da_beazt
Caracal
posnightmist
XLGeorge
KiloMeater
tomakos
Vvag
29 posters
Go down
oσονοuπω
oσονοuπω
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-11-13
Mηνύματα : 1709
Ηλικία : 67
Μοντέλο : γραναζι και desmo
Κράνος : το τσουκαλι τηs γιαγιαs

http://www.tzakiart.gr

Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh  - Page 4 Empty Re: Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh

11/7/2012, 9:00 pm
Αν θελω να μαθω ποιοs εισαι και τι πινακιδα εχει το μηχανακι σου,γραφομαι μελοs(πανευκολο ακομη και για μενα),σαν κατοχοs vfr η φιλοs του φιλου λαλα και στιs πρωτεs βολτεs-εκδρομη-καφε,τουs μαθαινω ολουs.Δεν μιλαμε δε για πανελληνια.Το θεωρω πολυ κουφο το σβησιμο τηs πινακιδαs.

Τα spam γιατι ενοχλουν και πια σοβαροτητα χαλουν?Ηρεμα ρε παιδια με τα ΠΡΕΠΕΙ και τουs ΚΑΝΟΝΕΣ σε ΟΛΑ θεματα ,που γεμισαμε πυρινικουs επιστημονεs και διηπειρωτικουs ταξιδοαρθογραφουs.Αρκετα εχουμε καθε μερα στη δουλεια και στην υπολοιπη ζωη μαs.Εδω προσπαθουμε να ξεφυγουμε λιγο.

Οσο για τιs photo,αν γινω μελοs βλεπω τα παντα ,αν οχι τιποτα?Αφου ειναι πανευκολο να γινω μελοs.Αν πιστευω οτι μια φωτογραφια θα μου δημιουργησει προβλημα,δεν την δημοσιευω.Και τι γινεται αν καποιοs βαλει μια photo απο εκδηλωση και φαινομαι εγω?Αν δεν θελω,τι θα γινει με τουs υπολοιπουs τηs photo?Θα πρεπει να τουs ρωταει εναν εναν.κλπκλπ και μπλα μπλα.

Δεν ηξερα κανεναν και σε πολυ μικρο χρονικο διαστημα εμαθα πολλα για πολλουs.Mε λιγη τρελλα παραπανω και περισσοτερο χρονο(αν ειχα και τιs καταληλεs computerογνωσειs)δεν θα μπορουσε να κρυφτει κανειs.

Μη μαs πιανει αμοκ με τη ταξη του forum για κλειδωματα και ελευθεριεs.OXI ΑΛΛΗ ΤΑΞΗ!

Το μονο που θελω,βοηθεια για να ανοιχτω περισσοτερο σε οτι κανω ,οπου παω και τι ειμαι .ΔΕΝ θελω να ειμαι καπου,να συναναστρεφομαι με καποιουs και συγχρονωs να κρηβομαι.

Ισωs να μη τα ειπα καλα,αλλα αν το forum γινει μυστικιστικο και αποκτησει υποψια σοβαροτηταs να πουμε,χαρηκα που γνωρισα μερικα αξιολογα ατομα αλλα alle. Kαλα περνουσαμε ολοι μαs και πριν γνωριστουμεΙσα ισα,θαθελα κιαλλο χαβαλε και ελευθερια

Να τακτοποιησετε μονο το στησιμο και να βοηθησετε ατομα χωριs γνωσειs.Αυτα και περισσοτερη ελευθερια.
Roberto
Roberto
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Info
Male
Εγγραφή : 2009-06-28
Mηνύματα : 1162
Ηλικία : 47
Μοντέλο : VFR 800 RC46 II Α5
Κράνος : Arai Quantum

Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh  - Page 4 Empty Re: Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh

11/7/2012, 9:01 pm
Ο φυσικός wrote:Αν θυμάμαι καλά, από τις σκοτεινές εποχές που ήμουν mod, ίσως να γίνεται αλλά με λίγο κόπο. Δεν κόβω το χέρι μου, αλλά σε κάθε περίπτωση το πρώτο ερώτημα είναι αν συμφωνούμε. Μετά θα δούμε και αν γίνεται.

Τάκη, εγώ δεν βρίσκω τέτοια δυνατότητα.
Drake Ramore
Drake Ramore
Ανερχόμενο μέλος
Ανερχόμενο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2008-12-18
Mηνύματα : 84
Ηλικία : 45
Μοντέλο : XL600V TransAlp
Κράνος : Καμία επιλογή

Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh  - Page 4 Empty Re: Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh

11/7/2012, 10:40 pm
Ποια δυνατότητα ψάχνεις; Να σε βοηθήσω.

Υ.Γ έκανα ποστ μετά απο πολύ καιρό , μην τυχόν και διαγράψετε όσους δεν ποστάρουν συχνα... Laughing
Ο φυσικός
Ο φυσικός
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 7144
Ηλικία : 52
Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
Κράνος : Shoei XR-1000

Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh  - Page 4 Empty Re: Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh

11/7/2012, 10:44 pm
Roberto_Diavolo wrote:
Ο φυσικός wrote:Αν θυμάμαι καλά, από τις σκοτεινές εποχές που ήμουν mod, ίσως να γίνεται αλλά με λίγο κόπο. Δεν κόβω το χέρι μου, αλλά σε κάθε περίπτωση το πρώτο ερώτημα είναι αν συμφωνούμε. Μετά θα δούμε και αν γίνεται.

Τάκη, εγώ δεν βρίσκω τέτοια δυνατότητα.

Δεν ξέρω αν γίνεται αυτόματα αλλά θα μπορούσε να γίνει χειροκίνητα ως εξής:
α. Copy τα spam σε ένα αρχείο στο word.
β. Διαγραφή των spam
γ. Πρόσθεσή τους στο τέλος σε μια απάντηση από το word.
Δύσκολο, αλλά γίνεται.

Drake Ramore wrote:Ποια δυνατότητα ψάχνεις; Να σε βοηθήσω.

Υ.Γ έκανα ποστ μετά απο πολύ καιρό , μην τυχόν και διαγράψετε όσους δεν ποστάρουν συχνα... Laughing

Razz Razz Razz
chr1s_86
chr1s_86
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-03-09
Mηνύματα : 474
Ηλικία : 37
Μοντέλο : '88 BROS & '01 VFR
Κράνος : SHARK

Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh  - Page 4 Empty Re: Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh

12/7/2012, 9:34 pm
Caracal wrote:
Όσο για το άλλο, εγώ δίνω τεχνικές συμβουλές σε όλους. Γιατί έτσι γουστάρω, είναι το ψώνιο μου αυτό. Αν η τεχνική συμβουλή είναι λάθος, φταίω. Αν είναι άσχετη, πάλι φταίω. Αλλά να δίνω συμβουλές, και να καταφθάνουν ΠΜ αψυχολόγητα ''μην ασχολείσαι, κόφτο'' και μάλιστα από άλλο άτομο, όχι το -υποτίθεται- άμεσα θιγμένο, λες και του είπα τπτ για τον πατέρα και την μάνα, ε σόρρυ κιόλλας αλλά δεν είμαι εγώ αυτός που έχει πρσωπικά εδώ μέσα.

Το γιατί η συμβουλή ''το πλασιάκι ισιώνεται, μην πάρεις άλλο, ίσιωσε αυτό για την ώρα να γλυτώσεις λεφτά'' είναι για να βάζουμε τον κολλητό να στέλνει ΠΜ ''σταμάτα, κόφτο'', δεν είναι προσωπικό δικό μου νομίζω...


Πραγματικά γελοίο το πμ που έλαβες... Neutral
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh  - Page 4 Empty Re: Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh

12/7/2012, 9:48 pm
chr1s_86 wrote:
Caracal wrote:
Όσο για το άλλο, εγώ δίνω τεχνικές συμβουλές σε όλους. Γιατί έτσι γουστάρω, είναι το ψώνιο μου αυτό. Αν η τεχνική συμβουλή είναι λάθος, φταίω. Αν είναι άσχετη, πάλι φταίω. Αλλά να δίνω συμβουλές, και να καταφθάνουν ΠΜ αψυχολόγητα ''μην ασχολείσαι, κόφτο'' και μάλιστα από άλλο άτομο, όχι το -υποτίθεται- άμεσα θιγμένο, λες και του είπα τπτ για τον πατέρα και την μάνα, ε σόρρυ κιόλλας αλλά δεν είμαι εγώ αυτός που έχει πρσωπικά εδώ μέσα.

Το γιατί η συμβουλή ''το πλασιάκι ισιώνεται, μην πάρεις άλλο, ίσιωσε αυτό για την ώρα να γλυτώσεις λεφτά'' είναι για να βάζουμε τον κολλητό να στέλνει ΠΜ ''σταμάτα, κόφτο'', δεν είναι προσωπικό δικό μου νομίζω...


Πραγματικά γελοίο το πμ που έλαβες... Neutral

Λοιπόν είμαι της άποψης να μην απαντάω σε τέτοια ΑΝΟΥΣΙΑ θέματα για να μη διαιωνίζονται, αλλά μερικά πράματα με βγάζουν απ' τα ρούχα μου.
Ρε Χριστόφορε, ΠΟΙΟ ΤΟ ΝΟΗΜΑ αυτής της απάντησης μου λες;
Είναι ένα θέμα μεταξύ δύο ανθρώπων που δε σε αφορά καθόλου, δεν ξέρεις ΚΑΝ τι έχει γράψει ο άλλος στο πμ στην τελική ΤΙ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ τι λέει το πμ και αν είναι ή όχι γελοίο;!
Πιάνεις και ξεθάβεις ένα θέμα που έχει θαφτεί εδώ και 2 μέρες. Ποιο το νόημα να ρίχνεις λάδι στη φωτιά; Εδώ έχουν σταματήσει όλοι οι εμπλεκόμενοι να ασχολούνται μ' αυτό χωρίς να δίνουν συνέχεια.

Μου φαίνεται δικά μας προβλήματα δεν έχουμε και το μόνο ενδιαφέρον στη ζωή μας είναι να κρίνουμε τα προβλήματα των άλλων.
Στην τελική αν θέλεις να πεις την άποψή σου για το πόσο γελοίο ήταν το πμ, πες τη προσωπικά ΜΕ ΠΜ στον Caracal.
Τι δουλειά έχεις να συνεχίζεις μια ΑΣΧΕΤΗ διαμάχη που δε σε αφορά κιόλας, και μάλιστα σε ένα άσχετο θέμα, δημόσια;!;!

Έλεος δηλαδή ρε παιδιά, τι να πω... να σκεφτόμαστε λίγο πριν πατήσουμε τα κουμπάκια.
horrorshow_gr
horrorshow_gr
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2011-12-12
Mηνύματα : 841
Ηλικία : 42
Μοντέλο : cbr 1100xx 04
Κράνος : arai ''chaser''

Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh  - Page 4 Empty Re: Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh

12/7/2012, 10:04 pm
Popcorn Popcorn Popcorn Popcorn Popcorn
παρατηρω οτι ολοι εχετε ενα δικιο απο την πλευρα σας, απλα ειναι λαθος το timing που το
ζητατε...
κατανταει βαρετο(american bar το κανατε)...
α ειμαι τραυματιας μην μου την πεσετε....ΑΜΑΡΤΙΑ

χαχα ηρεμα κυριοι
posnightmist
posnightmist
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-03-28
Mηνύματα : 1908
Ηλικία : 41
Μοντέλο : Honda VFR 800 2002 Suzuki DRZ 400S 2002
Κράνος : ARAI RX-7 GP

Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh  - Page 4 Empty Re: Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh

12/7/2012, 10:54 pm
chr1s_86 wrote:
Caracal wrote:
Όσο για το άλλο, εγώ δίνω τεχνικές συμβουλές σε όλους. Γιατί έτσι γουστάρω, είναι το ψώνιο μου αυτό. Αν η τεχνική συμβουλή είναι λάθος, φταίω. Αν είναι άσχετη, πάλι φταίω. Αλλά να δίνω συμβουλές, και να καταφθάνουν ΠΜ αψυχολόγητα ''μην ασχολείσαι, κόφτο'' και μάλιστα από άλλο άτομο, όχι το -υποτίθεται- άμεσα θιγμένο, λες και του είπα τπτ για τον πατέρα και την μάνα, ε σόρρυ κιόλλας αλλά δεν είμαι εγώ αυτός που έχει πρσωπικά εδώ μέσα.

Το γιατί η συμβουλή ''το πλασιάκι ισιώνεται, μην πάρεις άλλο, ίσιωσε αυτό για την ώρα να γλυτώσεις λεφτά'' είναι για να βάζουμε τον κολλητό να στέλνει ΠΜ ''σταμάτα, κόφτο'', δεν είναι προσωπικό δικό μου νομίζω...


Πραγματικά γελοίο το πμ που έλαβες... Neutral

Είσαι απλά τραγικός... Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh  - Page 4 813843
chr1s_86
chr1s_86
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-03-09
Mηνύματα : 474
Ηλικία : 37
Μοντέλο : '88 BROS & '01 VFR
Κράνος : SHARK

Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh  - Page 4 Empty Re: Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh

13/7/2012, 12:17 am
Vvag wrote:Λοιπόν είμαι της άποψης να μην απαντάω σε τέτοια ΑΝΟΥΣΙΑ θέματα για να μη διαιωνίζονται, αλλά μερικά πράματα με βγάζουν απ' τα ρούχα μου.
Ρε Χριστόφορε, ΠΟΙΟ ΤΟ ΝΟΗΜΑ αυτής της απάντησης μου λες;
Είναι ένα θέμα μεταξύ δύο ανθρώπων που δε σε αφορά καθόλου, δεν ξέρεις ΚΑΝ τι έχει γράψει ο άλλος στο πμ στην τελική ΤΙ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ τι λέει το πμ και αν είναι ή όχι γελοίο;!
Πιάνεις και ξεθάβεις ένα θέμα που έχει θαφτεί εδώ και 2 μέρες. Ποιο το νόημα να ρίχνεις λάδι στη φωτιά; Εδώ έχουν σταματήσει όλοι οι εμπλεκόμενοι να ασχολούνται μ' αυτό χωρίς να δίνουν συνέχεια.

Μου φαίνεται δικά μας προβλήματα δεν έχουμε και το μόνο ενδιαφέρον στη ζωή μας είναι να κρίνουμε τα προβλήματα των άλλων.
Στην τελική αν θέλεις να πεις την άποψή σου για το πόσο γελοίο ήταν το πμ, πες τη προσωπικά ΜΕ ΠΜ στον Caracal.
Τι δουλειά έχεις να συνεχίζεις μια ΑΣΧΕΤΗ διαμάχη που δε σε αφορά κιόλας, και μάλιστα σε ένα άσχετο θέμα, δημόσια;!;!

Έλεος δηλαδή ρε παιδιά, τι να πω... να σκεφτόμαστε λίγο πριν πατήσουμε τα κουμπάκια.


Ωραία, μια από τις αλλαγές στο forum θα μπορούσε να είναι ένα flag στα ΔΗΜΟΣΙΑ threads για να ξέρουμε σε ποια από αυτά μπορούμε να σχολιάζουμε και σε ποια όχι. Θεωρείται θαμμένο μετά από δύο (2) μέρες; Αν κάνω δηλαδή μια εβδομάδα να μπω στο forum να μην κάνω τον κόπο να δω παλιότερα των 2 ημερών thread έτσι;


Εμένα μου φαίνεται ότι επειδή κατά 99.99% ο Μιχάλης έχει δίκιο σε ότι λέει, αρκετοί εδώ ενοχλούνται...

Και στην τελική δεν με αφορά τίποτα... αλλά δεν μπορώ να βλέπω από τη μια μεριά "τα καλά παιδιά" και από την άλλη το Μιχάλη να είναι κατακριτέος επειδή λέει τα πράγματα με το όνομα τους!

Καταλαβαίνεις ότι αυτό δεν αφορά το παρον thread ή τα pm αλλά κάτι που γίνεται καιρό τώρα!

Προφανώς και δεν χρειάζεται τη δική μου υποστήριξη μιας και μπορεί να τα γράψει 1000 φορές καλύτερα αλλά δεν γίνεται να είναι συνεχώς ο "κακός" επειδή δεν διστάζει να λέει αυτό που είναι σωστό και ισχύει... Εγώ βλέπω ότι θέλει να βοηθήσει και να διορθώσει και άλλοι θίγονται επειδή βρέθηκε κάποιος που "ξέρει καλύτερα"...
chr1s_86
chr1s_86
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-03-09
Mηνύματα : 474
Ηλικία : 37
Μοντέλο : '88 BROS & '01 VFR
Κράνος : SHARK

Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh  - Page 4 Empty Re: Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh

13/7/2012, 12:18 am
posnightmist wrote:
Είσαι απλά τραγικός... Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh  - Page 4 813843

Ο Μιχάλης συμμετέχει στο forum και μοιράζεται τις γνώσεις του μαζί μας, μας διορθώνει όταν χρειάζεται για να γίνουμε καλύτεροι και εισπράττει ένα "μην ασχολείσαι κόφτο" ;;

Ναι εγώ είμαι τραγικός...
posnightmist
posnightmist
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-03-28
Mηνύματα : 1908
Ηλικία : 41
Μοντέλο : Honda VFR 800 2002 Suzuki DRZ 400S 2002
Κράνος : ARAI RX-7 GP

Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh  - Page 4 Empty Re: Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh

13/7/2012, 12:26 am
chr1s_86 wrote:
posnightmist wrote:
Είσαι απλά τραγικός... Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh  - Page 4 813843

Ο Μιχάλης συμμετέχει στο forum και μοιράζεται τις γνώσεις του μαζί μας, μας διορθώνει όταν χρειάζεται για να γίνουμε καλύτεροι και εισπράττει ένα "μην ασχολείσαι κόφτο" ;;

Ναι εγώ είμαι τραγικός...

Δεν γνωρίζεις τι έχω πει στον Caracal και γράφεις χαρακτηρισμούς για τα λεγόμενα μου και κατά συνέπεια για μένα μιας και ο καθένας κρίνεται από τα λεγόμενά του στα φορουμ...
Ποιος είναι ο τραγικός???
Το θέμα δεν σε αφορά!
Αν θέλει να πει κάτι ο Caracal υπάρχουν τα πμ.
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh  - Page 4 Empty Re: Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh

13/7/2012, 1:07 am
Χριστόφορε έχεις πέσει πάρα πολύ χαμηλά, δεν το περίμενα από σένα, ειλικρινά.

Κατ' αρχήν δεν εννοούσα ότι ξέθαψες το thread, γιατί μόνο για το thread δε μίλησες.
Ξεσήκωσες ένα θέμα μεταξύ κάποιων ανθρώπων που είχαν το μυαλό ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΛΕΥΡΕΣ να μην το συνεχίσουν.
Και βγαίνεις εσύ ΩΣ ΤΙ να πυροδοτήσεις νέα αρχή; Ως bodyguard του Caracal; Ως θιγμένος με το αντικειμενικό δίκιο; Ως τι;
Σε ένα thread με συγκεκριμένο θέμα, την ώρα που κουβεντιάζουμε όλοι μαζί για τα κοινά, δε φτάνει που βγαίνει ο Caracal και πετάει ΤΟ άσχετο για ένα προσωπικό θέμα με κάποια μέλη, βγαίνεις μετά εσύ και σιγοντάρεις!!! Ειλικρινά δεν ξέρω ποιος είναι χειρότερος.

Πως να το πούμε ρε παιδί μου, ΔΕ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ποιος έχει δίκιο και ποιος άδικο!!!!!! Δικό τους θέμα!!!!
Το φάουλ της υπόθεσης είναι ότι δεν έχετε ΚΑΜΙΑ δουλειά να λύνετε διαφορές δημόσια!!!! ΔΕ ΜΑΣ ΑΦΟΡΑ, εμείς για άλλο μιλάμε!!
Ούτε δικαστήρια χρειαζόμαστε, ούτε συνήγορους υπεράσπισης.

End of story.-
Παναγιώτης Κ.
Παναγιώτης Κ.
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-09-09
Mηνύματα : 2989
Ηλικία : 64
Μοντέλο : VFR - Varadero - CB 750 Boll d'or - Africa - Chappy
Κράνος : Shoei Raid 2 + Bell M4R Carbon

Ride hard, die young.........

Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh  - Page 4 Empty Re: Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh

13/7/2012, 7:29 am
Μήπως θα μπορούσε ένας mod να πατήσει το κουμπάκι delete στα άσχετα ποστ (με πρώτο αυτό εδώ) ώστε το νήμα να μείνει "καθαρό";
chr1s_86
chr1s_86
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-03-09
Mηνύματα : 474
Ηλικία : 37
Μοντέλο : '88 BROS & '01 VFR
Κράνος : SHARK

Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh  - Page 4 Empty Re: Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh

13/7/2012, 11:22 am
Vvag wrote:Χριστόφορε έχεις πέσει πάρα πολύ χαμηλά, δεν το περίμενα από σένα, ειλικρινά.

Ναι, ό,τι πεις Bye
apostat
apostat
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-05-16
Mηνύματα : 2107
Ηλικία : 62
Μοντέλο : VFR VTec, XR650
Κράνος : HJC HQ-1 carbon

Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh  - Page 4 Empty Re: Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh

13/7/2012, 11:39 am
Αν δει ένας τρίτος το παρόν τόπικ, καθώς και το άλλο με την ψηφοφορία, θα νιώσει ότι αυτό το φόρουμ είναι όπως όλα τα άλλα, με συντροφικά μαχαιρώματα και αρνητικό κλίμα.
Τελικά καλύτερα ήταν πριν που ήταν άναρχο. Τώρα που έγινε δημοκρατικό, το κάναμε ότι κάναμε και με την Δημοκρατία μας: Δέκα συνιστώσες και Να καεί, να καεί το μπ@υρδέλο η Βουλή!
oσονοuπω
oσονοuπω
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-11-13
Mηνύματα : 1709
Ηλικία : 67
Μοντέλο : γραναζι και desmo
Κράνος : το τσουκαλι τηs γιαγιαs

http://www.tzakiart.gr

Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh  - Page 4 Empty Re: Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh

13/7/2012, 12:00 pm
apostat wrote:Αν δει ένας τρίτος το παρόν τόπικ, καθώς και το άλλο με την ψηφοφορία, θα νιώσει ότι αυτό το φόρουμ είναι όπως όλα τα άλλα, με συντροφικά μαχαιρώματα και αρνητικό κλίμα.
Τελικά καλύτερα ήταν πριν που ήταν άναρχο. Τώρα που έγινε δημοκρατικό, το κάναμε ότι κάναμε και με την Δημοκρατία μας: Δέκα συνιστώσες και Να καεί, να καεί το μπ@υρδέλο η Βουλή!

Αρα,δεν μαs εκανε κακο ο Νικοs,απλα περιμεναμε να φυγει για ναρχισει η φαγωμαραΚουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh  - Page 4 354640
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh  - Page 4 Empty Re: Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh

13/7/2012, 12:06 pm
oσονοuπω wrote:
apostat wrote:Αν δει ένας τρίτος το παρόν τόπικ, καθώς και το άλλο με την ψηφοφορία, θα νιώσει ότι αυτό το φόρουμ είναι όπως όλα τα άλλα, με συντροφικά μαχαιρώματα και αρνητικό κλίμα.
Τελικά καλύτερα ήταν πριν που ήταν άναρχο. Τώρα που έγινε δημοκρατικό, το κάναμε ότι κάναμε και με την Δημοκρατία μας: Δέκα συνιστώσες και Να καεί, να καεί το μπ@υρδέλο η Βουλή!

Αρα,δεν μαs εκανε κακο ο Νικοs,απλα περιμεναμε να φυγει για ναρχισει η φαγωμαραΚουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh  - Page 4 354640


Φανταστείτε το εξής:
Είμαστε σε ένα τραπέζι και μιλάμε για ένα θέμα που μας αφορά όλους.
Ξαφνικά ένας από μας πετάγεται και λέει "Καλά ο Γιώργος μου ξηγιέται πολύ σκάρτα, προχτές με πήρε τηλέφωνο και μ' έβρισε".
Ένας άλλος λέει "α το μαλάκα το Γιώργο, σα δε ντρέπεται να μιλάει έτσι"

Εμένα προσωπικά μ' ενοχλεί, γιατί όχι απλά διακόπτουν την υπόλοιπη παρέα που κουβεντιάζει για ένα κοινό θέμα, αλλά δημιουργείται άσχημο κλίμα και εντύπωση "φαγωμάρας".
Αυτός ήταν ο λόγος που αντέδρασα.

Κατά τ' άλλα δε βλέπω καμία φαγωμάρα.
Στα θέματα του φόρουμ βλέπω φυσικά να ακούγονται αρκετές αντίθετες απόψεις, αλλά φέρονται ΟΛΟΙ άψογα.

cheers
N.V.8
N.V.8
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-02-18
Mηνύματα : 486
Ηλικία : 43
Μοντέλο : KTM 950 ADVENTURE LC8
Κράνος : Arai tour x3

Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh  - Page 4 Empty Re: Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh

13/7/2012, 4:32 pm
Αγαπητοί κύριοι/κυρίες,

Κατά την ταπεινή μου άποψη πιστεύω οτι το σύνολο του forum είναι αυτό που δελεάζει τον επισκέπτη να γίνει μέλος ακόμα κι ας μην έχει VFR. Η νοοτροπία της παρέας μας είναι εκείνη που δίνει το κίνητρο σε κάποιον να γίνει μέλος και πιστεύω οτι νοοτροπία του VFRH, που εγώ τουλάχιστον έχω αντιληφθεί, είναι η άνεση της ελευθερίας που υπάρχει σε κάθε θέμα και η πλάκα ,που γίνεται με μέτρο τις περισσότερες φορές, γύρω απο αυτό.
Χωρίς αυτό νομίζω οτι θα ήμασταν ακόμα μία "κρύα-παγωμένη"σελίδα του internet.
(Φαντάζεστε να γίνει ο φυσικός admin???? Shocked afraid lol! )
Για αυτό άλλωστε μας προτιμούν... και οι περισσοτεροι που γίνονται μέλη, το γουστάρουν και είναι ενεργοί.
Εκπέμπουμε μια ζεστασιά ρε παιδί μου!
Εκεί που πρέπει, ξέρουμε να είμαστε σοβαροί και προσεκτικοί.

Καλύτερα ας μην κάνουμε πειράματα και να το αφήσουμε όπως είναι το πράμα. Καλά δουλεύει κι ετσι.
Για αυτο διαφέρουμε κιόλας,επειδή δεν είμαστε "κλίκα" αλλα παρέα.
Όπως είπαν κι άλλοι δεν είχαμε ιδιαίτερα προβλήματα στο παρελθόν οπότε δεν βρίσκω το λόγο να "κλειδωθούμε".

Αυτά απο εμένα...

ΑΑΑ και Vvag μην τρελαθείς και νομίζεις οτι θα είσαι μόνο εσύ και ο apostat administratores. Θα σας βοηθήσει και ο Piou το μαύρο πιστόλι!

lol! lol! lol! lol! lol!


Με φιλικούς χαιρετισμούς, το ταπεινο-τίμιο μέλος σας
N.V.8

* Τα παραπάνω δεν προσβάλουν σε καμία περίπτωση άλλα forums.

XLGeorge
XLGeorge
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-17
Mηνύματα : 1073
Ηλικία : 43
Μοντέλο : VFR800 VTEC A4, Transalp 650 2002 & 2006
Κράνος : Shoei XR1100, Arai Tour X4

Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh  - Page 4 Empty Re: Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh

13/7/2012, 5:45 pm
Εγω ψηφιζω Φυσικο για "προεδρο δημοκρατιας VFRH" Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh  - Page 4 604576

Ε (σχεδον) ολοι εχετε σπαμαρει ασυστολα κατα καιρους, να σπαμαρω και γω μια φορα πριν αρχισουν να σβηνονται Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh  - Page 4 64254
kortomalteze
kortomalteze
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-09-06
Mηνύματα : 537
Ηλικία : 46
Μοντέλο : vfr 800 vtec 2004
Κράνος : Arai Maverick - Arai Astro R

πίσω κουφάλες έρχονται κρεμάλες!!!
http://alex-politis.blogspot.com

Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh  - Page 4 Empty Re: Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh

13/7/2012, 8:10 pm
VFGeorge wrote:Εγω ψηφιζω Φυσικο για "προεδρο δημοκρατιας VFRH" Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh  - Page 4 604576

Ε (σχεδον) ολοι εχετε σπαμαρει ασυστολα κατα καιρους, να σπαμαρω και γω μια φορα πριν αρχισουν να σβηνονται Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh  - Page 4 64254

θες να μας γυρίσεις 30 χρόνια πίσω? άσε που αυτός το έχει δίπορτο!!! στα κρυφά υποστηρίζει DRZ!!!
Ο φυσικός
Ο φυσικός
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 7144
Ηλικία : 52
Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
Κράνος : Shoei XR-1000

Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh  - Page 4 Empty Re: Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh

13/7/2012, 8:54 pm
Δέχομαι την πρόταση του VFGeorge.
Ψηφίστε με!

Ψηφίστε με για να:
τεθεί το σπαμάρισμα εκτός νόμου!
επαναδιαπραγματευτούμε το θέμα της ιδιωτικότητας του φόρουμ!
βάλουμε VTEC στα γρανάζια!
κάνουμε τα VTEC μοτοσικλέτες!
μην βρέχει σε εκδρομές που είναι και ο Vvag!
Παναγιώτης Κ.
Παναγιώτης Κ.
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-09-09
Mηνύματα : 2989
Ηλικία : 64
Μοντέλο : VFR - Varadero - CB 750 Boll d'or - Africa - Chappy
Κράνος : Shoei Raid 2 + Bell M4R Carbon

Ride hard, die young.........

Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh  - Page 4 Empty Re: Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh

13/7/2012, 9:01 pm
Ο φυσικός wrote:Δέχομαι την πρόταση του VFGeorge.
Ψηφίστε με!

Ψηφίστε με για να:
.......................
μην βρέχει σε εκδρομές που είναι και ο Vvag!

Έχουμε και έχουμε ακούσει προεκλογικά ψέματα, αλλά τόοοοοοοσο μεγάλο, πρώτη φορά. silent
N.V.8
N.V.8
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-02-18
Mηνύματα : 486
Ηλικία : 43
Μοντέλο : KTM 950 ADVENTURE LC8
Κράνος : Arai tour x3

Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh  - Page 4 Empty Re: Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh

14/7/2012, 12:00 am
Τα βλεπετε και μονοι σας οτι δεν αλλαζει το πραμα.Αυτο ειμαστε!
Ειμαστε γαματοι ρε φιλε!
chr1s_86
chr1s_86
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-03-09
Mηνύματα : 474
Ηλικία : 37
Μοντέλο : '88 BROS & '01 VFR
Κράνος : SHARK

Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh  - Page 4 Empty Re: Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh

19/7/2012, 5:10 pm
Ο φυσικός wrote:

Ψηφίστε με για να:

βάλουμε VTEC στα γρανάζια!



silent silent silent





Knupp
Ο φυσικός
Ο φυσικός
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 7144
Ηλικία : 52
Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
Κράνος : Shoei XR-1000

Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh  - Page 4 Empty Re: Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh

19/7/2012, 5:58 pm
chr1s_86 wrote:
Ο φυσικός wrote:

Ψηφίστε με για να:

βάλουμε VTEC στα γρανάζια!



silent silent silent





Knupp

Βρε χαζέ, μετεκλογικά θα κάνουμε ακριβώς το ανάποδο. Wink
Postman
Postman
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-03
Mηνύματα : 5672
Ηλικία : 45
Μοντέλο : John Deere 990HP
Κράνος : M-1935 απο τον πολεμο.

https://www.youtube.com/hornetkav

Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh  - Page 4 Empty Re: Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh

19/7/2012, 6:00 pm
Ο φυσικός wrote:
chr1s_86 wrote:
Ο φυσικός wrote:

Ψηφίστε με για να:

βάλουμε VTEC στα γρανάζια!



silent silent silent





Knupp

Βρε χαζέ, μετεκλογικά θα κάνουμε ακριβώς το ανάποδο. Wink

Βρε χαζε, V-tecλογικα θα το κανουμε ακριβως το αναποδο. lol! lol! lol! lol!
Ο φυσικός
Ο φυσικός
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 7144
Ηλικία : 52
Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
Κράνος : Shoei XR-1000

Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh  - Page 4 Empty Re: Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh

19/7/2012, 6:08 pm
postmankav wrote:
Ο φυσικός wrote:
chr1s_86 wrote:


silent silent silent





Knupp

Βρε χαζέ, μετεκλογικά θα κάνουμε ακριβώς το ανάποδο. Wink

Βρε χαζε, V-tecλογικα θα το κανουμε ακριβως το αναποδο. lol! lol! lol! lol!

Ωχ, ωχ! Κολλάς κι εσύ!!!!
Postman
Postman
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-03
Mηνύματα : 5672
Ηλικία : 45
Μοντέλο : John Deere 990HP
Κράνος : M-1935 απο τον πολεμο.

https://www.youtube.com/hornetkav

Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh  - Page 4 Empty Re: Κουβεντούλα και σκέψεις περί κυβέρνησης(!) και αλλαγών στο VFRh

19/7/2012, 6:10 pm
Ο φυσικός wrote:
postmankav wrote:
Ο φυσικός wrote:

Βρε χαζέ, μετεκλογικά θα κάνουμε ακριβώς το ανάποδο. Wink

Βρε χαζε, V-tecλογικα θα το κανουμε ακριβως το αναποδο. lol! lol! lol! lol!

Ωχ, ωχ! Κολλάς κι εσύ!!!!

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum