Go down
Postman
Postman
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-03
Mηνύματα : 5672
Ηλικία : 45
Μοντέλο : John Deere 990HP
Κράνος : M-1935 απο τον πολεμο.

https://www.youtube.com/hornetkav

Δυτική Πελοπόννησος info needed! - Page 3 Empty Re: Δυτική Πελοπόννησος info needed!

26/8/2012, 10:54 pm
Vvag wrote:
vaelsod wrote:Με μια διευκρίνηση μόνο... βγάζω φωτογραφίες μόνο για "αναμνηστικούς λόγους", από μια παλιά ψηφιακή φωτογραφική μηχανή και χωρίς να το πολυσκέφτομαι ή να το πολυψάχνω... οπότε να κρίνετε με επιείκεια τις λεπτομέρειες των φωτογραφιών που θα ποστάρω. Επίσης οι περισσοτερες τραβήχτηκαν σε ολιγόλεπτες στάσεις με φουλ εξοπλισμό μες στη ζέστη κι έτσι βγήκαν ολίγον... στραβές!! Είπαμε... με επιείκεια! Smile

Ααααα κοριτσάρα δεν έχει τέτοια!
Εμείς εδώ είμαστε αυστηροί κριτές!
Το επίπεδο είναι πανύψηλο!
Αν δεν είναι για έκθεση οι φωτογραφίες σου, θα γίνεις τουλάχιστον BAN!!!
Τι τώρα, θα σε λυπηθούμε επειδή έκανες εκεί δα ένα απλό ταξιδάκι; Σιγά τ' αυγά, εγώ ξέρω τουλάχιστον άλλες 5.000 κοπέλες που θα έκαναν το ίδιο...!!!

naaa naaa naaa naaa naaa naaa naaa Razz Razz Razz Razz

....κοπελες με @@ !!!! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
VEFALIFT
VEFALIFT
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2011-02-01
Mηνύματα : 1984
Ηλικία : 58
Μοντέλο : GSXR 750,TRANSALP 700, SYM 200 ST
Κράνος : SHOEI XR1100

Γρηγορότερος είναι αυτός που επιστρέφει . . .

Δυτική Πελοπόννησος info needed! - Page 3 Empty Re: Δυτική Πελοπόννησος info needed!

27/8/2012, 12:37 am
vaelsod wrote:Σας ευχαριστώ κυρίως για την προ ταξιδίου υποστήριξη!

Θέλω λίγο χρόνο για να ετοιμάσω τις φωτό. Με μια διευκρίνηση μόνο... βγάζω φωτογραφίες μόνο για "αναμνηστικούς λόγους", από μια παλιά ψηφιακή φωτογραφική μηχανή και χωρίς να το πολυσκέφτομαι ή να το πολυψάχνω... οπότε να κρίνετε με επιείκεια τις λεπτομέρειες των φωτογραφιών που θα ποστάρω. Επίσης οι περισσοτερες τραβήχτηκαν σε ολιγόλεπτες στάσεις με φουλ εξοπλισμό μες στη ζέστη κι έτσι βγήκαν ολίγον... στραβές!! Είπαμε... με επιείκεια! Smile

Clapping2 Clapping2 Clapping2 Clapping2 Clapping2 Clapping2 Clapping2 Clapping2 Clapping2 Clapping2 Clapping2 Clapping2 Clapping2 Clapping2 Clapping2 Clapping2 Clapping2 Clapping2 Clapping2



:_hi:
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum